Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mamuska maj to gratki super wiesci 🌼 super, ze mogliscie zobaczyc Malutką, ale Ci zazdroszcze i ze udalo sie buzke zobaczyc :) Moj Maly zawsze zastawia buzie raczkami za to chetnie pokazuje przyrodzenie :) wrzuc filmik na nasza poczte jak mozesz - chetnie obejrze :) i mysle, ze nie tylko ja. ja w srode jak juz pisalam mam usg, ale to w szpitalu i choc sprzet dobry i ładnie ostatnio bylo widac, to jednak nie to samo co 4d. za miesiac sobie pojde prywatnie :) obiecywalam i obiecywalam wstawic fotki brzucha na nasza @ i wreszcie sie zmobilizowalam. wyslalam - brzucho 28 + 4 (29 tydzien) zrobione okładnie w walentynki :) na dzien dzisiejszy mam juz 31 + 4 ale po pierwsze nie mam nowszych zdjec a po 2 brzuszek w obwodzie powiekszył sie tylko o 1 cm, wiec roznicy nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj obejżałam filmik i to kilka razy - BOSKI !!!! nie moge sie napatrzec jak tą Twoja kruszynkę slicznie widac. niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jaTUŚKA. No muszę powiedzieć, że filmik się w końcu udał i buzia na prawdę ładnie widać. Wiesz na wcześniejszych usg mała też zasłaniała buźkę i dlatego zastanawiałam się czy iść teraz (czy będzie coś widać). I bardzo się cieszę, że poszłam. Już też kilka razy oglądałam filmiki :) A brzuszek rewelka, Ty w ogóle laska jesteś i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i muszę się pochwalić. Dzisiaj po badaniach byliśmy na zakupach i już prawie wszystko zakupione. Zostały tylko pampersy do kupienia i parę kosmetyków, ale to już w kwietniu :) A jeśli chodzi o proszek to ja wybrałam dzidziusia. Mam zamiar przez kilka pierwszych miesięcy właśnie prać w nim a później przejdę na normalny, może persil albo vizir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka filmik rewelacyjny, też patrzyłam na niego kilka razy ;-) Bardzo wyraźnie wszystko widać. Super. Jatuśka no faktycznie laska z Ciebie. Nie martw się na zapas. Ty jesteś drobna i brzuszek też nie jest za duży. Ale moja mama też tak miała. Ślubowali w 7 miesiącu ciąży i w ogóle na zdjęciach nie widać, że ja się w brzuchu chowam ;-0 A Baba ze mnie wyrosła, że ho ho :-) Zaraz wrzucę Wam swoje najnowsze zdjęcia. Ale ja to jak słoń wyglądam ;-) Ech...Ale mój mąż mi wczoraj powiedział, że jestem bardzo seksowna. ;-) Nie wiem gdzie, ale niech mu będzie. Miło jest takie coś usłyszeć od męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj chyba pojde za Twoimm przykladem i tez zrobie znow to 4d. tez sie zastanawiam czy isc bo tutaj sporo kasy to kosztuje a Mały tylko pupskiem swieci :) zobacze co w srode pokaże w szpitalu i pozniej zdecyduje. Matko to Ty juz praktycznie wszysciusienko masz a ja mozna powiedziec jeszcze w proszku :( wszystko przez to mieszkanie i przeprowadzke. ale nic - przeprowadzamy sie w weekend wiec wreszcie bede mogla i ja pokupowac sporo teraz. a nie mam kompletnie nic dla siebie do szpitala ani koszul, podkladow, nico. do tego jeszcze wanienka, chyba zrezygnujemy z kolyski wiec lozeczko i posciel i rozek i cieply kocyk i kosmetyki i pampersy... masakra.... Oby tylko Maly nie chcial wczesniej przyjsc na swiat :) Znow kasy poplynie. dobrze, ze z ubranek nie musze nic okupywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już wysłałam swoje zdjęcia ;-) Jatuśka nie martw się. Teraz wystarczy wejść do jednego sklepu i wszystko za jednym razem kupicie. Na pewno zdążysz ze wszystkim. Ja też jeszcze nie mam sporo rzeczy. No i najważniejsze zostało łóżeczko i wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt badanie trochę kosztuje, u nas podnieśli cenę z 200 na 220 zł, więc jakby nie patrzeć wydatek jest. Ale za to jaka pamiątka :) A z badaniem to ryzyk fizyk, albo pokaże buźkę, albo nie. Dlatego ciężko jest namawiać do niego :) Z zakupami natomiast to też, o dziwo, naciska mąż. W tym miesiącu miałam już nic nie kupować, tylko poczekać na kwiecień. Mój M. doszedł do wniosku, że lepiej teraz bo później nie wiadomo jak z kasą będzie :) I powiem Ci jaTUŚKA, że w zupełności rozumiem. Ja gdybym była w Twojej sytuacji też bym poczekała z zakupami. Ale jak już będziecie na swoim to szalej kochana!!! W gruncie rzeczy to mało czasu zostało i bardzo szybciutko zleci :) A z badaniem decyzja należy do Was, niemniej jednak, jakbyście się zdecydowali, życzę powodzenia :) Może Twój maluszek też będzie taki łaskawy, jak moja Zuzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia 83 Ty kochana chyba slonicy nie widzilas :) To jest to o czym pisalam wczesniej - Wy jakos tak wygladacie cieplo, promiennie i uroczo :) super fotki. mamuskamaj racja drogie te badnia u mnie teraz jakies 200 funow (kupeeee rzeczy bym za to kupila ) ale pamiatka bezcenna. Cos sie z tym facetami dzije :) moj tez jakos malo oszczedny w stosunku do Malego, kupil by wszystko w kazdej cenie i ilosci. czasami mu sie zdarzy pomyslec zanim zaplaci za cos kompletnie nieprzydatnego. staramy sie kontrolowac na zmiane hi hi i masz racej coraz mniej czasu a zleci piorunem... i czasami mnie to bardziej przeraza niz cieszy. wlasnie moj Maly tak sie ulozyl, ze jest po prawej stronie brzucha wypiety do granic mozliwosci, po lewejbrzuch na plasko i nozki pod zebrami z pr strony auucccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie bym sobie taki filmik zrobiła. Ale moja Gin jakoś nie chce mi nic nagrać.:-( Poza tym ostatnio jak nam chwilę pokazała Małego w 3d, to nie było za dużo widać, bo uciekał. Co do czasu.. to ja dzisiaj też sobie uświadomiłam, że to już prawie koniec. Teraz to już nam tak poleci, że za chwilę będziemy rodziły. No ale każda z nas już na to czeka ;-) Jatuśka bardzo dziękuję za miłe słowa ;-) Każda siebie krytykuje. Ty też wyglądasz ślicznie a tego nie widzisz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a wy widze ze na posterunku a ja was przepraszam ale jakos nie mam za bardzo czasu a w ogole teraz zajmuje sie jeszcze mioja bratanica druga malutka w szpitalu odwodnila sie i bratowa z nia jest chyba 3 dni beda.Kurcze i tak sobie pomyslalam o moim synku ze jak przypadskiem bedzie chory to ja chyba zwariuje najgorsze jest jak takie dziecko cierpi. Wiecie co tak szybko pisze bo musze leciec bylam na badaniu glukozy wiecie co ta glukoza o wiele gorsza jest w PL niz w Niemczech masakra teraz juz wiem dlaczego tak przezywalyscie ten smak.Bylo ciezko ale dalam rade i...hmm na czczo mialam 85 a po 2 h 121:( a norma 107 tak mam napisane wiec zaczynam dietke tak jak nawet mo lekarz mi radzil. Poszukam jakies w necie. Tosia ty masz cukrzyce moze masz jakis specjalny spis produktow ktore mozesz jesc od lekarza.Moglabys mi przeslac na poczte jak masz. Przyszedl tez moj x landerek i jak skrecalam to wydawalam mi sie taki duzy ale jak juz skrecilam i jezdzilam po domu to spodobal mi sie i jestem zadowolona.Juz sie nie moge doczekac jak bede jezdzilam z moim synkiem na spacerek Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze jak znajde chwilke to poczytam co tam skrobalyscie. A teraz uciekam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV mi się wydaje, że po dwóch godzinach norma to 140. Czyli wychodzi u Ciebie wszystko w porządku. Ja po tym czasie miałam 153 i muszę iść do poradni diabetologicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie teraz wyczytalam ta norme ze to 140 :) kamien z serca wiec tylko najwyzej ogranicze slodkie a jeszcze dodatkowo najwyzej dopytam sie gin do ktoreo ide na 3d w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki już jestem. W szpitalu zmierzyli ciśnienie o dziwo miałam dobre zrobili KTG też wyszło super. Dostałam tabletki i jak będzie bardzo wysokie mam brać i główne zalecenie odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dopytaj się co i jak. Ja niestety muszę ograniczać słodkie, chociaż w ostatnich dniach mój apetyt na słodkości znacznie zmalał. Ale moja malutka jest najważniejsza w tym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Lorien, że wszystko w porządku. Także teraz wypoczywaj dużo, nie przemęczaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj nie przemęczam się i będę teraz odpoczywać, bo Kubuś jest teraz najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie przed chwilką obejrzałam następny odcinek o wampirach, to już będzie 4 z drugiej serii. Następny jutro- już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien to dobrze, że nie było potrzeby żebyś zostawała w szpitalu. Bo tam to człowiek się nie potrzebnie denerwuje, jak widzi ile kobiet musi leżeć i cierpliwie czekać na poprawę. Cv fajnie, że jesteś zadowolona z wózka. No i ten poziom glukozy też ok. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - śliczny ten twój dzidziuś. Z zapartym tchem na tą sliczna buzię patrzyłam. Ja ide na USG w przyszłym tygodniu. W którym ty jesteś tygodniu??? Dziewczyny chciałam zapytać o nietypowe objawy - od paru dni zauważam u siebie mdłości. Nie występowały one od pierwszego trymestru a teraz mam jakieś dziwne odczucie w żołądku, mdli mnie i nie mam apetytu. Nawet w podobnych godzinach je mam co w pierwszym trymestrze - rano do południa mogę jeść w każdej ilości jedzonko a po południu już siedze i się dąsam. Przeszkadza mi zapach i wszystko mnie drażni, mam cały czas uczucie zniechęcenia w żołądku... jaTUŚKA - dziękuję za info. Ja zamierzam iśc na zastrzyk. Pójdę w piątek, najpierw zrobię sobie badanie na poziom witaminki. Mam nadzieję, że nie będzie zbyt niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki! Nie było mnie 3 dni. W ogóle ostatnio jakaś taka zmęczona jestem cały dzień senna i bez humorku , nic mi się nie chce, dziś cały dzionek w domku w pidżamie przesiedziałam ;p Jeszcze was nie czytałam - nie mam weny ani siły! Mam nadzieje ze ten stan mi szybko minie, bo od tego niechcenia nic dobrego nie wyjdzie ;p Mykam do wyra. Pozdrawiam was wszystkie :* I mam nadzieje że jutro już będę was czytać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka Początek 31 tygodnia :) Termin na 13 maja :) A jeśli chodzi o te Twoje mdłości, ja też tak czasami mam (rzadko bo rzadko). Nie wiem od czego to może być, ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dowiedziałam, że w moim szpitalu dają dzieciaczka po porodzie na 2h na piersi. czyli biorą udział w tej kampanii "pozwól się przywitać" czy jakoś tak o której mówiła lekko nawiedzona reni jusi:P http://tnij.com/4wLkD emilka, tuśka pikne brzuszki. Marta widzisz jak Cię wywaliło?:P mówiłam:) cv, a zrobisz zdjęcia x-landera i wrzucisz na @ jak będziesz mieć chwilkę :) kropeczka nie wiem ja tam mdłości nie mam, chyba, że za dużo herbaty wypiję to mi się uleje;P nacisnęłam z ciekawości moją brodawkę i wypłynęło z niego tyle siary, że musiałam wkładkę laktacyjną włożyć. Lorien dobrze, że wszystko dobrze;) 3maj cie się gołąbeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa niby od kwietnia każda matka ma mieć taką możliwość. Ale jak to będzie to się okaże. Ja będę walczyła o moje prawa, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo No to ja tez powiem to co zostalo juz napisane NIE LUBIE PONIEDZIALKU Ooooooooo matko co za dzien mialam dzisiaj - czekam niech sie juz skonczy.. a zaczelo sie tak milo i pieknie, mialam tyle sily rano i energii i nawet skrobanie szyb nie popsulo tego.. u Lekarza wsjo git :) alee uwaaga mam juz 8kg na plusie !!! o masakira.. z czego 3kg - to ostatni miesiac :O SZOOOOOOOOOOOOOOK heh ale sie nie martwie tym.. w obwodzie tyz mi przybylo ale nie pamietam juz juutro Wam napisze - pytalam polozna o te herbatki laktacyjne polecala hipp po porodzie ; aa co do cisnienia moje dzis 90/65 kuzwa nigdy nie mialam takiego niskiego ale zyyyyyje - USG mam 1kwietnia-bedzie niezly prima aprillis.. no i o czywiscie teraz wizyta co 2tyg ehh siorka miala dzis znow atak - choruje na padaczke - wspominalam ostatniio a byla sama ze swoja niespelna 4letnia corka w domu - mala cale szczescie nic nie widziala bo akurat bajke ogladala ale siorka poobijana poturbowana.. wiec bez szalu.. w nocy zmarl moj wujek (kurrwa no co sie dzieje) a na sam koniec zajebistego pecha rozwalily mi sie brand new nowe kozaki ktore niespelna miesiac temu kupilam zabulilam jak za zboze i niech to choooooinka strzeli pekla skora - nie na szwie tylko na cholewce szzzzzzzz kurrrrrwica mnie wziela.. wiec musielismy jak maz wrocil z tyrki jechac do bydzi i reklamowac.. ale nie wiem czy uznaja reklamacje - wiadomo roznie bywa.. i nawet shake z maca mi humoru nie poprawil ;( nie mam juz sily padam na pysk doslownie.. co do fotek na poczcie laski jestescie nieziemskie Marta modelka znow mama, tigero - slodkie brzuszki emilka - mam podobny do twojego penelopa- drogocenny wyciek :) pozazdroscic... co do proszkow hmm myslalam o tym vizir sensitive jak pisala lorien ale chyba jednak kupie jakas Lovelke - plyn lub proszek.. mamuskamaj- super ze widzialas maluska :))) bartolenka - no to kamien z serca - myslalam o Tobiei Twoim badaniu cale szczescie ze ok :) x - kochana dzisiaj widzialam w Saturnie ten termometr BRAUNA za 179zl wiec dobrze ze kupilas na necie:)))) jaTuska wracaj do zdrowia kochana :*** Nie mam sily juz odniesc sie do wszystkich wpisow... jutro bede od rana jak tylko zwleke sie z loza... no albo lepiej w nim zostac skooro mam miec caly tydzien tak zjeeeeeeebany jak dzis dzien :/ blehh sorry za mase przeklenstw ale mam nerwaa/... milej nocki ja lece odpoczywac muaaaaa :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede pierwsza Majoweczki Kochane, okazji Dnia Kobiet zycze Wam wszystkiego naj naj, duzo radosci i pociechy na razie z brzuszkow falujacych a juz niedlugo z naszych Babelkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatuska- Zdrowiej Kobito nasza kochana, musisz to cholerstwo wylezec zeby sie dalej nie rozprzestrzenialo.Widzialam taki zel do prania na allegro ale persil chyba, duzo ludzi go kupuje. A co do fotek to laaaska z Ciebie , figury tylko pozazdroscic:) brzuszek slodki. mamuskamaj- Filmik jest boski:) Tak slicznie widac buzke coreczki, u mnie tak dobrze nie widac bo sie zaslanialy i w ogole ciezko bylo sie do nich dostac. Malutka juz taaaka duza ach, jak ten czas leci. Emilia- jaka Ty promienna na zdjeciu:) Brzucholek slodziutki a sloniem to jestem ja:P Cv- wynik glukozy masz dobry:) dobrze ze juz doszla Twoja bryka nowa, radosc jest z wozka nie?:) Lorien- Dobrze ze wszystko ok:) bedziesz spokojna i masz leki jakby co:) Kasiula- wypocznij sobie, dobrze ze napisalas bo juz sie martwilam co z Toba bo sie nie odzywalas:) trevelinka- waga sie nie przejmuj bo ja mam 12kg na razie na plusie:p faktycznie mialas nieciekawy dzien ale juz sie skonczyl i nie wroci:) przykro mi z powodu wujka. Ja pracowalam w obuwniczym i u nas takie reklamacje sie przyjmowalo i pozytywnie dla klienta rozpatrywali:) na pewno Ci tez uznaja reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Majoweczki!!! Dlugo sie nie odzywalam,ale caly czas Was czytalam wiec jestem calkiem na bierzaco.Ja juz w Poluni, z czego bardzo sie ciesze.Juz po wszystkich badaniach i wizytach, no dzisiaj jeszcze dentysta.Wszystkie wyniki dobre, czekam tylko jeszcze na wynik posiewu, ale jestem dobrej mysli. W domku posprzatane, bo wiadomo jak bylo po 2 miesiacach.A teraz sie bede byczyc. Dzidzius urosl i wazy 1,8 kg.No i to juz nie dzidzius.To Wiktor.Na ostatnim usg tak sie nudzil, ze ziewnal.No boskie to bylo. Ubranka wszystkie juz mam, jeszcze cala mase przywiozlam, wiec pozostalo lozeczko, kosmetyki i wyprawka do szpitala do skompletowania. Pozdrawiam Was Panie wszystkie goraco, szczegolnie w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Majoweczki!!! Dlugo sie nie odzywalam,ale caly czas Was czytalam wiec jestem calkiem na bierzaco.Ja juz w Poluni, z czego bardzo sie ciesze.Juz po wszystkich badaniach i wizytach, no dzisiaj jeszcze dentysta.Wszystkie wyniki dobre, czekam tylko jeszcze na wynik posiewu, ale jestem dobrej mysli. W domku posprzatane, bo wiadomo jak bylo po 2 miesiacach.A teraz sie bede byczyc. Dzidzius urosl i wazy 1,8 kg.No i to juz nie dzidzius.To Wiktor.Na ostatnim usg tak sie nudzil, ze ziewnal.No boskie to bylo. Ubranka wszystkie juz mam, jeszcze cala mase przywiozlam, wiec pozostalo lozeczko, kosmetyki i wyprawka do szpitala do skompletowania. Pozdrawiam Was Panie wszystkie goraco, szczegolnie w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×