Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Dziewczyny i ja melduje sie w dwupaku. We wtorek zaczęłam 36 tydzień. Niestety nie mam powodów do radości:( Wczoraj byłam na wizycie w szpitalu, lekarz zmierzył mi brzuch i okazało sie, że dno macicy jest za nisko i wskazuje na 34 tydzień!! Wysłał mnie na skan i okazało sie, że wielkość brzuszka Amelki wskazuje na 33 tygodnie i 4 dni a szacowana waga to 2600 g. Jestem zestresowana na maxa. Następna wizyta za 2 tygodnie. Mam nadzieje, że będzie dobrze, a narazie musze dużo odpoczywać i jeść wiecej!! Pozdrawiam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Pozwolilam sobie zmodyfikowac tabelke. Mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi. Dzis nie mam weny na pisanie:( Ide na spacer bo juz chce urodzic:) NICK...............IMIĘ........WIEK......MIASTO................TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk..................30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.........Mariola......29......łódzkie........... .....01.05 3. natalia256........Natalia......24......Toruń........ ... ......03.05/ (Laura) 4. Atena_35..........ANETA........35......BIELSKO-BIAŁA...... ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-.........Kasia........22......opolskie...... .........03.05/(MICHAŚ) 6. weska.............Marta........27......Szczecin.......... .....05.05/C 7. klara_23..........Magda........23......Warszawa.... ...........05.05/(Amelia) 8. Znów_mama.........Alicja.......33......Poznań........ .........06.05/ (Zosia) 9. tigero............Natalia......33......Poznań...... ...........07.05/ (Tymon) 10. kari86............Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.....07.05(Nela) 11.bunia3.........................30......Toruń...... ............08.05 12.DeeYaa............Hania........28......wlkp................... 08.05/Anastazja 13.jaTUŚKA...........Marta........23......Londyn....... ..........09.05/S 14.Lorien............Beata........23......Kraków... ..............11.05/ (Kubuś) 15.Kankuun...........Dorota.......32......UK............ .........12.05/S 16.masterek28........Ania.........27......Bielsko-Biała. .........12.05/ (Jasio) 17.mamuskamaj........Arleta.......25......Lubin........... .......13.05/(Zuzia) 18.Julietta40........Agnieszka....40......woj.podlas kie..........15.05/ (Maksymilian) 19.justz.............Justyna......26......UK........ .............15.05/S 20.milka78........................33......Kraków..... ............15.05/ (Maciej) 21.k_m_b.............Monika.......27......Wrocław....... .........16.05/C 22.cv................Wioleta......24......Niemcy..... ............16.05/Alex 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ........19.05/C 24.penelopa kruz.....Ania.........26......śląskie.................21.05/ (Maksymilian) 25.Stylowaa..........Ania.........30......Chorzów/Islandia .......21.05/ (Nataniel) 26.bartolenka........Marzena......30......Bielsko-Biała.. ........22.05/ (Lenka) 27.fauletka..........Wioletta.............ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 28.Kooralinkaa.......Kornelia.....21......Ch-ce...... ............22.05/S 29.Agnes71...........Aga..........26......Wrocław.. ..............23.05/C 30.Emilia_83.........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..........23.05/ (Adrian) 31.Zuzi-mama.........Marzena......20......mazowieckie...... ......23.05/(Zuzia) 32.em_trz............Magda........22......Żyrardów............. . 23.05 /? 33.JOLA1237..........Jola.........27......Wrocław... .............24.05/ (Mateusz) 34.majowe_szczescie..Aneta........22......lubuskie......... ......24.05/ (Karolinka) 35.Dosia255..........Dorota.......27......Waterford/Irlandi a.....24.05/ (Amelia) 36.tosia204..........Agata........28......kuj-pom.... . ..........24.05/ (Mateusz) 37.#stokrotka#.......Monika.......29......dolnośląskie. ..........25.05/ (S i S) 38.Pristina86........Natalia......25......Gdynia/Gdańsk ..........26.05/ (Julka) 39...x...............Ania.........22......wlpk....................26.05/ (MajaiJasiu) 40.dudyska...........Justyna......25......łódzkie....... .........28.05/Blanka? 41.Justynka_87.......Justyna......23......Nad morzem..............31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK ................WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......MALEŃSTWO........T.C./DATA UR....GR/CM Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia............39/22.04......../..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulaaa sce
Hej dziewczynki nie wiem czy dobrze widze ale wy dalej sie trzymacie chyba w 2 paku Ja nie mam czasu nawet was czytac ostatnio mnie mlekiem tak zalewa ze mogla bym wykarmic 3-jaczki hehe'wiec jak nie karmie malej to odciagam i masuje piersi. Bo zaraz po oproznieniu piersi po 2 h mam znow twarde i obolale. Zaczelam mala karmic piersia juz nie odciagam do butelki. Piersi mi sie zagoily i teraz ssie juz z cycuszka oczywiscie na wszelki wypadek uzywam tych kaptorkow z avent. Wczoraj bylismy z Mala u ortopedy w Krakowie i odrazu zalozyli szyne Malej na calej nodze od stupki do bioderka , myslalam ze zakldaja co najwyzej do kolanka ;/ w szpitalu sie poplakalam chyba z 10 razy. Malej nie wygodnie jest w tej szynie bo wazy troszke , i ciezko jest jej nia ruszać a Julka ruchliwa, jest. Dzis juz moj m przewozi rzewczy do mieszkanka. nie wiem ile nam to zajmie ale jak juz bedziemy na swoim to wraca do was , bo moj m bedzie w domku to bede miec wiecej czasu, a teraz sama jestem do godziny 17. a potem to robie troszke kolo siebie, zreszta dzien leci mi szybciutko .... Wiec do uslyszenia nie bawem - postram sie was nadrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula witaj 😘 my tu Ci wszystkie zazdroscimy ze masz juz swoja malutka przy sobie :) co do szyny - to dla zdrowia malej wiec nie placz i nie denerwuj sie kochana :) domyslam sie ze czasu malutko, super ze masz duzo pokarmu, powodzenia mamusiu :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Nie wiem czy w ogóle ktoś mnie pamięta...pisałam kiedyś z Wami, ale potem z róznych powodów jakos ucichłam... Z tabelki jeszcze mnie nie wyrzuciłyście, więc jest ok chyba :) Mam termin tak jak Wy na maj, ścislej na 1 maja-co zresztą widać w tabelce. I tak jak u większości widzę dzieciaczki się nie spieszą do nas, moja niespodziewanka też nie... Jedynie Kasiuli się udało-gratulacje ogromne :) Ja własnie od gina wróciłam, zrobił ktg, po czym stwierdził, że da mi jeszcze chwilkę relaksu, a w sobotę rano (30.04) zaprasza na porodówkę... Niby takie to oczywiste, w końcu dzień przed terminem, a jednak aż zbladłam, że już?? Stwierdził, że Dzidzia się nie pcha, ale może leciutko pobadamy, poobserwujemy, troszkę oksytocyny podamy i jakoś "razem" urodzimy :) Dobre sobie-razem...Niby mam się relaksować, a zaczynam wpadać w panikę.... Wy też się boicie? A może znacie jakieś techniki relaksacyjne albo coś, żeby sie nie stresować za mocno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek81 - zrobisz jak zechcesz, ale ja bym się nie dała, jak nie ma powodu to po co wywoływać sztucznie poród? termin z OM jest terminem przybliżonym, spokojnie możesz poczekać jeszcze co najmniej tydzień i zacząć delikatnie się martwić w 42 tygodniu, tym bardziej z pierwszym dzieckiem, maluszek sam będzie wiedział, kiedy jest gotowy do spotkania z wami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mamo masz rację. Anołek po co niby wywoływac- maluszek sam wyjdzie kiedy bedzie trzeba. ja jutro ide tylko na badanie dodatkowe i tez chce poczekać, chociaż tez mam termin na 1 maj. Ale skurcze mam lekkie póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszędzie panują inne zwyczaje. Moja lekarka co prawda już nie pracuje w szpitalu ale mówiła mi, że jak do 5 maja (czyli mój termin) nie urodzę to mam się zgłosić do szpitala. Zrobią mi zapewne ktg, zbadają szyjkę i najpewniej odeślą na 7 dni jak wszystko będzie ok, bo takie są procedury. Też się zastanawiam dlaczego gdzieniegdzie wywołują. Dziewczyny a powiedźcie mi jak to jest. Oksytocyna jest podawana na skurcze i to rozumiem więc wydawało by się, że wszystko powinno się obyć szybciej a tymczasem często się pisze, ze wszystko byle nie oksytocyna. Tak się zastanawiam to dlatego, że skurcze są silniejsze a co za tym idzie pewnie i silniejsze tak ?? Chodzi po prostu o większy ból a nie o nic innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałam melduję się na posterunku. Widzę, że Emilka już przekazała moją wiadomość. Powiem Wam, że łatwo nie było. Najadłam się dużo stresu, bo wypadek zdawał się być bardzo poważny- 1 osoba śmiertelna- mężczyzna, który jechał samochodem przed moim mężem. Jak tylko się dowiedziałam to myślałam, że umrę... Nie życzę tego nawet mojemu największemu wrogowi. Później jednak się okazało, że mąż nie ma żadnych złamań, tylko jest mocno poobijany i ma rozbitą głowę. Jak zobaczyłam go w szpitalu z opatrunkiem to łzy same się cisnęły do oczu. Mimo, że chciałam być silna przy nim i nie pokazywać żadnych emocji, to jednak w rezultacie się nie udało... No i starałam się oczywiście mieć cały czas na uwadze, że noszę pod serduszkiem moją kochaną Zuzię. Jak już wyszedł ze szpitala to byłam bardzo szczęśliwa, choć musiałam mu dużo pomagać, bo biedaczek nawet nie mógł się ruszyć :( A wczoraj na wizycie u neurologa okazało się, że Pani zobaczyła coś niepokojącego i dała znowu skierowanie do szpitala. Dzisiaj zostawili go, bo jutro ma mieć robione następne prześwietlenie. Mam tylko wielką nadzieję, że okaże się, żę wszystko jest w porządku a boli go nadal to stłuczenie. To tak by było po skrócie o mnie. Starałam się oczywiście Was nadrabiać, nawet mogę powiedzieć, że prawie mi się udawało :) Ale po tylu stronach byłam już padnięta bardzo i nie miałam siły już na nic.. Widziałam też mega radosne wiadomości, gratuluję mamusiom, które mają już swoje maleństwa przy sobie. Kasiula Julka jest prześliczna !!!! Mnie już od jakiegoś czasu męczą skurcze, szczególnie w nocy, ale nie są regularne. Natomiast pojawiły mi się skurcze w pachwinach i czuję dosyć często tak jakby naciąganie. Dzisiaj postanowiłam sobie, że jeszcze muszę poprasować pościel dla Zuźki i ubrać łóżeczko, bo mam przeczucie niestety. Powiem Wam, że z jednej strony już bardzo bym chciała mieć małą przy sobie, ale z drugiej mój M nawet jeszcze nie udźwignie jej na rękach, a jak już to z dużą trudnością- więc chciałabym aby malutka jeszcze pomieszkała w swoim brzuszku :) Jak to będzie to się okaże. Dzisiaj śmiałam się do M, że najwyżej jak się zacznie to zadzwonię, a on najwyżej będzie leciał na mój oddział- bo leży w tym samym szpitalu :) Ależ się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dziewczyny! Ja tez w dwupaku, ale nie nalezalo sie niczego innego spodziewac, bo oznak zblizajacego sie porodu raczej brak.Cos mnie tam czasem zakluje lekko, zaboli w dole i tyle.We wtorek jak bylam u gin to szyjka byla twarda i sie nie skracala. Weska,Agnes ja bym Wam chetnie wyslala te zdjecia, ale jak pomysle zeby to zrobic...pewnie zeszlo by mi z pol dnia zanim bym doszla jak sie to robi. Moj M powiesil dzis w koncu karnisz w dzieciecym i ja oczywiscie powiesilam firanki.No i teraz jest dopiero kilmacik... X sie cos nie odzywa, mam nadzieje, ze wszystko ok. U mnie ani zadnych puchniec, ani biegunek, ani zaparc, wiec jest za co Bogu dziekowac.Ale i tak juz bym chciala byc rozpakowana. Kasiula a ja to Ci zazdroszcze tego karmienia piersia, bo ja jakos ciagle mam obawy czy bede potrafila.Laktatora do tej pory nie kupilam, moze nie bedzie potrzebny, a jesli tak wysle mojego zeby kupil. Znow mamo ilosc Twojej energii jest poprostu powalajaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj kurcze to przeszlas niezle przez ostatnie dni, mam nadzieje, ze jutro po tym przeswietleniu okaze sie, ze wszystko jest dobrze z Twoim mezem.Nie denerwuj sie na tyle ile jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj, trzymam kciuki, żeby badania męża wyszły dobrze! I uaktualniam tabelkę, bo gdzieś zniknęłam: NICK.............IMIĘ........WIEK......MIASTO............ ....TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa......Ania.........28......Gdańsk.............. ....30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.........Mariola......29......łódzkie........... .....01.05 3. natalia256........Natalia......24......Toruń........ ......03.05/ (Laura) 4. Atena_35.....ANETA........35......BIELSKO-BIAŁA. ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-.........Kasia........22......opolskie...... .....03.05/(MICHAŚ) 6. weska.............Marta........27......Szczecin.......... .....05.05/C 7.klara_23..........Magda........23......Warszawa.........05.05/(Amelia) 8. Znów_mama.........Alicja.......33......Poznań........ ...06.05/ (Zosia) 9. tigero............Natalia......33......Poznań...... ......07.05/ (Tymon) 10. kari86.........Karolina.....24...Brzeg Dolny/Wrocław.....07.05(Nela) 11.bunia3.........................30......Toruń...... ............08.05 12.DeeYaa............Hania........28......wlkp.... ....... 08.05/Anastazja 13.esti1983........Estera.......28.....Warszawa.......08.05/20.05(Julia) 14.jaTUŚKA...........Marta........23......Londyn....... ..........09.05/S 15.Lorien.........Beata........23......Kraków... ...........11.05/ (Kubuś) 16.Kankuun...........Dorota.......32......UK............ .........12.05/S 17.masterek28........Ania........27......Bielsko-Biała. .....12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj........Arleta.......25......Lubin..............13.05/(Zuzia) 19.Julietta40.....Agnieszka..40...woj.podlaskie....15.05/ (Maksymilian) 20.justz.............Justyna......26......UK........ .............15.05/S 21.milka78.........................33......Kraków..... .......15.05/ (Maciej) 22.k_m_b.............Monika.......27......Wrocław....... .........16.05/C 23.cv................Wioleta......24......Niemcy..... ............16.05/Alex 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... .......19.05/C 25.penelopa kruz.....Ania.........26......śląskie.....21.05/ (Maksymilian) 26.Stylowaa.......Ania........30....Chorzów/Islandia ..21.05/ (Nataniel) 27.bartolenka......Marzena......30......Bielsko-Biała. ....22.05/ (Lenka) 28.fauletka..........Wioletta.............ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 29.Kooralinkaa.......Kornelia.....21......Ch-ce...... ............22.05/S 30.Agnes71...........Aga..........26......Wrocław.. ..............23.05/C 31.Emilia_83.......Emilia.......27......Wielkopolskie.......23.05/ (Adrian) 32.Zuzi-mama.......Marzena......20......mazowieckie......23.05/(Zuzia) 33.em_trz............Magda........22......Żyrardów..... ........ . 23.05 /? 34.JOLA1237..........Jola.........27....Wrocław........24.05/ (Mateusz) 35.majowe_szczescie..Aneta........22......lubuskie...24.05/ (Karolinka) 36.Dosia255.....Dorota......27......Waterford/Irlandia...4.05/ (Amelia) 37.tosia204..........Agata........28......kuj-pom.... ...24.05/ (Mateusz) 38.#stokrotka#.......Monika.......29......dolnośląskie. .....25.05/ (S i S) 39.Pristina86........Natalia......25......Gdynia/Gdańsk....26.05/ (Julka) 40...x...............Ania.........22......wlpk.............26.05/ (MajaiJasiu) 41.dudyska...........Justyna......25......łódzkie............28.05/Blanka? 42.Justynka_87.......Justyna......23......Nad morzem.......31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......WIEK....MIEJSCOWOŚĆ..MALEŃSTWO..T.C./DATA UR.GR/CM Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia..........39/22 .04./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku witaj ponownie z nami. Szkoda, że przestałaś się do nas odzywać. U nas z tym przyśpieszaniem porodu jest różnie. Co lekarz to inna praktyka. Ale tak jak mówią Dziewczyny sama musisz podjąć decyzję. Mamuśkamaj ta historia z wypadkiem musiała was sporo kosztować. Bidulko przeżyłaś ciężkie chwile, ale oby teraz już świeciło dla Was słoneczko. Trzymam kciuki, żeby mężowi nic nie wyszło na tych badaniach. Kasiula masz fajnie, że sobie tak karmisz ta piersią, że masz już swoją Julkę przy sobie. My nadal czekamy... Zwłaszcza na Atenkę i na Znowu mamę ;-) Bijecie rekordy Kochane ;-) Znowu mamo te daty coś muszą znaczyć. Zobaczysz, że jutro urodzisz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ........WIEK......MIASTO............ ....TERMIN/PŁEĆ 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk.............. ....30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.........Mariola......29......łódzkie........... .....01.05 3. natalia256........Natalia......24......Toruń........ ... ......03.05/ (Laura) 4. Atena_35..........ANETA........35......BIELSKO-BIAŁA...... ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-.........Kasia........22......opolskie...... .........03.05/(MICHAŚ) 6. weska.............Marta........27......Szczecin.......... .....05.05/C 7. klara_23..........Magda........23......Warszawa.... ...........05.05/(Amelia) 8. Znów_mama.........Alicja.......33......Poznań........ .........06.05/ (Zosia) 9. tigero............Natalia......33......Poznań...... ...........07.05/ (Tymon) 10. kari86............Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.....07.05(Nela) 11.bunia3.........................30......Toruń...... ............08.05 12.DeeYaa............Hania........28......wlkp........... ........ 08.05/Anastazja 13.esti1983...........Estera......28.......Warszawa......... ............08.05/20.05 (Julia) 14.jaTUŚKA...........Marta........23......Londyn....... ..........09.05/S 15.Lorien............Beata........23......Kraków... ..............11.05/ (Kubuś) 16.Kankuun...........Dorota.......32......UK............ .........12.05/S 17.masterek28........Ania.........27......Bielsko-Biała. .........12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj........Arleta.......25......Lubin.......... . .......13.05/(Zuzia) 19.Julietta40........Agnieszka....40......woj.podlas kie..........15.05/ (Maksymilian) 20.justz.............Justyna......26......UK........ .............15.05/S 21.milka78........................33......Kraków..... ............15.05/ (Maciej) 22.k_m_b.............Monika.......27......Wrocław....... .........16.05/C 23.cv................Wioleta......24......Niemcy..... ............16.05/Alex 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ........19.05/C 25.penelopa kruz.....Ania.........26......śląskie.................21.0 5/ (Maksymilian) 26.Stylowaa..........Ania.........30......Chorzów/Island ia .......21.05/ (Nataniel) 27.bartolenka........Marzena......30......Bielsko-Biała. . ........22.05/ (Lenka) 28.fauletka..........Wioletta.............ok.Tarnowa.. ...........22.05/S 29.Kooralinkaa.......Kornelia.....21......Ch-ce...... ............22.05/S 30.Agnes71...........Aga..........26......Wrocław.. ..............23.05/C 31.Emilia_83.........Emilia.......27......Wielkopolsk ie..........23.05/ (Adrian) 32.Zuzi-mama.........Marzena......20......mazowieckie.... .. ......23.05/(Zuzia) 33.em_trz............Magda........22......Żyrardów..... ........ . 23.05 /? 34.JOLA1237..........Jola.........27......Wrocław... .............24.05/ (Mateusz) 35.majowe_szczescie..Aneta........22......lubuskie....... .. ......24.05/ (Karolinka) 36.Dosia255..........Dorota.......27......Waterford/Irlan di a.....24.05/ (Amelia) 37.tosia204..........Agata........28......kuj-pom.... . ..........24.05/ (Mateusz) 38.#stokrotka#.......Monika.......29......dolnośląskie. ..........25.05/ (S i S) 39.Pristina86........Natalia......25......Gdynia/Gdańsk ..........26.05/ (Julka) 40...x...............Ania.........22......wlpk........... .........26.05/ (MajaiJasiu) 41.dudyska...........Justyna......25......łódzkie...... . .........28.05/Blanka? 42.Justynka_87.......Justyna......23......Nad morzem..............31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK ................WIEK....MIEJSCOWOŚĆ......MALEŃSTWO....... .T.C./DATA UR....GR/CM Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia............39/22 .04......../..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilkę, chciałam Wam powiedzieć, że zaraz idę do szpitala :( Miałam dziś wizytę, okazało się że mam podejrzenia zatrucia ciążowego. Mam złe wyniki moczu, wysokie ciśnienie i te puchnięcia i obrzęki o których Wam wcześniej pisałam... Pani doktor twierdzi, że z brzuchem już raczej nie wyjdę ze szpitala i najprawdopodobniej będą mi wcześniej wywoływać poród... Ale zobaczymy co powiedzą w szpitalu. Smutno mi, ale cóż, dla dobra dzidziusia wszystko. W razie czego to będą się kontaktować przez sms. Do którejś z Was zapisałam nr, ale już nie pamiętam do której. Ok, uciekam, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście wklejały jeszcze tabelkę to możecie mi zmienić wiek na 24 :) Ehhh... Teraz już naprawdę uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna_87 trzymaj się:)) będzie dobrze, jesteś już pewnie koło 35 tygodnia więc dzidzia duża jest i silna:)) Wszystko będzie w porządku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez juz po wizycie kurcze tylko troche zawiedziona bo moj synek na swiat narazie nie szykuje sie.Szyjka twarda i zamknieta.Wody plodowe w normie mazi plodowe tez ok.Wiec lekarz co tylko mi powiedzial ze glowka jest ladnie ulozona.Teraz musze czekac a juz tak mi ciezko i wszystkim dookola marudze tylko ehh za dwa tygodnie wizyta nastepna 12.05 a termin mam na 16.05 ciekawe czy wytrwam do tego terminu mam nadzieje ze nie:) moj plan to do niedzieli wytrzymac a potem chce juz rodzic koniec i kropka. Kurcze my wszystkie oczywiscie te ktore juz maja termin chca rodzic i tak sobie marudzimy na tym topiku. Kasiula fajnie ze sie odezwalas a Julcia nie przejmuj sie tak ta szyna to dla jej dobra. Mamuskamaj Ale przeboje u ciebie wspolczuje trzymam kciuki za wasza trojke ty mi sie dzisiaj snilas ze mialas bole ale czarownica nie jestem wiec mysle ze porodu ci nie wywrozylam:) Justynka 87 ojej do szpitala jedzies trzymaj sie i nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze. Atena jutro masz porod hmm kurcze ciekawa jestem.Jakby cio to daj znac trzymam kciuki Znow mama a ty tez jutro wrozysz sobie ze zosia zechce wyjsc :) witaj aniolek81 ja tez jestem tego zdania ze natura powinna sama wybrac termin porodu.No chyba ze pozniej byloby zagrozenie. No nic ja uciekam bo mnie kregoslup boli i spac mi sie chce. milewgo wieczorku i spokojnej nocki dziewczyny.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co z nasza X??martwie sie ale mam nadzieje ze wszystko ok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Ja właśnie już ubrałam łóżeczko, najwyżej trochę postoi, ale niestety w razie w muszę być przygotowana, bo nikt to za mnie nie zrobi... Cv nie martw się ja wychodzę z założenia, że co się ma stać to się stanie. Także nie panikuję :p a co do snu X, też miałam przeczucie, że chodzi o mnie. Ja tak sobie myślę, że nasza X się nie odzywa, bo chyba już ma dzieciaczki przy sobie i pewnie po porodzie jest wykończona. Także trzymam kciuki i mam nadzieję, że wkrótce coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ja tez juz mam gotowe lozeczko a z tym podejsciem to racja co ma byc to bedzie:) ja tez trzymam kciuki za X i pewnie jak bedzie mogla to na pewno odezwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kopiujcie ostatnia tabelke bo obcielyscie wage i cm Julki 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.....................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 4. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 6. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 8. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 9. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 10.kari86.......Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.......07.05/ (Nela) 11. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 12. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp..........................08.05/ (Anastazja) 13.esti1983...........Estera......28.......Warszawa.................08.05/20.05 (Julia) 14.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 15.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 19.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 20.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 23.cv.................Wioleta....24.........Niemcy..... ...................16.05/ (Alex) 24. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 25.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 26.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Islandia.21.05/ (Nataniel) 27.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 28. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 29.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 30.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 31.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolskie...........23.05/ (Adrian) 32. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 33.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 34.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 36.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 37.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 38.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 39.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Zuzia/Majka) 40...x..........................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 41. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........................28.05/ (Blanka?) 42.Justynka_87......Justyna......24.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) ❤️NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ NICK ..............WIEK......MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO........T.C./ DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia...........39/22.04......3100/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z powrotem, wlasnie wrocilam z SR... cale popoludnie mam bole takie jak na miesiaczke plus te jak mysle skurcze przepowiadajace :/ na SR myslalam ze juz nie wysiedze, bylo mega goraco czulam sie coraz gorzej, na czole doslownie pot mi sie zbieral :/ masakra jakas.. Laseczki czy Wy tez macie takie bole a'la miesiaczkowe??? to normalne?? zaraz nadrobie zaleglosci popoludniowe i bede na bieząco z wpisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze małe poprawki... 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.....................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... . ...........30.04/ (Natalia) 2. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 3. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 4. Atena_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...... .... ....03.05/ (MILENA) 5. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 6. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 7. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 8. Znów_mama.....Alicja.......33........Poznań........ ...............06.05/ (Zosia) 9. tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 10.kari86...........Karolina.....24......Brzeg Dolny/Wrocław.......07.05/ (Nela) 11. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 12. DeeYaa.........Hania.........28......wlkp..........................08.05/ (Anastazja) 13.esti1983...........Estera......28.......Warszawa..................08.05/20.05 (Julia) 14.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 15.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 19.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 20.justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 23.cv.................Wioleta.......24.........Niemcy..... .................16.05/ (Alex) 24. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 25.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 26.Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Islandia.21.05/ (Nataniel) 27.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 28. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 29.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 30.Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 31.Emilia_83...........Emilia.......27........Wielkopolskie...........23.05/ (Adrian) 32. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 33.Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 34.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 36.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 37.tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 38.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 39.Pristina86...........Natalia.....24.....Gdynia/Gdańsk ..............26.05/ (Julka) 40...x.......................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 41. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........................28.05/ (Blanka?) 42.Justynka_87......Justyna......24.......Nad morzem................31.05/ (Jaś) ❤️NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE ❤️ NICK ..................WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.....T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce........22......Sosnowiec.........Julia...........39/22.04......3100/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 ojoj przykro mi ze i Ciebie spotyka lezenie w szpitalu ale jak sama napisalas wszystko dla dobra dziecka :) Lekarze wiedza co robia :) 3maj sie tam :) i pisz koniecznie na biezaco co u Ciebie kochana mamuskamaj - wspolczuje przezyc.. oo matko tyle nerwow.. wyobrazam sobie ze nie jest Ci latwo, 3mam kciuki za zdrowie Twojego meza, zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia i sil :) nooo i niech Zuzia jeszcze posiedzi ;)))) co do X dziewczyny troche z nia pisalam, jakos dlaej zalamana ta lekarka ktora ostatnio oceniala jej przeplywy sie pomylila niepotrzebnie cipa glupia powiedziala ze jest poprawa okazalo sie ze sie mylila zolza wredna i nasza Andzia zalamana, poki co CC nie robia, chca zeby rodzila naturalnie wiec miejmy nadzieje ze bedzie ok :) ANia dzis skonczyla 36tc wiec juz malenstwa są donoszone, mowila ze jak poczuje sie lepiej to napewno napisze do Nas ANIUUUU BUZIAKI 😘 cv- no to niech maluszek jeszcze siedzi ;) Aniolku witaj - zastanawialysmy sie kiedys co z Toba czemu juz nie piszesz :( ale milo ze powrocilas.. co do wywolywania porodu mam podobne zdanie do atenki i znow mamy :) dzidzia wie najlepiej kiedy wyjsc:) Esti jak Twoje cisnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinko ja też tak mam z tymi bólami jak na miesiączkę, ponoć to ma coś wspólnego ze skurczami przepowiadającymi. Justynko głowa do góry. Z tego co dobrze kojarzę, to przy zatruciu ciążowym można jakieś leki podawać i wtedy od razu nie trzeba ciąży rozwiązywać. Mam nadzieję, że wzięłaś numer do którejś z nas i się odezwiesz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja się jeszcze zastanawiam co z tymi wodami płodowymi. Czy mogą się sączyć?? Niby się pytałam tej mojej lekarce i mówiła, że to chluśnie od razu.A w internecie piszą, że mogą się sączyć. Do tego brzuch mi się robi co jakiś czas twardy no i te bóle miesiączkowe też tak mam dwa razy na dzień. Oj coś czuję, że ja terminu nie doczekam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę coś zjeść. Naczytałam się w internecie o tych sączących się wodach i już mam wszystkiego dosyć ;-( ale powiedzcie mi, we wtorek byłam u lekarza, to chyba by coś zauważyła?? Powiedziała, że czop mi schodzi i tyle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za dobre rady :) Prawda jest jednak trochę inna...bo to nie jest tylko takie "widzimisię" lekarza.....Ja podczas ciąży dwukrotnie leżałam w szpitalu przez duże ryzyko zatrucia ciążowego....(między innymi dlatego nie pisałam-złapałam wtedy takiego doła ze strachu o dzidzię, że nie dałam rady pisać z Wami...i w ogóle to był z innych jeszcze powodów okropny czas dla nas.....)W każdym razie już wcześniej zastanawiano się czy nie wywyoływać, ale leki, kroplówki, leżenie i inne jakoś pomagały-przynajmniej na krótką metę....Tym razem doktor stwierdził, że nie ma co ryzykować już teraz, zwłaszcza że to praktycznie termin już do porodu. I obiecał, że nic na siłę, ale na spokojnie porobimy badania i powoli przyszykujemy się już do rodzenia. W końcu oni się na tym znają-póki co dobrze się mną zajmowali, więc ufam im, a poza tym boję się tego ryzyka związanego z zatruciem i wolałabym go uniknąć.... Oby tylko było ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja też mam takie bóle już od dawna :( podobno występują przy tych skurczach przepowiadających,mnie oprócz tego to jeszcze krocze boli oraz kręgosłup:( A co do wód płodowych to też słyszałam ,że one się mogą sączyć ,że nie musi tak polecieć jak ze dzbanka:) Nawet dzisiaj jak byłam u swojej kosmetyczki to mi powiedziała ,że jak ona pojechała na wywołanie porodu to okazało się już prawie wód płodowych nie miała ,a ona sama twierdzi ,że nie wie kiedy one odeszły... Ja się boję ,że przeoczę symptomy porodu:(oj co to będzie...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×