Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia_83 ja narazie nie panikuje chociaz tez sie zaczelam zastanawiac. Jutro bede w szpitalu to sie dowiem co i jak i Ci napisze, co mi gin powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide bo cos sie zebrac nie moge :) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa ja tez pochodze niedaleko Poznania dlatego tez tak u mnie mowia o tym dziadku:) Dobra kobietki ja uciekam ogarnac troche mieszkanko ale bede zagladac do was jakos sie rozstac z Wami nie moge heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 no to może Ty będziesz następna ;-) W końcu faceci zaczną się pchać na ten świat ;-) Powodzenia jakby co ;-) I koniecznie daj znać. DeeYaa ok, to czekam na info od Ciebie. Pa pa do później. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka jesli nie daje Ci to spokoju to jedz do lekarza, ja bym tak zrobila. albo bym ten test kupila wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina lekarka na urlopie do poniedziałku. Pozostaje mi szpital albo ten test kupić. Poobserwuje się jeszcze trochę i zdecyduję co dalej. DZIĘKI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Wasz wątek :)
Hej podpatruję Wasz wątek, i mam takie pytanie: Czemu nie dodacie do tabelki urodzonych dzieciaczków Agi-Pelagi? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja już wcześniej pisałam ,że też miałam taką sytuację jak Ty ,że myślałam że te wody płodowe a okazało się ,że to takie obfite upławy:) ale ja spanikowałam i pojechałam do szpitala...a pow. czy ta piżamka Ci troszkę tak zesztywniała(sorry ,że tak dosadnie)ale chce pomóc:) A co do tego dziadka to mój tata cały czas gada ,że on dziadkiem jeszcze nie będzie ...:) on będzie mężem BABCI to sobie wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - jakbym slyszala mojego ojca - siorka 4lata temu urodzila corke - oczywiscie ze jest męzem babci, z kolei ja teraz tez mam miec coreczke ale on twierdzi ze jest chlopak i ze w koncu bedzie dziadkiem :P i wez tu gadaj z chlopem :P pomaranczko - nie wiem czemu nie zostala dopisana aga do tabelki, rzadko pisala z Nami, niewiele osob moze ja kojarzyc.. ja nawet juz nie wiem jakie dane mialy by byc w tabelce przy jej nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje pomaranczko za wstawiennictwo, ale pewnie dlatego, ze ja sie nigdy do tabelki ciazowej nie wpisalam, zeby nie zapeszyc ;-), chociaz czytalam watek i czasami cos napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wami od poczatku, moj synus za 2 dni skonczy roczek..... szok jak to szybko zlecialo!!! serdecznie gratuluje swiezym mamusiom i tym co niebawem nimi beda. mam prosbe do milki - jak juz bedziesz po napisz prosze jak jest na kosciuszki bo ciekawa jestem czy sie cos zmienilo czy nieee. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuska
cześć dziewczyny! Podczytuje was regularnie choc mam termin na czerwiec, ale tak przyjemnie was sie czyta! Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamuśką, to takie wzruszające jak sie was czyta..:) ale ja z innej beczki mam nadzieje, że mi pomożecie, kompletuje wyprawke i nie wiem na jaki krem do pupki sie zdecydowac, napiszcie jakie wy macie i polecacie, z gory dziekuje!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero - super, gratuluję, konkretny chłop z Tymona :) Ja uciekam, mam parę spraw do załatwienia, potem szkoła rodzenia. Dzień pełen wrażeń :) Do później, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majuska - ja sie ostatnio dowiedziałam na szkole rodzenia, że jeśli nie ma odparzeń to niczym nie trzeba smarować pupki... Dziwne to trochę dla mnie, ale tak położne mówiły. Ja w razie czego kupiłam sudocrem, o nim z kolei powiedziały że bardzo wysusza skórę... Mam nadzieję że ktoś jeszcze się wypowie, bo ja już sama nie wiem jak to ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - ja mam na pupkę Bephanten lub linomag. Moja położna też odradzała Sudocrem, ponieważ bardzo wysusza i podrażnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuska
justyna_87 - ja tez juz nie wiem. Powiem ci, ze stosowalam sudocrem przy pierwszym dziecku, fakt nic mu sie nie działo po nim ale.. zostawia dość grubą warstwe na cialku,nie jest wydajny ale dość drogi, i myśle caly czas nad alantanem albo linomagiem, wiem, ze duzo osob stosuje i chwali w szpitalach tez takie maja, no i cenowo rewelacja.. Sudocrem jest dobry na juz odparzoną skore.. więc juz sama nie wem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się przypomniało, to Wam napiszę. Któraś z Nas już o tym pisała, ale nie pamiętam czy ta nazwę podała- na gojenie się pępka polecają teraz octenisept. To jest tak jakby spray. Można go używać również na rany po nacięciu krocza. Kosztuję około 24zł. Na tą chwilę u mnie w szpitalu nie każą używać nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na pupcie linomag z wit a i e (9.99zł ) i to stosuje się każdorazowo po zmianie pieluszki, natomiast jeśli są odparzenia to wtedy sudocrem, ale on faktycznie b. wysusza skórę i pozostawia taką warstwę lepką więc raczej nie jest do codziennego stosowania. emilia tak ja pisałam o tym octenisept jakieś milion razy:D i też już jestem zaopatrzona w to :) filatelistka605 dziękujemy za miłe słowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chyba jeszcze ten linomag kupię, skoro go tak chwalicie ;-) No tak- tyle razy pisałaś o tym octenisepcie i jak grochem o ścianę ;-) Dopiero w aptece Amerykę odkryłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do pupci mam linomag i sudocream(ale tak jak piszecie jego lepiej nie używać non stop bo bardzo wysusza) a co do pępuszka to ja też ma ocenisept... A jakie macie kosmetyki do mycia i pielęgnacji swoich maleństw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po zakupach, ale za sprzatanie jakos sie zabrac nie moge:( Dziekuje za haslo, ale macie rewelacyjne brzuchole, kazdy inny, kaciki maluchow tez super :) fajnie Was zobaczyc. Pozniej wysle moje namiary na nk i fc Ja na pupke mam sudocream i linomag zielony, dodatkowo ostatnio od mamy dostalam talk ph.eur. z witaminami, zeby stosowac jako zasypke bo podobno dobry - sprawdzimy :) Tez jestem zaopatrzona w octenisept:) i jeszcze tantum rosa na wszelki wypadek. Dzis mam mocne postanowienie dopakowac torbe do konca, bo nigdy nic nie wiadomo a jakos takie dziwne przeczucie mam dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - ja mam: - do kąpieli oilatum soft i to na tyle, bo do tego już się nie stosuje żadnego mydełka ani szamponu, - różową oliwkę Johnsona - zasypkę chyba też z tej samej firmy(nie wiem czy będę używała) - bepanthen i linomag z witaminami (taki jak pisała Penelopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara_23 ja mam mydelko, olikwe i krem z bambino, jak cos to mam apteke pod nosem wiec zawsze moge wyskoczyc i dokupic jak cos bedzie nie halo z tym co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar uzywac po kazdej zmianie pieluszki nivea do pielegnacji codziennej ten zwykly kremik nie zaden na odparzenia slyszalam ze czasami czym mniej tym lepiej dlatego bede zwykly kremik zeby pupcia byla nawilzona .jak pokaze sie odparzenie to mam sudocream.Zaopatrzylam sie rowniez w alantan plus oraz termetiol bo tak mi polecali te masci. A wlasnie dziewczyny mam mydlo bialy jelen ale dodatkowo kupilam 3 saszetki tantum rosa ale nie mam opisu w jakiej ilosci go rozpuscic moze pomorzecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv tantum rosa jedna saszetka na 0,5l (pisza ze przegotowanej wody, ale ja uzywalam zwyklej i tez pomoglo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kapieli to ja mam kosmetyki z nivei na poczatku bede uzywala plynu do kapieli z oliwka. mam jeszcze lagodny plyndo kapieli i szampon w 2in 1 ale tego szamponiku to tak po 1 miesiacu bede uzywac, do tego oliwka po kapieli.Nie wymyslalam narazie innych kosmetykow typu oillatum wiem ze jest dobry ale zaopatrze sie w niego jak moj synus nie bedzie mogl uzywac tych co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×