Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiula-przestan sama tego nie rob, wiesz co zrob- rozloz je wyloz z kartonu wszystko i niech lezy. Jak wroci powiedz ze chcialas skrecac ale Ci za ciezko bylo i zrobisz to jak odpoczniesz hehe:P na pewno podziala i sie za to zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa zapytam gina o te przecibolowe jak pojde do niego za tydzien, bo w sumie nawet nie wymyslilam ze moga miec taki wplyw na maluszka. Trelevina niezle okazy chodza do Twojego gina, pewnie jak przychodzi jakas normalna pacjentka to on jest przeszczesliwy ;) Kasiulaaa s-ce rozloz i jak sie z 2 razy podetknie o jakas czesc to sie zabierze w koncu za to :) ...x... co do golenia to ja ja robie to z lusterkiem :) moj M mowi ze i tak mi to srednio idzie, bo czasami wyglada jakby kosiarka w polowie golenia umarla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam trochę to skręcać ale mam wrażenie że na te śruby te dziurki są za luźne zamiast je wkręcać to ja je wkładam i mogę sobie je palcami wyjąć i wsadzić. Już mi ciśnienie skoczyło , bo ja chce już mieć te łóżeczko złożone a mój chyba na oklaski czeka żeby się do tego zabrać! ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X, Trelevina nie martwcie się, ja też należe do grona szczęśliwych posiadaczek rozstępów. Wyskoczyły mi na boczkach. Najpierw po jednym z każdej ze stron, teraz niestety założyły hodowlę, hehe X daj koniecznie znać jak po wizycie. Będę trzymała mocno kciuki, aby wszystko było ok 🌼 Kasiula zostaw to w cholerę, jak Twój luby wróci to powiedz, że próbowałaś, ale Ci nic nie wychodzi. I nie będzie miał wyjścia... A ja właśnie wróciłam z długiego spaceru i normalnie odpadają mi nogi :( Nie mam już siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JEDNAK JESTEM WIELKA HEHE , SZUFLADĘ JUŻ ZŁOŻYŁAM BOKI I STELAŻ RÓWNIEŻ RESZTĘ ZOSTAWIAM BO SIĘ ZMĘCZYŁAM STRASZNIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy :) Kasiula brawo :) ależ Twojemu będzie głupio :D. X 3mam kciuki za szyjkę :). Trelevinnaaa gdzie Ty mieszkasz, że takie ciekawe kobitki w poczekalni spotkałaś :D ;). Ja to zawsze nie mogłam się napatrzeć na swoją młoda sąsiadkę, która z wielkim brzuchem paliła. W sumie gdyby ona jeszcze paliła ale ona co chwilę sobie odpalała, szok. Witam nowe Majóweczki, ależ się forum rozrasta :). Ja pobieżnie nadrobiłam zaległości - a tylko jakieś 24 godziny mnie nie było a tu tego tyle. Wariatki ;p. Teraz się bardziej wczytam co tam u was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyszedł , ja już sobie leżałam na kanpie przed TV z pilotem jak zobaczył to wszystko to pierwsze zapytał "sama to zrobiłaś?" Oczywiście musiał dowiedzieć mogłaś poczekać na mnie to bym przecież złożył. Ale od razu poszedł się umyć i zabrał się do skręcania. Mamy problem z umiejscowieniem przykrywy do szuflady, bo ta instrukcja taka biedna ze szok nawet mój to powiedział. A ja myślałam że mi się tylko tak wydaje bo baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam. sprawa wyglada tak ze mialam badanie gin. i na razie nie musze isc do szpitala:) decyzja na 2tyg,. znowu:P ucieszylam sie jak dziecko. mowil ze rozwarcia nie ma i trzyma sie na tym poziomie co bylo. leki dalej tak samo mam brac. Pytalam o ta opuchlizne to pytal o cisnienie i czy schodzi w nocy. opowiedzialam mu jak to u mnie wyglada i mowil ze poprostu taka moja natura. za 2 tyg. mam zrobic morfologie i mocz. o paciorkowcu nic nie mowil. wyczul tylko Majke i mowil ze bardzo naciska. Jazda maluchom sie nie spodobala i to ze wstalam bo teraz mnie tak kopia ze z bolu nie moge, oczywiscie kreca sie tez w okol pecherza:/ takze ja ogolnie jestem szczesliwa ze moge lezec w domu tylko uczulil mnie ze teraz to juz moze byc w kadej chwili ten wielki dzien. wizytaq za2tyg. i wtedy usg bede miala i zazartowal ze mam z torba przyjechac:P pytalam o masc cepan czy moge teraz stosowac on mowi ze nie, doiero po ciazy. No i pytalam o porod to powiedzial ze za te 2tyg. powie mi juz dokladnie co i jak po usg ale jak beda lezaly glowkami w dol to bede rodzic sn no i to mnie nie raduje ale coz jak trzeba to trzeba:P Dzieki dziewcczyny za trzymanie kciukow:) Pristina- brzusio slodki a Ty dalej chudzina jaka bylas taka jestes a ja wieloryb;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kg już mam na plusie więc nie taka chudzina:P poważnie, nie wiem gdzie te 12 kg jest, bo mała waży 2 kg to fakt no i trochę piersi urosły:)) ale reszta nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. to generalnie dobre wiadomości przynosisz. Dobrze, że możesz sobie jeszcze w domku posiedzieć, a właściwie poleżeć. Mnie tak bardzo przeraża ta perspektywa szpitala, że dzisiaj chyba nie zasnę w nocy. Boję się tej wizyt. Niby czuję, że to tak jak u Ciebie taka moja natura, ale nie chcę ryzykować jeśli będzie trzeba to z bólem, ale pójdę d tego szpitala. No ale z tyn sn to masz nieźle Kochana. Ale może jak pierwsze urodzisz, to drugie nie zauważysz kiedy wyjdzie na świat ;-) Będzie dobrze. Pristina lecę podglądać Twój brzuszek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X fajnie, że przyniosłaś dobre wiadomości. Wiadomo w domu zawsze inaczej, a w szpitalu nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. To na następną wizytę zabierz torby, bo może pojedziesz prosto do szpitala :) Jejku jak ten czas szybko mija, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. ma rację _pristina ty chudzino jedna ;-) Ja też mam 12 na plusie, a wieloryba przypominam z każdej strony ;-) Ale brzusio masz śliczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina faktycznie nie widać tych Twoich 12 kg :) Brzusio piękny i pomyśleć, że jeszcze trochę i się go pozbędziemy. Ja normalnie będę tęskniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być z dużej litery Pristina. Sorki ;-( No leci ten czas. Nawet nie wiem kiedy to wszystko minęło. Ja to już powiem Wam, że sobie nawet czarny scenariusz wymyślam, że ze szpitala nie wyjdę już sama tylko z Małym. Ale ja jestem teraz w 33 tygodniu + 3 dni więc nie CHCĘ jeszcze rodzić ;-( głupie hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- nie boj sie, wszystko jest dobrze zobaczysz. sama mowilas ze duzo chodzisz i robisz. jak w moczu nic nie bedzie to ok bedzie. glowa do gory choc Cie rozumiem, Twoj strach przed szpitalem. no z porodem to nie po mojej mysli.Nie wkrecaj sobie takich rzeczy ze maluszka urodzisz teraz bo nie urodzisz, przeciez wszystko bylo dobrze u lekarza na wizycie poprzedniej i nie masz sie czego obawiac. Do terminu masz jeszcze czas wiec spokojnie. mamuskamaj-ten czas pedzi takszybko, masakra. nie abiore ze soba hehe nie dam sie:P Pristina- nie widac ze przytylas tyle. ja mam na plusie 16kg takze spooooro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. ja to niby wszystko wiem, ale sama wiesz jak to się Kobieta w ciąży potrafi nakręcać. Jutro zrobię sobie badanie moczu i zobaczymy co wyjdzie. Ale i tak czuję, że sam szpital mnie nie ominie, bo ona mi tak powiedziała, że chcę mnie raczej na obserwację i tak i tak wziąć. X Ty przytyłaś 16kg, ale i tak pewnie do swojego wzrostu to źle nie ważysz. Ja też myślę sobie, że to puchnięcie jest od mojej wagi. Bo ja niby przytyłam te 12 ale i tak na tą chwilę mam już 76kg przy wzroście 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x- super :) ale sie ciesze ze w domku zostajesz :) juuupiiiii :D aa co do twoich kg - bedziesz miala blizniaki, to i tak niewiele.. Moja mama jak byla ze mna w ciazy przytyla 27kg!!!! to dopiero hardcore ;P weska- mieszkam w malej miejscowosci i wierz mi ze czasem jak ide do lekarza i patrze na dziewczyny w ciazy to za glowe sie lapie.. ehh zycie Emilia nie lam sie kochana, pozytywne myslenie to polowa sukcesu, nie zakladaj z gory ze bedzie nie tak :* Pristina masz piekny brzuszek :) noo i nie wiem gdzie te twoje 12kg :* Kasiula- Brawooo :D mozesz byc dumna z siebie, ale i nie powinnas sie zabierac za takie ciezkie zajecia.. no chyba ze spieszy ci sie na porodowke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka- ja tez sie ciesze, baaardzooo! jeszcze przytyje mi sie ale trudno, jestem wielorybem, musze sie z tym pogodzic:P Emilia- ja mam teraz 77kg a wzrost 175cm. nie lam sie, zgubimy te kilosy zbedne a do szpitala jak Cie jednak wezma to po 2-3 dniach wyjdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... To elegancko że nie musisz zostać w szpitalu. Nie ma to jednak jak u siebie w domku ;) Pristina faktycznie nic nie widać po tobie, brzusio ładny :) oprócz tego ze nasze dzieci zabierają nam ta wagę to tłoczymy więcej krwi co też waży Wody płodowe, łożysko i macica która się powiekszyła i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałam i się nam robi waga ja mam na plusie 20kg z tego ja sama pewnie z 8 przytyłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę strasznie tęskniła za brzucholem, ale najbardziej za jej ruchami:) przecież od kilku miesięcy non stop ją czuję, często się razem budzimy :)) a tu jeszcze ledwie 7 tygodni i będzie już na świecie, trochę szok:P a co do chudnięcia po porodzie, koleżanka ważyła w 38 tyg. 83,5 kg po porodzie zostało jej 80 kg (urodziła w zeszły wtorek) i dopiero teraz schodzi większość wody itp. bo ona pod koniec strasznie opuchnięta była... tylko, że i tak mi się nie zgadza trochę ta waga po (bo sam mały ważył 4 kg) więc matematycznie się to wyklucza:P chociaż rodziła 2 dni po terminie więc może przybrała jeszcze w ciągu tych 2 tygodni dość sporo:) Piersi jej podskoczyły z D do E po urodzeniu:) i ciągle rosną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu fakt, biorąc pod uwagę, że sama krew dodatkowo 1,5 litra bodajrze a macica sama wzrasta z zaledwie 50 g do 1,5 kg to imponujący wzrost jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina- Ja gdzieś kiedyś czytałam w jakiejś gazecie o tym i byłam przekonana że to są zdecydowanie większe liczby (kg) ;/ Właśnie przesłałam zdjęcie łóżka na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow_mama no mi dowcipnis raczej dal do zrozumienia ze porod najszybciej po Świetachale jakies takie wrazenie odniosłam ze chyba chce mnie przeciągnąć maxymalnie z terminem i ciąć ze względu na wielkość małego, bo jakos strasznie krecil z tym normalnym porodem u mnie i w ogole nie było tematu tak jak u Ciebie o naturalnym i szybkim :O wiec Ci powiem że czuje się lekko niepewnie tym bardziej ze go teraz nie ma przez te 2 tyg, no i u mnie wlasnie jedyne zagrozenie to jest ze pod wpływem ciężaru peknie pęcherz, tak tez mialam przy pierwszym porodziewiec jak mi peknie teraz w przeciagu 2 tyg to się chyba zalamie :( Jak poszly testy synowi? Stylowa - ja piore rozmiary 56 i 62 na pierwsze trzy miesiące, reszta pozniej Bunia3 Maja miala 3280g a urodzila się w 38 t.c. pekł mi pęcherz a mlody już prawie tyle teraz waży a to dopiero 36 tydzien się zaczal :O Jak masz możliwość to sobie zabukuj takie znieczulenie, ale może nie będzie konieczności brania bo przeciez 2 porod zawsze idzie szybciej DeeYaa nie czytaj tych bzdur na necie odnośnie znieczulenia! ?Tatuaz bardzo rzadko robi się na kręgosłupie wiec i bardzo male prawdopodobieństwo ze go masz tam gdzie by się ewentualnie wkluwali (ja mam i nie było problemu z podaniem) ponadto takie nieczulenie nie da nigdy paraliżu i nie grozi uszkodzeniem rdzenia kręgowego, bo wkłucie następuje w dolnym odcinku kręgosłupa lędźwiowego, gdzie rdzeń kręgowy już nie sięga Ściskam Was wszystkie! 🌻 przepraszam ze każdej nie ospisze dzisiaj ale jakas taka wykonczona jestem i przyznaje się bez bicia ze dzisiejsze wpisy przeleciałam po lebkachmoże jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już 16... ważyłam 56 przy wzroście 1,68 m. Nie mogę się doczekać jak założę swoje normalne ubrania :D przeważnie pod koniec dnia czuję się jak wielorybek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki! Poczytalam was widze ze drukujecie rowno:)Mnie nadal kregoslup boli ale co zrobic tez musze jakos odczuwac ta ciaze za pieknie nie moze byc.Wiecie co mi tez juz tak czas leci a w ogole moj skarbus to juz obsesja chyba wiecie ze ja codziennie wyciagam jakies male body z szafy albo cos innego i patrze na nie wyobrazam sobie jak on juz bedzie z nami juz doczekac sie nie moge.Ale chcialabym urodzic w terminie mimo wszystko. A mam do Was pytanie.Dzisiaj zdretwiala mi lewa dlon a po chwili lewa czesc ust.Przestraszylam sie po chwili wrocilo wszystko do normy ale czy wy tez tak czasami macie?Co to moze oznaczac czy to normalne ??hmmm .... Pristina rzeczywiscie tych 12 kg nie widac ja przytylam tez 12 kg ale ja to mam brzuchol znacznie wiekszy w dupce tez szersza sie zrobilam. Kasiula komoda sliczna ale za cudo sie placi co do lozeczka to ty zdolna jestes:)A to lozeczko na naszej skrzynce to wlasnie twoje??Czy kogo?? Trelevina To te ciezarowki niezle byly szok biedne dzieciaczki. Kropeczko dobrze ze sie odezwalas.Martwilysmy sie A co z jaTuska?? x ciesze sie ze wszystko wporzadku tzn bez zmian teraz znowu odliczaj i odpoczywaj przez 2 tygodnie czas zlecie a moze akurat bedzie poprawa i nie wezma cie na odzial.co do rozstepow to przykro mi ale natura zawsze wygrywa ja mam na piersiach okropne tez smaruje ale poprawy duzej nie widze. emilia 83 Badz dobrej mysli jutro wszystkiego sie dowiesz kochana.:) DeeYaa Bede rodzic w Limburgu w Niemczech bo tutaj miszkam. stylowa tak bede uzywac plynu do plukania dodatkowo delikatnego sensitive nie bede przesadzac z tym plynem zeby zapach nie draznil maluszka ale troszke go wleje zeby te ubranaka byly inne jutro zaczynam.Proszek mam jelp ale malutka paczke pozniej bede prala w normalnym ale takim lepszym persil albo ariel.Stosowala taka technike moja kolezanka i bratowa i ja tez taka bede stosowala.Co do rozmiarow to bede prala 56 i 62 mam kilka na 68 ale narazie odpuszcze sobie.Wypiore ubranka a potem ocyzwiscie do 3miesiaca mam zamiar prasowac. Co do kapieli ja mam serie nivea jesli malemu nie beda pasic kupie oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bede prasować do 3 miesiaca choć dziś usłyszałam że suszarka bebnowa dezynfekuje ciuszki,ale nie mam pewności. Na pewno pomogła mi w usunięciu wszelkich "cicików' i tymże podobnych rzeczy i w tym że ubrania z suszarki wychodzą mięciutkie takze płynem zmiekczać jak na razie nie bedę ..x.. super wieści,cieszę się ,że mogłaś do domciu wrócić Emilia nie martw się na zapas. Trzymam kciuki żeby było po Twojemu. Czekamy jutro na wieści,będzie dobrze;) Kochane ja dziś padam na twarz. Cały dzień tak zapieprzałam,że masakra. Mąż mi dogaduje,że przez to jutro odpokutuję i pewnie ma rację,ale tak to już jest ,że jak się tylko troche lepiej czuję to chcę to wykorzystać,ale teraz już idę pod prysznic i nyny Kolorowych snów kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie wiem jak to jest z ta suszarka bebnowa.Mam nadzieje ze jutro bedziesz sie dobrze czula po takim wysilku hmm odpoczywaj teraz. Jatez uciekam majoweczki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×