Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

stylowa- no ja jak Twoj maz duuuzo oczekuje od telefonu:P i lubie w nich grzebac itd. Moj maz z kolei moze miec cegle z ktorej oglby tylko zatelefonowac. Ja mam teraz HTC TYNT II i Sony Ericsson W595 flower edition. Pierwszego uzywam do neta i "bawienia sie" a Sony do rozmow:P z obydwoch jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa na allegro idzie dostać jeszcze taniej. widziałam:D ale ja nie kumam, po co taki drogi telefon??a potem jak się zniszczy albo ktoś ukradnie albo coś innego jeszcze to tylko szkoda, że tyle kasy. jak dobrze, że mnie nie kręcą telefony w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta wiele rzeczy,ale przede wszystkim głośnik-bardzo źle ja słyszę rozmówcę,ale i rozmówca gorzej słyszy mnie. Dzisiaj znów sobie o tym przypomniałam,bo ja już się do tego rodzaju rozmowy przyzwyczaiłam i nie widziałam juz różnicy dopóki dziś przy rozmowie z koleżanką nie wzięłam telefonu córki i ponieważ mój był juz nagrzany do granic możliwości,to sie odłączyłam i zadzwoniłam do koleżanki z córki nokii. Jak się połażcyłam z koleżanką to aż obie krzyknęłyśmy z wrażenia-taka róznica w rozmowie i to nie jest tak,że mój jest jakiś felerny,ponieważ na tę samą rzecz narzeka mój mąż-oboje mamy te same telefony od nowości. Druga rzecz strasznie boli mnie ucho kiedy rozmawiam dłużej,a reszta to już menu-mnie nie odpowiada przede wszystkim budzik,a mężowi ogromna ilość rzeczy poorównując do Ericssona ...x... fajnie się prezentuje ten Sony Ericsson Xperia-muszę mężowi podłożyć parę linków,bo cena też fajna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście może coś o samsungach,koleżanka ma jakiegoś dotykowego,nie wiem dokładnie jaki model,bo choć widziałam ten telefon i bawiłam się nim to ciężko spamiętać te symbole. W każdym razie ona jest bardzo zadowolona,wydaje mi się,że ten: http://allegro.pl/samsung-s5260star-ii-pl-czarny-bs-g24-p-n-baranowo-i1490552341.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale własnie nie wiem czy eksperymentować w innych polecanych firmach czy jednak trzymać się Nokii,bardzo mi sie ta od Trelevinki podoba tylko nie wiem czy te funkcje muzyczne moga przeszkadzać jeśli nie ma się zamiaru ich użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - mój Krzychu miał taki telefon jak ty... do czasu aż nim trzasnął o ziemię ze złości i wrócił do swojego starego SE :-D Penelopa - wiesz, tak jest ze wszystkim, samochód też służy do jeżdżenia, wszystkie mają silnik i cztery koła, a jedni kupują Dacię za 30 tysięcy, a inni Jaguara za 300. Ja tam bym wolała tego Jaguara, chociaż Dacia też jeździ:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no widzisz kochana, samochody to co innego;) o tym mogłabym rozmawiać dużo dłużej ;)i wydać dużo większe pieniądze, nawet takich których nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mama moj też już raz walnął nim ale bestia wytrzymała:D Mój stwierdził,że nigdy w życiu większego gów...a nie miał:( Penelopa haha:D:D o samochodach to już owszem,można pogadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowaa, może coś w tym jest, jeżeli chodzi o głośnik, szczerze mówiąc nie zwracałam na to uwagi. To fakt, że bardzo szybko nagrzewa się i jest dość ciężka. Trochę telefonów miałam, ale chyba najlepsze jak dla mnie są Nokie, szczególnie preferuję te proste, bez zbędnych " bajerów". Mąż miał SE, był ciężki w nawigacji, ale to chyba też zależy od modelu, bo Xperię syn bardzo chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa mi tam nie przeszkadza ze jest on muzyczny tzn ma funkcje jak kazda nokia - czyli proste jak sranie :D a to ze muzyczny - glosno mozesz sobie muze puscic i ma spora pamiec - wiekszych roznic nie zauwazylam :D ja na auto tez moglabym wydac wiecej,, telefon lubie miec porzadny ale nie za kilka tysiakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki bardzo,nakierowana zostałam na Nokię ,a to już dużo,a mężowi może bym tego soniaka od ...x... dała radę wcisnąć,bo też fajny. Nie bedę już myśleć o innych modelach,jednak nie ma to jak wypróbowane,każdy ma jakieś przyzwyczajenia,więc po co testować i znów się nie daj boziu rozczarować. Na Was zawsze można liczyć,buzki wielkie muuua :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa i masz po problemie!dziewczyny jak zawsze w dobrym miejscu o własciwej porze. ja dzis do was zagladałam ale nie pisałam.wziełam sie troche za pozadki i upiekłam ciasto z truskawkami dla mojego ukochanego,a potem mnie takie spanie dopadło ze wstałam jak musiałam isc po coreczke do szkoły.nie wiem czy wy tez macie tak ale ja juz mam taki ciezki ten brzuch .tak jakos czasem mnie to zaczyna przerazac jak zobacze w lustrze i pomysle o porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz mmm ale rarytasik ciasto z truskawkami JUUUUMI :) ale sie pusto zrobilo :/ dziewczyny ja kupilam dzisiaj na promce proszek Lovela dla malucha za 17,99/1,8kg w inter marche - nie wiem czy wszedzie sa te sklepy - ale warto bo nawet na necie jest drozszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno się nie odzywałam... Właśnie wróciłam od lekarza, podaję wymiary mojego czorta :) 29 tc 2 dn BPD 8.5 cm HC 28.3 cm AC 27 cm FL 4.9 cm HL 4.9 cm waga 1531 g tętno 144 Termin z USG na 23.05 czyli młody jest ponad tydzień większy :) Pozdrowionka majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżastina gratuluje - malec juz spory matko wnet poltora kilo :D nooo i jak dobrze pojdzie to sie wczesniej rozpakujesz :) haaa :D ciekawa jestem ile ta moja Kokosinska wazy :) niestety do 1kwietnia musze swoja ciekawosc uspokajac.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze by było gdyby mały chciał wcześniej wyleźć, bo smutno mi, że jestem na szarym końcu majowej listy z moim terminem ;) Hehe 1 kwietnia wizyta? Noo Trelevina, żeby Twoja mała Ci jakiegoś psikusa nie wywinęła na prima aprilis ;) Np. żeby nie okazało się że waży z 3kg hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to płci naszych bobasków na 100 % będziemy pewne dopiero po porodzie, lekarze to tylko ludzie, też są omylni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę że dzisiaj dzień wizyt. Ja też byłam dzisiaj u mojej doktor. 30 tydzień i 2 dni BPD 8,9 cm FL 6,4 cm i waga ok. 2 kilogramów. Innych wymiarów nie podawała , powiedziała tylko że jest bardzo długi, chudy i ciężki. Dokładnie taki jak mój pierwszy synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny gratulacje dobrych wiesci!!ale wasze bobaski duze!moj to przy waszych kruszynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutz moja mała też wcale nie jest większa. Po ostatniej wizycie ważyła w normie, czyli termin porodu z usg zgodny z terminem OM. Wiesz ja tak sobie myślę, że to i może lepiej, nie będziemy się tak męczyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sa zawsze plusy i minusy.ja mam termin na 15 maja ale tak ostatnio sobie mysle ze jak 2 dni wczesniej mauszek bendzie chciał sie urodzic to bendzie akurat 13 maj w piatek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadna raczej nie jestem ale lepiej dmuchac na zimne choc w tej kwestii raczej nie mamy nic do powiedzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskaj widze ze ty tez jestes blisko mnie ja mam dzis 31tydzien i 4 dnia a na twoim suwaczku widze 2 dni wiecej!wiec moze bendziemy w tym samym czasie rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz no może, może. O tym zadecydują nasze maleństwa :P A ja właśnie termin mam na 13 maja w piątek :P Ale czadowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fajnie a moze akurat złamiemy stereotypy i pujdzie szybko i sprawnie a dla naszych malenstw bendzie to najlepsze szczesliwa data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×