Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Trelevinaaaa - zgadza się, tylko, że ja potrzebuję łózeczko z szufladą, a to już jest o 100 zł droższe. Kasiulaaa s-ce - no to kochana czekamy ze zniecierpliwieniem na relację z wizyty ;) Wybieram zdecydownie model hippo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, kolejny dzionek rozpoczęty, dopiero co skończyłam jeść śnadanie ale zazwyczaj schodzi mi z tym jeszcze dłużej:) Emilia-super, że z Adriankiem wszystko ok i powiem Ci, że duuuża już ta Wasza "kruszynka" :) Penelopa-Ty się martwisz, że Twoja dzidzia na połówkowym ważyła 386 gram, a moja miała 340...To był 20 tc ale lekarz nie mówił żeby coś było nie tak...Teraz to już sama nie wiem czy mam sie martwic czy nie, tym bardziej że mój brzusio taki malutki:( za tydzien ide na wizyte, mam nadzieje ze wszystko ok Natalia256- sporo masz juz tych ubranek!!Ja dopiero zaczynam kolekcjonowac powoli. Dobrze wiedziec co i w jakich ilościach sie przyda:) Emili-bardzo dobrze, ze wzięłaś sprawy w swoje ręce!!z facetami tak trzeba:) Co do mojej tesciowej to rozumiemy sie dobrze. Ale widujemy sie raz na dwa, trzy tygodnie wiec ciezko byloby drzec ze soba koty:P Tez jestem na etapie wyboru łóżeczka, te Wasze są śliczne ale sama nie zdecydowalam jeszcze jakie bym chciała. Zazdrosze Wam dziewczyny, że bedziecie miec osobny pokoik dla maleństwa!!Ja bede musiala malutką ulokować z łożeczkiem w naszej sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo laseczki ja wlasnie sie zarejestrowalam na USG i zaczynam odliczac dni :) do 3lutego :D takze nieco ponad tydzien :)))))) oczywiscie prywatnie dla spokoju po ostatnim badaniu.. JUPIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) penelopko- co do boli to miewam ale delikatniejsze znacznie, juz nie takie ze do placzu. Nie denerwuj sie co do wagi Twojej dzidzi. Kazda rosnie w swoim tempie. Wieesz jakie ja m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) penelopko- co do boli to miewam ale delikatniejsze znacznie, juz nie takie ze do placzu. Nie denerwuj sie co do wagi Twojej dzidzi. Kazda rosnie w swoim tempie. Wieesz jakie ja mam rozbieznosci co do terminu? wg OM mam 26 maj a wg USG to roznica jest 2 tygodni. Jedna dzidzia ma wczesniej termin a druga na czerwiec. Ja musze byc dobrej mysli. Na polowkowym moje dzidzie wazyly 405g i 286g a 2 tygodnie pozniej 428 i 326 g takze malo moje bable urosly. Wizyte mam 4 lutego zobaczymy jak teraz urosna. stylowa- a moja dzidzia Ci uciska na zoladek i stad te mdlosci? odpocznij i moze wypij miete sobie:) agnes71- to lozeczko z hipciem sliczne. Ja wczoraj z mezem debatowalam o kolorze no i albo miodowy albo wisnia:P z venga zrezygnowalismy. Kasiula- czekamy na wiesci z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. I tak jak pisałam wczoraj coś zaczęło mnie brać. Najgorzej oczywiście było w nocy, bo miałam nos zatkany i trochę źle mi się spało. Ale zobaczymy, jak na razie gorączki nie ma, tylko lekki ból gardła i katar. Wzięłam małą dawkę rutinoscorbinu, bo zdania są podzielone i jeszcze poczytam na temat tabletek na gardło, czy można czy lepiej się powstrzymać. Tak właśnie oczekuję na paczkę od siostry z ubrankami dla małej i już nie mogę się doczekać kiedy ją dostanę. Powoli zbieram się do robienia obiadku, chociaż mało mi chce, najchętniej bym się położyła do łóżeczka i przeleżała tam cały dzień. Ale obowiązki wzywają. Odezwe się później. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- no to witaj w klubie przeziebionych:P powinnas sie polozyc do lozeczka i wygrzewac. Zdrowka kobito:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Wpadam na momencik, żebyście nie zapomniały o mnie ;). Jeden dzień mnie nie było a tyle do nadrobienia, no ale cóż się dziwić Majóweczki wyjątkowo produktywne są :), no i dobrze :). Wieczorkiem postaram się nadrobić a póki co lecę się szykować na wizytę :). Ja co prawda prywatnie chodzę ale mój nie zapisuje wizyt więc kolejki czasem masakryczne i jak człowiek źle wstrzeli to nawet kilka godzin można tam ślęczeć. No ale tak to jest jak w mieście mało lekarzy. Penelopa mi też na połówkowym Mały wyszedł o tydzień młodszy. Też liczę, że podrósł, no nic będę dzisiaj prosić o usg, jak się uda to się dowiem :), no i może w końcu udało by się płeć określić :). Miłego dnia Majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez tylko na chwilę, wieczorem postaram się wszystko nadrobić. Chciałabym pójść do drugiego lekarza, bo obecnie chodzę do takiego, ktory jest ordynatorem, ale w innym mieście. Natomiast blisko mnie przyjmuje też bardzo dobry, a i szpital na miejscu. Tylko nie wiem, jak to rozegrać taktycznie. Chciałabym i do tamtego i tu. Co powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez juz bierze. Niestety ludzie kaszla kichaja i wcale sie nie umieją zasłonić. Cholera z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- no to trzymam dzis kciukasy za to zeby dzidzia sie sie loadnie pokazala i ujawnila co ma miedzy nozkami:) Julietta40- ja bym poprostu poszla do tego drugiego na wizyte i tyle. Przeciez nic nie musisz mowic ani sie tlumaczyc. Jesli chcesz to idz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40- ale komu chcesz się tłumaczyć? ja też mam taki zamiar niebawem i nie mam zamiaru nikomu niczego mówić, Mojej Pani dr z NFZ nic nie powiem, a u drugiego lekarza założę sobie 2 kartę ciąży i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopoa, X--- a jak mnie zapyta, czy już wcześniej u kogoś byłam? najgorsze jest to, że się znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopoa, X--- a jak mnie zapyta, czy już wcześniej u kogoś byłam? najgorsze jest to, że się znają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta - najlepiej mówić prawdę, w perspektywie czasu najmniejszy stres, wtedy nie denerwuje się człowiek, że się kłamstwo wyda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nic do tego poprzedniego nie mam, ale jak chciał mnie położyć do szpitala, to w swojej miejscowości, a to dość daleko. Mam zagrożoną ciążę, więc chciałabym na wszelki wypadek mieć kogoś w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszla i powiedziala ze chcesz byc spokojna ze wszystko dobrze bo ciaza jest zagrozona. nie jestem ogolnie typem czlowieka co sie tlumaczy, jak ide i place to wymagam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pospałam długo,ale dalej nie jestem sobą,sama nie wiem co to moze być. Rano jak kończyłam pisać posta do Was to mi komputer z przed oczu odfrunął,a teraz mam takie jakby szumy w głowie i mdłości czuję. Może faktycznie to maluch mnie uciska? jak do jutra nie przejdzie to zadzwonie do położnej. Miłego dzionka dziewczynki,bo ja znów poleżeć idę,ojć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko się wtrącę... Ja żałuję że mojemu drugiemu doktorowi powiedziałam, że chodzę jeszcze do kogoś bo jeden na drugiego nie chce nic gadać. Nawet gdy będzie coś nie tak to mam wrażenie, że po prostu nic nie powie. Na twoim miejscu więc, nie powiedziałabym, a jak zapyta czy gdzieś chodziłam to albo że nie chodziłaś albo że mieszkałaś do tej pory w innej części Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu u na dzisiaj spokojnie... dla odmiany:) ja jeszcze 2 godzinki siedzę w pracy, dosłownie. Tak potwornie boli mnie kość ogonowa kiedy za długo siedzę, że szok. Muszę się przesapacerować trochę i jest lepiej. Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! wczoraj nie odzywalam sie,bo samopoczucie było okropne!!!!!!!!!!!!!! bolało mnie wszystko i do tego goraczka wyszla. wziełam apap i wypiłam morze herbaty z lipy z sokiem z czarnego bzu do tego esberitox i oscillocociunium... ech. dzis juz inaczej sie czuje, nawet byłam z córcią na dniu babci w przedszkolu. nie wiem czy to czosnek mi nie zaszkodził bo po syropie z jego zawartością sie zle poczułam:( co do wymiarów dzidzi to moja w 20 tygod miała 320 gr a teraz w 23 ma 576:) tak wiec nie przejmujcie sie kochane!!!!!!!!!!!! te mebelki ze strony boskie. własnie w nowym domku mam zamiar pokój julci zrobić w któryś z nich. w ogóle marzą mi się białe mebelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Dopiero znalazłam czas żeby do Was napisać. Ale czytałam na bieżąco ;-) Byłam dzisiaj u fryzjera, obcięłam się, bo już mi włoski odrosły. A co tam zaszalałam sobie ;-) Ta fryzjerka do której chodzę to moja koleżanka z podstawówki, ale wkurzyła mnie dzisiaj, bo też mi dogadała, że strasznie przytyłam :-( czy one się ode mnie odczepią? Sama w ciąży jak słoń wyglądała, a teraz innym uwagi daje. Wczoraj mnie ważyła i ogólnie mam 5+ od początku ciąży. Wiem, że to i tak jest dużo, bo teraz przy wzroście 160 ważę 70,8kg ale co ja na to poradzę. Jestem w ciąży i tyle. Ja od zawsze miałam problemy z wagą, raz chudłam raz tyłam. Tyle etapów już w swoim życiu wagowych przerabiałam. I fakt, że jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie. Ale czy one muszą mi tak dogadywać? To nawet mój mąż mi nic nie mówi, tylko wciąż dostrzega to co najlepsze w mojej ciąży czyli piersi ;-) Musiałam się wam wygadać. Wczoraj mąż wszedł do gabinetu jak już mi Pani po brzuchu jeździła, bo wcześniej stwierdziła, że przy dowcipnym niech zaczeka na korytarzu ;-) Ogólnie wrażenia super z badania. Mąż przeżywał i wiecie co? Chyba dopiero do niego dotarło, że mam w brzuchu żywą istotkę. Bo tak to więcej ja czuję te kopniaki i ruchy niż on. A taki obraz na żywo dopiero daję pełniejsze wyobrażenie. No a jak na następnej wizycie zrobi nam 3d\4d to już w ogóle super ;-) Dzidzia duża, ale Wasze pewnie w 23 tygodniu ciąży mają podobną wagę. Sama widzę, że czasem różnica tygodnia w badaniu to już dużo. Witaj stokrotkarosłapolna. Zaczernij się i napisz coś więcej o sobie. Emili10 ja mam dla odmiany takiego męża wrażliwca. Typowy facet. Jak go coś boli, to się kładzie i stęka. Najlepiej jak by miał zaraz lekarza przy sobie. No i trzeba się nim opiekować, bo taaaki biedny wtedy jest ;-) Ale widzę że nie tylko ja mam takiego męża ;-) Znowu mama znam ten typ faceta! ;-) Czasem nawet mam wyrzuty sumienia, bo generalnie jak on jest chory to ja się z niego śmieję. Ale nieraz faktycznie przeziębienie daje mu w kość. Bunia a jak po zajęciach? Zdaj nam relacje!! Emili10 zazdroszczę Ci takiej teściowej. Ja ze swoją też nie widzę się za często, bo ogólnie jest na mnie obrażona, ale jak już się spotkamy, to tylko rady mi daje. Pij to, tego nie jedz, a po co wciąż badanie usg, to szkodzi dziecku. Generalnie masakra ;-/ Stylowa a może Ci hemoglobina spada? Ja w wigilię i tydzień temu też się tak czułam. Kręciło mi się w głowie, byłam słaba i odlatywały mi czasem przedmioty. No chyba że Cię zwykłe przeziębienie bierze. A do pracy już chodzisz? Dbaj o siebie! Natalko a jak dzisiejsze badanie glukozy? Przeżyłaś jakoś? ;-) Kasiulaaa s-ce i jak tam u lekarza? Widziałaś Maleństwo? Trelevinaaaa teraz na pewno Cię potraktują jak należy na usg. Ale masz fajnie, ja następną wizytę mam dopiero 23 lutego ech ;-) mamuskamaj jedz czosnek, pij herbatę z cytryną, albo z sokiem malinowym. A pod nosek maść majerankowa. Oj ENI ale masz dzisiaj urwanie głowy w pracy. Ja Was podziwiam pracujące, mi już by się nie chciało. Tak się ciesze, że mogę ten czas spędzać tak jak chce, a nie się denerwować, a to na szefa,a to na jakieś inne sprawy. Julietta40 zapisz się do lekarza i nie mów nic do jakiego wcześniej chodziłaś. Powiedz, że nie byłaś zadowolona albo coś podobnego. Dajesz mu kasę i co go więcej obchodzi. Bartolenka Ty też chora? Oj ale mamy teraz chorutkowo. Najlepiej jeść czosnek w naturalnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.zgaladam do was i widze ze coraz czesciej zaczynaja sie narzekania.sama wiem cos o tym bo tez ostatnio nie zadobrze sie czuje wiec wiekszosc dnia spedzam na odpoczynku.pozatym ostatnio bola mnie oczy od komputera wiec sobie odpuszczam.stanełam dzisiaj na wadze a tu juz 8 kg na plusie po prostu szok.wogloe w ostatnim czasie brzuch mi rosnie szybko czoc dzidzius leniwy jakos ostanio.jutro wizyta u połoznej to zobaczymy a raczej usłyszymy to malenkie kochane serdzuszko.nie wiem jak wy ale ja sie juz czuje jak słon.az strach pomyslec ze jeszcze 3 i pół miesiaca waga bendzie szła w gore.a najgorsze to to ze strasznie meczy mnie zgaga i nie moge sobie z tym poradzic.własnie za chwilke wybieram sie do apteki moze maja cos zeby zapobiec bo masakra meczy mnie okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justz na zgagę najlepsze jest mleko. ja sama nie próbowałam, ale już mi nie jedna dziewczyna mówiła, że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram mleka się napij mi pomaga :) Ja wróciłam od lekarza i z zakupów. Badania wyszły ok - bo nie byłam pewna co do morfologi. Posłuchałam serduszka Julki jak bije - też jest w porządku. Niestety jej nie widziałam. Ogólnie wygląda na to że wszystko dobrze. W 32 tygodniu idę na usg 3D i w końcu zrobię sobie ten Filmik ;);) Apropo lekarzy ja zmieniłam ginekologa w 14tygodniu , byłam nie zadowolona przynajmniej miałam takie przeczucie że się mną źle zajmuje, i poszłam gdzie indziej i miałam rację. Połowe rzeczy to mi mówił 3/4 jak by to była moja ciąża któraś z kolei i bym wszystko wiedziała. Nie zrobił mi jakiegoś badania nie pamiętam już nazwy nowa gin. była w szoku i dodała że powinien to był zrobić na 1 wizycie jak się okazało że jestem w ciąży. Wy chodzicie do ginekologa i jeszcze do jakiegoś lekarza ?? Byłam w H&M kupiłam spodnie ciążowe jedyne jakie mi się podobały. Dałam za nie 179,00zł - za tą cenę to i tak są brzydkie ;p Ale już musiałam kupić bo naprawdę moje jansy się już nie zapinały, jakiś czas chodziłam w niezapiętych ale teraz to już mnie tak wkurzało że szok. Wzięłam sobie takie troszkę lużnawe , zeby było miejsce jeszcze na zapas , bo wiadomo jeszcze brzuchol urośnie ;) Oczywiście w sklepie h&m dziecięce ciuszki ledwo się opamiętałam zęby nic nie brać , bo lada dzień przyjdzie paczka z angli. Ale i tak wzięłam 1pare bucików z polaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce - cudownie,l że z małą wszystko dobrze. To js najważniejsze. Ja jak idę na USG to pierwsze co wysłuchuję albo wyglądam na monitorze serduszko, wówczas mogę dopiero odetchnąć z ulgą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×