Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

u mnie kompletnie nic:( w ostateczności, w najgorszym przypadku mały będzie 31maja, bo dop. od 10 doby u mnie zaczynają wywoływanie :( a jak na nowym mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka pewnie w domciu wpatrzona w swoją malutką. Pewnie jak juz się wdroży w codziennośc to sie do nas odezwie. Przesłała mi mms swoją Maję - no przesliczna jest. Kurcze znowu zachcianka na grysik. Cholera conajmniej jak baba w ciąży............hihiihihihi idę zjeść. a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien gratulacje!!!!! Agnas trzymam kciuki!! ja po sprzataniu jak sie polozylam to pospalam 2 godziny a teraz sie czuje tak polamana ze lepiej sie chyba wogole bylo nie klasc.masakra. a objawow porodu jak nie bylo tak nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa Heja ;-) Super, że masz w końcu ten internet ;-) No właśnie jak się czujesz na nowym mieszkanku? Wszystko dopracowane, posprzątane? Oj biedna ta Nasza Agnes ;-( Najgorsze takie przeciąganie się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka na mieszkaniu jest supeeeer,jestem zachwycona. Ja jadę 18 maja po raz drugi do Reykjaviku jeśli nie urodzę i tam lekarka ma mnie sprawdzić czy moge dalej chodzić w ciąży czy nie. Ogólnie mój plan porodu jest taki,że pozwolili mi podejść do normalnego porodu,ale nie dadzą mi rodzić za długo tylko jak coś to bedą ciąć ze wzgledu na ostatnią cesarkę,ale ja bedę walczyć żeby nie cięli ;) Czyli Ty ani jednego skurczu jeszcze nie miałaś? A jak dziewczynki po cesarce dochodzicie do siebie? Ale mnie boli podbrzusze , i znów nadzieja rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia buziol ogromny,muaaa. Dziekuje Ci bardzo za dbanie o moja wiedzę przez te dłuuugie dwa tygodnie,ale dzis nastał koniec mojej męki :) Tylko niestety czasu malutko,ale jak tylko moge to choc na momencik zagladam :) No,biedniutka Agnes,trzymam kciuki żeby ta chwila już u niej nadeszła i żeby wszystko przebiegło szybciutko i zgrabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla- Tak wody plodowe dla dziecka sa bardzo wazne dlatego po odejsciu wod plodowych odrazu trzeba zglosic sie do szpitala mimo ze np nie ma sie skurczy. Oto link: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/Wszystko-co-powinnas-wiedziec-o-wodach-plodowych_36735.html co do rozstepow to jak narazie mam na piersiach chociaz ciagle ogldam moj brzuch czy czasem i na nim sie nie pokazaly bo maly tak go rozciaga ze skora boli:( agnes71 biedna ty trzymaj sie tam trzymam kciuki za ciebie Kasiula sc widzialam twoja juleczke na nk przecudna jest:)Do schrupania. stylowa to trzymam za kciuki za porod sn masz bole ooo to niech sie rozkrecaja nadzieje zawsze trzeba miec:) atena dziekujemy za wiesci od kropeczki. Kropeczko przeslij na fotki Majeczki na email tez chcemy sie nia pozachwycac:) A jak tam karmisz piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa zrob fpoteczke i pokaz swoj kacik dla twojego malenstwa:)bardzo sie ciesze ze z mieszkania jestes zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa nie ma za co Kochana ;-) Pisałam Ci po zebraniu kilku porodów na raz ;-) Naprawdę się cieszę, że masz już ten internet. Ja też już bym chciała, żeby się coś u mnie rozkręciło. Chociaż okropnie się boję tego wszystkiego. Pewnie już nie nadrobisz zaległości, ale wkręcam sobie, że mi się wody sączą. Lekarka mi powiedziała dwa tygodnie temu, że to czop odchodzi. Jutro mam wizytę, to zobaczymy co z tego wyjdzie. Tak bym chciała w tym tygodniu już rodzić, ale chcieć to se można. Ja też widziałam Śliczną Juleczkę na Nk. Taki grzeczny Aniołek ;-) Cv a u Ciebie też dzisiaj cisza ze skurczami? Brak objawów?? Trelevinko daj znać jak wrócisz od kardiologa. Penelopa życzę Ci tych skurczy, niech już Cię złapie i na porodówkę ;-) bo też widzę, że już niecierpliwie tego wyczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz ja też trochę pospałam i też nie mogę teraz dojść do siebie. Czuję się ociężała i jeszcze bardziej zmęczona niż zanim się położyłam na tą drzemkę. X.. Aniu wszystko będzie dobrze. My tu wszystkie mamy takie uparte te Maluchy. Coś im się nie śpieszy na ten Świat ;-) ale doczekamy się i my, a póki co spaceruj i relaksuj się, bo później nie będziemy wiedziały za co pierwsze się zabrać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Lorien - gratulacje! :) Agnes - trzymam kciuki 🌼 U mnie oczywiście nic się nie dzieje, ale ja to mam jeszcze czas. Jutro mam wizytę to może dowiem się czegoś nowego. Jeśli chodzi o rozstępy, to mimo tego że przybrałam na wadze 18 kg to na razie nie zauważyłam żadnego... Brzuch smaruje codziennie kremem perfecta mama. Może nie mam predyspozycji genetycznych, a może dlatego, że przed ciążą byłam bardzo aktywna fizycznie, moje ciało było wyrobione i elastyczne przez ćwiczenia... Już się nie mogę doczekać kiedy do nich wrócę :) Ponawiam pytanie którejś z dziewczyn odnośnie brzuchów mam rozpakowanych. Jak się prezentują? Ja miałam wcześniej taki ładny wyrzeźbiony brzuszek, ciekawe czy jeszcze kiedyś będzie taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia 83 no u mnie tez ani widu ani slychu skurczy chociaz przez chwilke zle sie czulam dziwne bo mialam zawroty glowy, napady goraca a przy tym brzuch mi tak stwardnial ze znowu dotkac sie nie moglam.Ale minelo i teraz zajadam kolacyjke. trelevinaa no wlasnie jak tam u kardiologa? justyna 87 gratuluje dobrej formy przed ciaza na pewno latwiej ci bedzie do niej wrocic ja jaz tez sie rozgladalam za cwiczeniami po porodzie ale ten temat to pewnie jeszcze nie raz bedzie poruszany na topiku niech tylko wszystkie sie rozpakuja majoweczki. W kazdym razie na poczatku mozna wykonywac cwiczenia na miesnie Kregla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja nie w temacie z tymi wodami,czy one moga tak odchodzić czy nie,ale z czopem to ponoć po góra dobie od jego odejścia się rodzi,wiec chyba u Ciebie by sie to nie zgadzało,no chyba że u Ciebie tak po kawalatku odchodziłby,ale to chyba dziwne by było,co? Dobrze ,że jutro wizyta to wszystko bedziesz wiedziała Cv nie ma sprawy z tymi zdjęciami,poproszę męża o zrobienie bo fotografowanie to jego działka w tym domu :D A jak u Ciebie z akcjami porodowymi,bo czytam,że miałaś jakieś skurcze,tak? Kochane ja zagladam tylko na momencik za każdym razem ,więc odpowiadam na bieżąco,nie dam rady dziś cofnąć się w tył,dopiero od jutra bedę nadrabiać,dlatego nie piszę do wcześniejszych postów. Ale wiecie co-o przeżyciach z porodów to aż się boję czytać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa no mi widzisz mówiła, że czop może odchodzić po kawałku w związku z tym, że mam już to rozwarcie. Ale też co lekarz, to pewnie inaczej gada. Co do przeżyć z porodów, to powiem Ci że w większości to były szybkie porody. Jeden trwał 16 godzin, już nie pamiętam ale chyba JaTuśka tak miała. Dziewczyny a jak ja mam teraz twardy brzuch i ciągnie mnie w dół to liczyć to jako skurcz czy nie? Ja to chyba przegapię ten poród, bo nie wiem co, kiedy i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa nie wiem czy mialam te skurcze przepowiadajace czy co innego ale w poniedzialek tak sie czulam inaczej ze myslalam ze na porodowke pojade.Mialam przechodzacy bole brzucha od gory po zebra w dol ale nie tak nisko ja bol na okres.Ale byly nawet silne bo ryczec mi sie chcialo powtarzaly sie co 20min przez jakies 3godziny.Oczywiscie przy tym brzuchol jak skala.No ale nastepne dni to juz cisza. Ja juz mam przeczucie ze po terminie urodze:( w czwartek mam wizyte u mojego gin to zobaczymy co mi powie chciaz ostatnio smial sie ze urodze 14.05 hmm zobaczymy. Ok to dawaj te foteczki na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia jak ja sie ciesze ze ty takie pytania zadajesz.:)Niech sie wypowiedza te doswiadczone przynajmniej jak ja bede miala takie uczucie to juz bede wiedziala:)🌼 Dzisiaj jeszcze przepakowalam ciuszki na wyjscie ze szpitala dla alexa w inna torbe i swierdzilam ze body z dlugim rekawem nie przydadza mi sie bo u nas tak cieplo wczoraj 30stopni bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv no ja takie pytania zadaję, ale od razu powinnam przeprosić za zaśmiecanie takimi głupotami naszego forum :-P Bo one są chyba głupie, ale ja sama się tak czuję, więc wybaczcie mi ;-) Na serio się zastanawiam czy te skurcze liczyć od momentu jak konkretnie zaboli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazłam coś mądrego na temat sączących się wód. Mi się wydaje mądre takie sprawdzenie czy się te wody sączą czy nie. Oczywiście zawsze lepiej to skonsultować z lekarzem: masz wilgotną bieliznę albo wkładkę, a zapach jest inny niż mocz (pod koniec ciąży głowa ciśnie na pęcherz moczowy i może spowodować nieświadome oddanie małej ilości moczu). Usiądź na toalecie jak do oddania moczu, jeżeli płyn kapie do sedesu znaczy to, że w pęcherzu płodowym powstało pęknięcie i wody płodowe odchodzą w postaci kropelek. Należy wówczas pojechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv męża jeszcze z pracy nie ma, wróci za niecałą godzinkę Emilia ja mam takie same mysli jak Ty;co to skurcz? Czy ja teraz je odczuwam czy to nie to? Mam bóle podbrzusza,ale nie jakieś strasznie silne jednak odczuwalne i przeszkadzające i brzuchol twardnieje,idę się okąpać chyba. Do tego strasznie osłabiona jestem i czuje nudności,ospałość,no i nie wiem. Miałam wiele do zrobienia i chyba nie dam rady :( Fajne to o tych wodach,znów jestem madrzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia to nie sa glupie pytania niby oczywiste ale ja sama naprawde nie wiem.ale ja bym chyba liczyla od momentu bolu bo tego na pewno bym nie przeoczyla..A jak jest to nie wiem Wiecie co teraz i sie przypomnialo bo od kilku dni chyba zaczyna mnie czyscic no w sumie nie mam biegunki ale to nie jest do konca normalne zeby w ciagu dnia 4 razy robic kupke taka luzniejsza :)przepraszam za dosadnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja nie wiem czy cos wykrakalam teraz ale wlasnie tez tak sie czuje.Bol w podbrzuszu jak na okres jeszcze tak nie mialam , do tego krzyze mnie bola.No i taka jakas oglupiala sie zrobilam, ciemno przed oczami mi sie robi matko ide tez wziac kapiel moze pomorze. Albo niech to sie rozkreca.i wio na porodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki cv żeby to się rozkręciło ;-) Bo mi oczywiście brzuszek zrobił się znowu normalny no i po porodzie na dzisiaj ;-) Też się lecę wykapać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv czyli strasznie podobnie się czujemy. Ja po kąpieli,skurcze(chyba skurcze) złagodniały,ale ja dalej słaba bardzo,w głowie się kręci i niedobrze,blee. To co ,idziemy rodzic ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka właśnie mi przywiozła 5 reklamówek ciuszków po swoim synku :) Wieczór mam z głowy! :) stylowa, cv, Emilka - życzę Wam żeby Was chwyciło, bo wiem że baaardzo tego chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho :P stylowaa witaj Babo :) ale pusto bylo bez Ciebie ciesze sie ze jestes z powrotem ;D nooo i reszte witam stalych bywalczyn :D ja juz po wizycie u kardiologa - matko naczekalam sie jak nie wiem co.. mialam na 16wizyte a weszlam dopiero o 18- takie opoznienie miala pani ddoktor.. i to prywatna wizyta.. ludzie juz ja w poczekalni mi zachwalali, no i musze przyznac ze jestem zadowolona z wizyty.. Generalnie mialam pierwszy raz cos takiego jak Echo serca.. dla tych co nie wiedza- to takie jakby usg serduszka.. no i badanie wykazalo tam jakies zmiany ktore potwierdzaja ze mam nadcisnienie- ale wg pani dr moglam juz miec to nadcisnienie przed ciaza.. ale po prostu nie zaobserwowalam zadnych zmian.. po porodzie czeka mnie badanie 24h holterem - dla pewnosci, zeby zobaczyc czy nadcisnienie bylo indukowane ciążą czy nie i czy bedzie wszystko ok.. noo ale najwazniejsze ze nie mam p/wskazan do porodu naturalnego - balam sie ze od razu mnie wysla na stol przez to cisnienie - jedyne zalecenie od kardiologa - skrocenie okresu okoloporodowego - czyli I okresu porodu.. ciekawa jestem co powie na to moj lekarz... ale padam na pysk za przeproszeniem... robie jeszcze obiad na jutro zjadlam kolacje i rozkoszuje sie Inka karmelową - laski polecam jest pyszna ;))) a ja nie cierpie INKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia stylowa kapiel niestety pomogla na bole sa slabsze ale nadal jestem oslabiona stylowa chyba idziemy spac a nie rodzic hehe chyba y ty bo u mnie nie yapowiada sie na porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
dziewczyny bardzo dziękuje za zrozumienie i wypełnienie ankiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia zapytalo Boga: - Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc, skoro jestem takie male i bezbronne? - Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie czekal i zaopiekuje sie toba. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym? - Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy. - A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam jezyka, którym posluguja sie ludzie? - Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic. - A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba? - Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic. - Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem - Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial. - Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie. W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu cicho zapytalo: - O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego aniola. - Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: "Mamusiu". pozdrawiam wszystkie majowki sama czekam na mojego synka 17 maja mam termin i was potczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa witaj :D Cieszę sie że dostałaś dobre wiadomości u lekarza. A to skrócenie okresu okołoporodowego to może oznacza to co u mnie czyli,że jak za długo według nich bedzie trwał poród to do cięcia? Inka karmelowa? aż mi się zachciało Cv mąż się zabiera do zdjęcia:D Mi bóle wracaja,a ja ponoć wygladam jak naćpana ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser ładne to było :) A ja Ciebie kojarzę,pisałaś tutaj z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×