Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A mi koledzy mojego M wywrozyli na 14 sobote. Boze az sie boje myslec co oni beda wyczyniac.Oni wszyscy maja juz dzieci i ze tak powiem skonczyli reprodukcje, a Wiktor to pierwsze dziecko mojego M wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv nie martw sie na zapas, ja mam podobnie jak Ty. Przeprowadzilismy sie niedawno i tez w sumie nie mam nikogo kto moglby mnie zawiezc do szpitala. Moj M jedzie do domu okolo godziny, ale na szczescie jak pytalam to na spokojnie mam wzywac karetke i mnie zawioza a moj M od razu dojedzie do szpitala bo ma juz wtedy niedaleko. A czy u Ciebie jest mozliwosc wezwania karetki na wrazie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes !!!🌼super ze dalas rade ale jak szybko ci to poszlo heheh Ja nawet nie wiem jaki mam termin z usg w PL jak robilam badanie to wyszlo na 10.05 ale mimo wszystko sugeruje sie terminem OM. Ale ciekawe jak inne majoweczki uwazaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka hehe to czos czuje ze bedzie ostro u Twojego M jak bedziesz w szpitalu :) moj podobnie juz nastawiony na balange i prosi zebym tylko przez weekend rodzila, zeby nie musieli brac wolnego ;) u mnie to juz sie taka ekipa zapowiedziala, ze masakra. Powiedzialam tylko zeby nie zygali do akwarium w razie jak ktorys zaslabnie , bo nie usmiecha mi sie 300l wody wymieniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa Tak moglabym wezwac w ostatecznosci karetke mam ubezpieczenie ale ona mnie zawiezie do najblizszego szpitala ktory jest w miescie ale ja nie chce tam rodzic bo nie ma tam poloznej Polki a ja z jezykiem slabo:( A jakbym chciala zeby mnie zawiezli do tego szpitala co chce rodzic to pewnie kupe kasy musialabym zabulic:( no nic masz racje nie ma co sie martwic na zapas:) Penelopa ale kolorki ladne sliczne lozeczko no i wozeczek x landerek jungle jak moj tylko ty chyba masz inny model jak kojarze:)Komoda tez mi sie podoba swietna taka delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeYaa sliczny masz brzusio :) i ta mina nie jest az taka zla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka deeYaa to faceci beda imprezowac a moj mysle ze az tak bardzo nie bardziej moj tesc z moim tata chyba hehe ale moge sie pomylic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Tigero Gratulację!! Kawał chłopa- no i mam nadzieję, że szlak dla chłopców przetarty ;-) Dziewczyny mam znowu do Was pytanie, bo ja się tak strasznie martwię, że mi się wody sączą?? W nocy musiałam piżamkę zmienić, bo nie założyłam wkładki no i się plama zrobiła. To nie przecieka jakoś mocno, ale tak jakbym popuściła. Sama nie wiem czy to jest mocz czy te wody. Moja gin jeszcze na urlopie. A ja do wtorku chyba zwariuję :-( Wiem, że mam już to rozwarcie na 1,5 cm i skróconą szyjkę. To może nie trzymam moczu po prostu? Bo mały naciska. Co Wy o tym sądzicie? Któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Yaa ladny masz brzuszek :) taki okrąglutki jak piłeczka ;) Penelopa Zakochalam sie w tym pokoiku dla Maksia ta tapeta jest wypasiona, wymiatajaca :))))) łozeczko i wozek of course piekne :) bo mam takie samo :D hehe cv- ty babo nie nakrecaj sie, zdązysz do tego szpitala ;) ja co do terminow trzymam sie tego z OM - ale tak jak DeeYaa maiala testy owu i wie kiedy zaszla.. to termin z USG bardziej prawdopodobny.. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa mina superowa ;-) Brzuszek masz śliczny i figurę do pozazdroszczenia ;-) Jeśli chodzi o mnie to możesz dostać namiary do naszej skrzynki ;-) Peneopla kącik śliczny. Już tam widać Małego jak leży i uśmiecha się do Ciebie ;-) Kochane dostałam wiadomość od Tigero, że zmierzyli Tymona i prosi o uzupełnienie tabelki, więc to czynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO............... .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 7. DeeYaa..........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 8. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 9. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 10. Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 11. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 12. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 13. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 14. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 15. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 16. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 17. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 18. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 19. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 20. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 21. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 22. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 23. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 24. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 25. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 26. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 27. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 28. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 29. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 30. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 31. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 32. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 33. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 34. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 35. ...x.....................Ania.......22........wlpk .........................26.05/ (Maja i Jasiu) 36. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 37. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.........Julia........... ...39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania.......28......Gdańsk...........Natalia... ........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie........Milena.... ........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40 /03.05-SN......3000/54 7) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon........4 0/04.05-SN......4100/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka mocz ma specyficzny zapach - wody plodowe sa bezbarwne i bezwonne z tego co mowily babki na SR wiec powąchaj pizame i bedziesz wiedziala co to takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 Hmm ja tez mam czasami uczucie ze cos mi sie saczy ale nie tak jak ty a w nocy to ja praktycznie sucha bielizne mam bo tez juz wkladki na noc nie zakladam.Moze rzeczywiscie to sa wody chociaz tez slyszalam ze kobiety pod koniec ciazy popuszczaja mocz w nocy ja w kazdym razie tak nie mam.A ta plama jaki kolor ma hmm troche to glupie co napisze przepraszam ale moze powachaj to moze wyczujesz mocz.Hmm a moze pojedz do szpitala jak sie obawiasz czegosc bo ty skurcze tez jakies tam masz prawda?nie wiem niech sie inne majoweczki wypowiedza moze ci one pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv to podobnie jak u nas ze wioza do najblizszego, na szczescie u mnie zaden nie jest blisko, a najlepsza droga jest do tego w ktorym ja chce rodzic :) Lece Maryske do mycia naczyn zagonic i troche chate ogarnac i jakies zakupy zrobic bo w lodowce swiatlo juz tylko zostalo :) Do pozniej dziewczynki:) Moze ktoras sie rozpakuje zanim wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czuję, że to niby mocz. Ale się zastanawiam skąd on się bierze? Nie mam ani kaszlu ani nie kicham. Może tak być? Wcześniej nic takiego nie zauważyłam. No tak uroki końcówki ciąży. A w ogólę to widzę, że póki co mamy same porody po 39 tygodniu, ciekawe czy tak grzecznie będziemy w kolejce czekały do samego końca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę ..wyprostowałam tabelkę :) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......23.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. Tula....................Asia.......32.........Poznań....... ...............05.05/ (Gabrysia) 6. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 7. DeeYaa..........Hania.........28......wlkp.............. ..... .......08.05/ (Anastazja) 8. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 9. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 10. Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 11. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 12. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 13. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 14. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 15. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 16. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 17. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 18. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 19. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 20. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 21. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 22. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 23. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 24. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 25. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 26. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 27. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 28. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 29. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 30. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 31. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 32. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 33. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 34. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 35. ...x.....................Ania.......22........wlpk ......................26.05/ (Maja i Jaś) 36. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 37. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) ❤️NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE❤️ NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04-SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdańsk.........Natalia.........40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie.....Milena.........40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40 /03.05-SN......3000/54 7) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon........4 0/04.05-SN......4100/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv ja często chodzę w nocy do toalety i podcieram się po każdym siusiu ( przepraszam, za dosadność). A za chwilę znowu czuję, że mam mokro między nogami na piżamie. No mam te skurcze jakieś. Boję się, że jak pojadę do szpitala to mnie zostawią do dnia porodu na obserwacji. A nie wiadomo kiedy ten poród nastąpi. Z drugiej strony boję się, że coś mogę przeoczyć. Musze poczytać w internecie coś na ten temat. Dziękuję Kochane za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pamiętajcie.. po porodzie macie prawo aby zostać z maluszkiem, a nie, że od razu zabierają kruszynę na badania!:) w ddtvn znowu mówią o akcji Rodzic po Ludzku - Pozwól się przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv to u Was tez robi sie dziadowskie jak dziecko sie rodzi? Bo moja mama juz ma gosci naspraszanych na dziadowskie:) smieje sie do niej zeby jak co to wiedziala co doradzic w zakupach zebym np dwoch wanienek nie miala :P Emilia_83 mi sie zwiekszyly uplawy i tez sie na poczatku zastanawialam czy moze popuscilam, teraz jak rano wstaje to tez zazwyczaj mam mokro, ale to wiem ze to wydzielina. Jutro bede na ktg u mojego gina to go zapytam i Ci napisze, bo ja tez myslalam ze moze mi sie wody sacza. Trelevinaaaa dzieki :) w ciagu dnia wyglada jak pileczka, ale jak sie rano budze to dokladnie moge okreslic gdzie dupka, nogi i raczki laduja :) tak sie mala powygina,a wtedy brzuch to koslawy na maxa mam :D Tigero cos czuje ze Tymon bedzie wysoki facet :) ja mialam 61cm jak sie urodzilam i prawie teraz do 180cm dobilam :) penelope kruz dobrze wiedziec, bo ja myslalam ze zabieraja i oddaja dopiero jak Matka wypocznie czyli po jakis 5-6 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 mi sie wydaje ze jak nie ma skurczow porodowych i pojedziesz do szpitala zeby Cie chociaz zbadali to nie powinni Cie zatrzymac bo masz juz ciaze donoszona i najwyzej odesla do domu i kaza w domu czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia, a może kup te testy w aptece które wykrywają czy wody płodowe się nie sączą??? jeśli tak się zamartwiasz to dla Ciebie to byłaby najlepsza opcja. 40zł to nie majątek, a przynajmniej będziesz spokojna. ze mnie też leci, wkładki zmieniam 5-6 razy dziennie. i widzę, że kolor jest taki żółtawy;/ no i zapach też specyficzny, ale pytałam lekarza i mówił, że wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki! Nie było mnie tylko trzy dni, a już tyle się dzieje:) Gratulację wszystkim Mamom, ale Wam zazdroszczę :* Szczególnie, że porody jak się okazuje szybkie i sprawne. Ja nie mogę tyle czekać w domu ze względu na paciorka, więc będę musiała stawić się do szpitala w miarę szybko. Dzisiaj mam wizytę, to będę wiedziała, co też mój gin planuje ( mam nadzieję, że 9 aktualny). W nocy miałam pierwszy raz skurcze i myślałam, że pojadę w nocy, ale zasnęłam i wszystko przeszło, oprócz tego, że brzuch nadal twardy. A i mały bardzo aktywny :) Wszyscy pytają mnie, czy nie boje się porodu, ale chyba jakaś dziwna jestem, bo wcale. Trzymajcie się. Odezwę się wieczorem, jeżeli nie trafię wcześniej do szpitala, bo tak dziwnie się dzisiaj czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa a Ty jaki masz kolor tych upławów? Bo moje są faktycznie przezroczyste i wodniste jak mocz. Musze pogadać z mężem i zdecydujemy co robić. A ta moja gin akurat teraz sobie urlop wymyśliła. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa bedziemy pamietac:) emilia 83 To poczytaj na necie moze troszke uspokoisz sie.A z tym ze boisz sie ze cos przegapisz to nie jestes sama ja tez sie tego boje.Chociaz doswiadczone mamusie ciagle nam to przypominaja ze porodu nie idzie przegapic ale co bedzie jesli odczuje ze to juz zbyt pozno i matko zaczne rodzic w aucie mezowi masakra hhehe wiem to raczej zdaza sie tylko w filmach no ale...??? obawy sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 moje sa przezroczyste i wodniste. Czasami mam takie uczucie ze jak akurat podnosze sie z lozka to jak ze mnie wyciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ja też byłam u lekarza po świętach we wtorek i mówiłam jej, że coś mi leci. A ona stwierdziła, że wody to mi polecą gwałtownie, a teraz to jest ten czop schodzący. Więc tak się tego trzymam, ale przecież ona też się może pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 to moze faktycznie kup te testy tak jak radzi penelope kruz, bedziesz spokojniejsza. Julietta40 bo sobie wykraczesz tak jak tigero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv no właśnie ja też się pocieszam tym co nam piszą doświadczone mamuśki. Ale zaraz sobie myślę, że może jakoś mniej odczuję te skurcze. Chyba mi te hormony na głowę już padły, bo też sobie takie scenariusze wymyślam, że sama się ich boję ;-) DeeYaa no to moje też są takiej samej konsystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa dziadowskie hehe a to dobre.moze tak nie doslownie ale wiem ze oni juz sie szykuja mojego tescia pierwszy wnuk i mojego taty tez bo ma 2 wnuczki dlatego tak sie nastawiaja.A mowia ze dziadek zeby zostal prawdziwym dziadkiem to musi miec wnuka:) a tak doslownie to powinien miec tego wnuka od syna a nie corki tak mi sie wydaje ale to takie glupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv no tak u mojej mamy w okolicy sie to nazywa :) z tym ze jest sie prawdziwym dziadkiem jak ma sie wnuka to u mnie tez tak mowia i mojego M ojciec sie smieje ze teraz to dopiero mama M bedzie babcia bo on juz jest dzidkiem od 12 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×