Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Atena dzięki za odpowiedź:) Ale trochę się przeraziłam :( Szpital miał do niedawna dość dobrą opinię, teraz się tam chyba trochę pochrzaniło:( boję się bo po cesarce będę musiała spędzić tam trochę więcej czasu, to moja pierwsza dzidzia i liczyłam, że będą tam osoby, które pomogą i odpowiedzą na pytania. No zobaczymy jak będzie...Tak czy siak-dzięki za info. Jak mi się coś przypomni to będę Cię jeszcze męczyć :P Justz-powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Emilia że chłopcy coś uparciuchy są.Mój jak chce to niech sobie do terminu siedzi, ale potem to już nie ma zmiłuj i niestety lekarz będzie musiał go wykurzyć z przyjemnego lokum jakim jest mój brzusio bo u kobiet z cukrzyca ciążową niestety nie pozwalają przenosić ciąży tylko od razu wywołują, więc do terminu mam 13 dni i tym samym mój syn moze tyle pomieszkać bo potem eksmisja :) nic na to nie poradzę. Tak illayla to powitanie było do ciebie :) Pomarańczki widzę się nas teraz uczepiły tak jak kiedyś kwietniówki.Szkoda tylko że nie mają odwagi się ujawnić, zreszta ich zachowanie świadczy o tym, że mają jakiś problem z samym sobą i gdzieś to próbują wyładować, szkoda tylko że u nas. Każdy ma prawo do wolnej wypowiedzi i to co pisze illayla na tym forum to jej sprawa i nic wam pomarańczowe do tego. Jak wam cos nie pasuje to weźcie kilka głebokich oddechów i przestańcie nas czytać.To tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz to trzymam kciuki.Daj znać jakie to uczucie mieć wywoływany poród bo mnie to tez raczej czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki! Ne wiem czy mnie pamiętacie,kiedyś tu z Wami popisywałam sobie,przeglądam Wasze forum co jakiś czas,i powiem szczerze sporo się juz z Waszych doświadczeń dowiedziałam.Gratulacje przede wszystkim dla wszystkich mamusiek rozpakowanych! Z tego co widzę to większość dziewczynek urodzonych,co jest z tymi chłopcami,ze wychodzic nie chcą?? Ja tez noszę w brzuszku synka,termin mam na 13.05 i coś nie bardzo mu się spieszy na ten świat.Poprzedniej nocy miałam okropne bóle takie jak na okres,brzuch bardzo bolał i plecy ale jakos przeszło.życzę wszystkim szczęśliwych porodów i zdrowych maluszków,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie! Emilka ja Ci powiem, ze wczoraj po badaniu tez mialam taki podbarwiony sluz.No i dalej sobie siedze w domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak czop odpadł to dziołchyyyyyyyyyy - torby przy drzwiach......a my rozpakowane czekamy na dołączenie do dolnej tableki. jupi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no to czekanie jest przegwizdane, ja juz tez jestem tak zniecierpliwiona ze we wszystkim widze najchetniej objawy porodu :( ale niestety nic na niego nie wskazuje.. moze jestem jakas nie czula zeby zadnych bolesci nie czuc czy cos.. nooo i wogole tak sie zastanawialam czy to ze zazywam tyle tego magnezu, moze spowodowac ze on mi te skurcze poprzez swoje dzialanie troche wyciszy czy cos?? Jak wy myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pamiętajcie jak tydzień temu zastanawiałam się czy jechać do Wrocławia? Wtedy miałam jechać odwiedzić chorego Wujka. No i nie pojechałam. A On dzisiaj zmarł ;-( tak mi jest smutno, tak źle i w ogóle wszystko do d... To był Brat mojej Mamy. No i teraz mamy klimacik w domu. :-( Ja się też oczywiście już wyryczałam. Teraz to nawet na pogrzeb nie pojadę. Wierzycie w to, że w Rodzinie ktoś zawsze robi miejsce nowemu członkowi? Bo ja już w to dawno wierzyłam, a teraz mam kolejny dowód ;-( przepraszam Was Kochane, nie powinnam tu zaśmiecać forum swoimi smutkami, ale musiałam się Wam wygadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina co do magnezu to faktycznie ja coś słyszałam, że nie tyle wycisza skurcze, co pozbawia ich na długo. Moja koleżanka też zażywała magnez po na początku było mówione, że może wcześniej urodzić. A na końcu ciążę przenosiła. I to z córeczką. Teraz jest znowu w ciąży, ale stwierdziła, że nie będzie tak długo brała tego magnezu jak ostatnio. No ale widzisz, ja nie biorę go w ogóle, a też się tak se na poród zanosi. Oczywiście brązowy czop już się skończył. Znowu jest bezbarwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka przykro mi z powodu wujka, nie rozmyslaj teraz ze moglas jechac bo nie wiadomo jak bys zniosla podroz Nie mozesz tak myslec przeciez. Niestety takie jest zycie :( co do magnezu ja bez niego nie dam rady wiec lykam a jak nie urodze do terminu to kurrrka niech mnie nawet kroja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia bardzo mi przykro z powodu Twojego wujka. My po to tu jesteśmy żeby sie wspierać. Ja byłam u gin 14.04 to nic sie nie działa żadnego rozwarcia ani nic w tym stylu, jutro mam następną wizyte to pewnie sie coś dowiem ale wątpie żeby coś sie tam działo. jutz trzymam kciuki żeby szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atenka ja sie nigdzie nie wybieram,bo to bylo tylko takie plamienie po badaniu.Echhhhh i dalej czekanie....A te dzidziusie na poczcie takie cudne.....Wiktor nooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia na tyle się juz znamy ze kazdy temat który dotyczy majówek jest dla nas sygnałem do tego aby się wspierac. Bardzo przykre jest to ze odchodzi ktoś bliski w Twoim przypadku wujek. Ale masz w sobie nowe życie i nie pozwól sobie na wyrzuty sumienia ze nie pojechałaś. Wujek napewno to rozumiał. Bardzo Ci współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie justz już rodzi...........kciuki kciuki..!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majóweczki!! emila bardzo mi przykro!! powiem wam dziewczyny że z moim mlekiem jest cos nie tak mała zje z obu piersi potrafi ciagnąć nawet godzine a i tak od wczoraj muszę ją dokarmiać sztucznym mlekiem!!:( mam nietypowe pytanko do dziewczyn już rozpakowanych!!czy wam też tak długo dokucza ból krocza??mi już prawie 2 tygodnie mija i ciągle mnie boli ani chodzić ani siedzieć masakra!!najbardziej boli mnie to że nie moge przy małej sama zrobić bo tak mnie boli!!na szczęście mój M ma urlop i mi pomaga bez niego na pewno bym nie dała rady!! sory że ja tu z takimi tematami wyskakuje ale tylko was mogę się poradzić w tej sprawie!! co do sytuacji na forum to aż sie czytać nie chce od tych kłótni!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari.....mnie położna nie nacinała, pękłam w dół i mam 3 szwy. I nawet tego nie czuję. Chodze i siedze bez jakichkolwiek problemów. Ale poprosiłam lekarza który mnie zszywał zeby zrobił to ARTYSTYCZNIE. Noi tak zrobił. Nic mnie nie boli. Ale po pierwszym porodzie jak mnie nacieli i pękłam pupa bolała mnie 3 tyg i nawet riwanol nie pomagał. Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pod jednym szwem zrobił się taki jakby guz juz mi wczoraj położna wyciągnęła tego szwa ale jeszcze boli nadal!! :(((((( już mnie to dobija!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze do wszystkich mamusiek!!ŚLICZNE te wasze SKARBY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia przykro mi z powodu wujka:( i mam nadzieje ze jednak to twoje plamienie to czop bo wiem ze tak bardzo bys juz chciala miec przy sobie swojego skarba znow mama Zoska jest przeslodka :) A ja was czytam ale tak jakos weny nie mam na pisanie jakies dola zlapalam nawet sobie musialam poryczec troche. U mnie cisza. aha justz trzymam kciuki caly czas:) milego wieczorku babolce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,ale było nadrabiania:) Pomarańczki są brzydkie,blee Ja po wizycie,przestraszyłam się troszkę,bo połozna jak słuchała serduszka to minę miała nie bardzo i słuchała i szukała długo aż KTG zrobiła no i wynik dobry:) Jednak dbać o mnie nie bardzo ma chęci-za tydzień jadę do lekarza do Reykjaviku,który ma stwierdzić czy mogę dalej w ciąży chodzić,bo oni się trzymają daty mojego porodu według USG-14 maj i jeśli ta lekarka się zgodzi żebym w ciązy dalej sobie była to mam przyjechać i zapisać się do położnej-nie podoba mi się to,czuję się zaniedbana,jakby sie mnie położna pozbyć chciała. I zapytałam o malowanie paznokci,czy moga być pomalowane,a ona ze szczerym zdziwieniem zapytała:dlaczego nie? No to jej tłumaczę ,że w Polsce nie wolno ze względu na bezpieczeństwo rodzącej,a ona na to ,że zawsze mogę ze sobą zmywacz zabrać i w razie gdyby to sobie zmyję:D Od razu sobie wyobraziłam jak zmywam paznokcie podczas porodu,hi hi Emilia kochana przykro mi z powodu Twojej straty,moje kondolencje. A co z tą krewką,może to jednak jakiś kawalązek chociaż czopu ;) Justz powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a gdzie zdjęcia maluchów są na poczcie? Czy ja jestem ślepa,czy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinka jest coś takiego jak folder zdjęcia dzieci ale on jest pusty,a mam wrażenie że wczoraj ten folder inaczej się zwał. No chyba że ja już naprawde taka niejarząca jestem co by się nawet zgadzało,bo ja już któryś dzień się zachowuję jak cofnieta w rozwoju :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no nie mow ze polozna Ci powiedziala ze w razie co sobie zmyjesz pazury :P osssstro tam macie na tej islandiiiii :) heh ale najwazniejsze ze KTG git ;) nie bylo skurczy macicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest folder zdj dzieci i pod nim masz wymienione majowki takie podfoldery Edku i tam sa fotki maluszkow ;) Penelopka tak ladnie poukladala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ha ha ha,no to jarze,że są podfoldery ale w tych podfolderach to nie widzę tych zdjeć dzieciaczków:( Ja sie poddaję,do porodu już tak ze mną będzie ha ha. No dobra ale gdzie jest to zdjecie od Znów mamy-jej córuni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×