Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jaTUŚKA - strasznie mi przykro, znalazłaś sie w bardzo ciężkiej sytuacji... Teraz najważniejsze żebyś odnalazła w sobie siłę żeby sobie z tym poradzić. A Twój "narzeczony" jeszcze będzie tego żałował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasky80
jaTUŚKA przykre jest to co piszesz ale wiem ze sobie poradzisz uwierz mi....u mnie to 3 dzidzia i uwierz u mnie w malzenstwie tez nie zawsze jest kolorowo...raz sa upadki a raz wzloty jak to cytuje ktoras z mamusiek...uwierz mi ze kobieta ma w sobie tyle sily ze niejedna przeszkode przeskoczy...u ,mnie sa problemy innego rzedu ale tez potrafie stawic im czola i to zwlaszcza dla moich skarbow!!!!!!dasz sobie rade kochana a swiat nie jest az taki zly i zawsze znajda sie wokol ciebie osoby o dobrym sercu!tylko juz nie placz i nie denerwuj sie bo zaden facet nie jest tego wart!a skarb ktory nosisz pod sercem jest teraz i do konca zycia bedzie dla ciebie najwazniejszy na swiecie!gdybys chciala pogadac mniej ogolnie podaje ci mojego meila moniasky@o2.pl..trzymaj sie! ja mialam wizyte na jutro ale moj gin dzwonil ze ma grype zoladkowa wiec kapa a szkoda bo juz chcialam zobaczyc moja iskierke..no coz co sie odwlecze to nie uciecze:)pozdrawiam wszystkie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
Jestem szczęściarą* ---> ja tez mam termin na 25.05.2011. Moja druga ciaza (pierwsza poronilam rok temu :( puste jajo :( ) Tak jak ty mam 29 lat ale jestem z B-stoku. Jak sie obecnie czujesz? Ja za tydzien mam USG i modle sie aby bylo ok. A jak do tej pory to zarowno poranne jak i wieczorne nudnosci mnie trzymaja :( Moge wiedziec jakie badania robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdfvghsdf
internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl . . . . . internetowy sklep z odzieżą używaną.Ubranka dziecięce takich marek jak NEXT,CHEROKEE,NIKE,H&M,HEMA ,EARLY DAYS i wiele innych już od złotówki. www.lumpik24.pl Szeroki wybór ubranek (ponad 500),częste dostawy,promocje. Zapraszamy www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja po dzisiejszej wizycie bardzo zadowolona, słyszałam wreszcie tętno, widziałam maleństwo, wszystko jest jak najbardziej ok, dzidzia zdrowa, rozwija się prawidłowo, krótko mówiąc lepszych informacji nie można usłyszeć;) Lekarka pytała, czy podglądamy płeć, powiedziałam że nie. Ale wcześniej "wjechała" w okolice nóżek, posprawdzać czy wszystko dobrze, pomierzyć, a tam, tak na moje oko czysty chłopak, nie musiałam się nawet przyglądać :P oczywiscie mogę się mylić, ale coś czuję, że tym razem mnie intuicja nie oszukuje. Ale nawet gdybym nic nie przyuważyła sama, albo jakby mi się nie zdawało, że coś przyuważyłam... Czuję od samego początku, że będę mieć syna;) Mimo wszystko będzie niespodzianka, bo jak już napisałam - mogło mi się tylko wydawać. Oprócz tego raczej bez zmian - z kaszlem niestety też, więc jutro rano wybieram się do lekarza rodzinnego, żeby mnie osłuchał, dał jakieś zalecenia. Goście weselni prawie wszyscy zaproszeni, zostało kilkoro znajomych tylko, to już pikuś, wreszcie to będzie za mną. Nie mogę doczekać się, aż bedzie już po weselu tak szczerze mówiąc....... Cały ten dym się skończy, zostanie spokojnie czekać na dzieciatko:) Pozdrawiam wszystkie mamy, spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...ja dzisiaj mialam wizyte i w koncu dostalam skierowanko na usg;) nie moge sie poprostu doczekac;) wszystkie badania bardzo dobre poki co... troche mnie brzuch pobolewa bo mam klopoty kibelkowe ale mam nadzieje ze niedlugo przejdzie...a teraz szykujemy sie do snu;) tak wiec pozdrawiam i kolorowych snow mamuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane witam cieplutko Wczoraj zaliczyłam wizytę u Stoleckiego - fajny lekarz w luźnej rozmowie. maluszek rozwija sie prawidłowo, tętno 152/min. wyniki rewelka - a on pyta czy nie chce L-4??? hihiihi. W żadnym razie, potem wypłata połowa niższa. O nie nie nie. Zapytałam czy da mi znieczulenia jak bede rodzic na Wyspiańskiego?, ale on stwierdził ze nie ma na to szpital kasy, ale CC mi zrobi jak będe sie upierać. tak więc jesli ze znieczuleniem naturalnie - to do Esculapa mi mówi. hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni, a tobie dzisiaj tydzień nie przeskoczył czasem? Wydawało mi się, że tobie przeskakuje dzień przede mną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kochana - masz rację to juz 15 tydzień...........ale radocha. Brzuszek mi już podskoczył cholercia i juz bluzeczki luźne musze nosić. A gdzie tam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, chciałabym się przyłączyć do waszego grona jako szczęsliwa oczekująca przyszła mama :) po krótce: staraliśmy się z mężem bardzo długo o dzidziusia, po nieudanym ISCI w lipcu, udało się naturalnie w sierpniu. Obecnie jest 12 tydzień, termin na 20tego maja, - mdłości coraz słabsze, choć obyło się bez wymiotów od początku, - piersi wrażliwe i bardzo bolące - ok 3 kg na + - brzuszek już widoczny :) Pozdrawiam serdecznie:) P.s Eni_35 zwolnienie lekarskie L4 w ciąży jest płatne 100% pensji, nie tak jak normalnie 80 %. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ad8888888 - gratulacje! fajnie,że z dzidziolem wszystko ok. W poprzedniej ciąży też od poczatku miałam przeczucie,że będzie chłopak - i - sprawdziło się! Teraz - nie wiem :) myślę o dziewczynce, ale czy to jest przeczucie czy ''pobożne życzenie'' - nie mam pojęcia :D agnes - witaj! ale historia z tą Twoją ciążą! Tak to czasem jest, że już prawie traci się nadzieję a tu niespodzianka, i to jaka!!! Serdeczne gratulacje! Ja mam pierwsze usg dopiero za 2 tyg. i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja usg to juz rutyna co jakiś czas mi lekarz robi. I tylko zbieram fotki , bo płytke dvd z prenatalnych juz mam. Nic nie cieszy tak bardzo - jak lekarz mówi - wszystko jest prawidłowe, bez zarzutów. wczoraj chciał mi powiedziec juz płec, bo maluszek sie fajnie odwrócił i cos tam dyndalo mu między nogami, ale ja nie chciałam tego jeszcze wiedzieć. mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Fajnie tak piszecie o tych USG ,ja mam na wtorek prenatalne i już nie moge sie doczekać:) Nie mieszkam w Polsce, a tutaj ponoć płeć dopiero w 20 tygodniu mówią-szkoda:( Prawdopodobnie też nie dostanę CD tylko zdjęcie ,ale dobre i to;) Nie słyszałam tez jeszcze bicia serduszka,więc tym bardziej czekam z utęsknieniem:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamuski CHCIALAM WAM Z CALEGO SERDUSZKA PODZIEKOWAC ZA WSPARCIE W TAK TRUDNYCH CHWILACH :) na prawde wiele mi to dalo, wiedzac ze ktos gdzies jest i mnie wspiera po krotce powiem Wam, odnosnie mojej bylej pracy, ze niestety na prawde nie moge nc zrobic. Pracowalam bez umowy przez ponad pol roku w butiku. Na poczatku moj szef (grek) w ogole nie chcial slyszec o zadnej umowie, njapierw okres 'szkolenieowy', probny, tym bardziej, ze wiedzial ze do 3 mc nie musi dawac mi umowy - takie prawo. Po 3 miesiacach wiercilam mu juz dziure w brzuchu o umowe ale caly czas mnie zbywal, ze jeszcze z tydz badz 2. Potem dowiedzilam sie o ciazy i lekarz zabronil mi z moim stanem zdrowia i dzidzi pracowac na takich samych zasadach jak do tej pory. iec powiedzilam szefowi, ze jestem w ciazy, ze nie chce odchodzic z pracy ale, ze nie moge juz dzwigac ciezkich rzeczy, byc przez 10 g na sklepie bez przerwy i posilku a on do mnie, ze moge zostac ale zadnej taryfu ulgowej nie dostane, alebo sie zgadzam albo wypad. Dla mnie Malenstwo jest wazniejsze wiec co mialam zrobic. bylam juz we wszystkich mozliwych urzedach i roznych prawnikach, ale nie moge nic zrobic bo - nie mialam umowy, wiec formanie nawet mnie tam n ie bylo, moi swiadkowie moga byc 'niewiarygodni', nie mam zadnych potwierdzen bo placil mi kasa co tydzien nie przelewem, czy czekiem jak go prosilam. wiec kompletna porazka. Udalo mi sie naslac na niego tylko kontrole bo wiem, ze ma innych nie zarejestrowanych pracownikow. i tyle moge zrobic. W lipcu zalozylam swoja wlasna dzilalnosc, zeby chociaz sobie normalnie samej ubezpieczenie placic. Dzialalnosc jest ubezpieczenie place wiec i po urodzeniu maciezynskie dostane, ale to dopiero jak juz Dzidzia bedzie. a wracajac do moejgo 'narzeczonego' pisalyscie madrze, ze chyba go to wszystko przeroslo i mialyscie racje! Tlumaczy sie, ze problemy w pracy o ktorych nie chcial mi mowic, ze wszystko mu sie nawarstwilo itd, ze kocha mnie i Malenstwo i zebym mu wybaczyla bo nie wyobraza sobbie zycia bez nas i ze sie nie podda do poki mu nie wybacze. Ciezko mi wybaczyc zapomniec, ale tez ciezko byc samej w koncu, bylismy razem, planowalismy przyszlosc... nie wiem co zrobie poki co moja Iskierka jest najwazniejsza, w sobote mam kolejna wizyte u gina i nie moge sie odczekac. JESZCZE RAZ WAM KOCHANE DZIEKUEJ ZA WSPARCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuska....KOCHANA TRZYMAJ SIĘ TAM MOCNO. NAPEWNO WSZYSTKO SIE UŁOZY, PRZECIEZ NIE OD PARADY - jest dobre motto- "PO ZŁYM PRZYCHODZI DOBRO" CAŁUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow ja - mam takie pytanko czy podczas waszego usg Malenstwo sie ruszalo, machalo, raczkami, krecilo sie itd? Ja wskakuje jutro na rowniutki 14 tydz :) aleee jak mialam ostatnie usg w szpitalu (prenatalne) byl to 12 tydz 5 dzien to Malenstwo sie nie ruszalo. Pytalam polozna dlaczego sie nie rusza to odpowiedzila mi, ze pewnie spi. Naczytalam sie na necie i naogladalam filmikow z usc od 11 tyg i wszedzie praktycznie dzidzie sie ruszaly. Podobno dziecko w tym okresie moze pozostac w bezruchu najwiecje 15 minut a tak sie kreci, czyzbym trafila akurat na te 15 minut? jak muslicie bo mnie to bardzo martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek chyba będzie piłkarzem - hihih. Ciągle się rusza, choć jeszcze tego nie czuje. Przy prenatalnych tez spał sobie ale lekarz obudził go ruszajc aparatem usg po brzuchu - fajnie to bylo widać jak się budzi i rusza kończynkami. Wczotaj tez sie ruszał, miał odruch ssania palca w buzi - slodki widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie tez mocno ta polozna po brzuchu szturchala, by obudzic Iskierke i sie nie obudzila. Mnie tylko brzuch pozniej bolal. Powiedzilao mi, ze wyniki prenaltalne dobre (syndrom downa 1:50000) ale bardzo sie martwie i tak po tym usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA- cieszę się, że jest lepiej. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Co do ruszania maluszka, to u mnie było podobnie podczas ostatniego usg. Maleństwo się na początku nie ruszało i lekarz powiedział, że śpi. Próbował je obudzić przez dobrych kilka minut, ale bez skutku. Dopiero gdy wstałam i poszłam się rozebrać do badania (bo przez brzuch, śpiącego malucha nie bardzo dało się zbadać), obudził się i szalał: machał nóżkami i rączkami. Twoje maleństwo też na pewno spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja TUSKA - ale z ciebie pesymistka. sama sie makręcasz, ale poco. skoro byłoby cos nie tak - lakarz musi Ci o tym powiedzieć- więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni nie jestem az taka pesymistka :) po prostu skoro czegos nie wiem to pytam, a w tym kraju by zobaczyc sie z lekarzem to graniczy z cudem, dlatego chodze do pl gina sprawdzac czy wszystko ok. no i jak mowilam w sobote wizyta i nie moge sie doczekac :) A Wy jak czesto robicie usg? a teraz zjemy sobie cos dobrego, napijemy sie kawki i zjemy świeżo upieczonego ciasta - a co! :) chwila relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia3 pewnie masz racje - ja nie moge spac to chociaz Maluszek sie wysypia hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - ja bym dała szansę Twojemu mężczyźnie. Oczywiście już na Twoich zasadach, i nie tak ''od razu'' - musi wiedzieć, że nabroił i że musi wynagrodzić Tobie to zachowanie oraz przekonać Cię, że dojrzał i zadba o Was, itd.. Pamietaj, że na szali leży Wasza rodzina, Wasze dziecko, Wasza przyszłość - chyba warto dać temu szansę :) Życzę powodzenia i oby przejściowe kłopoty tylko scaliły Wasz związek 🌼 Co do usg - pamiętam jak mieliśmy usg 3D/4D ( w szóstym m-cu)- ze zdjęciami i filmikiem na płytce. Maluch spał wtedy, ale uwierzcie mi - już był podobny do siebie na buźce:) Oglądałam jego zdjęcia po porodzie i porównywałam z filmikiem - podobieństwo uderzające. W sumie nic dziwnego, w końcu to to samo dzidzi, ale wrażenie było niesamowite! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka - bardzo się cieszę, że u ciebie lepiej. Jestem dobrej myśli, że wszystko w końcu się ułoży. Piszesz, że twoja Iskierka jest dla ciebie najważniejsza. Jeżeli jest ci z tym trudno to może postaraj się dla dziecka, aby miało oboje rodziców. Jeżeli twój partner chce z wami być, to nie unoś się honorem, czy urażoną dumą. Życzę ci siły i pozdrawiam cieplutko. Nie przejmuj się tym brakiem ruchów. Może nosisz pod sercem małego śpioszka? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA cieszę się ,że u Ciebie lepiej:) A o maleństwo się nie martw,gdyby było coś nie tak to położna by to zauważyła,zaufaj jej,ona zna się na tym;) Kankuun ja mieszkam w Islandii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistka65
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA CIEPLE SLOWA I WSPARCIE Znow_mama masz racje nie bede sie unosic honorem, czy urazona duma dam mu szanse ale tak jak pisze Kankuun na moich zasadach i nie tak od razu, musi wiedziec, ze na przyszlosc takie zachowanie nie przejdzie. W koncu jestesmy razem i w problemach nalezy sie wspierac a nie zamykac a pozniej wyladowywac na tej drugiej osobie :) wiem, ze bedzie dobrym ojcem bo o Malenstwie marzyl od dawna. Stylowaa a juz milam nadz ze mieszkasz w uk :) spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×