Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopko odnosnie tego znieczulacza u nas to jesli urodzisz bez lub gdzieindziej to oddaja 200 zl - tyle ono kosztuje. Poza tym tam bierzesz tylko koszule, szlafrok i kapcie. Maluszek dostaje ubranka a ty wszystko co potrzebujesz czyli podkłady, podpaski i czuła opieke. takie sa opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopo - to zdjęcie z miśkiem - ładniutkie. Fajny pomysł. a to drugie gdzies juz widziałam albo całkiem podobne - czy to Twoje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tutaj jest tak, że jak nie skorzystasz to nie płacisz. ale muszę mieć swoje podkłady, podpaski i pampersy itd. wszystkie zdjęcia są Moje:)a pomysł oczywiście zaczerpnięty z neta:) natomiast brzuch Mój:)))):D kurde mały dziś tak mało aktywny, że aż się zaczynam martwić.kilka puknięć, stuknięć i przesunięć od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaMAMI
Dziewczynki wiem, że macie juz zaawansowane ciąże i możecie nie pamiętać no ale może jednak.... Kojarzycie kiedy poczułyście pierwsze ruchy Waszych bąbelków??:):) Ja jestem w 17tygf i jedyne co mam to bulgotanie w brzuchu a nie czuje niestety kopniaczkow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam ruchy tzw. bulgotanie w 14 tyg ale przy drugiej ciązy ponoć jest szybciej. pewnośc na 100% ze to ruchy poczułam w 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mami nie stresuj się,bąbelki przepowiadają ruchy,które przy pierwszej ciąży czuć później niż w następnych. Tutaj dziewczyny niektóre czuły dopiero po 20 tygodniach;) Lecę na pocztę zobaczyć penelopki zdjecia,ja sama tez mam zrobione tylko siły i weny na zmniejszenie itp brakuje Zrobiłam przepyszną sałatkę z makreli -z ogóreczkiem,cebulka i jajeczkiem i teraz mi się chce bagietki do niej a za oknem burza śnieżna,nosa na dwór nie da się wystawić ,o jeździe samochodem nie wspomnę ,no i chyba czegos dostanę ,bo bagietki nie kupię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa wow śliczniutko,a jak Ty ta szłapkę zrobiłaś,co? Jeśli chodzi o ruchy to mój mały też dziś jakoś słabo się rusza,leniwce nasze,no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, ja tych zdjęć nie obrabiałam, to wszystko robił Mój 'nadworny fotograf' i to ona to zrobiła w photoshopie:)ja się na tym kompletnie nie znam. dej przepis na tą pastę:P ja bez przerwy kupuje te pastelle, wiecie jakie? z tuńczykiem jajkiej itd 2zł, starcza na dwie kanapki;/. sama bym taką pastę zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka więc tak: -1 makrela,z której powyciagasz najlepiej białe mięsko,bo te ciemne jest gorzkawe i jak dla mnie to psuje później smak pasty -5,6 jajek pokrojonych w kostkę -3-4 ogórki kiszone pokrojone w kostkę -1-2 cebule w kostkę -majonez -2 szczypty soli,może troszeńkę wiecej(zależy od majonezu i ogórków jak kwasne są) -trochę pieprzu Mieszamy Pyszne i szybkie w wykonaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ten sam przepis możesz zrobić z tuńczykiem,tylko ja osobiście wolę w tym przypadku bez cebuli,a reszta bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa ale Ci kopa sprzedam smaka narobilas mi tu !!!!!! a do sklepu dupska nie rusze - jestem jeszcze w pizamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ha ha,nie martw się ja też nie pojem,bo bagietki nie mam,ale jak już po córę bedę jechać do szkoły to zajadę do sklepu,to ja może dla Ciebie też zakupki zrobię:D ;) Ty jeszcze w pidżamie a ja właśnie chyba wybiorę się przespać troszkę,normalnie taka słaba jestem,że ciężko mi usiedzieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa ja w pizamie z racji wygody :D dzisiaj nigdzie nie wychodze i nawet nie mam zamiaru sie przebierac :P no moze na wieczor do lozka zmienie pizame ;D juz sobie robie kanapke takiego mi smaka na majonez zrobilas niedobra Tyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja coraz zadziej na komputerku ze wzgledu na bol moich plecy.ale tu pysznosci smaka mi narobilyscie wiec tez chyba ide zrobic paste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamami ja poczułam dość szybko, bo w 16 tygodniu, ale to jest sprawa indywidualna. Czasami nawet po 20 tygodniu są dopiero wyczuwalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widze zesmakołyki górą!! A wczoraj pisałyście o spuchniętych nogach umnie jest to samo tylko po nocy prawie wogóle nie schodzi opuchlizna ale lekarz powiedział ze to nic poważnego bowyniki i cisnienie ok. Chciałam Was spytać odnośnie bolącego krocza bo ja mam ostatnio bardzo bolesne jak chodzę zbyt długoa najgorzej jak w nocy chcę się przekręcić na drugi bok? czytałam ze to może być rozejście spojenie a lekarza nie spytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeslalam Wam zdjecie brzuszka zrobione przed chwila. Penelopka- swietna sesyjka,masz wiecej fotek? Dosia-brzusio slodki:) Dziewczyny jakis mega dol mnie dopadl:( Wszystko idzie nie tak,Dzidzie sie malo ruszaja, z kocica nie jest dobrze ale moj maz ufa temu weterynarzowi i nic nie moge zrobic bo przeciez nie wsiade w samochod i jej nie zawioze sama do innego weta. Ech mowie Wam chyba mnie stres dopada zwiazany juz z porodem itd. Boje sie wizyty za tydzien bo czesto mam skurcze macicy ,srednio kilka na godzine, boje sie ze wezmie mnie do szpitala a tyle rzeczy jeszcze nie mamy zrobionych i kupionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X - ale masz piekny brzuszek :))) sliczniutki :) ja mam wiekszy od Ciebie a nie mam dwoch maluszkow :P i jaka karnacja pikna :D nie stresuj sie, trzeba zaufac lekarzowi. ej jak to masz kilka skurczy na godzine????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- dziekuje za mile slowa. No mam tak ze brzucho mi sie robi strasznie twardy, macica i po ok.15 sek. odpuszcza. To mnie nie boli ale martwie sie bo to sie nasililo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to sa pewnie te skurcze przepowiadajace - braxtona hicksa czy jak on tam mial :P musisz lekarzowi powiedziec o tym koniecznie jak bedziesz na wizycie ja mialam kilka takich w zeszlyym tygodniu, teraz sie oszczedzam i nie mialam ani jednego.. zastanawiam sie jak to bedzie z tym magnezem blizej terminu, czy lekarz powie zeby zaprzestac brania? Hmmm... bo cos tam u tych kwietniowek bylo odnosnie Mg moja wspaniala ukochana tesciowka jednak wraca jutro ;) jeszcze jeden dzien spokoju jeeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevelinka- wlasnie mam nadzieje ze to te skurcze niegrozne jednak nasililo mi sie to i brzucho jest masakrycznie wtedy twardy. Wczesniej tez mialam i mowilam mu o tym to mowil ze z szyjka ok wiec jest ok no a jak cos to no-spa. Ale zauwazylam ze mi no-spa nie pomaga. Jak jutro wraca tesciowa to dzis swietuj bo jutro wraca rzeczywistosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj jak tu swietowac jak sie czuje czlowiek jak slon lub wieloryb :/ do tego maz w robocie a ja sama kisze dupsko w domu hah ino spokoj mam :) hehe jaki masz ten nawilzacz powietrza?? wlewasz do niego tylko demineralke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na poczcie ...x...śliczny Twój brzusio,taki zgrabniuteńki,mam wrażenie ,że ja bardziej wielorybia jestem,ha ha Przeczytałam w linku przez Ciebie podanym do nawilżacza ,że niby w lato też można go używać,no i cała głupia z tego jestem,bo jak czytałam o nawilżaczach to pisało żeby w lato nie używać. A jaką Ty masz temperaturę w domciu? Trelevinaa super ta pościel Twoja,słodko mi się zrobiło. Ja kupiłam śpiworek i prześcieradła i na razie to tyle co będę miała z pościeli,oczywiście mam tez kocyki i to trzy,ale stawiam na śpiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa przede wszystkim ten ciekawy design przekonuje bardzo;) Przeczytałam też u Ciebie że ma zbiorniczek na olejki eteryczne i kolejne pytanie mi się nasunęło,bo czytałam że niektórzy wlewają do nawilżaczy np mięte czy inne zioło ,no i właśnie czy do każdego nawilżacza można takie dodatki dawać czy może trzeba żeby nawilżacz miał specjalny pojemnik na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- Ja go uzywam w zime i szczegolnie wlasnie w lato jak nie moge juz wytrzymac temp. w domu. W pokoju w lato mam nawet 28 stopni wiec on chodzi non stop i bez niego to pewnie bym wykitowala bo jak dla mnie temp. maks. w pokoju to 20 stopni. Mi jest wiecznie goraco. Czyszcze go normalnie szmata i woda goraca. Pewnie sa jakies specjalne srodki do czysczenia albo soda?Co do olejkow, zapachow to do kazdego mozna wlac, ja akurat jestem wrazliwa na zapachy i nie lubie aromatow, zapachow itd. wiec z tego nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×