Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

tula-serdeczne gratulacje, blyskawiczny porod.buziaki dlla malutkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula gratuluje co za porod:)jak narazie wszystkie dzieciaczki rodza sie w miare ekspresowo moze ten maj jest taki super na porody:) heheh Ciesze sie ze z tym karmieniem dziewczyny wy macie podobne odczucia:) Okaze sie w praniu jak to bedzie z tym wywalaniem cyca na wierzch a ja bylam w tym sklepie nowo otwartym ciuszki fajne ceny przystepne wiec odwiedze go na pewno jak juz wroce do figury sprzed ciazy mam nadzieje ze mi sie uda oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula gratulacje buziaki dla Ciebie i córeczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula gratulacje dla Ciebie!!! Może wszystkie będziemy tak szybko rodziły. Obyście nie wykorzystały wszystkich limitów na te łatwe porody ;-) A mi przed chwilą stolarz przywiózł stoliki nocne i komodę na ciuszki dla Synka. Jak sobie wszystko poukładam to mogę już rodzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja tabelki NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......24.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 6. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 7. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 8. Lorien..............Beata.......24..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 9. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 10. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 11. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 12. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 13. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 14. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 15. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 16. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 17. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 18. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 19. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 20. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 21. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 22. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 23. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 24. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 25. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 26. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 27. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 28. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 29. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 30. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 31. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 32. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 33. ...x.....................Ania.......22........wlpk ......................26.05/ (Maja i Jaś) 34. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 35. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdańsk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 5) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 6) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40 /03.05-SN......3000/54 7) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon........4 0/04.05-SN......4100/57 8) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja......4 0/04.05-SN.....3450/56 9)Tula.............Asia.......32.........Poznań......Gabrysia.......40/05.05SN ...3310/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska a Ty imię to wybrałaś w końcu czy nie ? ;-) Bo puste miejsce w tabelce jest ;-) Ciekawe co z Natalią?? Ona była wtedy po tym wypadku. Ale tylko raz czy dwa się odezwała. A kiedyś tak dużo z nami pisała. Odezwij się do Nas Kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Tula!! :) Poprawiam tabelkę, bo Gabrysia urodziła się 1.05 :) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. . .. ....TERMIN/PŁEĆ 1. natalia256.......Natalia.......24........Toruń........ ... ............03.05/ (Laura) 2. -KasiaGJ-..........Kasia.....22.......opolskie.............. ............03.05/ (Michaś) 3. weska.............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05/C 4. klara_23............Magda.......24.........Warszawa.... .............05.05/ (Amelia) 5. bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 6. esti1983...........Estera......28.......Warszawa...... ............08.05/20.05 (Julia) 7. jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 8. Lorien..............Beata.......24..........Kraków... ................11.05/ (Kubuś) 9. Kankuun...........Dorota......32........UK............ ...............12.05/S 10. masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 11. mamuskamaj.....Arleta.......25........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 12. Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlas kie...............15.05/ (Maksymilian) 13. justz..............Justyna......26..........UK........ ...................15.05/S 14. milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 15. k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/ (Maja) 16. cv.................Wioleta.......24.........Niemcy.... . ................16.05/ (Alex) 17. Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 18. penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 19. Stylowaa............Ania.........30....Chorzów/Island ia...............21.05/ (Nataniel) 20. bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 21. fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S (Wiktor) 22. Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 23. Agnes71..............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 24. Emilia_83...........Emilia.......28........Wielkopolsk ie............23.05/ (Adrian) 25. em_trz.............Magda........22........Żyrardów........ ...........23.05/ ? 26. Zuzi-mama.......Marzena.....20.......mazowieckie...... ..........23.05/ (Zuzia) 27. JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 28. majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ...........24.05/ (Karolinka) 29. Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 30. tosia204............Agata.......28.........kuj-pom.... . ..............24.05/ (Mateusz) 31. #stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05/ (S i S) 32. Pristina86...........Natalia.....25.....Gdynia/Gdańsk ...............26.05/ (Julka) 33. ...x.....................Ania.......22........wlpk ......................26.05/ (Maja i Jaś) 34. dudyska.........Justyna.........25......łódzkie........... .............28.05/ (Blanka?) 35. Justynka_87......Justyna........24......Nad morzem.................31.05/ (Jaś) NASZE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE NICK .......IMIĘ.......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...MALEŃSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN.......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wrocław....Nela.39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdańsk.........Natalia........ .40/01.05-CC.......3700/60 4)Tula.....Asia.....32......Poznań........Gabrysia.......40/1.05-SN.......3310/54 5) Aniołek81.....Mariola....29.....łódzkie.....Milena....... ..40/02.05-CC.......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznań....Zosia..... .......40/03.05-SN.....3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIAŁA...Milena......40 /03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznań.......Tymon........4 0/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja......4 0/04.05-SN.....3450/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt prosto, ale może ktoś będzie miał wenę na poprawki kosmetyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA gratuluje...super szybki poród :) Trelevinna jak tam po KTG ? ESTI pewnie trzeba się wymienić jakoś kontaktami koniecznie:) no i koniecznie na jakiś spacer się wybrac... Kochane u mnie poprawa z ciśnieniem ;) po tych lekach mi się obniżyło na 135/85 ale mam cały czas kontrolować i jak by co to szybko do szpitala...miałam dzisiaj KTG i USG takie dokładne i okazało się ,że jednak Amelka waży mniej czyli 3400kg (każdy co innego gada ,te wagi to naprawdę takie moim zdaniem nie dokładne...ciekawe jak się urodzi ile będzie ważyć)zapis KTG wyszedł dobrze , a no i dzidzia już w pełni donoszona a łożysko III stopień dojrzałości :) więc moja mała już gotowa do wyjścia :) tylko skurczy brak :( ale za to mam inne objawy:) te wysokie ciśnienie i biegunka(troszkę mnie dzisiaj czyści) no i dodatkowo dzisiaj to ten kręgosłup dopiero mi daje do wiwatu... :( A no i jeszcze dodam ,że jak do soboty nie urodzę to mam być znowu w sobotę na kontroli w szpitalu.Chyba troszkę przenoszę mojego malca , mam nadzieję ,że tylko nie za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara moze urodzisz lada moment. Jeszcze Twoj dzien sie nie skonczyl:-)dobrze że cisnienie masz lepsze. A mnie tak brzuch w dol ciagnie ze musze sie od spodu podtrzymywac:-( teraz troche odpoczne. No wlaśnie Trelevinko heloooł? Rodzisz Kobieto?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara to w sumie dobre wiadomosci:)a z tym rozwarciem to szybko moze poksc wiec pewnie porod szybko nastapi:)trzymam kciuki trelevinaa no wlasnie gdzie ty kobieto jestes?? emilia no to juz wszystko masz gotowe i zapiete na ostatni guzik syneczek moze przychodzic na swiat tak??super A mnie wzielo spanie i chwilke zdrzemnelam sie sloneczko mnie obudzilo tak po oczach zaczelo dawac ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje przepraszam ze dopiero pisze, u mnie na KTG wszystko w porzadku ale nic ciekawego skurczy brak :/ tak jak wam pisalam lekarka stwierdzila ze to co wyplynelo to mogl byc czop, polozna powiedziala ze mogly byc wody ale ze cos je widocznie glebiej jeszcze zatrzymalo i tylko tyle wylecialo.. nooo w kazdym razie dzidzia aktywna jak to powiedzialy obie ;) nnooo i dzisiaj mojego za fraki biore do wyrka bo nie mam rozwarcia a chce juz miec :) heheh nadrobie zaleglosci i jestem of course z Wami aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa JA TUSKA jest w szpitalu pisala do mnie, ze te ciekniecia u niej to wody plodowe ma 2cm rozwarcia i lekkie skurczyki, teraz czeka bo nie wiedza co z nia robic, trzymac czy do domu puszczac... oczywiscie Martusia was sciska i pozdrawia {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula gratuluje :) Zajebisty porod ;) matkoooooooooo expresowe tempo macie dziołszki :) trzymaj sie kochana zycze duzo zdrowcia dla Gabrysi :) nooo i wracaj do sil :) BABY JATUSKA RODZI!!!!!!!!!!! PISZE ZE BEDZIE W PIERWSZEJ 10 :D O JA PIERDYCZE ALE MAM DRESZCZE 3MAJCIE KCIUKI ZA MARTUSIE :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula gratulacje!!!! Super poród szybki ;) Ja też taki chcę!! ;):) A ja byłam dziś u ginekologa i nie zapowiada się u mnie szybko na poród ;/ wszystko jak było tak jest :( szkoda bo chciałabym już być po... Zrobił mi dziś te badanie na paciorkowca jutro wyniki albo po jutrze ;) Trelevinaaaa - myśli, że coś da te zaciągniecie faceta do łóżka?? To może ja też to wypróbuje :D :) Pozdrówki trzymajcie się :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zUZI mama mysle ze da, Justynie nawet polozna polecala przeczyscic komin :) no i wszedzie w poradnikach o ciazy i porodzie sa info o tym ze nasienie zawiera prostaglandyny ktore wplywaja na rozwieranie szyjki :) wiec kochana do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Jatuska zaczea rodzic ale fajnie kolejna mamusia bendzie rozpakowana!!oby tak dalej szybko szlo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciez nie pierdziele ta Marta to jest agentka napisala ze jej Seba utknal w korku po srodku londynu, poki co sama rodzi ale mowi ze sie zemsci. jak to napisala "Rodze z klasa, w pelnym makijazu- rozowymi paznokciami i sukience auuuu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dzis meza pomecze moze akurat sie cos ruszy.wczoraj sam bidulek proponowa ale ja juz nie mialam sily!!ale dzisiaj mam a zawsze to lepiej wyprobowac naturalne sposoby do srody mam czas! dziewczyny a pije ktoras z was herbate z lisci malin?ja pije juz od tygodnia podobno pomaga w zmiekczeniu szyjki?slyszalyscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jatuska ma jazde,ale najwazniejsze to nie stracic klasy nawet w takich momentach hi hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna to nieźle z Jatuśką:) ja po wizycie, KTG ok, ale znów mam grzybicę tak jak na początku ciąży;/ miałam mieć robiony wymaz na paciorkowca dziś, ale muszę wcześniej wyleczyć grzybicę, więc kolejny tydzień... co do rozwolnienia Pan doktor polecił lekkie jedzenie, szkoda tylko, że tak własnie jem i nie pomaga:) i w razie czego węgiel... zero rozwracia, szyjka ok, chyba urodzę ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane majóweczki. Ja juz w domciu. GRATULUJE MAMUSIOM. ZNÓW MAMO MAMY JEDNAK konstytucje......hihihiihihisuper.. opiszę trochę moich wrażeń o ile chcecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena prosze opisuj :) aaa i napisz do kropeczki, ona nie zostawila nam nr telefonu nie wiemy co sie z Nia dzieje jeszcze raz gratki dla Ciebie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka tez urodziłą kochane moje wczoraj przez CC 04 MAJA 2011, WAGA 2640, 49 DŁUGA I JEST ŚLICZNA. TAK MI NAPISAŁA. szczesciara jedna. Opisuje wiec szybko jak było ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde ale się teraz nastraszyłam z tą JaTuśka i jej wodami. A jak u mnie jest to samo?? :-( Jeny chyba jednak nie wytrzymam do tej wtorkowej wizyty i będę musiała jechać do szpitala ;-( Atena czekamy na Twoją relację. Gratulacje dla Kropeczki!!! To babolek jeden się nawet nie pochwaliła nam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o pomoc.Dzis odebralam wyniki badan.Krew wyszla mi dobrze ale mocz juz nie, wyszlo mi bialko 6 mg/dl i bakterie dosc liczne.Wizyte mam w poniedzialek, czekac czy dzwonic od razu do mojej gin?Puchniecia zadnego nie mam i jak do tej pory cisnienie tez dobre, wiec to chyba nie gastoza. Z tego co znalazlam w necie to , ze moze to byc jakies zakazenie ukl moczowego. Prawda? Powinnam wziasc urinal lub urosept? No i ratuluje swiezutkim mamusiom!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechałam z lekkimi skurczami na dyzur mojej położnej, zbadała mi i rzekła ze zaraz mi coś poda po język i zobaczy czy akcja sie rozwinie. Dała mi tabletkę i ruszyło. 2,3,4 rozwarcie i stop. O 12,00 zapytała czy moze podać mi kroplówkę która wszystko przyspieszy czyli oczywiście OXY...12,10 już skurcze dały o sobie porządnie znać. Co 3 min, 2,1. Weszłam do wanny ojojojo jaka ulga dziewczyny. Polecam. Ale byłam w niej godzinkę potem na piłce. Rozwarcie na piłce 8,9. Na łóżku a raczej przy nim na klęczkach 10. Wkoncu sobie myslę bo już wody mi do picia brakło. Oddech jest bardzo wazny. Najwazniejszy, bez niego nie da sie szybko urodzić. Słuchałam położnej a ona no to mamy 10 - i rodzimy terazzzzzzzzzzzzzz Szybko na łóżko chyc - pół leżąco, bo na leżąco nie polecam - masakra. 7 partych i nie mogłam - wpadłam w panikę, czułam jak główka sie pcha a ja dygam, ze za bardzo mnie zaboli i wogóle. Położna mówi TY DZIKU - DAWAJJJJJJJ. Głowka juz jest w połowie a ty zaciskasz nogi........hihihiihi wariatka ze mnie. Ale to panika. Krzykłam jak w operze i za 10 oartym Milenka pojawiła sie z główką na zewnątrz. Nastepnie reszta. Na brzuszek mi ją dali. Ojejku ale się poryczałam. Tak szlochałam ze lekarz z sąsiedniej sali przyszedł i zapytał co to za łzy takie głośne. Operetka normalnie. Potem łożysko i szycie bo pękłam na 3 szwy. Nie nacinali mnie wogóle - odchodzi się od tego w tym szpitalu. Zszył mnie lekarz ( no powiem całkiem całkiem) fajnie i bez ściągania. Siedziałam po porodzie normalnie, nic mnie nie ciągnie. Rozpuszczalne są wiec po 10 dniach mają być już wspomnieniem. Dziewczyny - musicie dobrze oddychać. Gdybym nie wiedziała jak - zaliczyłabym chyba zgon, bo takie skurcze można ulżyć sobie dobrze oddychac. Rodzilam 2h i 15 min. A Milenka grzecznia taka i spokojna. 10 pkt. Je i śpi, albo spogląda na świat o dziwo czarnymi oczętami. Opieka położnej superowa. A na noworodkach tragedia. Ale to już inna historia. Dla zainteresowanych. Z Bielska. Masterek rodzi jutro. W tym samym szpitalu co ja, ale ona chyba CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×