Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

karmen- hehe juz doczytalam ze piszesz Mala czyli bedzie corcia:P sorry uposledzenie chwilowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X.... a bierzesz jakies leki na szybsze rozwiniecie sie pluc u dzieci? karmen_84 mnie bada dowcipinie przy kazdej wizycie z uwagi na skrocona szyjke i rozwarcie. Najwazniejsze to pozytywne nastawienie i bedzie dobrze, wiec glowa do gory i nie mysl za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja już też czytam was jakiś czas ale jakoś tak trudno było dołączyć bo wy już tak się znacie ;) Ja też mam termin na maj a dokładnie 23, będę miała dziewczynkę i już się strasznie nie mogę doczekać :) Dziś mam wizytę u ginekologa na 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeyaa- nie jeszcze nie bralam. Jutro wizyta mam nadzieje ze szyjka dalej sie nie skrocila i bede mogla lezec w domu a nie w szpitalu. trevelinka- Pmaz dzwoni dzis i mowi ze dzis bedzie pozniej cos.ok 16 a ja do niego:" acha to o ktorej bedziesz":P wlacze sobie ten polsat bo coz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa ja tez ogladam ostry dyżur - na szczescie moja mama mocno wbita glowa w dol :) Zuzi_mama ja tak samo zaczynalam, ze tylko czytalam i myslalam czy sie w koncu udzielic czy nie :) a jak przechodzisz ciaze? ...x... pewnie bedzie wszystko dobrze. Fajnie masz z blizniakami, tzn bardziej one bo przynajmniej sa we dwojke i sie nie nudza ;) widze ze niezly zakret z Ciebie, prawie jak moj M :) ja o cos go pytam, a on odpowiada pytam za 5 minut o to samo a on odpowiada co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc mała a nie mama wbita glowa w dol chyba mi sie od ...x.... udzielily te literowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa - hmm... ciążę znoszę ciężko bo mam każdy ciążowy objaw, nic mnie nie omija od samego początku a tak to wszystko w porządku dziś będę wiedziała więcej bo idę na wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama to wspolczuje, ja nie wiem co to mdłości ani złe samopoczucie na poczatku ciazy, gdyby nie test ciazowy i wizyty u gina to do 3 grudnia nawet bym nie wiedziala ze jestem w ciazy, wtedy dostalam pierwszego kopniaka od mojego malenstwa :) a teraz wojuje na potege :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszczę a ja się męczę teraz ze zgagą ;/ eh... ale jeszcze tylko 7 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mnie jest prawdziwa szczesciara chyba, bo od samego poczatku nic mi nie jest:) a i teraz czuje sie o.k;moja kolezanka ktora urodzila rok temu w maju to miala masakre, przez pierwsze 4 msc wisiala na kibelku, a pozniej maly sie dosyc szybko przekrecil i uciskal ja na pecherz, biedna nie mogla sie smiac bo grozilo to popuszczeniem:) swoja droga ciekawe od czego to wszystko zalezy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi_mama ja chyba zgage mialam pare razy, ale napilam sie mleka i jakos przeszlo. Moj gin na zgage polecal mi Reni, a Ty bierzesz jakies leki czy raczej naturalnymi metodami zwalczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmen_84 to faktycznie szczesciara jestes :) ja bylam w ciazy mega aktywna do 26tc, a pozniej placek :) na szczescie juz 35tc wiec blizej niz dalej. Podziwiam znów_mame, ktora chyba do porodu bedzie na wysokich obrotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa - ja nie biorę żadnych leków, ewentualnie APAP na ból głowy jak już wytrzymać nie mogę :) karmen_84 - ja tak samo mam ja ta twoja koleżanka niestety ;/ każda ciąża jest inna i każda kobieta przechodzi ją inaczej zależy to po prostu od natury :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa bała sie pewnie o wyglad brzucha po :( Zuzi_mama jak mnie glowa boli to pije duzo zimnej wody i jakos przechodzi. Gdzies czytalam ze bole glowy w ciazy to takie troche jakby odwodnienie orgamizmu, ale teraz nie pamietam gdzie to czytalam. Najwazniejsze ze na mnie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja sie przespałam i ból troche zelżał tylko ja jakaś osłabiona strasznie jestem aż w głowie mi się kręci. Macie rację,może jutro bedzie lepiej.Dzięki za słowa otuchy:) Julietta mam nadzieję,że u mnie to właśnie rozciaganie sie tego spojenia łonowego,w każdym razie pocieszyłaś mnie ,że nie zawsze trzeba się od razu bać:) A Ty kochana dbaj o siebie,trzymaj nóżki mocno;) Witam nowe dziewczynki🖐️ A tym,które dzis mają wizyty u ginów zyczę samych dobrych wieści,a ja lecę z powrotem do wyrka,bo ledwo żywa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja potwierdzam z ta woda, tez slyszalam ze to mozg potrzebuje wiecej tlenu a woda go dostarcza wlasnie; na zgage tez pije mleko ale mi tez pomagaja platki migdalowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dopowiem z tą wodą,że ja też o tym wiem od mojej pierwszej ciąży. Położna mi to tłumaczyła troszkę inaczej-głowa boli z zanieczyszczenia organizmu,które możesz zniwelować szklanką wody niegazowanej wypitej najlepiej na raz,na mnie też działa ,ale najlepiej reagować na pierwszy ten lżejszy ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu-mama-witaj:) trevelina- az mnie zatkalo ze sie nie zgodzila:( myslalam ze sie zgodzi jak tetno zaczelo spadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- dobrze ze bol mniejszy:) odpoczywaj dzis a jutro bedzie lepszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa to dobrze, ze chociaz troche lepiej sie czujesz, ale odpoczywaj jeszcze Zuzi_mama warto wyprobowac z ta woda moze akurat Ci pomoze, a tabletki zawsze zdazysz wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa-- super, że już Ci lepiej. Ja też dzisiaj mam taki dziwny ból, ale właśnie myślę, że to nic strasznego. Dużo wypoczywaj i będzie dobrze, a ja nogi zaciskam i tak jak lekarze śmiali się- "hoduję" mego Maksa :) Witam nowe Majówki, ale się topik rozrasta:) Co do wody, to prawda. Nie tylko oczyszcza mózg z toksyn, ale go też nawadnia. Tylko musimy właśnie pić małymi łyczkami. Najlepiej wodę popijać przez cały dzień, szklanka wody wypita od razu, nie nawodni prawidłowo mózgu. W nowoczesnej edukacji dzieci piją wodę na lekcjach, jeżeli panie są przeszkolone z kinezjologii edukacyjnej czyli gimnastyki mózgu, dzięki czemu lepiej uczą się itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 profesjonalna odpowiedz :) a z tym ze pomaga dzieciom sie lepiej uczyc to nie pomyslalam, ja mam nadzieje ze jak moja mała podrosnie to nie bedzie miala z tym problemu. Wystarczy ze juz z jednym nygusem wojujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat - i za diabla nie chce sie uczyc, a do szkoły mówi ze on chodzi tylko towarzysko spotkac sie z kolegami :( ehh rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece zrobic na szybko jakis obiad bo moj ukochany juz wraca z pracy. Milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×