Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

trevelinka- Pola sliczne jest a ten serial to dla mnie kicha hehe ale ogladam bo coz robic:P Ty nie kracz z ta plcia, wychodzi Ci ze cora to cora i koniec:P mi dwa razy moj powiedzial ze cora i na tym bazuje, ostatni jakgo pytalam to mi powiedzial ze widzi jednego chlopaka a ten drugi sie zakryl ale wierze w te 2 poprzednie strzaly ze cora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam spytac - czy ktoras z Was prala juz pieluchy tetrowe?? bo nie wiem jaką temperaturą je potraktowac.. zeby sie nie rozwalily w praniu.. myslalam moze na reczne.. hmm a wy co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaa na moich pieluszkach wypisana temperatura prania to 95 stopni! Wow! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- maz moj pral w 40 stopniach i spoko git. miekkie sie zrobily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............37+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm No to poprawiam Ci kochana z powrotem na 34+4 :P hehe a swoja droga wyprzedzilas moj termin, ale spoko miej pierwszenstwo ;)))) x- a mi sie tak ten serial podoba ze juz od niedzieli czekam na kolejny odcinek bo zawsze jest jeden do przodu na VOD :))) a ta Pola aparatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie zebym od razu gustowala :) ale taka krejzolka :)) noo bez przesady nie chcialabym zeby moja corka w przyszlosci wlasnie taka byla :P uuupssssss zostane przy Mai :)))) kurna to ciepne moze na 40 :) jak sie rozwala to bedzie na Ciebie X :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugich pieluchach pisze 100 stopni Trelevinaa mnie to obojetne z tymi tygodniami,serio,tylko jak dzis wpisywałam to w pamięci miałam ten przeczytany dzisiaj wiek ciąży i stąd to się wzięło. Ale szczerze mówiąc jak ktoś pyta kiedy przewidywany termin porodu to trzymam się jednak 14 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia GJ a termin na 3maja masz z USG czy z miesiączki?? wejdz na strone suwaczki.com i stworz sobie taki suwaczek i bedziesz wiedziala co i jak stylowa a pralas je juz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie prałam,ale teraz jakos kojarze,że pieluchy to gotować można,to by sie zgadzało z tymi 100 stopniami,więc śmiało możemy temperaturę ustawiać. Myslę,że na pierwszy raz to 40 stopni starczy spokojnie,bo to tylko o przepranie chodzi no i potem przeprasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki!!!:D:classic_cool: ile żeście naskrobały szok!!!!!! u mnie git. wczoraj byłam na wizycie prywatnie, szyjka OK, rozwarcia brak. trzeba czekać. usg nie robiła bo od ostatniego minęło zaledwie 5 dni, a ja nie jestem zwolenniczką częstego prześwietlania. wchodzę dziś na wagę, a tam prawie 1,5kg mniej niż ostatnio;/czyli jak do tej pory przytyłam niecałe 7kg. czy ktoś też zaobserwował spadek wagi u siebie? czuję się git, i takie też jest moje samopoczucie, chociażżżżż wczoraj zauważyłam czerwone pręgi na boczkach:o także spodziewam się wysypu rozstępów.i szlak trafia moje smarowania, jak widać g**o to daje;/ dziś wyprałam ubranka ciemne i jasne. suszą się, potem prasowanko. w komodzie część już poukładana. jeszcze właśnie zostały mi te pieluchy tetrowe i flanelowe. pranie pościeli na razie olewam, i tak się jej nie używa na początku w ogóle. czas kończyć wyprawkę. nie ma na co czekać.:D lecę robić obiad. fryteczki z frytkownicy ooo tak;] 3maj cie się babeczki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- smaznych frytek, ja jem ostatnio czesto bo mam cchote a wczoraj maz zrobil znowu pizze ale pysznaaaa byla. Przyszedl mi ten stanik do karmienia. Powiem Wam ze mile sie zaskoczylam. Za mala kase a swietny bawelniany no i dobralam chyba pierwszy raz w zyciu rozmiar:P nawet w sklepie zawsze mialam problem a teraz na allegro i dobrany idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. podaj linka do staników,proszę,bo tu drożyzna straszna,jak zobaczyłam cene to uwierzyć nie mogłam,zbulwersowałąm się i zaparłam ,że nie kupię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X musimy się wyrobić w ciągu 2 lat. Ale myślę, że w przyszłym roku będziemy się już wprowadzać. Bo na święta raczej się nie wyrobimy, chociaż bardzo bym chciała. Dziewczyny i Wy piszecie, że przytyłyście dużo? Ja do tej pory mam już plus 19 kg a jeszcze pięć tygodni mi zostało, także nie mówcie mi nic o wadze. Zuzi mamo to zdaj koniecznie relację z wizyty. Trzymam kciuki, aby maluszek się przekręcił. Ja mimo wszystko jednak chciałabym rodzić naturalnie i o cesarce nawet nie myślę. Moja mała przekręciła się już w 6 miesiącu i tak pozostało do dziś :) I widzę, że nasze dziewczynki będą nosiły to samo imię :) Emilia to powodzenia, mam nadzieję że wszystko pójdzie po Twojej myśli :) Trelevinaaa normalnie same ''dobre'' wieści od kwietniówek płyną. Ja pierdziulkam ale one normalnie przeginają ;( A co do pieluch to można je prać w wysokim temperaturach, bo przecież kiedyś nawet mamuśki je gotowały. Także bez obaw. Ja prałam chyba w 40 stopniach, ale za to później dokładnie wyprasowałam A ja właśnie zjadłam obiadek i podwieczorek. Siostra zrobiła babkę, mniam A teraz mam taki brzuch pełny, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina - ja prałam je w 40c razem z ciuszkami - nic się im nie stało! Kasia GJ- ja mam w suwaczku według usg czyli termin an 2 Maja wiec ty jesteś jeden dzień mniej ode mnie kochana. Penelopa ja ostatnio przez 2 tygodnie z waga stałam w miejscu , potem schudłam 2 kilo a potem znowu poszłam w górę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116cm Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm MamuskaMaj- Ja mam +20kg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej już jestem Zacznę od lepszych wiadomości ;-) Mały rośnie jak na drożdżach i już ma 2615g. Da tygodnie temu miał 1943g. Poza tym wszystko ok. Te obrzęki nie są wcale takie straszne, no ale ta gorsza wiadomość jest taka, że jednak jutro idę do szpitala. W niedziele mnie wypiszą. Generalnie ona podchodzi do tego zapobiegawczo i mówi, że sobie mnie poobserwuje. Ale mam się niczym nie martwić. Przejrzała dzisiaj małego i nie widziała nic niepokojącego. Powiedziała mi, że sobie odpocznę. Nie powiem, żebym się wielce cieszyła na ten szpital. Ale jak trzeba, to trzeba. Przynajmniej się rozeznam w położnych i ogólnie w klimacie szpitala. No to tyle o mnie. Muszę teraz nadrobić to co od rana naskrobałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................0 2.05/ (Julka) 4. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 5. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 6. weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 8. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 9. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 10.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 11.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 12.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 13.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 14.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia)15.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 16.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 17.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 19.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ..............16.05/Alex 20. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 21.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 22.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 23.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 24.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 25.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 26.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 27.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolsk ie...........23.05/ (Adrian) 28.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 29.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 30.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 31.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 32.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 33.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 34...x.....................Ania.......22........wlpk. ...........................26.05/ (Maja i Jasiu) 35Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) 36.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/(Zuzia) 37._-KasiaGJ-.......Kasia.....22.......opolskie...... ..........03.05/(MICHAŚ) 38. em_trz..........Magda........22......Żyrardów.............. 23.05 /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ale duzy ten Twoj synus :) Ty jestes kilka dni za mna do terminu a mi w piatek jak mialam 33+1 wyszla waga 2300 :P Nie przejmuj sie szpitalem, sama bylas pelna obaw co do obrzekow, teraz poobserwuja i bedzie git :* noo bedziemy Cie wspierac duchowo nooo dziewczynki ja za Wami wzielam sie za pranie, wrzucilam na pierwszy rzut biale pieluchy tetrowe, biala bielizne malej i recznik z tym kapturkiem bo tez bialy :) nie wiem w czym pierzecie ale na tej Loveli doczytalam ze trzeba dwa razy plukac az sie zdziwilam i to pisze i na proszku do prania i na mleczku do prania.. wiec walnelam intensywne plukanie :)))) hehe zobaczymy co wyjdzie Penelopa pralas juz te pieluchy od rp_77?? jesli nie to ci powiem po praniu jak to przezyly :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ,wow,jaki Twój synek duży już,aż mi się łzy zakręciły w oczach ,bo ja jestem dzień przed Tobą przecież i Twój maluch był zawsze mniejszy od mojego,pamiętasz? I jeśli tak zostało to mój juz pewnie wielkoludek jest:) Nie martw sie kochana tym szpitalem ,tak jak mówisz jest wiele pozytywów tego pobytu w szpitalu-rozeznasz się w nim,poznasz personel i fajne też jest to ,że masz ten 1 dzień na przygotowanie się,a te pare dni pobytu tam zleci szybciutko i zaraz znów w domku bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116cm Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 cm Kasiulaaa s-ce..........36+4..........20..............107 cm em_trz...................33+3..........15..............103 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa..........33+6...........9...............116c m Zuzi-mama.............33+2...........16..............107cm cv.......................34+2............12.............1 02cm Stylowaa...............34+4............11............103 cm ...X.....................32+6............16.............1 02cm tosia204................33+1............9,5...........110 cm -KasiaGJ-...............36+1.........19.............113 cm Pristina86...............33...........12.............97 cm mamuskamaj...........34+5..........19..............105 Znów_mama.............35+5.........12...............100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×