Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja myślałam, że to będzie wzrost z 7% na 23%, tak jak jest w artykule? hmm może czegoś nie rozumiem?;) 1% to bym się nawet nie przejęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) A mnie rozłożyło nieźle,ale to tak szybko się podziało że szok normalnie. Wczoraj pisałam z Wami ii nagle zabolało mnie gardło dość konkretnie,10 min póxniej zrobiłam się na maxa śpiąca,a kolejne parę minutek później przyniosło dreszcze itp. Także byłam zdrowa ,a po pół godziny byłam fest chora. Jeszcze mi się takie coś nie zdażyło,zazwyczaj cały ten proces odbywa się wolniej Jeśli chodzi o kilogramy to do 20 października nie przybrałam nic ,a od tego czasu do teraz 4,5 kg. Jak dla mnie to wiele bo w poprzedniej ciąży w całości przybrałam 8 kilo,ale ciąża trwała tylko 35 tygodni. Majowe szczęście super sprawa z tą listą ,na pewno każda z nas musi sie za taka zabrać ,Twoja będzie bardzo pomocna:D Jeśli chodzi o ubieranie się to ja mam 3 pary spodni i leginsy,ale w nich mi zimno i doszły do mnie wkońcu tuniki,z czego jedna taka sweterkowata-śliczna i cieplutka jaTuska dla mnie problemem jest kupowanie z Polski,bo tu nie zawsze chcą przepuścić towar,a jak już przepuszczą to doliczają podatek i cło ,więc czasem końcowa kwota jest kosmiczna:( Natalia rozwaliłaś mnie z tymi 400 pierogami:D Nie potrafię sobie nawet wyobrazić ,że jedna osóbka możezrobić tyle sztuk w ciągu jednego dnia,dla mnie 40 to spory wynik:D Ah,cięzko mi się skupić,czuje się taka rozbita,co chyba widać po strasznie chaotycznym poscie:) No nic, miłego dzionka dziewczynki,do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa masz świętą rację z tym Vatem, ja jakoś nie zarejestrowałam faktu, że teraz ciągle jest ten obniżony - 7 procentowy Vat na ubranka i że dopiero od tego roku już to się zmienia, pisałyście tu, że to wina obecnego rządu i ja tak sobie wykoncypowałam, że chodzi i o tę jednoprocentową podwyżkę, bo podnieść do stawki podstawowej to już nam kazano chyba ze dwa lata temu, mea culpa - nie doczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też nie do końca tak. Podejrzewam, że producenci podnoszą ceny stopniowo już teraz. Ja bym tak zrobiła na ich miejscu;-) Nie wiem jak to wygląda z ubrankami dziecięcymi, ale nie wyobrażam sobie, że drugiego stycznia wszyscy będą przestemplowywać metki. Chociaż w tym kraju wszystko jest możliwe;-) Z drugiej strony myślę sobie, że te ubrania z 23 procentowym Vatem będziemy kupować naszym dzieciom przez najbliższe kilkanaście lat, więc relatywnie to jest niewielka oszczędność, nawet jak nakupuje teraz ciuszków za tysiaka i zaoszczędzę te dwieście złotych z hakiem. Tym bardziej, że kupowanie na zapas to też żadna oszczędność, bo nie można wszystkiego przewidzieć - jak dziecko szybko będzie rosło, jak będzie przybierać na wadze, jaka będzie pogoda przez pierwsze pół roku jego życia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek :) Ja juz od 8 urzeduje sobie w kuchni :P wszystko byloby pieknie reke do doprawiania mam dzisiaj extra, ale nalesniki ida mi jak krew z.... :P a mialo byc tak pieknie hihi Znów_mama z tym vatem to moze i masz racje, ale ja to chyba traktuje bardziej tez jako wymowke :P powstrzymywalam sie, bo nie wiedzialam kto u mnie mieszka, bo taki przesad itp. Zawsze w sklepie ogladalam i juz tak strasznie bym chciala cos kupic, a tu trach dali temat o vacie to hihi jest usprawiedliwienie aby buszowac bezkarnie po sklepach :) Moj sie jeszcze nie skapnal ze ta podwyzka to tylko wymowka i niech tak zostanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa - amerykański ebay to www.ebay.com - tam szukaj. W każdym kraju ebay ma inny adres www. No, chyba że wejdziesz np. na polskiego i zaznaczysz, że interesują Cię sprzedawcy z całego świata, którzy zadeklarowali się wysyłać towar do PL. A islandzkiego ebaya nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyrowero (Pigulo1111) witaj ponownie, dawno Cie nie było, trzeba Cie w tabelce zmienic 🖐️ Ja najchetniej zakladam legginsy i tuniki ( bo brzuch już mam sporawy ale nogi jeszcze szczuple to chociaż cos pokazuje :P) jestem 3 kg do przodu. Majowe_szczescie-na początku używałam Oilatum tak do pol roku, moim zdaniem jest najle4psze z emolientow na rynku i na pewno nie uczula, pozniej przerzucilam się na plyn do kapieli duza biala butla z niebieska nakretka Johnson&Johnson slicznie pachnie i daje super piane. Rozek kupilam ale nie używałam, jakos takmi wygodniej było w kocyk zawijac no i wtedy rodzilam w głębokiej zimie a w rozku dziecko mialo przestrzenie powietrzne i wydawalo mi się ze jej zimno będzie :) ale dziecko lubi na początku „ciasnote bo czuje się tak jak w brzuszku u mamy tez było ciasno Natalia265 ile pierogow? 400??? WOW! Ile ty nad nimi siedzialas? Ty schudłaś -10kg i przytyłaś 2,5kg czyli wciąż jestes 7,5 na minusie? :) Mamuska maj no ja niestety nie mogę nosic nic pod brzuch bo wszystko mnie gniecie :O i mały od razu zaczyna kopac i domagac się przestrzeni, także ja wszystko na brzuch od gaci Ala pantalony po babci :P po legginsy, spodnie itp. Ada1982 ja już nie wytrzymalam i wczoraj zakupilam pierwsza partie ciuszkow dla synusia! :) Jeszcze umialam się powstrzymac jak nie znalam plci ale terazjuż nie umiem Penelopa Kruz 7.50 nie spisz? Oszalałaś kobieto :) ja dzisiaj dalam czadu, wstalam o 11 :P No i przez to, ze tyle spalam teraz jestem jak slimak, zjadlam sniadanie, kawka teraz Wam ospisujea to już 13 i za obiad trza się braca ja się zebrac w kupe nie umiem :P coś czuje ze chyba będzie spaghetti na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz. Obiadek juz prawie gotowy, dzisiaj pichcimy z mama. Doszlysmy do wniosku, ze dzis bedzie fasolka po bretonsku i ziemniaczki z gulaszem. A co jak szalec to na calego. Powoli zaczynamy przygotowywac sie do swiat. Narobie wam jeszcze smaczka- dzisiaj moja kochana babcia wedzila swojska szyneczke i boczek- po prostu pychotka (z musztarda, mniam,mniam). A tak poza tym to dzisiaj od rana jakos czuje sie nie bardzo, chyba smutne dni mnie dopadly :( Ale pocieszam sie, ze dzisiaj odwiedze malutkiego bobaska- 5 dniowego- mojej kochanej przyjacioleczki M. Wczoraj bylam na zakupach i oczywiscie jak zobaczylam ciuszki male, to musialam cos niecos kupic. Dla malucha mojego na razie spioszki, ale powoli zaczne kompletowac garderobe. Oczywiscie jak na razie odziez uniwersalna, bo jeszcze niestety, nie wiem kto u mnie mieszka. Takze ja dzisiaj zaczynam 20 tydzien. Malenstwo moje kochane juz kilka razy dziennie daje znac o sobie. Wczoraj wieczorem to tak mnie kopalo, ze sadze iz zostanie pilkarzem. Ale oczywiscie to bardzo przyjemne kopanie i humorek zaraz tez sie poprawia. Pozdrawiam Was serdecznie i do wieczorka. Tak jakos jak napisalam do Was to humor mi sie poprawil. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dawno nie pisałam i nie zaglądałam tutaj. No...macie spida z tym pisaniem;) Co do ciuszków to koło mnie są takie dwa fajne sklepiki i rzeczy nie drogie ;) Gdzieś na jakimś forum dziewczyny podawały adres jakiegoś sprzedawcy na allegro, ze ma dobrej jakości i niedrogie ciuszki, oczywiście nowe. Sama zerknęłam i rzeczywiście:body po 8-9zł. Oczywiście nie pamiętam jaki nik miał ten sprzedawca. Postaram się go poszukać ;) i go wam podam. Co do jedzenia to niestety muszę uważać, bo choć się pilnuję to tyję.A apetyt mam ogromny, to i pilnowanie większe;) Do teraz od poczatku 5 tygodnia mam 7 kilosów ;) Nieźle, a naprawde się nie obżeram;) Ostatnio dużo piję,aż zrobiłam sobie badania i wyszły ok. Także chyba tak ma być. Byłam na badaniach połówkowych z dzidziorem jest wszystko ok. No... i uwaga, znam już płeć. Bedzie dziewczynka!!!Choć czułam że bedzie chłopiec;) Kopie już ładnie, widać, jak mi podczas tych kopnięć brzuch się do góry podnosi, dużo do niej gadam i pukam. Dziewczyny a jak u Was z wagą? Też tak tyjecie jak ja, czy uważacie na to co jecie? Bo ja się trochę podłamuję. pozdrawiam Was serdecznie i ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2010/2011 gratuluję! baby górą! :-))) Ja czytając twojego posta zajadam się pizzą, i popijam Mirindą (matko, nigdy nie lubiłam tych kolorowych napojów gazowanych, a w tej ciąży mam jakieś mirindowe szaleństwo). No więc odpowiadam na twoje pytanie - nie, wcale nie uważam na to, co jem, ale chyba powinnam zacząć;-) Słabo widzę te moje przygotowania do świąt. Dziś wzięłam się za porządki, zwykle gruntowne posprzątanie całego mieszkania, łącznie z myciem okiem zajmowało mi góra dwa dni, a teraz przez jeden dzień udało mi się posprzątać sypialnię i rozgrzebać salon i to bez okien i już nie mam siły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Aleście dały czadu z tymi stronami. Penelopo ten vat to rzeczywiście z 7 na 23%. ja wiec juz dzis poleciałam kupić podstawowe ciuszki. Znów_mamo - ja tez jestem przesądna, ale rząd mnie to tego zmusza. majowe szczęśxie - super ściage napisałas odnośnie tego co trzeba - napewno skorzystam - dzieki. natalia 256 - 400 pierogów - wariatkoooo, ja chyba zrobie 150 max. Ale z Ciebie kucharka dobra. Superowo. Balerinka to cudownie ze masz ruchy - bo to piękne uczucie . Odnośnie wagi to juz wole nie pisac - mam 5,5 do przodu czyli jak ZNÓW_MAMA. uffffffffffffffffffff widze ze kolejna SHe nam się urodzi 2010/2011 - GRATULACJE KOCHANA. Witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! No to u mnie niewesoło, ostatnio nie pisałam ale miałam twardnienie brzucha, nie przejęłam się bo po no-spie mi przechodziło, ale dziś mi tak stwardniał brzuch od rana że popędziłam do mojego gina no i .... nie jest ciekawie....mam nakaz leżenia i nospa 3X2 plus wróciłam na Duphaston :-( dał mi zwolnienie i zaśw. a w rozpoznaniu wpisał poronienie zagrażające.... jak to zobaczyłam to zaraz po wyjściu z gabinetu rozpłakałam się jak dzieciak. Lekarz powiedział, żeby od razu jak brzuch twardnieje nie czekać tylko pędzić na wizytę, bo to zagraża maluszkowi, więc nie zwlekajcie tak, jak ja kilka dni że samo przejdzie tylko od razu za telefon i śmigajcie na wizyty!!!! Trzymajcie kciuki za małą Blankę, oby wszystko dobrze się skończyło !!!! 2010/2011 0- gratuluję córci Siłą rzeczy ja już vatem się nie przjemuję bo muszę leżeć ech... martwię się o małą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona1119
czy wy też macie dużo tych białych upławów? czy coś podobnego?kończę 16 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO....... .......... TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... .....05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05/S (Tymon) 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 15.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05 16.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia.......................13.05 17.justz..............Justyna.......26..........UK....... .................15.05 18.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 19.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 20.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 21.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 22.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 24.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/S (Mikołaj) 25.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 26.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 27.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 28.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 29.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 30.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 31.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 32.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 33.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 34.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 35.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 36.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 37.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .........24.05/C (Karolinka) 38.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 39.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 40.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 41.ladyrowerro........Edyta.......31........USA........................28.05 42.maryla86 .....,,...Maryla.......24.....Zachodniopomorskie......30.05 43.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 44.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S? 45.2010/2011 (C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - przeczytałam w jakimś kalendarzu ciążowym: "Jak zmienia się Twoje ciało? Dno macicy znajduje się już centymetr nad Twoim pępkiem, a wysokość macicy liczona od spojenia łonowego wynosi prawie 21 centymetrów. Twój brzuszek zapewne mocno się uwypuklił i nabrałaś krągłości. Twoja waga powinna stopniowo wzrastać, w tym tygodniu przyrost może wynosić od 4 do 6,5 kg od początku ciąży." Te nasze 5,5 to luuuuzik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Bardzo dziwne,ale mi chyba choróbsko minęło,nie wiem co to było-jakaś jednodniówka czy coś ,normalnie jak u dziecka:D Ja już kolejne danie zrobione i zamrożone czyli krokiety i pierogi,a w poniedziałek bym chciała zrobic bigos,a we wtorek może łazanki i tym sposobem nawet tak zbytnio sie tego gotowania nie czuje,tym bardziej,że to co robię na świeta, danego dnia mam na obiad:)Także ja dzis zmeczona ,ale zadowolona z siebie:) 2010/2011 gratuluję dziewczynki,zdecydowana przewaga naszej płci tutaj ha ha Kankuun na Islandii nie ma niczego takiego ,niestety. W sumie to jest jedno,ale z rzeczami uzywanymi,szukałam juz tam tej poduchy,ale tutaj absolutnie jej nie znają:( Znów mama mnie też strasznie na gazowane wzięło w tej ciąży,zwykłą wodą niegazowaną to juz absolutnie nie potrafię ugasić pragnienia annjaa to straszne ,że musiałaś dostać takie wieści. Nie martw się jednak,duphaston na pewno pomoże no i uważaj na Was. Słuchaj lekarza,a wszystko będzie dobrze ,na pewno! 🌼 Ilona owszem w ciązy duża ilosć śluzu to jak najbardziej normalne;) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po proszę przepis:-)
po prosze przepis na krokiety wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta właśnie wróciłam po całym dniu ze zjazdu na studiach ale jestem padnięta Znowu mama -gratuluje córeczki BABY GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!! Annjaa trzymaj się cieplutko aniołeczku i pamiętaj że musi być dobrze nie ma innej możliwości i pisz jak będziesz mogła i będzie Ci smutno żebyś nie była z tym sama Znowu mama ja tez uwielbiam napoje gazowane najlepiej bym piła coke cole ale nie za bardzo można bo tam dużo kofeiny jest a co do odżywiania t moja pani gin powiedziała ze wszystko z głowa i nie ma co przesadzać z nadmiernymi ograniczeniami Eni 35 kochana musisz częściej wchodzić na forum to będzie jeszcze więcej stronek 2010/2011 ja mogę podać Ci link do sprawdzonego sprzedawcy z allegro a co do odżywiania to ja tez nie przestrzegam tez tak do końca tych drakońskich zalecanych diet mamuskamaj ja tez narazie nie wiem kto puka u mnie w brzusiu a domowe wędlinki to super sprawa Tigero dzięki za uwagi w spawie rożka bo rzeczywiści e moze być to niepotrzebny wydatek majowe _szczęście widzę że tak samo zaczęłyśmy dzień o 8.00 i w kuchni Znowu mama co do podwyżki tego vatu to mysle podobnie parę ubranek juz kupiła ale nie jestem przecież wstanie kupić ich na 3 lata do przodu Penelopa Kruz wstajesz tak samo wcześnie jak ja Stylowa uważaj na siebie na wszelki wielki do łóżeczka i herbatkę ciepła bo żeby ci się coś poważniejszego nie przytrafiło Masterek 28 co do ubranek to ja zaczęła kupować wszystkie ubranka od rozmiaru 62 najwyżej jak maleństwo będzie mniejsze to się dokupi albo ewentualnie kupie tylko po 2 szt Buziole moje kochane mamusie ps jak dopisać sie do tabelki czy trzeba ja skopiować do exela i edytować i wkleić czy robicie to jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO....... .......... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... .....05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05/S (Tymon) 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 15.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05 16.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ................13.05 17.justz..............Justyna.......26..........UK....... .................15.05 18.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 19.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 20.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 21.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 22.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 24.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/S (Mikołaj) 25.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 26.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 27.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 28.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 29.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 30.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 31.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 32.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 33.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 34.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 35.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 36.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 37.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .........24.05/C (Karolinka) 38.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 39.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 40.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 41.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 42.maryla86 .....,,...Maryla.......24.....Zachodniopomorskie......30.05 43.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 44.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S? 45.2010/2011 (C) 46.........x..............Ania.........22........wielkopolska..............26.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa to mozemy sobie podac lapke.... :) ja dzisiaj tez zaliczylam pierogi i krokiety a przy okazji i uszka :P annjaa trzymam kciuki, zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze! Musisz teraz sie bardzo oszczedzac. uciakm bo padnieta jestem! aha przepis na krokiety moge podac, ale jutro - dzisiaj nie mam juz sily pisac, sorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO....... .......... TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk............... ..........03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... .....05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05/S (Tymon) 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 15.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05 16.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ................13.05 17.justz..............Justyna.......26..........UK....... .................15.05 18.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 19.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 20.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 21.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 22.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 24.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/S (Mikołaj) 25.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 26.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 27.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 28.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 29.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 30.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 31.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 32.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 33.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 34.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 35.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 36.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 37.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .........24.05/C (Karolinka) 38.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 39.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 40.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 41.ladyrowerro........Edyta.......31........USA.......... ..............28.05 42.maryla86 .....,,...Maryla.......24.....Zachodniopomorskie......30.05 43.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 44.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S? 45.2010/2011 (C) 46.........x..............Ania.........22........wielkopo lska..............26.05 47.natalia256........Natalia.......24..........Toruń.....................03.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz mała kosmetyka tabelki :) 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ...........01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk..........................03.05/C (Blanka) 5. natalia256.......Natalia.......24........Toruń.......................03.05 6. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 7. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA..............05.05/C 9. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań......................06.05 10.tigero............Natalia.......33.......Poznań......................07.05/S (Tymon) 11.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 12.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko.................08.05 13.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.....................09.05 14.Kankuun...........Dorota......32........UK..........................12.05 15.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ..............12.05 16.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........................13.05 17.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia......................13.05 18.justz..............Justyna.......26..........UK.......................15.05 19.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ...............16.05 20.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 21.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 22.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz.................17.05 23.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 24.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 25.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/S (Mikołaj) 26.Gonia.............................31.......Irlandia... ..................19.05 27.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 28.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 29.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 30.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 31.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/C 32.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.... ............22.05/S 33.Kooralinkaa........Kornelia.......21..... ...Ch-ce..................22.05 34.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............. 22.05 35.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 36.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 37.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 38.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .........24.05/C (Karolinka) 39.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandia.........24.05 40.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 41.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdańsk..........25.05 42....x...................Ania.........22........wielkopolska............26.05 43.ladyrowerro........Edyta.......31........USA........................28.05 44.maryla86 ..........Maryla.......24.....Zachodniopomorskie......30.05 45.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 46.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S? 47.2010/2011..................................................................../C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj no mnie tez kopie mój mały piłkarz :) kiedy masz usg? Bo już by było b.dobrze widac plec 2010/2011 dopisałam Cie do tabelki niestety na koncu bo nie mam wiecej danych, możesz się przesunąć na właściwe miejsce w niej :) no i gratuluje coreczki 🌻 Znow_mama no ja tez niestety nie potrafie się ustrzec od pizzy :P Eni_35 no jestes wreszcie 🖐️, ostatnio Cie mniej mam nadzieje ze to tylko z powodu natłoku obowiązków przedświątecznych Annjaa wszystko będzie dobrze 🌻 musisz tylko lezec i duzo odpoczywac, świeta nie zajac wiec nie uciekna,niech inni je przygotuja bo Ty musisz teraz zadbac o siebie i mala Blaneczke, a ciuszki dla niej zawsze możesz na Allegro lub w iinym sklepie internetowym kupic zawsze to troche poprawi humor :) Stylowa może ta Twoja jednodniowka to taki sygnal ostrzegawczy od organizmu żeby troche zwolnila przed Świetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annija powiedz cos mi o tym twardniuniu brzucha? bo ja tak mam + skurcze ktore da sie wyczuc. Wtedy zawsze odpoczywam tak na wszelki wypadek... ale chyba zadzwonie do lekarza, napisz mi cos prosze. Nie czuje abym sie nadwyrezala wysilkiem i czuje sie okropnie taka wolna i bezuzyteczna jesli mowia, ze ciaza to nie choroba, a ja no jestem jaka jestem. Co do wagi przytylam najwiecej z Was, nic na to poradzic nie moge... wcale nie jem duzo, cwicze, staram sie nie jesc slodyczy a i tak tyje. Trudno. Byle bobas byl zdrowy. Nie bede sie tym denerwowac, chociaz w tej ciazy mialo byc inaczej. Znow mama wiesz w sumie to i tak wole sukienki, zawsze je wolalam wiec moze rajstopy mi pomoga, wczoraj kupilam i czekam az przyjda poczta. Probowalam dzis chodzic w spodniach ciazowych, ale to jakas tragedia dla mnie. Niewygodnie mi i nie bede w nich chodzic. Mialam cos sobie kupic innego online, ale chyba nie warto. Ostatecznie poszukam jakis cieplych ponczoch + majtasy pod pachy i po kolana;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac: gratuluje wszytkim co juz wiedza co maja;) ja niestety dopiero sie dowiem w styczniu. Bardzo chcialam corke, ale poxniej kiedy pomyslalam troche to bede sie baaardzo cieszyc jesli bedzie zdrowe;) chlopaka juz mam takiego calusnego i przytulacza mamusi. Moge miec drugiego, szukoda, ze tylko szanony tatus nie caluje tak czesto ide zaraz mu pojeczec;) kazdy powod jest dobry:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - nie było mnie bo internet zmienialam a oczywiście w MADE IN POLAND na wszystko trzeba czekac. annjaa - spokojnie rozpoznanie takie ale to nie znaczy ze tak ma byc - może lekarz chciał abyć poważnie wzieła sobie jego uwagi do siebie. Dbaj o maluszka i o siebie. trzymamy tu kciuki wszystkie bo majóweczki mają sie trzymać razem. Kupiłam dzis też rożek dla mojej SHE - przy mojej karolinie sie przydał - wiec może i tym rzem. spadam spać miłej niedzielki. Jutro jade do jaworzna do FASION HOUSE kupić coś wkoncu dla siebie na świeta, a niech tak sie stanie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz północ a moja SHE szaleje. Ach ten słodziak jeden no. Miłej nocki majóweczki paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×