Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justz-WIELKIE GRETULACJE. Boże tak długo ci lekarze litości nie mają. Emilia ja też myśle że lepiej zadzwoni niż się zadręcza albo jechac bez sensu skoro jeszcze Ci trochę do terminu zostałao. Trelevinaaaa szczerze powiem że nie wiem czy coś będzie jeszcze widac. Myśle że nie ma co się stresowac na zapas, jak bąbel się rusza to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa hm.. odczuwasz skurcze? I to nawet bolesne..wow ;-) To już naprawdę coś ;-) Mi tylko brzuch twardnieje i nadal nie wiem, czy to zacząć liczyć, czy nie. Lekarz mówi- ma boleć, a tu nic,a nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaaa
Kurcze,ja już sama nie wiem,ale to chyba naprawdę skurcze są,booli,niedobrze mi,w głowie mi się kręci,kapiel nie pomogła,zastanawiam się czy męża z pracy nie wołać,cholercia żebym mogła mieć pewność. No nic,teraz był skurcz i czekam na następny,sprawdzę ile mija między jednym a drugim czasu. Boziu,cała miękka jestem,normalnie takie miesnie zwiotczałe,osłabienie jakby,ale nie wierze ,że to to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalejj dzwonie ii dzwonie .................. ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Trafiłam na Wasze forum przypadkowo i podczytuję Was od jakiegoś miesiąca. Dzięki Wam na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę no i pozbyłam się wielu obaw, dzięki waszym poradom i roztrząsanym problemom. Mam termin na 15 maja, objawy porodu na razie znikome, skurczy żadnych oprócz tych, gdzie twardnieje brzuch. Także niecierpliwię się równie mocno jak Wy:) Życzę powodzenia i szczęśliwych rozwiązań no i gratuluję serdecznie mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa daj znać co ile masz skurcze ;-) Oj jak ja już bym chciała żeby mnie też zabolało. ;-) Oby Ci się udało Kochana z porodem- niech się zaczyna a ja pójdę za Tobą ;-) Illayla powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illayla no to faktycznie trafilas na konowala.Mam nadzieje, ze bede miec kogos sympatyczniejszego przy porodzie.Znaczy co, nie chodzilas do lekarza z naszego szpitala - gon sie!? Masakra jakas.A powiedz jeszcze skad ta informacja, ze trzeba cos kupowac dla szpitala? No ja probuje sie tak calkowicie nie zrazac do tego szpitala, ale sama widzisz.... Stylowa czyzby ????? Oby!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaaa
Po 25 minutach kolejny dopiero dostałam:P Nie,nie to by było zbyt piekne,żeby miało być prawdziwe:P Według lekarzy tutejszych mój termin porodu wypada na jutro,tak mam zapisane w karcie ciązy,w systemie,no więc może jednak to dobra wróżba :D A może by tak zastosować masaż brodawek? Ale jakos boje się takich rzeczy,poczekam cierpliwie chyba jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bąbelki. NAJPIERW WIADOMOSC OD buni3, evelinka pisała do mnie sms, ale nie ma dostępu do neta, więc ja przekazuje tym razem : 🌼 " Chyba ze stresu o 24 zaczęły się skurcze,a o 8.35 przyszedł na świat Tymek. wazy 3430 i mierzy 57cm. trzymali mnie w skurczach partych na ktg, twierdząc ze jeszcze czas. gdy zbadał lekarz wpadli w panikę , że główka się rodzi i biegiem na porodówkę . Nawet mąż nie zdążył dojechać. Ściskam was gorąco." brawo bunia!!!! dzielna kobitko nasza :* to mamy już 2 pocieszki z piątku:) a u mnie tak: lekarka stwierdziła, że szyjka się trzyma aczkolwiek się obniżyła- tak jak brzuch, rozwarcia brak i przed terminem na bank nie urodzęęęęęęęęęe. ołłłłłłł nołłłłłłłłł. 😭 :( pozostaje czekanie i nic więcej. w te środki przyspieszające nie wierzę, więc sobie je podaruję :o w ogóle mam dziś zły dzień jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja tabelki: NICK..................IMIĘ........WIEK......MIASTO...... ... ........TERMIN/PŁEĆ 1. Natalia256......Natalia......24.......Toruń................ 03.05/(Laura) 2.-KasiaGJ-........Kasia........22.......Opolskie........ .....03.05/(Michaś) 3. Kankuun.........Dorota......32........UK..................12 .05/Syn 4.mamuskamaj...Arleta.......25.......Lubin.............. ..13.05/(Zuzia) 5.Julietta40......Aga..........40.......podlaskie....... .....15.05/(Maks) 6.milka78........................33.......Kraków....... ....... 15.05/Maciej 7. cv............. .Wioleta.....24......Niemcy.................16.05/(Alex) 8. Trelevinaaa....Ewelina....26...... kujawsko-pom........19.05/C 9.penelopa kruz..Ania........27.......śląskie.................21.05/( Maks) 10. Stylowaa........Ania........30.......Chorzów/Islandia...21. 05/ (Nataniel) 11. fauletka..........Wioletta...........ok.Tarnowa.. .......22.05/Wiktor 12. Kooralinkaa.....Kornelia....21...... Ch-ce................22.05/Syn 13. Emilia_83.........Emilia......28.....Wielkopolskie........23 .05/Adrian) 14. em_trz...........Magda......22.....Żyrardów..... .......23.05/ ? 15. Zuzi-mama.......Marzena...20.....mazowieckie.........23.05/Z uzia 16. JOLA1237........Jola.........27.....Wrocław..............24 .05/ (Mateusz) 17.maj._szcz.........Aneta......22.....lubuskie.......... .....24.0 5/ (Karolinka) 18.Dosia255.........Dorota......27......Irlandia......... ......24.05/Amelia 19. tosia204..........Agata.....28.......kuj-pom..............24 .05/ (Mateusz) 20.#stokrotka#......Monika....29.......dolnośląskie. .........25.05/(S i S) 21. Pristina86........Natalia....25........Gdynia/Gdańsk .....26.05/ (Julka) 22. ...x................Ania........22.........wlpk ................26.05/ (Maja i Jaś) 23. dudyska..........Justyna....25........łódzkie............. .28.05/ (Blanka?) 24. Justynka_87.....Justyna...24.........Nad morzem........31.05/ (Jaś) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 7) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 8) Tigero.....Natalia.....33.......Poznan.......Tymon.......... 40/04.05-SN......4100/57 9) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 10) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 11) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alex.............. 40/06.05-sn......3400/51 12)bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 13)masterek28...Ania....28....Bielsko-Biała...Jaś...40/ 06.05.-CC....3500/55 14) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......???........... 40/07.05-sn......3300/56 15)esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 16)Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś..... ........ 40/09.05 CC......3300/54 17) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 18)klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia.........40/11.05-CC...3960/57 19.justz....Justyna.......26.............UK......Filip...........40/13.05-SN 2770/? 20.bunia3....................30..........Toruń......Tymon........40/13.05-Sn..3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia, kasia i kankun już się tyle nie odzywają:((( dziewczyny! co z Wami??????... nie wiem... zostawiamy je dalej w tabelce? czy robimy jakieś czystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek.Piękna data na poród zwłaszcza ze piątek 13-tego w 2011 roku wypada tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam kochane......BUNIA I JUSTZ GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE WIELKIE. tRELEV,,,,,,,,,,dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 7 maja co drugi dzień rodzi się maluszek........superowo. w dni nieparzyste. No to jeszcze któraś na ten cudny 13 maj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, ale fajowo, jestem 13 na liście w piątek 13-tego. To mógłby być jakiś znak ;-) Penelopko myślę, że póki co zostawimy te dziewczyny które się nie odzywają. Może sobie jeszcze o nas przypomną. Ja mam Kasie GJ na naszej klasie. Napiszę do niej, może się odezwie co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz, napisz...:) natalia po tym wypadku w sumie przestała pisać.. o kankun to już w ogóle zapomniałam :( a kasia może się odezwie.....ok.. to jeszcze poczekajmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Kasi. No Natalia tylko raz napisała, że jest po tym wypadku. Ciekawe co u niej. A pamiętacie Ad88888?? Ona jakoś w grudniu ślub brała. Ale od dawna nie widzę jej już w naszej tabelce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Nitkę1984 kojarzę, a też nie ma jej w tabelce. Zresztą daaaawno się nie odzywała do Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ad88888 skasowana.. nitka chyba też... zawsze można dopisać jak się odnajdą.?;-) a em_trz ktoś kojarzy? bo ja nie bardzo chyba :( po badaniu na fotelu tak mnie boli brzuch, że chyba muszę się położyć. masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em_trz ja ją trochę kojarzę. Bo się odzywała przed moim pójściem do szpitala, jakoś na początku kwietnia. i miała ten sam termin co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia graaaaatki!!!!! No i jestem 11 w tabelce, tylko co z tego jak tu zadnych objawow hahhaha...Ech....A moj juz mnie tak nudzi: rodz i rodz..Jakby to zalezalo ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie duzo majówek od nas odeszło........stałych dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka- witaj w klubie :classic_cool: atenko.. no właśnie wiem... odeszło dużo stałych.. przyszło też sporo nowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie patrze na ta tabelkę 15 dziołch i tylko 5 chłopców!!! No chłopaki co z Wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chłopaków mało mało, chyba kolejna seksmisja nam powstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×