Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A co tu taki mały ruch? Wszyscy na wakacjach czy co? U nas nocka ok, Jula zasnęła po 21, pobudka o 5.30, o 7 już nie spała, ale nie płakała, więc postanowiłam nie wstawać, no i pogadała z godzinę i zasnęła na jakieś 20 minut. A teraz cycujemy, słuchamy Ewy Bem dla dzieci do muzyki Jerzego Wasowskiego. Śliczne, no i wykonanie klasa sama w sobie. Wiem, że powinnam zluzować i piosenki dla dzieci mogą być kiepsko wykonane, ale co zrobić, ranią moje wrażliwe uszy:) zboczenie po szkole muzycznej. Kabaret Starszych Panów też uwielbiamy. Ale kiepskie fasolki lubimy z sentymentu i nie przestaniemy:) wysyłam Wam linka: http://chomikuj.pl/WscieklyBobr/Muzyka/Ewa+Bem+i+Jerzy+Wasowski+-+Ten+najpi*c4*99kniejszy+*c5*9bwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś nie umiem. Ewa Bem i Jerzy Wasowski "ten najpiękniejszy świat". Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim! Choc z tego co widze nikogo tu nie ma.Plazujemy i dobrze.Ja tez na chwilke, bo dzis grafik napiety.Ja mam o 14nastej wizyte u gin a Wiktorek dzis w rekach cioci swojej do powrotu mojego M z pracy.Mam nadzieje, ze sobie poradza.Odlciagnelam mleko i stoi juz gotowe w lodowce w razie w.Tylko przez to odciaganie zrobila mi sie taka bolaca jedna piers ze masakra.Siedze teraz z zimnym okladem na piersi, moze pomoze. A u nas zimno, ze az nie pasuje na lato, ale przynajmniej nie leje.Jeszcze. Esti gratuluje gustu.Kurcze a my nie mamy zadnych kolysanek,pasowaloby cos kupic. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo z jednej strony to dobrze, ze tak malo piszecie bo nie mam problemu z nadrabianiem pamietacie jak ciezko bylo nadrobic choc jeden dzien jak bylysmy w dwupakach hi hi wakacjujcie sie dziewczynki nalezy nam sie u nas nocka oki - spanko od 21 pobud ao 5.20 cyc i do kolyski znów, cos marudził wiec go moj S pobujal i zasnąl niemal do 8 - to to ja rozumiem :) :) ;) dawno tak nie pospałam. chociaz do tej 8 to lezalam a nie spalam bo az mi dziwnie bylo,, ze tak dlugo. a pisalam wam chyba, ze przywiązalam do kolyski długa tasiemke i jak Olinek nie chce spac albo marudzi to ciagniemy za tą tasiemke z łóżka i zasypia :) (lenistwo :) ) teraz jak pomysle, ze mam ta cuną kolyske wymienic na łóżeczko to mi sie to nie podoba esti kochana Ty moja gwiazdo dziekuje za numer do siostry!!! 🌼 odezwe sie do niej na dniach. choc nie wiem czy przed moim wyjazdem do pl uda nam sie zobaczyc ;/ bo mam jeszcze sporo do zrobienia i kilka wizyt z Młodym na szczepienia itp a imiona macie piekne - bynajmniej w dziecinstwie na dzwiek Twojego imienia nie zrywało sie na raz pol piaskownicy ;D daj znac jak chusta sie spisuje- ciekawa jestem bardzo. jak fajna to bedac w pl tez bym sobie zamowila. Moj S kupił ostatnio nosidelko i doopa nadaje sie ale dla strszych dzieci bo glowki Malego dobrze nie podtrzymuje i musze kupic jeszcze jedno ;/ Roma ja tez nie bardzo pomoge - bo mi pomimo 'potwierdzonej' bezpłonosci pojawily sie te dwie kreseczki, ktore teraz bujaja sie w hustawce :) Ale jedna rada idz do dobrego gina, on pomoże ustalic kiedy masz dni plodne i jak najlepiej bedzie dla Ciebie. Powozona i odzywaj sie do Nas - ja trzymam kciuki oby sie szybciutko udało. Trelewinko kochana chyba zamotalam z tymi mlekami , postaram sie jeszcze raz jakos wyjasnic Ja podaje mleko Aptimil to podobno jest odpowiednie polskiego bebilonu - teraz daje Aptimil na kolki i zaparcia, napisane, ze od urodzenia i ze przy karmieniu butelkowym ale podobno mozna dawac i przy kombinowanym, nizej link http://www.aptamil.co.uk/products/article/aptamil-comfort?tr=carousel - nastepne jest to z nr 1 (od urodzenia) (wczoraj dałam mu jeden kartonik to łyknął caly na raz - 200 ml !!! SZOK) http://www.aptamil.co.uk/products/article/aptamil-first?tr=carousel - a pozniej to (tez od urodzenia) ale extra hungry :) http://www.aptamil.co.uk/products/article/aptamil-hungry?tr=carousel i juz zgłupialam - pomożecie? * swoja droga te mleka w kartonikach gotowe do podania to cud cud cud ;D uwielbiam je. teraz zamiast, wody, mm w proszku, termosu itd tylko kartonik i butka i moge karmic mlodego zawsze i wszedzie :) Trele a co do pieluch ja od poczatku uzywam orginalnych pampersow (z wyjatkiem tej jednej paczki huugies ;/ ) i na nic ich nie zamienie. zgadzam sie z Toba, ze bezkonkurencyjnie najlepsze. A wlasnie moj kupił ostatnio 3 juz (chociaz w zapasie mamm jeszcze 2 opakowanie 2 i jeszcze je zużyje bo nadal sa dobre) ale kupił 'activ fit' czy jakos tak i sa inne od tych normalnych 2 czy 3. po pierwsze inna grafika w jakies cudaczne mapety :) i jakies inne sa- wydaje mi sie, ze trosze ciensze i ta siateczka inna - ale to chyab wlasnie juz dla Maluchów ktore zaczynaja sie poruszac, raczkowac czy cos. dobrze mysle? mam tez 'normalne' 3 wiec bede uzywała na zmiane. wazne , ze tak samo chlonne bo na wszelki wielki wypróbowałam jedną. esti mamuskamaj - to nasze szkraby maja tak samo przy jedzeniu - alex uwielbia zrobic sobie przerwe, pogadac, posmiec, jesli nie jest bardzo glodny :) a jak jest to sie zlosci i zaciska dziąsłami i szarpie brodawke ;( a boliiii jak diabli. oczywiscie wymachuje łapkami, łapie mnie za ubranie itd. Mamuskamaj o tych objawach co piszesz Alex miał raz cos takiego ale byl bardzo zmeczony i niedawno jadl i nie mogł sobie obic - tak mysle. ale sie wystraszyłam bardzo. dobrze, ze moj S byl w omu to nie spanikowalam. Ale dla pewnosci zapytaj lekarza jak masz wizyte. mi jak sie to powtórzy to tez pewnei polece. DeeYaa nie jestes wyrodana matka co Ty piszesz Babolcu :) ja juz nie czytam o tym napiecieu miesniowym do dr.google mnie zesteresował i non stop czegos sie doszukiwalam. Olo zaciska piąstki - fakt, ale jak wszystkie dzieci, woli jedna piers - ale ja tez bo mi wygodniej itd. Trzeba troszke logiki zachowac bo bysmy wszystkie w psychiatrykach wylaowaly zanim nasze dzieci pokoncza po rok czasu :) a u nas wczoraj byla piekna pogoda poszlam z Młodym do parku na 4 godz i sie spiekłam strasznie na ekolcie i plecach, a dzis pogoda okropniasta, znowu szaro buro i pomuro ;/. ale bynajmniej wczoraj wykorzystałam słoneczko :) Mlody zaczyna sie przebudzac w bujance - pewnie bedzie alarm bo jadl 2,5 godz temu - cud, ze jeszcze nie wstal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poki mam jescze chwilke to zapytam - czy Wy tez macie powtórki szczepionek po 4 tyg ? Bo po ostatnim szczepieniu kazano nam przyjsc za 4 tyg znów na kłucie i nie wiem co to bedzie? czy u nas w pl tez sa takie wyprzedaże teraz - bo ja tu nakupowalam ostatnio Młoemu w H&M, Next, Gap tyle fajnych lumpków i to w rozsądnych cenach a mam jeszcze kilka rzeczy do dokupienia i zastanawiam sie czy tu kupic, czy moze juz w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jaTUSKA ja na Twoim miejscu korzystałabym z promocji u Was, bo w PL różnie to bywa. Zresztą wiecie jakie są u nas promocje... Mała właśnie kima sobie w huśtawce, ale zaczyna się kręcić. No tak zaraz pora jedzenia :) A ruch na forum faktycznie mały, ale to zapewne przez wakacje. Mamuśki powyjeżdżały i dlatego :) My zamierzamy jechać w zimie nad morze i na następne wakacje też :) A za półtora tygodnia jedziemy na wesele z małą. Mam nadzieję, że nasza księżniczka się spisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holoł Mamuśki, nie wiem czy zdążę napisać cały Post, bo moja Mała.... kurde właśnie się budzi.... Napiszę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! podczytuję was regularnie i zauważyłam, że jedna z was ma dylemat jak długo można przechowywać odciagniete mleko. Emilia_83 tu znajdziesz odp: http://www.mamazone.pl/artykuly/male-dziecko/karmienie-i-dieta/2011/odciaganie-pokarmu.aspx ja w instrukcji do laktatora mam taką tabelkę gdzie pisze że w lodówce nawet do 5 dni :-) ale myślę że te 3 są bezpieczniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja znowu tylko na chwilke kurcze juz mam wyrzuty sumieia ze bie czytam tego co piszecie.Ehh ale naprawde jakos brakuje mi czasu. U nas czas leci jak szalony dzisiaj moj M wyjechal teraz sami z Alexem jestesmy na wakacjach .Wszystko byloby wporzadku ale Alex chyba jest przeziebiony pokasluje i cesciej psika:( No a w nocy tak jakby w nosku mial duzo nie bylo widac babolkow a tak oddychal jakby mial.No i sie martwie bo wiadomo ze zadnego lekarstwa nie moge mu podac.A moze sa jakies masci rozgrzewajace. Pristina twoja mala byla chora jak sobie radzilyscie? Emilia Ja pokarm przchowuje w tych specjalnych woreczkach w zamrazalniku lodowki no chyba ze np odcigam pokarm w nocy a w dzien bede go potrzebowala to przechowuje w butelce w lodowce.Mleczko odmrazam w lodowce i jesli nie zuzuje wszystkich woreczkow to ponownie juz nie zamrazam go. Dziewczyny a ja k tam krosteczki juz wszystkie zwalczone?Moj Alex juz nie ma zadnej. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdolę!!!!! pierwszy raz nie skopiowałam posta i co?? zeżarło go w całości :( spróbuję jeszcze raz.... U nas zaczęło sie powili wszystko układać i normować, spanie, jedzenie, spacery itd... Wg zalecenia pediatry zrezygnowaliśmy z bebilonu Pepti i zastąpiliśmy mlekiem HA, firmę miałam dowolną do wyboru i zdecydowałam się na HIPP, Nina robi teraz codziennie kupkę nawet 2x, nie zwija się z bólu, jest weselsza i radosna, nie płacze już cały czas :D Dodatkowo dostaje Dicoflor 30 na jelitka... większość z was ma już za sobą chrzciny, a my ustaliliśmy dopiero termin na 11.09.2011r. Nina będzie wówczas miała już 4 miesiące- jak to szybko zleciało!!! Dziewczyny powiedzcie(napiszcie) czy wasze Skarby też tak mało się uśmiechają???? Bo zaczynam się powoli martwić :( Za tyddzień kolejna dawka szczepień :( A za 3 tygodnie,pod warunkiem, że dostaniemy już Dowód osobisty Młodej, jedziemy na wakacje do Niemiec a potem jeżeli się okaże wyjazd udanym pojedziemy jeszcze nad nasze polskie morze na tydzień :D hurrrraaaa!!! wakacje;) u nas pogoda się psuje, jutro znowu ma padać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV ja 6 razy dziennie wpsikiwałam jej spray do nosa - roztwór soli morskiej MARIMER a potem wyciągałam gile aspiratorem frida :) a psikałam przed jedzeniem, żeby łatwiej jej było oddychać i w dzień i w nocy. Do tego dostałysmy Pulneo na kaszel ale to na receptę. Przemywać nosek możesz też solą fizjologiczną zwykłą, a potem gruszką gile,ale osobiście ten aspirator polecam bo rewelacyjny jest:) i szybko czyści caly nos - sama regulujesz moc bo to jest końcówka do buzi dla mamy do ssania, i koniec do noska dziecka (nie wchodzi do środka noska) i jak mama ssa to wysysa te gile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moja mała śmieje się bardzo często, prawie non stop kiedy tylko się z nią rozmawia. Ale nie martw się, bo każde dziecko rozwija się inaczej. Jeszcze pewnie przyjdzie pora na szczere uśmiechy Twojej pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moja mała śmieje się bardzo często, prawie non stop kiedy tylko się z nią rozmawia. Ale nie martw się, bo każde dziecko rozwija się inaczej. Jeszcze pewnie przyjdzie pora na szczere uśmiechy Twojej pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie pisze z Wami, ale czasami podczytuję, bo mój Maksio jest bardzo absorbujący i nie mam kiedy. Dziewczyny, jakim mlekiem karmicie swoje pociechy lub podkarmiacie? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Potem nadrobię zaległości, jeżeli synek pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooo Moja tak samo uśmiecha sie za każdym razem jak się do niej mówi. Lubi ściszone odgłosy i nawet takie piszczące. I jestem na mleku Bebilon Julietta40. jaTuska aleś napisała posta ze hej.....czytałam i czytałam. Tasiemcu Ty...hihihihi A ja swojej wczoraj znów po 72h przerwie podałam K+D - noi i dziś masakra. Mała od 2h zmęczona płaczem, pręzy sie a kupe robiła dziś aż dwa razy i brzuch miękki więc wiedziałam ze to nie kolka. Pieprzone VIT. Już ich nie podam cholera , całe popołudnie dziecko zanosiło się od płaczu. Słonce tez nie mogło zaszkodzić bo pomimo upału ciągle trzymam ją w cieniu, a na plazy była schowana w namiocie plażowym, więc tez przegrzanie odpada. Głowa bez oznak goraczki. Kuwa już mam dośc. Załapuje dołka. Tylko ręce pomogły i tak od ponad m-ca nie zasnęła sama tylko z pomoca rąk bo juz chyba brakło jej łez. masakra w biały dzień. Mój zabrał dużą SHE i poszli na rybke, no a my zostały bo gdzie z takim maluchem co płacze pójdziemy. echhhhhhh Ide poczytac wasze pozostałe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta ja tez karmie bebilonem. Nan nie polecam bo problem z kupa jest pozniej atena35 wspolczuje Ci kobito:( mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:* Milej nocki, lece bo M ma dla mnie jakas niespodzianke imieninowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jakie mam cudne dziecko:) wczoraj dała mi w kość, za to dzisiaj była idealna, płakała tylko, jak była głodna. Cały dzień się śmiała, leżała sobie w leżaczku, na spacerze tylko chwilę marudziła, spała 2 razy po pół godziny, a teraz też już śpi, zasnęła sama w łóżeczku. Słodka jest! Chyba mieliśmy skok rozwojowy, teraz jest super grzeczna:) byłabym przeszczęśliwa, gdyby nie to, że czeka mnie sprzątanie kuchni i łazienki:( i zmywanie:( Agnes, moja Julka często się śmieje, ale nie martw się, każde dziecko się rozwija w swoim tempie. Julietta, jak dieta? Jesz w miarę normalnie? JaTuśka, moja siostra przyjeżdża teraz do Polski i nie będzie jej przez 3 tygodnie, ale potem będzie przez następny rok:) Chusty nadal nie wyprałam, ale próbowałam włożyć do niej Julę i strasznie wrzeszczy, mam nadzieję, że jej się spodoba, bo to w chwilach kryzysu podtrzymywało mnie na duchu i chyba się załamię, jeśli nie da się przekonać! Atena, te witaminy to g*wno! Ja też zrezygnowałam. Wszystkie Anie - wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam pytanie odnośnie tych witamin. Jak zrezygnowałyśćie to z tej K+D i podajecie tylko D czy całkiem odstawiłyście? Mój maluch też dużo się śmieje. Wystarczy coś do niego mówić i już rogal, a jak próbuje wymusić zainteresowanie jego osobą to zaczyna krzyczeć a jak tylko podejde to zaraz się skubaniec uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja znów po krótkiej przerwie ale jestem... Co do śmiechu to moja mała śmieje się, gada, zaczepia wszystkich wokół, żeby tylko się z nią bawić, żeby jej pokazywać misia. Muszę przyznać, że jest bardzo kontaktowa. Najbardziej podoba mi się poranek, kiedy widzę, że mała ma otwarte oczka, ale jeszcze udaję, że śpię. Gdy już przytulę się do niej, bo śpi ze mną i spojrzę jej w oczka nagle widzę taki promienny uśmiech jakby mi chciała powiedzieć, że wreszcie wstałam i że dam mleczko:) Karmię Bebilonem, zwykłym bo mała jadła dość długo Comfort ale niestety przestało jej smakować. Od dwóch tygodni je tylko zwykły Bebilon, na razie dobrze go znosi, nie ma bóli brzuszka, chyba czas kolek mamy za sobą. Martwi mnie tylko to że dziecko przestało pić - daję jej herbatkę a ona wypluwa. Nie wiem co się stało, od dwóch tygodni je samo mleczko bez herbatki. Moja miśka nie budzi się w nocy więc jestem wyspana na maxa. Faktycznie, idę spać bardzo wcześnie bo po 8 już śpimy ale budzimy się przed 7, czasami przed 8 i zaczynamy dzień. Pod tym względem mam złote dziecko. Dostałam dziś okres po miesiącu przyjmowania antykoncepcji. Zastanawiam się jaki ten mój okres będzie po porodzie. Nic na razie mnie nie boli tylko delikatnie moknie. Muszę się Wam pochwalić - moja mała dokonała kolejnego odkrycia. Od tygodnia ssie swoje rączki i łapie wszystkie przedmioty wokół żeby włożyć je do buzi hihi. Najbardziej smakują jej rączki i misiu:) Atence kochanej współczuję - mi samej czasami kręgosłup odpada od noszenia, tyle że moje dziecko wciąż chce na ręce bo zwiedza dom, nie płącze, bo to taki mały śmieszek, rzadko mi płacze i nawet o mleczko się nie awanturuje. Chce tylko żeby ją nosić, czy po ogrodzie, czy po domu byle na rączkach u mamy i już... Trzyma też już główkę, zwłaszcza gdy jest na rękach, rozgląda się, jest słodka. Chciałam was zapytać ile na raz wypijają wasze maluchy. MOja mała dalej je mało, max. 120 a tak przeciętnie to około 90, czasami nawet 60. Czy to nie za mało???? Na razie widzę że mój szkrab rośnie więc chyba nie mam się czym martwić, moja mama mówi że ona je tyle ile jej potrzeba a ja staram się w nią wpychać ile wlezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie chcę Cię urazić ale Twoja mama ma rację , nie ma co rozpychać dziecku żołądka bo później będzie miało problemy o których sama wiesz najlepiej. A jak piszesz mała jest zawsze uśmiechnięta , czyli najedzona i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolce Kochane! Malutki spi wiec skrobne cos na chybcika. Ja juz po wizycie u swojej ginki i wszystko pozytywnnie a troche sie obawialam przez ta nadzerke ktora mialam jeszcze przed ciaza.Wszystko sie elegancko zagoilo a nadzerka jest, ale malutka, zmniejszyla sie i poki co mam nic z nia nie robic.Do kontroli za 4 m-ce, lub jak dostane @, a dokladnie po 2 @.Dostalam za to zel i globulki na piekna flore i na nawilzenie. A moje meny zostaly w domu i pewnie gdyby nie to, ze z jezykiem na brodzie latalam, zeby wszystko zalatwic, to pewnie martwilabym sie niezle, a tak to nawet nie mialam kiedy.Wiktorek pieknie zjadl mleczko z butelki {pierwszy raz] a tatus zmienil mu pieluszke {tez pierwszy raz laaal}. I powiem Wam Dziewczyny, ze ten nasz Wiktorek taki jest piekny i taki fajniutk, ze...I taki grzeczniutki, duzo juz sie zabawi sam, jak tylko ma pelny brzuszek, to moze sobie lezec, mozna z nim "pogadac".No i te usmiechy.Agnes Wikorek tez sie smieje,Ale ja mysle, ze Twoja dzidzia tez lada chwila zacznie, przeciez kazde dziecko ma swoj wlasny rytm. DeeYaa ja tez staram sie nie przesadzac i nie wyszukuje niewiadomo co, juz musi mnie cos mocno zaniepokoic, zebym zaczela szukac jakis wiadomosci.Ja wierze gleboko, ze my mamy mamy ta slawna intuicje i 6 zmysl. Atena wspolczuje, ale to pewnie tylko taki jeden dzien miala Twoja malenka, kazdy ma gorsze dni.Ale i tak fajnie byc na urlopie. Jatuska ja to bym korzystala z promocji tam, bo w Polsce to sa niby promocje. Esti czekam na Twoja opinie co z ta chusta, bo sama chce zamowic.Ale rozumie, ze material Ci odpowiada?Tylko jest kwestia przekonania dzidzi do niej tak? Julietta witaj. Acha wczoraj kupilam nowy plyn do kapieli dla Wiktorka johnsona z oliwka, taka biala butelka z niebieskimi napisami, a w srodku niebieski plyn.Dodaje ja do naszej listy produktow polecanych.Slicznie pachnie i delikatnie nawilza. Ktos pytal o krostki, u nas potowki znikly calkowicie, sliczna buzka i cialo. U mnie dzis znow brzydka pogoda, mozna oszalec, jak w pazdzierniku.Znow nici ze spacerku. Zycze wszystkim fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nocka ok, Jula obudziła się już o 3.30, pewnie dlatego, że zasnęła już o 20, ale potem spała do 6.30 i ostatecznie wstała o 7.30. Teraz cycujemy, ale Julkę bardziej interesuje komputer niż cyc. Fauletka, materiał chyba ok, wydaje się mocny, ale na razie niewyprany, jest bardzo sztywny i śmierdzi. U mnie też pogoda do bani, nie mogę za bardzo prać, bo nic nie schnie, a u nas jest słaba wentylacja, więc wszystko wilgotnieje, sól i cukier kamienieją. Wkurza mnie to strasznie, codziennie leje, ile można? Chcieliśmy jechać na weekend na mazury, ale nie wiem, czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam chwilkę, bo mały zasnął i czuwa przy nim tata. Esti- z moją dieta to jeden wielki cyrk. Każdy lekarz mówi co innego, a małemu nawet brzuszek już nie boli . Przez nią Maks nie najada się i muszę go dokarmiać. A w piątek byłam u neonatologa i była zdziwiona, po co trzymam dietę i to taką rygorystyczną. Dała mi rozpiskę, co mogę jeść na diecie bezmlecznej, to się dopiero zdziwiłam. Mogę jeść majonez i masło, ale prawdziwe, wszystkie warzywa, no oprócz tych powodujących wzdęcia i krajowe owoce. Nareszcie zaczęłam jeść normalnie, mleko zastąpiłam mlekiem kozim. I dzisiaj piersi maja już więcej mleka :) Stosuję bebilon pepti, ale to mleko lecznicze, a memu synkowi nic nie jest. W nocy karmie piersią, w dzień musiałam dokarmiać, dlatego zastanawiam się jakie mleko wybrać. Mama kupiła mi bebiko, ale nie jestem przekonana do tego mleka. Dziękuję za wskazówki i chyba jednak kupię bebilon.Dzięki za odpowiedzi. Lekarze są zdziwieni, bo mały strasznie długi i mówią, że będzie wysoki chłop. Waży 5.950. Jatuśka--też używam Jonsona na zmianę z parafinowym i też jestem zadowolona. Podziwiam Was dziewczyny, że z takimi maluszkami podróżujecie. Ja taka odważna nie jestem. Miałam spędzić wakacje w Chorwacji, bo mam tam ciocię, ale niestety musiałam wyjazd odłożyć:) Ciężko mi wyjechać na działkę, bo mały chyba nie lubi zmian.Najlepiej czuje się w domu.Ale super, że Wasze maluszki tak dobrze przystosowują się. Poza tym po szczepionce, mimo, że była tydzień temu cały czas jest płaczący i marudzący. Juz boję się następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta, tak właśnie mi się wydawało, że przez taką ostrą dietę możesz mieć mniej mleka. Super, że już lepiej:) a ta skaza to potwierdzona? Bo jak małemu nic nie jest po mleku, to może jej nie ma? Masło to prawie sam tłuszcz (opiekowałam się dziećmi ze skazą i to był pierwszy produkt, który się wprowadza) i dlatego można przy skazie, ale o majonezie nie słyszałam. Jula zrobiła straszną awanturę przy lewym cycu i teraz sobie ładnie ciągnie z prawego. Zawsze miałam dość dobrze wyrobioną lewą rękę od gry na skrzypcach, ale nie myślałam, że tak szybko nauczę się pisać tylko lewą ręką na komputerze:) A, Julcia nauczyła się łączyć rączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki My dzisiaj na szczepienie się wybieramy. Mam nadzieję, że będzie dobrze i mała nie będzie za dużo płakała. Na razie jest szczęśliwa i rozmawia sobie z tatusiem ;) W nocy spała ładnie. Pierwsze karmienie o 3, później o 6. Wstała dopiero o 9:30 :) Dobra ja uciekam powoli się szykować i zjeść śniadanie. Odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×