Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jak ja zobaczylam to sie przerazilam ;o...a slyszalam ze u dziewczyn o pelniejszych ksztaltach mniej widac ciaze...w przeciwienstwie do szczuplych...ale czy ro prawda czy mity to nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież wiadomo, że prawda, u szczupłej laski z płaskim brzuchem 3,4 miesiąc jest widoczny, a u takiej troszkę grubszej to zanim się przebije przez tłuszczyk to trochę minie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa- tylko ona jest potezniejszych gabarytow;d i dlatego u mnie to przerazenie ... ;) no ale coz miejmy nadzieje ze po ciazy doprowadzi sie do ladu i skladu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no moze nie az tyle...;) ale jest mojego wzrostu 168cm... cyca zawsze miala i faldke na brzuszku...wazyla przed ciaza cos kolo 65kg a teraz +8...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ja też miałam 14.08 ostatnią @,jakoś te wyliczenia nam się pogmatwały :) A no tak jutro 1.11 ale ja nie mieszkam w Polsce,tutaj to świeto nie obowiązuje,nie wszyscy maja wolne jutro,ja do pracy:( Dlatego też do przychodni śmiało moge dzwonić ;) Ja nic nie przytyłam ani nie schudłam,ale zauważyłam ,że mdłości dopadają mnie coraz rzadziej,w związku z czym apetyt wzrasta , więc niedługo waga też pójdzie w górę,hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ja też miałam 14.08 ostatnią @,jakoś te wyliczenia nam się pogmatwały :) A no tak jutro 1.11 ale ja nie mieszkam w Polsce,tutaj to świeto nie obowiązuje,nie wszyscy maja wolne jutro,ja do pracy:( Dlatego też do przychodni śmiało moge dzwonić ;) Ja nic nie przytyłam ani nie schudłam,ale zauważyłam ,że mdłości dopadają mnie coraz rzadziej,w związku z czym apetyt wzrasta , więc niedługo waga też pójdzie w górę,hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potezniejszych gabarytów
czekoladowa91 według Ciebie 168cm i 65 kg to już większe gabaryty????? A jak ktoś ma tki wzrost i 70 kg to pewnie wdług Ciebie już gruby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli porownanie naszych sylwetek...bo w gruncie rzeczy 167-168cm nie jest to wiele...musiala bys zobaczyc ja wczesniej i teraz...tak wiec sie nie bulwersuj;) a glownie chodzilo mi czy to normalne przytyc tyle co do miesiaca ciazy...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
hej mamuski patrze ze weszlyscie na temat wagi:Dja jestem w 10 tygodniu i jak narazie mam - 2 kg poniewarz do niedawna wogole nie moglam jesc...teraz odzyskuje apetycik wogole mdlosci juz sobie poszly wiec bede nadrabiac:)a tak na marginesie z 1 synem przytylam 17 kilo a z corcia 8 przez cala ciaze wiec budowa ciala czy cus nie ma tu wiekszego znaczenia:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mamuś
hej .słuchajcie od którego tygodnia są mdłości? nie to że ja za nimi tęsknię ,bo wręcz przeciwnie;-) ale ja jestem dziś w 7t5 d i zastanawiam się czy mnie do padną jeszcze czy nie? co prawda 2 razy (raz na tydzień) zdarzyło mi się zwymiotować i było nie dobrze ,ale może mi tylko cos zaszkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja rzadko piszę,ale czytam regularnie. Dziś w końcu miałam pierwszą wizytę u położnej (mieszkam w UK). Wstępny termin porodu to 12 maj czyli dokładnie data moich urodzin :D Jestem w 12 tyg. + 4 dn. Nie mogę doczekać się usg, na które zapewne przyjdzie mi poczekać kolejnych kilka tyg... Samopoczucie średnie, chociaż i tak lepsze niż było jeszcze kilka tyg. temu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja walczę z kaszlem, ale już coraz lepiej. Tyle, że apetyt mam mniejszy teraz, nieraz wmuszam w siebie coś na śniadanie czy obiad, a mięso jakiekolwiek w ogóle nie wchodzi w grę. Groby sobie dziś odpuściłam, wolałam nie narażać się na walkę z wiatrem. Jeśli o wagę chodzi, mam dziś 14 tydz + 5d i 2kg na plusie. Szczerze, teraz, kiedy od paru dni jem nieco mniej, brzucha w ogóle nie widać, dopiero jak zjem jakiś solidniejszy posiłek to go "wypycha". Myślałam, że szybciej go będzie widać, bo szczupła zawsze byłam i dalej jestem, a tu tak sporadycznie coś wystaje pod bluzką ;P każdy przypadek jest indywidualny i tyle. Miłego wieczoru Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zamówiłam to badanie prenatalne na następny wtorek-już się nie mogę doczekać:) Wiecie ja to się tak jakoś dziwnie czuję,bo mdłości spadły prawie do zera,piersi też mniej wrażliwe,a ja zamiast się cieszyć to takie głupie uczucie mam czy z moją ciążą wszystko ok skoro ja się tak dobrze mam:(Po prostu nie czuję jakbym w ciąży była:( Ciekawe czy też tak któraś z Was ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad8888888 - ja tak miałam w poprzedniej ciąży: najpierw nic nie było widać a potem nagle jak wyskoczyła piłka to wszyscy wiedzieli, że jestem w ciąży ;) Całą ciążę myślałam, że wyglądam b.dobrze, że tylko lekko przytyłam właściwie tylko ''w brzuchu''.... dopóki nie zaczęłam oglądać swoich zdjęć z 7-mego m-ca i wyżej....o rany!!! Hehe...więc ciesz się sylwetką póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun - ja się będę cieszyć, z dodatkowych kilogramów, nawet jeśli po ciaży zostaną, do tej pory miałam cały czas niedowagę i komentarze wszystkich wokół, że byle wiaterek mnie złamie, albo jak się dowiedzieli o ciąży - że przecież chyba mi kręgosłup pęknie bo taka jestem maleńka, nieco mnie wkurzają:P Także jeśli zostanie mi nawet ponad 10 kg na plusie po ciąży, to będę się mieścić akurat w dolnej granicy normy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMULKI Jak samopoczucie - u mnie rewelka.\ Dziś wizyta u lekarza - to juz staje sie rutyną normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie git:) chwilowo mdłości przeszły:))))) za to wstaje 3,4 razy w nocy siku:o doprowadza mnie to do furii:o jeszcze 8 dni do prenatalnych, kurde nie mogę się doczekać normalnie:D oglądam wózki, ciuszki, łóżeczka, zabawki, ale jeszcze nic nie odważyłam się kupić i myślę, że zacznę dopiero za około 3 miesiące. Pozdrawiam was ciepło;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie też coraz lepiej:) My też już patrzymy na wózki łóżeczka itp:) orientujemy się w cenach, ale też jeszcze nic nie kupujemy. Ja myślę, że my zaczniemy kupować już jakoś w grudniu lub styczniu, żeby te zakupy jakoś rozłożyć w czasie, żeby nie kupować wszystkiego na raz. A jak u Was samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
czesc dziewczyny ja z takim pytaniem do was.....czy dopadlo was moze swedzenie skory?glownie piersi i sutkow?ja czytalam na ten temat i oczywiscie na moje niesczezscie przeczytalam o jakiejs cholestazie w ciazy i oczywiscie wzielam sobie do glowy ze to moge i ja miec...eh kiedys nie bylo neta i bylo lepiej:Pdzieki z gory za wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wstepnej wyprawki i ogolnie rzeczy związanych z maluszkiem będe załatwiac dopiero kwietniu. Nie będe juz pracowac, więc będe mieć dużo czasu - oczywiście pod warunkiem że bede czuć sie tak jak do tej pory. Raczej nie bede wczesniej nic kupowac. Ale oglądac - czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy robiłyście sobie badanie na toksoplazmoze, cytomegalię i różyczkę? bo ja nie dostałam na to skierowania i nie wiem czy robić to we własnym zakresie? doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja idę właśnie do fryzjera... Podobno nie powinno się farbować włosów w pierwszym trymestrze ale nie wytrzymam już z moim odrostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×