Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No hello! Wczoraj toście zaszalały! Ze 3 strony jak nic! U nas ok, Julusia śpi, a ja sprzątam:) idę właśnie zmywać, ale po drodze wpadłam na kafe. Nie mam dziś weny na pisanie, marzy mi się łóżko, więc tylko zmyję gary i się i spadam spać, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie obżeram się ciastem polecanym przez naszą koleżankę. Trochę go zmodyfikowałam, bo mi było ciut za słodkie, więc posypałam swoje kawałki kawą rozpuszczalna wymieszaną z kakao i wyszło niebo w buzi. Syn woli jednak bez moich dodatków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bąbel już śpi. Chociaż przed chwilą trochę był niespokojny. Zjadłam 1,5 kiełbaski z grilla i mam nadzieję, że mu nic nie będzie. Poza tym ale się nawpierniczałam tej szarlotki. Mniam!! I do tego trzy kulki lodów:-) teraz siedzę przed tv i oglądam jakiś film na 2tvp. Ale mi smętno bez tego mojego chłopa. Dobry pomysł z tym prywatnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze upiekłam ciasto z owocami, takie ucierane i to był ostatni raz, bo wyszedł zakalec. Nie wiem, raz wychodzi super, innym razem takie jak dzisiaj.Jutro mam gości i zostanę bez ciasta, bo te od Mamae prawie zjedzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta polecam moją szarlotkę albo sernik z rosą. To są super łatwe ciasta a pyszne że palce lizać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia-- na szarlotkę bym się skusiła, bo mam jabłka w domu, a jeszcze jak szybko się robi, to super.Może rano bym jeszcze zdążyła zrobić. Sernik z rosą jadłam, bardzo smaczny, ale nigdy nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka 1kasia, 5 żółtek, pół szkl. Cukru, 1,5łyżeczki proszku, cukier waniliowy, 3szk. Mąki. Ciasto zagnieść. Podzielić na dwie części. Mniejszą część włożyć do zamrażalki. Drugą wyłożyć na blaszkę. Na to jabłka( ja daję gotowe ze słoika, takie w żelu). Ubić białka ze szklanką cukru i 2 łyżkami mąki ziemniaczanej.to wyłożyć na ten mus. Zmrożone ciasto zetrzeć na tartce wysypać na te ubite białka. Piec 50min. W temp. 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, łatwe, ciekawe jakbym dała jabłka surowe, ale rozdrobnione np. na tarce z większymi oczkami. I podajesz ją z lodami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze daję te jabłka ze słoika. Tak przeważnie podaję na ciepło z lodami, a na to sos czekoladowy. Ale na zimno bez dodatków też jest pyszna. Ja uwielbiam szybkie ciasta. Lubię szybko i smacznie. Tak samo ten sernik. Robię kruche ciasto na spód a resztę składników miksuję w jednym garnku i gotowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamae podaj email to Ci poślę namiary - skoro nie ma sprzeciwów majóweczek/ kwietnióweczek ( 2) to poślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Ale tu weekendowe pustki:-) u nas noc ok. Od 21.30 do 7.00:-) W taką pogodę aż chce się żyć. Julietta robiłaś szarlotkę? Miłego dnia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na szybko dzisiaj, bo mam dzisiaj rocznicę ślubu;-) 12 hihihi;-) Wysłałam z Blackberego zdjęcie Oskarka na pocztę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na szybko dzisiaj, bo mam dzisiaj rocznicę ślubu;-) 12 hihihi;-) Wysłałam z Blackberego zdjęcie Oskarka na pocztę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie rocznic to ja tez się pochwalę. 31 sierpnia będziemy obchodzić 15 lat ze sobą!!!! Ale ten czas zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziewczyny, ja i tak bije tu rekord. 29 czerwca minęło 20 lat. Ale zrobiliśmy sobie prezent :) Emilia-- nie zrobiłam, dostałam telefon, że przyjadą za tydzień, bo młoda przyszła mama źle się czuje. Wypróbuję w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj dołaczam się do życzeń...Abyście byli szczesliwi i mieli same dobre dni!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Ja też się dołączam do życzeń. Wszystkiego naj, naj dla naszej mamuśki. A ja właśnie wszystko przygotowałam do kąpieli i czekam, aż mała się obudzi. Dzisiaj popołudniu zrobiła się trochę marudna i okazało się, że jest po prostu śpiąca. Budziła się tak z dwa razy, napiła się później zjadła i nadal sobie śpiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj najlepszego!!! My dzis prawie caly dzien wylegiwaliysmy sie na plazy. To byl pierwszy wypad z Malym nad wode i troche sie obawialam ale bylo super albo spal albo sie bawil piszczal i zaczepial kazdego kto znalazl sie w zasiegu jego wzroku :) Moj fajnisty Misiu Ja nie dostalam maila zwrotnego z namiarami na wasza poczte buuuu... Trudno najwidoczniej nie zasluzylam :) Moze kiedys. Widze ze nie jestem osamotniona w walce ze zbednymi kg ale niestety tak jak i niektore z was zbyt czesto zdaza mi sie skusic na cos pysznego... mmmmm... Milego wieczorku Mamusie ja mykam juz pod prysznic bo Misiu spi moze jeszcze lookne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już śpi, ale pewnie przebudzi się jeszcze za godzinę, trochę zje i do 1 spokój. Ale coś ostatnio śpi niezbyt spokojnie, bo dokuczają mu swędzące dziąsła. Od jutro ograniczam słodycze, bo już spodnie robią się ciasne. Przeproszę też mój hula hop i od jutra zaczynam. Najgorsze są pierwsze dni, bo mam zawsze siniaki. Muszę robić tydzień przerwy, ale potem już jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta a powiedz mi gdzie zakupilas te magiczne hula hop? I jak to mniej wiecej wyglada? Bo brzmi zachecajaco :) Mialam sie juz kapac a tu doopa lazienka zajeta ale niestety to sa uroki mireszkania z rodzina. Wiec ogladam moje ulubione CSI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim mamusiom za życznka;-) Atenka to u ciebie też niezły przebieg i oczywisciwe i Julietty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna--- kupiłam je na allegro. Jest świetne, ale bardzo duże. Jego plusem jest to, że można go rozebrać i złożyć. Dzięki niemu miałam świetnie wyćwiczone mięśnie brzucha i szczupłe uda, bo kręcąc nim schudły mi :) Jutro poproszę syna to wstawi tu jego zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim mamusiom za życznka;-) Atenka to u ciebie też niezły przebieg i oczywisciwe i Julietty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta dzieki jak zachce mi sie ruszyc tylek do kompa to sobie poszukam. Bo jak narazie to leze przed tv i korzystam z neta na telu. Len totalny a tu jeszcze przypomnialam sobie ze czeka na mnie prasowanie :/ ale sobie juz dzis daruje mialam taki fajny dzionek ze nie bede sobie psula wieczoru randka z zelazkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja rowniez dolaczam sie do zyczen! My mamy 29 sierpnia 2 rocznice slubu, moj M obiecal, ze wybierzemy sie na jakies tance za to ja bede musiala isc z nim na impreze mysliwska w styczniu a bronie sie przed tym jak moge... Tam beda prawie same stare dziadki, przyspiewki mysliwskie, żona kolegi ktorej nie trawie no i tescie moi... Tesciowa jest ok ale tesciu, dlugo by gadac- delikatnie rzecz mowiac nie trawie goscia, to jest normalnie jakis jaskiniowiec :-) Chyba jedynym wyjsciem zeby przezyc jakos ta impreze jest upicie sie :-) Co do plakania bo dziecko nie moze zasnac albo jest spiace to znam to z autopsji :-) bylismy dzisiaj w da grasso z Hania, ostatnie kesy salatek to lykalismy doslownie tak sie rozwyla bo nie mogla usnac. Bylam tez w tesco i jest promocja na pampersy od 4 wzwyz, za kazda kupiona paczke jest 10 zl bon do wykorzystania. Przesle Wam na poczte zdjecie mojej Hanulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo diety to jestem na tej nielaczenia produktow i u mnie lipa bo tylko 2 kg poszlo, za to od jutra jestem na takiej 10 dniowej, kolezanka schudla 6 kg. Mozna jesc tylko i wylacznie produkty z danego dnia + woda, kawa, herbata ze slodzikiem: - 2 dni drób - 2 dni ryba - 2 dni kasza jeczmienna lub gryczana - 2 dni warzywa surowe lub gotowane - 2 dni owoce, oprocz bananow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na sekundke bo pisze z tel mojego m! My juz w nowym mieszkanku. Jeszcze nie wszystko rozpakowane ale juz zaczyna wygladac ;) ciezko mi sie przestawic bo u mnie w brzegu cichutko a tu we wroclawiu glosno jak na dworcu a jeszcze mieszkamy przy trasie do szpitala i co chwile karetka na sygnale!masakra jakas!pytam mojego m czy mu to nie przeszkadza a on ze nie slyszy tego bo jest przyzwyczajony bo on jest z wro!mam nadzieje ze tez sie przyzwyczaje!!!!!!! Jutro lub we wtorek postaram sie internet zalatwic i bede juz z wami na biezaco!!musze konczyc bo m do pracy idzie i mi tel zabiera :( pozdrowionka mamuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×