Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzisiaj się urodziło aż dwóch chłopców, więc limit wykorzystany raczej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane z Wami ale duchem ostatnio :) bo jakoś tak strarciłam wenę do pisania, ale podczytuje Was regularnie :) u mnie tak w skrócie : łożysko cofnęło się, mały jest już główka w dół i jak mi pani dr powiedziała - jest nisko :) tylko brzuch mam strasznie mały i waga małego tez zadowlalająca nie była ostatnio czyli 18.04 - 2100, więc teraz termin z uSG to 16.06 parodia jakaś przeciez nie będę jak słonica w ciązy dziesięc miesięcy chodzić :D moja koleżanka miała termin na 22.05 i 10 urodziła szczęściara jedna :) Życzę Wam Kochane szybkich porodów Ja mam termin tak jak X :) więc monitoruję na bieżąco co z nią się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę być następna, no w końcu dzisiaj dziołcha może się urodzić!!! Tylko objawów brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaaa
Bunia gratki wielkie! 🌼 U mnie wszystko się uciszyło,już lepiej nic na ten temat nie mówię,a już gotowa byłam,nawet sie umalowałam,włosy zakręciłam co by do porodu ładnie wygladać a Tu pupa jaś :D A tak jak przy wygladzie jestem to ciekawa jestem czy też tak macie,ale ja sie czuje strasznie brzydka na buzi od kilki dni,normalnie w lustro mi sie nie chce patrzeć,blee :P Penelopka ja myślę żeby poczekać z czyszczeniem tabelki do czerwca przynajmniej,tak co bedzie pewne,że już wszystkie majówki po porodzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pado, że się spakowała i loki nakręciła..... nie mogę Tys jest udana bez kitu :D hahahaha okej... to tabelkę zostawiam, bo wiecie ja to lubię czystki robić :P:P a czytałam jeszcze, że miałaś problem ze znalezieniem zdjęć maluchów na poczcie:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ładnie to tak się do nas nie odzywać?? Oj oj ;-) Stylowa ja już też nic nie mówię o tych swoich objawach, bo jak wspominam głośno to wszystko przechodzi ;-) Ja na siebie to już dawno patrzeć nie mogę, bo mi jakiś nos się dziwny zrobił. Powiększył mi się- masakra jakaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dzisiaj kiepski humor mam. Nawet się poryczałam, bo we wtorek jest pogrzeb tego mojego wuja, a ja nie mogę się z nim pożegnać ;-( Zawsze byłam jego ulubioną siostrzenicą. :-( A poza tym już się niecierpliwię z tym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do tej swojej gin. Kazała mi się w poniedziałek stawić na oddziale. Mówiła, że bierze mnie na obserwację na 2-3 dni. Jeśli się nie będzie na nic zanosiło, to mnie jeszcze wypisze do domu. A jeśli się coś będzie działo, to może urodzimy. No chyba, że się jeszcze coś przez weekend ruszy. Wiece co? Bronie się jak każda przed tym szpitalem, ale tak się teraz sama przekonuję, że może to nie jest zły pomysł. Będę miała regularnie ktg robione i zawsze będę spokojniejsza. Idę na obiadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Penelopka. Chyba większości z Nas za chwilę nerwy puszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaaa
Penelopa Ty się ze mnie nie śmiej,poczekaj jeszcze parę dni i pewnie z siebie też się pośmiejesz :D mam nadzieje,że sieczka z mózgu to kolejny z objawów zbliżającego się porodu :D pogadamy po porodzie jak już mój mózg powróci ;) :D Emilia nos Ci się wydłużył? :D hi hi,ja mam wrażenie ,że męsko jakoś wyglądam :D Ty już nie myśl o przykrych rzeczach i nie przejmuj się swoim zniecierpliwieniem,damy radę,jeszcze tylko parę dni góra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaaa
Dziewczyny za jakieś pół godzinki bedę w szpitalu dowiadywać się o te wyniki,serducho mi zaczęło szybciej bić z wrażenia,trzymajta kciuki,plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa, wyniki będą na bank OK emilia, ale Ty masz termin jeszcze za mną? toć to prawie jeszcze 2 tygodnie do terminu? jest jakiś konkretny powód, że chce Cię trzymać na obserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa trzymamy kciuki of course ;-). A nos mi się jakiś szeroki zrobił, jakbym sztuki walki uprawiała :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa jedynie to, że mam rozwarcie?? w poniedziałek do terminu zostanie równy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczki. ja po 3tygdoniach melduje sie z domku:) wyszlam dzis na wlasne zadanie po ktg. w poniedzialek zglaszam sie znowu do szpitala chyba ze cos sie ruszy w domku. odpoczywam sobie w moim lozku, tak bardzo tesknilam do domu. odpoczne psychicznie bo tam juz nie moglam. trzymajmy sie majoweczki i pozdrawiam Was wszyskie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki CV urodzila ;) napisala do mnie niedawno ino se plackow ziemniaczanych zachcialo i musialam zesmazyc do konca wiec : od 13.16 jest szczesliwa mamusia ALexa ktory ma 3560g i 52cm porod dlugi ale juz go nie pamieta Napisze w poniedzialek jak wyjda do domu calusy i pozdrowienia dla wszystkich :) matko :P ja nadworny lacznik, rozsylacz wici, melduje ze kurrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwaccc tez chce w koncu urodzic i nawet dzis 13!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Anulkooo;* dobrze, zrobiłaś:) emilia. hmm rozwarcie? , no cóż na pewno lekarz się zna lepiej.. ino tu nie jedna z rozwarciem chodziła :D:) cv GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV - gratulacje kochana...........13 maj działa !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV kochana wielkie gratki. Cieszę się, że już zapomniałaś o porodzie :) Emilia trzymaj się i głowa do góry. Wiem, ze przechodzisz teraz ciężki okres, ale niunia jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na pocieszenie zrobiłam sobie koktajl z truskawek, a co. Małej i tak się nie śpieszy na ten świat to przynajmniej sobie pojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja tabelki: NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 6.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 7. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 8.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 9. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 10. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 11. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 12. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 13. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 14. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 15. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 16.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 17.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 18. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 19.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 20. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 21. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 22. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 23. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 12)bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 13)masterek28...Ania....28....Bielsko-Biała...Jaś...40/ 06.05.-CC....3500/55 14) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 15)esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 16)Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś..... ........ 40/09.05 CC......3300/54 17) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 18)klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...... ...40/11.05-CC...3960/57 19).justz....Justyna.......26.............UK......Filip... ........40/13.05-SN 2770/? 20.)bunia3....................30..........Toruń......Tymon........40/13.05-Sn..3430/57 21.)cv....wioletta.........24..........Niemcy.....Alex......40/13.05..3560/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv szczesciaro gratulacje!!!!! I znow ruszyl sie ruch w interesie!!!!!!!!!! Trelavinka Ty sie nie nerwuj tylko wcinaj te placki.Przyjdzie czas i na Ciebie .Ewelina no jak Ci mowia, ze tak trzeba do tego szpitala, no to trzeba i tyle. Stylowa no mialas rodzic i co? Zrobilas sie na bostwo i nic z tego.To jak juz jestes taka piekna, to moze poczekaj na swojego i wez sie za niego, a jutro jak nic porodowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze i juz jestem 10 w kolejce.Wy tam z tylu prosze czekac na swoja kolej i sie nie pakowac przede mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv wielkie gratulacje Kochana.No teraz to już jestem prawie pewna, że więcej chłopów się dzisiaj nie urodzi ;-) Aniu- X- dobrze, że wróciłaś na weekend do domku. ;-) To w poniedziałek razem rodzimy, co? Ja tez idę do szpitala, to może się coś ruszy i razem ogłosimy światu i Kafe cudowną wiadomość ;-) A ja już się pogodziłam z tym, że idę do szpitala. Znajduję plusy tego pobytu ( co mi pozostało innego ;-) Po pierwsze nie będę już musiała za wizytę płacić, po drugie będę miała stały nadzór ktg, a po trzecie w razie coś to nie będę panikowała czy to skurcze czy tylko twardnienie brzucha. No i nastawiam się, że generalnie poród sam z niczego zacznie się w poniedziałek. Na pewno nie dam sobie go niczym wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jeden duży plus teściowa wraca w niedzielę, i nie będę musiała się na nią natykać na ulicy. W czwartek wyprawia swoje 60- te urodziny i upss jakoś nie będę mogła w tym uczestniczyć. No co za strata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia pewnie, że będziesz miała lepszą opiekę niż w domu i ktg na miejscu. Może faktycznie z tego wszystkiego samo się ruszy i będzie dobrze :) Ja będę musiała w poniedziałek zadzwonić do swojej gin i umówić się na spotkanie- chociaż mam wielką nadzieję, że do końca tygodnia będę miała mała przy sobie. A i muszę spisać numer do kogoś innego :) X to teraz możesz sobie powypoczywać na spokojnie. Wiadomo swojego łóżeczka nic nie zastąpi :) To ja Ci życzę, abyś już musiała wracać do szpitala z akcją porodową:) A swoją drogą muszę Ci powiedzieć, że dzielna z Ciebie dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja na Twoim miejscu wyszłabym ze szpitala na żądanie. No wiesz taka impreza Cię ominie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×