Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

weż się bujajj centralnie , idż i pierd***ij głową w ścianę bo już kur** nie wiem co Ci się dzieje chyba jakś nbie wyżyta jesteś i sprawia Ci to ulgę hahahha , weż napisz kim jest a nie piszesz tak i piszesz i cwana jesteś .. dramat zachowujesz się jakbyś miała mniej lat ode mnie hahaaha nara ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kupilam ta hustawke fisher price dla malej i jest poprostu boska!!:D:D:D wsadzilismy mala i zaczela obserwowac motylki i w 5min zasnela:D a jest taka slodka ze sama bym sie w niej pobujala :D ale chyba mam za duzo kg ;o) a o to ona http://allegro.pl/show_item.php?item=1629788520 a co do kg to jak stoicie laski??mi zostalo jeszcze tylko 2kg do mojej wagi ::) ale troszke flaczka po brzuszku jeszcze zostalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula jak mozesz to wklej jeszcze raz ten link bo cos nie dziala!! z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari - mam taka sama :D extra ta hustawka :D niech sluzy malej :) atena- ja tez juz sie zzylam z podpaskami, szlag mnie trafia bo upaly jak w egipcie a ja z pampersem przy dupsku smigam !!!!!!!!! Bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari - http://parenting.pl/noworodki-i-niemowlaki/2063-skoki-rozwojowe-1-rok-zycia.html Ja już z podpaskami się pożegnałam dawno temu, wystarczą wkładki - ale te jeszcze codziennie muszą być. Huśtawki nie mam, tylko leżaczek z wibracjami, ale jak mała ma zły dzień (czyli np dziś) to nic nie pomaga, uspokaja się tylko na rękach. W ogóle coraz częściej wymusza noszenie na rękach, mała terrorystka. Nie odmawiam jej tego, bo to zrozumiałe, że potrzebuje czułości, ale boję się, że się przyzwyczai i będę miała później kłopot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka majóweczki:) Ja dziś w nocy doświadczyłam czegoś bardzo dziwnego: moje piersi były pierwszy raz mięciutkie jak kaczuszka,nie czułam pokarmu i nie wiem czy było go faktycznie tak mało czy nie. A przeszłam wieczorem przez duzy stres i mam wrażenie ,że to był tego rezultat,hmm,ciekawe Jeśli chodzi o huśtawkę to ja mam schiza ,że buja za mocno,zresztą raz mały ulał na niej ogromnie,więc podchodzę co moment i wstrzymuję bujanie,chciałabym żeby hustała słabiej,już myślę o zakupie leżaczka wibrującego zamiast uzyeać hustawki,nie wiem,moze przesadzam Penelopka kiedy Ty urodziłaś,bo ja mam źle wpisaną datę,ja rodziłam 23.05,także jakby któraś coś zmieniała to bardzo proszę o poprawkę i w sumie z bólem serca przyznaje się ,że pół roku temu ukończyłam 31 lat,także to też można zmienić;) Pytałam o wit d dla małego i wyobraźcie sobie ,że tu zaczynaja ją podawać jak maluchy kończą 4 tygodnie;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do illayla
noo słownik masz piękny gratuluję.:o żal mi cię sklęta istoto :o i spieprzaj stąd małolato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolce! Ale troche mnie tu nie bylo a wy widze poprawilyscie sie i troche naskrobalyscie:) Lece Was poczytac bo moj synus wlasnie sobie spi i pozwala mamie troche sie zrelaksowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa Ja witamine D podaje od 10doby zycia i tak bede podawala do 2lat tutaj w tabletkach dostalam.Co do tego mleczka to ja tez czesto mam takie wrazenie ze mam cycki jak flaki i sama sie dziwie ze maly cos wysysa z nich ale w nocy to mam nabrzmiale i twarde tyle mleka mi sie gromadzi bo w ciagu dnia Alex je tak co 2h a w nocy 4h wiec 2 razy dluzej mnleczko sie produkuje.Ale z tym stresem to prawda jest moja mama ciagle mi potarza ze nie mam sie denerwowac bo zaniknie mi mleko. atena, trlevina ja tez ciagle podpasek uzywam a juz 3 tygodnie minely kurcze ale musze sprobowac czy wkladki mi wystarcza bo w te upaly to szok. kari86 Mi zostalo 4kg po ciazy brzuszek no mam oponke dupa szeroka zostala ale zauwazam ze zmiejasza sie bo spodnie luzniejsze sie robia:) ilayala Ta kupka nie przejmuj sie moja polozna juz mnie ostrzegla ze moze mi sie przytrafic taka sytuacja ze Alex moze nie zrobic kupki i jesli brzuszek normalny mieciutki to jest wszystko ok i do 10 dni nie mam co panikowac.Podobno dzieciom sie tak zdarza z ta kupeczka. Jola dzieki za sposob na plesniawki ale mam nadzieje ze mojego synka nie dopadna. Kasiula sc Przykro mi ze pokarm ci zanikl:( no a z ta skaza fajnie ze tak szybko zareagowalas mam nadzieje ze szybka ja opanujecie. justz to masz malego glodomrka:) pristina witaj znow na forum:)gratuluje julki x matko kochana ile ty babo przeszlas i ciagle przechodzisz ja to cie tak podziwiam jestes jedyna mamusia na tym forum co tyle przeszla kurcze az sie wkurzam kiedy tobe skoncza sie problemy zdrowka zycze wracaj do formy szybko i Jasiu rowniez buziaki:* Emilia 83, tigero, trelevinka, penelopko, znow mamo co tam u Was? zycze wszystkim mamusia udanego weekendu ehh trzeba cieszyc sie tym macierzynstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) milka78.................33........Kraków ....Milena................38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.......33.......Poznan.......Tymon........ .. 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania......... .. 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....38/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... ..40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tymoteusz. .......40/13.05-Sn..3430/57 24) cv......wioletta...........24............Niemcy.....Alex.... ...40/ 13.05..3560/52 25) kasiaGJ.........kasia......22......opolskie.......Michał... ..42/13.05 26) JOLA1237.....Jola......27.....Wrocław.....Mateusz.....38 /15.05-SN......3810/57 27) illayla.............19..............Emilia.................. .....41/16.05-CC..3300/56 28.)milka k-ce........26..............Milena........Karol.....40/17.05 - CC..4100/66cm 29.) Emilia83..........28.............Emilia.........Adrian....39 /18. 05-CC...3980/57 30.)..x..............22.........Ania......Maja&Jaś....39 /18.05- CC...2660/1780 31.)mamuskamaj......25......Arleta.......Zuzia.......40/1 9.05-SN.....3460/56 32.Trelevinaaa...Ewelina..27...kuj-pom....Alicja........ 41/20.05-CC...3860/59cm 33)Kooralinkaa...Kornelia..22...pom........Aleksander.... ....40/20.05-CC...3450/57cm 34) Justyna_87...Justyna...24...nad morzem...Jas.......39/24.05-SN.....3845/58cm 35)Penelopa kruz..Ania.....27...śląskie......Maks......41/24.05-SN.... 3480/58cm 36) stylowaa......Ania.....30...islandia.....Nataniel...41/24.05 -CC...3616/53cm 37) tosia204.....Agata....28....kuj-pom....Mateusz...41/25.05-SN .....3330/55cm 38) Dosia255....Dorota...28....Irlandia....Amelia....40/27/05-SN .....3210/52cm 39) Pristina86....Natalia...25....Gdynia....Julia....40/25/05-SN ......3640/57cm 40)majoowe_szcz...Aneta....23...lubuskie....Karolina....41/30.05.CC...3690/58cm Hej dziewczynki :) Jestesmy juz w domku :) Czujemy sie dobrze, karmie mala sztucznie - po malych przebojach z mega dolem w tle. Efekt jest jednak tego taki ze mala sie najada jest zadowolona a ja spokojna wiec mleczko wyszlo nam na dobre jak do tej pory. Mialam CC szybko i nieplanowanie, bo okazalo sie ze malej zanika tetno :9 Boze w zyciu sie tak nie balam :( Najwazniejsze jednak ze wszystko jest ok :) i WYROBILAM SIE W MAJU :D:D:D:D:D:D:D Na poczte wysylam zdjatka :) Odezwe sie pozniej jak sie tylko agarne w domku :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;-) Cv a Ty kochana wciąż o wszystkich pamiętasz ;-) Dziękujemy u nas ok. Mały teraz sobie śpi. Ostatni raz jadł o 21 i już się denerwuję czy sam się obudzi czy znowu będą przeboje. Niby od przedwczoraj sam się ładnie budzi w nocy tak o 3.00 i po 5.00 ale po tych trudnych początkach z jego kamiennym snem teraz mam schizy. W dzień to ładnie mój głodomorek ciągnie cyca. Już go od dwóch dni nie dokarmiam butelką. nawet w nocy nie musiałam odciągać. Mi też się w nocy takie kamienie robią i dodatkowo czuję jak mi się takie guziołki robią. Chyba ,mleko się w kanalikach zapycha. Ale wystarczy, że mały pociągnie i wszystko znika. Majowe szczęście mojemu synkowi też tętno zaczęło zanikać. Ale u mnie to wszystko tak szybko zaczęło się dziać, że nawet nie zdarzyło to do mnie dotrzeć a już było po wszystkim ;-) Dziewczynki te co miały cc, czy Wy też czujecie jakby jeszcze brzuch nie był do końca wasz? ja mam takie wrażenie, że jest miejscami drętwy, znieczulony?? Nie wiem czy to normalne? Rana ładnie się goi, ale mam takie dziwne uczucie. No nic uciekam spać, bo mały albo się sam za chwilkę obudzi, albo czeka nas wybudzanie tak za godzinę. wciąż się boję tego jego spadku wagi. Raz się nakręciłam i teraz mnie to prześladuję, że mu nie daję wystarczająco dużo jedzenia. Ech ta nadopiekuńczość ;-) Kolorowych snów kochane. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka ja tez tak mam z tym brzuchem :) wiec to chyba normalne ;) majowe szczescie - jeszcze raz gratki dla Was ;) mala sliczna i wogole jaka dluuuga ;))) powodzenia zycze :D odzywaj sie :* cv ty to nie narzekaj widzialam zdj na nk :P kurde laska z ciebie jak nic, nie widac zebys po ciazy byla ;) ja niestety mam dupe jak szafa, nie mam w co sie wcisnac w te upaly wszystkie portki i kiecki niestety za male :( maaaaaaaaakabraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba ten tydzień w szpitalu zrobił swoje bo zostało mi ok 3 kg po ciąży :) ale za to 80 cm w pasie bo skóra troszkę rozciagnięta została:) macica ładnie skurczona już w 2 dobie, pan ginekolog się śmiał na obchodzie, że idealna baba do rodzenia dzieci ze mnie:) mała własnie leży koło Mnie:)) jest grzeczniutka, dwie pobudki w nocy na jedzenie a tak to karmię co 2-3 godziny w dzień i dajemy radę:) bałam się, że nie będę miała pokarmu przez małe piersi ale wszystko ok a piersi wielkie;) do mam które wcześniej dużo urodziły, pamiętacie ile trwało krwawienie? bo juz miałam malutkie a od 2 dni znów obficie żywo czerwona krew kończę bo mała się niecierpliwi ;)) później napiszemy wiecej i wrzucę fotki małej na pocztę:) bo zapomniałam z tego wszystkiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie z gory uprzedzam, ze malymi literami, ale wlasnie karmie wiktora. my dzisiaj po pierwszym spacerku wreszcie ruszylismy w swiat.strtasznie to przyjemne.maly naprawde aniolek grzeczny.kikuit pepowiny wczoraj odpadl i smialismy sie z moim, ze pierwszy krok w doroslosc wiktor ma za soba.ta parafina, ktora polecila polozna rzeczywiscie rewelacja, po 2 kapielach widze juz duza poprawe. Tigero faktycznie sie nie odzywa, miejmy nadzieje, ze sie u niej poprawilo. U mnie na wadze 61kg wiec tak z 6 do zrzucenia, ale mysle, ze damy rade, myslalam, ze bedzie duzo gozej. pozdrawiam Was cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia to zdretwienie jest normalne,ja po wcześniejszej cesarce miałam aż do tej pory tak na kilka milimetrów koło rany zdretwiałe. Teraz mam na kilka centymetrów i po mału bedzie się obszar zmniejszał. Cv laseczka z Ciebie ,że hej hej :) Ja też jestem z siebie dumna tym razem:) Macica spada w szybkim tempie,mnie zostało 3 kg,a brzuszek juz fajny,mały,rana nie doskwiera. Polecam porody na Islandii:) Myślę,że wiele kobiet dłużej doskwiera rana po porodzie zwykłym z nacięcia czy pęknięcia niż mnie moja po cesarce. We wtorek idę na solar;) :D Kochane nie wiem czy to norma ,odpiszcie,proszę czy Wasze maluchy też takie nerwuski są,bo mój jakos ostatnio zaczął mieć problemy z zasypianiem-śpi 2 minutki,po czym wybudza się nerwowy z grymasem na buzi bądź płaczem,pręży sie przy tym strasznie prostując nóżki na maxa. Może powinnam to zgłosić położnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odpowiedz co do brzucha po cesarce. mam nadzieję, że faktycznie to zdrętwienie nie będzie mocno doskwierało. Stylowa mój synek raczej tak nie robi. jak już się naje to twardo śpi, chyba że jest nie dojedzony. Ale nóżek nie pręży. dla pewności zgłoś, to położnej. od czegoś przecież są. Na solarium się wybierasz? nie wiem czy to prawda, ale ostatnio koleżanka mi mówiła, że po solarce pokarm zanika. no ale może raz Ci nie zaszkodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z brzuchem tak samo, jak u Was. Dzisiaj znów fajna noc, tylko 2 pobudki, a maluch śpi nadal od rana, tylko na karmienie się budzi. Ona ma takie fazy, czasem cały dzień przy cycu, a czasem pięknie sobie śpi. W związku z tym zabieram się za prasowanie, bo sterta ogromna. Buźka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja z tym solarium próbuję być ostrożna,więc prosiłam o opinię wiele położnych i czytałam w internecie. Połozne mi tłumaczyły,że nie mam słuchać ,że nie wolno mi się opalać,jednak mam wybrać słabe lampy-w tym miasteczku nie ma mocnych,to są starej kategorii solaria-lampy 100 watt,przykryć brodawki dla własnego spokoju i ranę też,więc idę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa hihihiihh solarka w pełni. Ty ty TY. jA TAM WOLE TO NATRYSKOWE. Pristina Ty mnie nie denerwuj z ta wagą dobra..no. 3 kg - to w tydzien zrzucisz. Ja tam walcze dalej z wiatrakami. do konca 6 kg...kurde...masakra Brzuch juz spoko, tylko skóra taka nienaciągnięta jeszcze. Trelev......co tam sie przejmujesz pupcią - taka brazylijska jest superaśna. A poza tym maluszek szybko Ci pomoże to zrzucić. Spokojnie. Stylowa Ty tez 3 kg do konca ??????? zapłacze sie chyba. Jestem na koncu i to szarym........ Moja mała tez nerwowa a nikt nie zakłóca jej snu. Niewiem moze tak mają te maluchy. Ale na rękach zaraz się uspakaja i zasypia juz na dłuzej. I tak czasem 5 podejśc. A u mnie nocka - taka sobie. Mała po pólnocy co 2h pobudka. Kosmos. Ja chce się wyspaććććććććććććććć a mała SHE jeść. Zawsze wygrywa. hihiih Robie własnie obiadek. Dzis serwuje zapiekanke. A niech mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa napisałam długaśny post i mi kurde zjadło jak na złość! W skrócie Stylowa- nasza mała tez nózki podkurcza, połozna powiedziała, że go gazy, więc masujemy jej brzuszek, kładziemy na brzuszku też dość często no i odbijamy po każdym karmieniu. atena35- zrzuciłam kg przez ten pobyt w szpitalu 7 dni;) wiadomo jakie jedzonko jest, raczej malutko tego dają:) bycie mamą na razie wychodzi mi świetnie, mąż jest dumny, dałysmy radę w szpitalu tydzień nooo i muszę konczyc bo malutka się rozbudza powoli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina na drugi raz jak napiszesz poprostu sobie to wszystko skopiuj, bo jak znowu ci nie zapisze to masz skopiowane i jak dasz wklej - to masz to bez problemowo odzyskane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie U mnie straszny skwar czekam az sie troszke slonko schowa za chmurki i ide na spacerek. Mała 3 dni dopiero pije te specjalne mleko i na policzkach widac roznice juz nie sa takie czerwone. Dzis odebrałam masc robiona na te chrostki wiec dopiero bede ja stosowac Jola my mamy terez wlasnie ten pepti i tak jak pisałam wyzej juz widac roznice Moja naszczescie zmiane mleka przyjeła spokojnie własciwie to mozna powiedziec ze nawet nie zauwarzyła hehe Co do plesniawek mi teraz lekarz przepisal ta nestetyne wiec zobaczymy. Ciezko mi to jest trzec bo mała mi ssie wtedy palca nie nie moge nim ruszać... co do spania moja wczoraj spała 8h i nie wołała mleka wiec sama jej wsadziłam butle z mlekiem bo az sie zaniepokoilam. lekarz powiedzial ze jak spi to nie budzic bo juz duza. i ze jak tak dalej pujdzie to przespi cała noc ;) illayla moja mała nie robiła kupki 2 dni poszłam do lekarza i lekarz powiedział ze to normalne dopuki temu nie towarzyszy goraczka. Mala u lekarzazrobila kupke chyba zeby mnie uspokoic. wiec narazie poczekaj. Zapewne nic sie nie dzieje. kari86 dwa kilo do swojej wagi? gratuluje ja mam jeszcze 9 ale ja z przed ciazy bylam b.chuda teraz tylko chce zeby mi z ud zeszlo i bedzie gites. Ja mam tez flaczka na brzuszku i nie wiem co z nim zrobic aby sie go pozbyc... A wy co robicie z ta skora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki a co myślicie o Pasie ściągającym na brzuch? ja zakupiłam taki u naszego ulubionego sprzedawcy na allegro i właśnie dziś go wsunęłam na siebie pierwszy raz. I zastanawiam się czy to pomoże ile go nosić i w zasadzie czy wogole go nosić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki, Nina się najadła i poszła spać,Tatuś również odsypia nocke, a Mama co?? robi pranie, posprzątała kuchnię, salon, posegregowała pranie i odgruzowała resztę mieszkania :D zamiast skorzystać i też odespać chociaż godzinkę.... Niunia zamieniła sobie dzień z nocą:( przesypia pięknie prawie cały dzień a w nocy-na rączki i kończy się spaniem w naszym łóżku bo inaczej jest 2-3 godzinna walka, którą zawsze przegrywamy... x - nie mam słów, podziwiam Cię i trzymam kciuki, żebyś nadal była tak silna jak do tej pory. Sciskam mocno i całuję:* Kasiula - ja mam chyba to samo, pokarmu coraz mniej, ale jak nacisnę to jeszcze pojawiają się kropelki. Ja pas poporodowy polecam. Kupiłam Belly Bandit bamboo i efekty są rewelacyjne. atena - jak kropelki?? u nas po kolkach ani widu ani słychu odkąd je podajemy:):) i wcale nie jesteś na smutnym końcu z wagą. Ja mam jeszcze dobre 6-7 kg do zrzucenia. i coś mi bardzo kiepsko idzie:( emilka - u mnie z brzuchem też tak samo. Ale to podobno po cc normalne. Poradźcie mi dziewczyny czym mam ssmarować fioletowe rozstępy. W ostatnim tygodniu ciąży wyszło mi kilka na biodrach. a nie wyglądaja one zbyt ładnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllllllllllloł :> Maksiu smacznie śpi. ten infacol naprawdę pomaga. więc jestem zadowolona. Mi został niecały 1kg do wagi sprzed. zrzuciłam praktycznie wszystko w ciągu tygodnia. liczę na to, że zejdę jeszcze minimum 10. zobaczymy. macica obkurczona ładnie. emilia Ty pisałaś coś o spierzchniętych ustach? właśnie zauważyłam u Maksa coś takiego, takie bąbelki się zrobiły i odpadły, a teraz widzę znowu się to robi.;/ smaruje wazeliną. skóra dalej się małemu łuszczy pomimo kąpieli w oilatum. fauletka ta parafina to taka zwykła do kupienia w aptece? agnes71 ja kupiłam na rozstępy na allegro produkty amerykanskie:P z firmy Palmers i powiem Ci, że jestem zadowolona. fajne duże butelki.cenowo też OK. http://allegro.pl/palmers-balsam-do-ciala-maslo-kakaowe-wit-e-400-ml-i1574498750.html http://allegro.pl/palmers-maslo-kakaowe-ujedrniajace-koenzym-q-10-i1574497381.html smaruje się na zmianę:) po tym ujędrniającym naprawdę widzę poprawę. pytanie do dziewczyn synków. zauważyłam, że koniec napletka u małego jest taki lekko zaczerwieniony, czy to normalne? czy jakaś infekcja?:( zauważyłyście coś podobnego? Pozdrawiam dziołszki🌼 ciaooooooooooo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz to i ja się zaopatrzę w ten balsam ujędrniający jak piszesz, że pomaga:) bo niby 3 kg zostały a brzuch taki flaczkowaty na maksa jest, a sam się raczej nie wchłonie... moja mała dziś coś częściej się budziła, chyba ze 4 razy, ale bez płaczu, tylko cichutko dawała znaka, że chce się do mnie przytulić i pomiętolić cycka:)) teraz ładnie śpi:) generalnie mam puki co (tfu tfu) przecudne dziecie:) wszyscy w szpitalu pytali z niedowierzaniem, czy to aby na prawdę pierwsze bo tak dobrze sobie razem radziłysmy:)) razem ze mną na sali była dziewczyna po cc, w ogóle prawie się nie ruszała, cała rodzinka wpadała do niej i się małym zajmowała przez 4 dni, w koncu aż pielegniarka powiedziała jej, że ma się bardziej zająć małym. Dziewczyny, wiem, może banalne pytanie, ale co ze szpitala z wypisu mąż ma wziąć do urzędu miasta żeby dostać akt urodzenia małej?? Bo wiem, że coś z wypisu, ale co, książeczkę zdrowia małej czy moze mój wypis ze szpitala? Bo dostała dwa, jeden mój z położnictwa drugi małej z noworodków (w postaci, karty szczepień, książeczki i jeszcze dokumentu o badaniu słuchu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina my zapisując Kubę w urzędzie mieliśmy ze sobą tylko dowód bo reszta dokumentacji ze szpitala była przesłana do urzędu. Ewentualnie będzie potrzebny jeszcze akt małżeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×