Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja po 75 ml miałam po 2 h 86. Kolejny raz m-c temu robiłam i wyszło mi 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta fuckin juz kurka nie wiem.. ponoc sa jakies nowe normy.. bo mnie polozna ostatnio pytala co lekarz na moj wynik cukru po spozyciu glukozy no to jej mowie ze mi powiedzial ze do 140 jest w porzo a ona ze spoko spoko ze byla ostatnio na jakims sympozjum czy cus i ze norme inna podali.. i ch***** juz nie wiem o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee kruca 140 jest po 50gr to wiem na pewno, bo miałam 138 więc ledwo się zmieściłam:P.. a i tak muszę powtórzyć:( kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 75 też na pewno 140. Ja się nie przejmuję, bo mi osobiście się wydaje, że wynik nie był wiarygodny. Ja np. nie czekałam 2 h w laboratorium tylko wypuścili mnie normalnie do domu. Więc może dlatego tak wyszło. A najgorsze jest to, że nawet nie pozwolili przez te 2h pić wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwac juz nie jarze nic - gdzie nie wleze wszedzie norma dla 50g po 60min jest 140 i dla 75g po 120min tyz 140 hehehe czyli mialysmy moze racje obie :P alle jazda nikt nic nie wie :P ale sie nawpychalam kaszki mannej mmmm no to jest lek na moja zgage :D jak ja jej to zgagi nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja wróciłam dzisiaj po pobycie w szpitalu. Sprawdziła się moja teoria z torbą. W środę wieczorem już po kilku dniach mocnego twardnienia brzucha poleciałam na pogotowie bo miałam taki twardy brzuch że aż czułam się zaniepokojona. Lekarz który mnie badał kazał mi zostać w szpitalu i zostałam. Mówił, że mam szyjkę skróconą i jeśli nie zostanę to za tydzień urodzę. Po kilku kroplówkach z magnezu i po zastrzykach sterydów wreszcie doszłam do siebie, brzuch nie twardnieje, w zasadzie mogę już chodzić, poruszać się i w ogóle czuję się lepiej. Cieszę się, że pojechałam z tym twardnieniem bo na serio, czułam się już dość dziwnie. Myślałam, ze to normalne, ale jak może być normalnym to, ze chodzę okrakiem i cały czas trzymam się za brzuch. Lorien - jeśli ci tylko troszkę twardnieje to chyba nie ma problemu ale ja już tylko się poruszyłam i od razu twardy, zmiana pozycji - twardy... Już czułam się okropnie, nie mogłam do sklepu wyjść. Kazali mi się oszczędzać, koniec z pracą, ze szkołą - mam leżeć i odpoczywać chyba że chcę za dwa tygodnie się rozsypać. A była ze mną dziewczyna, obok na łóżku w 34 tygodniu której dwa tygodnie temu lekarz kazał wystopować. I tak wystopowała, że odeszły jej wody płodowe i na siłę lekarze ją trzymają teraz wierzcie mi głową w dół - tyłek wyżej niż głowa, żeby wody nie uciekały bo zmierzają do uzupelnienia tych wód. Jej dzidzia ma 1700 gram, i też utrzymują je i dają jak nam dawali sterydy żebyw razie porodu dzidzia mogła oddychać. Ja wyszłam bez bólu i twradnienia a ona dalej leży. tigero - rzeczywiście to twoje malenstwo to duże maleństwo. Ja leżałam na sali z dziewczyną ktorej maluch w 35 tygodniu wazył juz 3 kg, urodził się z wagą 5:) Ehhh poczytałam was troszkę ale zasypiam już. cały dzień odpoczywałam ale kilku miesięczne zmęczenie daje znać o sobie i znów mnie wciąga do łóżka. Mam 2 kg na plusie po sterydach w spzitalu hihi:) Justynka_87 - ty też masz fajnego bąbelka:) hihi rosną nam te maluchy. Moja mała\przytyła troszkę i lekarz mówił, że ma już 1611 gram. Czyli 150 więcej niż dwa tygodnie temu. JOLA1237 - następne maleństwo hihi ogromne:) Idę się położyć spać... jutro napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadoma rzecz dzidzia teraz najważniejsza, więc się przemęczę przez ten tydzień i zobaczymy co mi powiedzą. Jutro rano pierwszy pomiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka i bardzo dobrze, że poszłaś i nie zlekceważyłaś objawów. A tak niedawno pisała Ci o mojej koleżance i jej pracy siedzącej. Miała te same objawy co Ty, tylko plus plamienia. I tyle razy mówiłyśmy Ci przystopuj. Ale teraz przynajmniej będziesz zmuszona trochę odpoczywać, a nie tylko praca, szkoła i non stop w ruchu. Teraz dzidzia najważniejsza!!!! Odpoczywaj, ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropunia ale wieści dałas nam. naprawde jestem w szoku totalnym. Przez dzien nie mam jak korzystać z neta dopóki mi nie podłącza laptopa z kablami i routerem, tak więc tylko wieczorkiem bede was odwiedziać jak pracownicy idą a ja po cichutku sobie siedze w biurze u mojego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko.. koniec z pracą! mówiłam żebyś tym ciepła!!dobrze, że w porę zareagowałaś. oszczędzajcie się babeczki, jeszcze trochę musimy wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa z moczem też miałam cyrki i w przyszłym tygodniu idę na następne badanie. Nie miałam cukru, ale za to wyszło mi białko, nawet mam podkreślone, składniki mineralne, krwinki i nabłonki ze zlepami. Wydaje mi się, że mogło to mieć związek z infekcją, ale badanie mam powtórzyć i wtedy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide kochane na filmik. Tysiąc razy go widziałam ale kolejny raz musze oglądnąć. KOCHAJ I TANCZ. ściskam was majóweczki i do poniedziałku. Jutro mam gości wiec mnie niet, ale w poniedziałek zaglądnę. milutkiego wekendziku paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Antenko:) chciałam ci smska napisać, ale nie chciałam cię martwić. Poza tym nic mi się nie chce. Mój szef już wypisuje smski kiedy mnie wypuszczają - hihihi dobre nie:) Ale ja zostaję już w domu. Odpoczywam bo się troszkę na laski napatrzyłam, trzymają je tam i podtrzymują w nogami w górze, bo miały twardnienia i wody się zaczynają sączyć. Nie chce mi się poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka ale nowiny.. ja pierdykam! trzym sie i olej robote! i ukochany szef niech cie cmoknie w zadek :P odpoczywaj Nooo pracocholiczki niech bedzie to dla Was przestroga - nawet siedząca praca nam szkodzi :/ dzieka Bogu ja lenie sie juz kilka miechów :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jeszcze wam powiem, ze ja na serio myslałam ze wszytstko jest ok, myśłam że to normalne ale lekarz mi mówi, że takie chodzenie z kołkiem miedzy nogami i zgiętą to nie jest normalne. W sumie cieszę się, że poszłam. Ogólnie koniec z seksem hihihi i ze spacerami też jak już to bardzooo blisko. Czyli do kuchni do lodówki. A jeszcze się pochwalę, że bardzo podoba mi się oddział na którym będę. Jest bardzo nowoczesny i fajna tam obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko przynajmniej tyle dobrego, że zobaczyłaś że będzie Ci dobrze na oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodze a tu takie wiesci od Kropeczki. A ja dzis myslalam gdzie sie podziewa. Ech teraz to ja sie boje na maksa dziewczyny. Bo ja tez mam takie twardnienia coraz to czestsze. W lozku jak leze i przekrece sie na drugi bok od razu mam. No to ja szykuje torbe dziewczyny bo we wtorek wizyta u gina:( Kropeczka- trzymaj sie Kochana. duzo wypoczywaj i zero roboty nawet tylko do 12. Sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski wiecie chyba jednak cos jest w tej pelni ksiezyca.. wlasnie sobie podczytuje o tym.. "W 1998 roku trójka włoskich matematyków obliczyła, że dzien lub dwa po pełni Księżyca zwiększa się częstotliwość porodów." najblizsza pelnia 19marzec, next 18kwiecien, next 17maj :D http://ksiezyc.numi.biz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ojej ale Ci się porobilo trzymaj się kochana i szybko czegos szukajcie, jakos się to poukłada! 🌻 Kropeczka no ładnie nas zaskoczylas :O tak mi się teraz skojarzylo, ze nie znamy ani dnia ani godziny jak się nam cos zacznie dziac dlatego uwazam ze powinnyśmy mieć namiary na siebie, bo tak przynajmniej można sms-ka wysłać jak się wyladuje w szpitalu. A wlasnie co u Natali256, Kankuun, kurcze spojrzałam na tabelke i mnóstwo dziewczyn tam wpisanych się nie odzywa, trzeba będzie chyba zaktualizowac nasza tabelke, bo już za 4-5 tyg i u nas zaczna się porody. A co do pelni.to cos w tym jest bo ja tez w pelnie rodzilam i wtedy cos się takiego dzieje ze pekaja pecherze , nawet się polozne śmiały jak przyjechałam ze ja tego dnia nie bylam pierwsza co nie w terminie a wody odeszly bez powoduwiec kochane jutro się proszę oszczędzaćja pol dnia poleze ale drugie pol jade do rodzinki wiec nie poleze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki :) Kropeczka musisz teraz dużo odpoczywać, bo dzidzia jest najważnijesza. Leż i pachnij jak to się mówi, bo potem to już nie będzie tak dużo czasu na odpoczynek. Co do sexu to u nas teraz już jak mężulek przyjedzie będzie abstynęcja, bo jak wiecie seksik też może poród wywołać, więc nie będziemy ryzykować. Tigero dobry pomysł z tą tabelką, wiele dziewczyn w niej wpisanych już do nas nic nie pisze:( Ciekawe co tam u Nich słychać? Mniejmy nadzieję, że jest wszystko ok. W Krakowie pada deszcze ze śniegiem... a przecież było tak już ślicznie na polku.... A jak wczoraj patrzyłam na meczyk to byłam w szoku jak w Chorzowie padało... Mnie chyba choróbsko rozkłada... no ale trzeba się jakoś wyleczyć, do wizyty jeszcze 11 dni już nie mogę się doczekać aż zobaczę mojego szkraba:):) Wczoraj mi tak ślicznie brzuszek skakał aż w szoku byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:D dziewczęta wysyłam na pocztę Mój pukający brzuch, mam nadzieję, że uda się Wam zobaczyć bo słaba jakość trochę. od razu wyłączcie sobie dźwięk, bo film leciał w tv ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj ogladalam Pile II ale nudzi mnie ten film:P Pozniej nie mialam co robic no to sie martwilam o ten moj brzuszek twardniejacy i tak do rana. Wczoraj maz zrobil ta salatke co pisalyscie chrzanowa, mhm pyszna byla i jeszcze na dzis zostalo. Wyszla lejaca sie ale chyba musiala taka wyjsc? w kazdym razie smak bomba. Penelopka- Mi nie otwiera w zadnym programie ale to moze byc wina mojego laptopa bo to zlom:P Domyslam sie ze brzuchol ostro faluje, moje Szkraby dzis w nocy tez dawaly mi popalic. Lorien- u mnie te brzydka pogoda, wczoraj deszcz i dzis jeszcze nie padal ale dosc zimno jest. Zapowiadaja poprawe pogody wiec oczekujmy:) ja mam we wtorek wizyte i ma byc cieplo i juz sie zastanawiam co zaloze na siebie bo nie mam zadnej kurtki wiosennej. a co do meza i sexu to Ty dopiero swojego odstawisz, moj jest odstawiony od samego poczatku ale jakos zyje:P Milego weekendu Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×