Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hejjjjjjjjjjjjjj kochane. Wczoraj byłam w aptece w sieci DBAM O ZDROWIE i tam zakupiłam dlatego wam tez polecam z Vichy seria Nutriextra mleczko odżywczo-regenerujące 2 dniowy komfort dla skóry - no słuchajcie dziewczyby on tera jest taniooooooooooooooooo. Po rabacie wychodzi ok 25 zł za 200 ml. Ja sobie kupiłam i odrazu nałożyłam - noi napisze ze jest super. Skóra taka gładziuśka i brzusio taki fajny. Polecam. a teraz ide was poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - my mamy termin na taki sam dzień - tyle że mój termin wyliczyli z miesiączki a okazuje się, że mała jest 4 dni młodsza i będzie na 17 maja:) Jest też mniejsza od twojej więc chyba coś w tym jest. Pytałam ciebie bo patrzyłam na ten filmik i zastanawiałam się, czy moje maleństwo tez tak będzie dobrze widać, ale chyba mogę się spodziewać widoku takiej dużej panny skoro mamy mniej więcej taki sam termin:) Trelevinaaaa - ja uwielbiam poniedziałki bo to jedyny dzień w tygodniu kiedy nie jestem jeszcze zmęczona:) wstaję rześka i w ogóle mi się chce:) Nie martw się kilogramami:) wszystko idzie w bąbelka:) No to miałaś dzień - okropnyyyyyy Co do filmiku to ja idę w przyszłą środę - celowo umówiłam się na późne popołudnie, żeby zabrać mojego męża za sobą ale ten coś nie chce iść. Chyba się domyślam dlaczego - woli, żebym mu przyniosła filmik do domu bo ostatnio chyba dziwnie się czuł, jak jakiś facet wkładał mi do środka takie wielkie coś... Hahahahaha ja mam wrażenie, ze to przez to, bo zawsze bardzo interesuje się zdjęciami, filmikami i chciałby ją zobaczyć. Muszę z nim pogadać niech nie smęci bo to tylko doktor a druga rzecz to już nie będzie wkłądał hahahaha tylko jeździł po brzuszku. Witaj znów fauletka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedną mam kwestiię - kurcze okropnie mi macica twardnieje. Już w weekend tak czułam, ale to chyba mi się nasila. Oczywiście nie pankuję ale jest to dość częste i nawet gdy idę, i nie powinnam tego czuć nagle przystaję bo mam twardy kamień na brzuszku. Hmmmm dość często mi się to teraz powtarza. Wy zdaje się pijecie magnez, może ja też spróbuję. Nie boli mnie to ale tak dziwnie się czuję jak mi nagle coś wystaje mocniej z brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :-) Atena to jest balsam czy krem do ciala? bardziej tlusty czy lekki>? Wszystkiego naj z okazji naszego swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki wszystkiego naj z okzaji Dnia Kobiet:):) Ale ten czas zleciał. Dopiero był Sylwester a już nasze święto:) Zaraz będą świeta Wielkonocne a potem pokolei każda z nas będzie szła jak to mówi moja koleżanka do wylęgarni:P I będziemy się cieszyć naszymi szkrabami:) Już nie mogę się doczekać:) Atena a kiedy masz teraz wizytę??? Ja mam 30 marca Ty chyba zawsze szłaś podobnie jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień kobiet,dzień kobiet,wszystkiego najlepszego kobietki:D🌼🌼 A ja dzis chyba z tej okazji przespałam calutka noc,nawet siku nie poszłam,więc jak rano zegarek zadzwonił to byłam w totalnym szoku:) Wczoraj sie nastresowałam bardzo,bo okazuje się ,że z ubezpieczalni ,która mi placi mniejsza część chorobowego ktoś chce mnie w jajo zrobić i chca przestac mi płacić,poniewaz wymyślili sobie,że ja powinnam iść na macierzyński dodatkowy,a nie ciagnąć dalej chorobowego,ale zapomnieli sprawdzić ,że żeby iść na macierzyński to papiery się składa na nie 6-8 tygodni wcześniej czyli żeby iść na dwumiesieczny dodatkowy macierzyński to papiery powinnam złozyć w połowie stycznia ,a ja tego nie mogłam zrobić,bo jeszcze pracowałam,byłam zdolna do pracy,więc nie przyznali by mi. Teraz każą mi maile słać zamiast załatwić sprawę w biurze ,mam sie tłumaczyć dlaczego nie ide na ten macierzyński w tym mailu,a oni może łaskawie rozpatrza sprawę na moja korzyść:( Kochane byłam na poczcie-jakie slicznusie są nasze brzusie,takie zgrabniutkie,żadne słonice,tylko słodkie baloniki! :):) Mamuskamaj super ten filmik,szkoda ,że taki krótki ,bo ja bym patrzyła i patrzyła,chyba zmienie zdanie na temat 4d,a jak zobaczę mojego malucha to już na 100% :D jaTuska mam nadzieje,że u Ciebie juz lepiej,oby,ja dziś wstałam z bólem gardła,mam nadzieję,że nic z tego nie bedzie złego Kasiulaa nareszcie sie odezwałaś,życzę dziś lepszego samopoczucia,w końcu to nasz dzień:) Lorien dobrze ,że jednak jesteś w domciu i że wszystko w porządku :) Fauletka witaj,ponownie,ale duży ten Twój chłopak już,wow:) Kropeczka ,a może te twardnienia to już te skurcze przepowiadające? U mnie znów zima w pełni,zasypało miasteczko,sniegu po kolana,a ja myslałam,że juz na lato czas zacząć czekać. Ale powiem Wam,że jak temperatura nie jest zbyt niska to taki puszek sprawia radość,a mój psiak znów szaleje,siedziałaby cały czas na dworze i szalała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kochane wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobitek. Mój już rano złożył mi życzenia, hihi Kropeczka faktycznie w tabelce nakładamy się na siebie co do dnia porodu. Nie martw się, że Twoja mała jest mniejsza o 4 dni. To wszystko jest w granicach błędu :) U mnie na poprzedniej wizycie wyszło, że mała jest większa o 9 dni (tp określili na 4 maja), a teraz termin porodu przesunął się o jeden dzień, czyli na 14 maja. W trzecim trymestrze już wyniki mogą być lekko zafałszowane, a moja gin mówi żeby trzymać się terminu tego pierwszego, od ostatniej miesiączki. Może urodzimy razem? I powiem, że ja też obawiałam się, że nie będzie już za dobrze widać malutkiej, a tu wyszło przecudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj - mi od samego początku mówili, ze dziecko jest mniejsze o 4 dni i każdy lekarz mi tak mówi więc chyba coś w tym jest. Nie absolutnie się nie martwię bo wiem, ze tp mi liczyli według 28 dniowych cykli a ja zazwyczaj miałam 30 - 31 więc jak dla mnie wszystko się zgadza. Ja dopiero się dowiem o terminie, bo z tą moją cesarką to dopiero muszę ustalić ale chciałabym urodzić w pierwszej połowie maja. Więc może będzie to ten 13. Co do skurczy to ja sama nie wiem - nie chce się wcześniej niż powinnam rozłożyć. Ale powtarzają mi się dość często, zwłaszcza gdy coś robię, gdy jestem w ruchu, a wcześniej to tylko w nocy je miewałam, teraz i w nocy i w dzień - twardnieje i mi taki szpic wystaje. Dziwne bo normalnie mam okrągłe brzucho a podczas tych skórczy to taki szpiczasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj a w którym jesteś tygodniu,bo zapomniałam ,bo ja idę za dwa tygodnie,a wegług USG to bedzie 33 tydzień. Nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ja mam ten pierwszy termin 21 maj,ale według USG wyszło,że mały jest o tydzień starszy i w karcie ciązy i w każdej dokumentacji mam wpisany termin porodu 14 maj. I teraz do macierzyńskiego papiery wypisywałam i dostałam od lekarza potwierdzenie ciązy z data porodu 14 maj,także ja nie wiem na która z dat powinnam patrzeć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I znowu sloneczko daje mi po oczach:P Wczoraj nie moglam sie nadziwic jak dzidziusie moga tak buszowac. Tak w brzuchu chodzily ze maz sie az wystraszyl. Z gory na dol i fikolki. Chcielismy to nagrac hehe bo to wygladalo jak na tym filmiku co ogladalismy ale rozladowal nam sie aparat:P Maz az zaniemowil bo bal sie ze wyskocza:P ale wiecie ciagle sie troche niepokoje tym ze wydaje mi sie ze czuje tylko jednego dzidziusia. Jasia chyba nie czuje bo byl po prawej stronie a cala akcja rozgrywa sie po lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- mi z kolei moj lekarz liczy wg om tylko czyli 26 maj bo jakby mial mi wpisac z usg to za kazdym razem byloby inaczej i to nawet byloby do 2tyg. rozbieznosci miedzy corcia a synem. dlatego w karcie mam wpisana date porodu wg OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X na pewno Jasiu też się rusza, nie martw się. I powiem Ci że Jasie fajne chłopaki:) mam braciszka Jasia teraz będzie miał 8lat i jest na etapie pomagania, we wszystkim chce pomagać, a jak usłyszał że dziś biorę się za pranie rzeczy Kubusia to powiedział że do szkoły nie idzie tylko będzie mi pomagał:):) A z takich śmiesznych rzeczy to mówi, że nie będzie wujkiem dla Kubusia:P a na pytanie jak Kuba będzie do Niego mówił odpowiada Janek:P Dziewczyny ale jest śliczna pogoda:) szkoda że nie ma mojego to byśmy poszli na spacer. Wczoraj jak z Nim rozmawiałam to mówił że jak się mały urodzi i będziemy na spacerku to będzie szedł z głową wysoko uniesioną:P Będzie z Niego dumny Tatuś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa ja byłam dokładnie w 30 tyg 3dniu. Nie wiem jak to będzie za dwa tygodnie, czy wszystko będzie widać. Ale mówi się, że najlepiej to usg wykonać do 33/34 tygodnia, bo później już nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien to fajnie, że mąż tak mówi. Ja tak ostatnio rozmyślałam o mężczyznach, jak dziecko- jeszcze nie narodzone, potrafi zmienić faceta. Normalnie czasami o 360 stopni, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x nie stresuuj sie :/ wiesz ja po tym wczorajszym dniu tak nerwowym czulam od razu takie mini skurcze w brzuchu trwwalo to kilka sekund i puszczalo i az sie przestraszylam bo na raz taki twardszy brzuch sie robil.. ale wiem ze to tylko przez moje nerwy i stres - wiec Ty tym bardziej sie nie nakrecaj kochana... stylowaa - a juz myslalam ze blisko siebie mamy TP.. ja bym chciala tak jak kropeczka w pierwszej polowie maja sie rozpakowac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja może tak na ostatni moment sie załapię,takze bedzie dobrze;) ...x... twój jasiu na pewno daje czadu z siostrą,takie ruchy to ewidentnie dwie osoby wykonują:D faktycznie Tobie termin powiedzieć według USG trudno Lorien fajny Twój braciszek,taki młody ,a taki pomocny:) Trelevinaa ja to myslę,że duzo wczesniej urodzę,bo ja ruchy już w !5 tyg czułam,oby sie w maju zmieścić;) A u Was juz nadchodzi wiosna co? Ale fajnie macie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien- mam nadzieje ze moj Jasio tez bedzie taki pomocny jak Twoj braciszek:) Dziewczyny musze sie Wam przyznac ze zaczelismy wczoraj rozmawiac z mezem o imionach no bo u nas ma byc Maja i Jan. Doszlismy do wniosku ze one do siebie kompletnie nie pasuja. Ale przeszukujac imiona stwierdzilismy ze juz tak mocno sie przyzwyczailismy ze teraz to jakbysmy dzieci chcieli podmienic:P co Wy myslicie o tym zestawieniu Maja i Jan? tylkoo szczerze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... szczerze to ja sie juz tez nauczyłam tych Twoich imion i nawet ja nie wyobrażam sobie inaczej,także dla mnie pasuja jak najbardziej i nigdy nie myslałam inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa no u Nas taka wiosna jak z koziej dupy trąba - w nocy mroz w dzien piekne slonce a zapowiadaja opady deszczu ze sniegiem :/ x mi sie Maja podoba - jan mniej to juz kiedys pisalam ale generalnie nie mozesz patrzec na to czy pasuja do siebie czy nie.. mi sie wydaje ze wazne aby sie wam obojgu podobaly :D jak tak patrze ze bedzie tyle Majek - to chyba sobie musze inne wymyslic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ale tymi TP Według OM to my faktycznie tylko jednym dniem sie róznimy,Penelopa też ma taki termin jak ja,czyli z nia masz tez tylko 1 dzien róznicy,a Bartolenka też chyba tak jak ja ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jestesmy rozrzucone po swiecie bo takim sposobem niejedna porodowka by pekala w szwach od tej ilosci majowek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X na pewno będą Ci dzieciaczki pomagać:):) Trelevinaaaa oj na pewno by pekały w szwach:P Ale było by fajnie tak się spotkać na porodówkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×