Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

....x.... no mam ze szybko bo na konto. Ale po 3 tyg mam zadzwonić do osoby która mi to przyśpieszy. mnie dokucza ból tempy dodam - w okolicy górnej cześci zeber, ale nie czuje zeby mała kopała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki czytam was co dzień a le nie mam czasu odpisywać bo nam ten dach wymieniają i pełno ludzi w domu i nie ma czasu. Penelopa ja mam to samo co ty szlak mnie trafia już mam dosc bycia słoniem, juz bym chciała urodzić . juz nawet sie porodu tak nie boję byle by juz to było za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam u lekarza tydzień temu ale nie wiem jak leży w jakiej pozycji czy wody płodowe dobre. a wy tu widzę takie poinformowane, następna wizyta za tydzień ja ta moja gin nic nie powie to pójde do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- hehe ale Ty reklamujesz kraj w ktorym obecnie zyjesz:P dobrze ze robisz zapasy w Polsce bo bys jak babcia chodzila ubrana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wcześniej się składa, tym szybciej się dostaje taka zasada panuje;) jesli link nie wchodzi, poczekajcie albo dajcie do ulubionych i zerknijcie potem, naprawdę wartoooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Gj o to szybko miałas ten zwrocik. Ale mnie pocieszyłas. ....x.... no moze nam się uda dostać szybko. dzieczyny czy Wy tez macie zwiększoną wydzielinę, bo czasem to az idę zobaczyc czy to nie krwawienie jakies bo podkładka przebiera. Cholera masakra jakas no.??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- no moze nam sie udaa, oby. wydzieliny nie mam. Wrecz mam pustynie i jak wkladam luteine to mnie boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze potem caly dzien leci mi luteina takze na to samo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytanko za 100 pkt. czy któras z was ma juz wszystko dla maluszka??????????? Bo ja tylko parę ubranek, rożek i reczniczek z kapturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze sporo mi zostalo do kupienia, duzo drogich rzeczy dlatego czekam na kase z pitu zebym mogla chociaz laktator kupic jeszcze w tym miechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no podwójne szczeście. My z kropeczka zazdrościmy Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... no cóz żyje sie tu dobrze,ale zacofani to oni sa ze wszystkim:D Atena ja tez wydzieliny dużo,a do dziecka potrzebuje jeszcze kosmetyki,reczniki,posciel do łóżka i materac,a i wszystkie rzeczy typu kosmetycznego czyli nozyczki,szczotka,termometr, kurcze jest tego jeszcze ,a myslałam ,że mam prawie wszystko Penelopa z linkiem mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane czyli mam niezłe tyły z zakupami. No ale ja od 16 marca juz w domciu bede siedzieć, rezygnuje z pracy ide na urlopik, potem od 30 marca na L-4 (tak jak mam wizytę). Dośc juz pracy. Dlatego wtedy porządnie musze rozplanowac co musze mieć i jazdaaaaa na sklepy. Albo na allegro. czekam na obliżke na pampersy bo to w I kolejności musze mieć. Noi dla mnie jeden dla dorosłych taki pampersiak, bo ze strachu przed wejsciem na porodówke pewnie narobię.............hihihihi żartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już mamy prawie wszystko brakuje tylko kilku kosmatyków. Więc jestem już spokojna, może kupię jeszcze kilka bodziaków na lato i spoko loko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już prawie wszystko, brakuje pampersów, oliwki i dobrego termometru. Także od kwietnia wszystko piorę i pakuję się do szpitala :) Torba już czeka przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja się obawiam, że do szpitala mogą mnie wziąć wcześniej ze względu na to podejrzenie cukrzycy. Dzisiaj zadzwoniłam do innej przychodni i termin na 18, czyli o tydzień szybciej. I zobaczymy co mi powiedzą. Wiecie ja po prostu nie znoszę szpitali i nawet nie poszłam w odwiedziny do mojej najlepszej przyjaciółki. Poczekałam aż wyjdzie z małym i pojechałam do domku :) Przedwczoraj rodziła znajoma mojej siostry i wyobraźcie sobie, że męczyła się tylko 40 min. Młoda dziewczyna, dzisiaj już wychodzi, czyli po 2 pełnych dobach. Normalnie jej zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mykam na chwilkę ide sobie wypraoswać to co wczoraj wyprałam dla Kubusia:) Odezwę się jak skończę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj- ja tez na pewno trafie szybciej i musze byc przygotowana a hehe nie mam nawet toreb jeszcze:P maz widzial niby jakies fajne w pepco i ma mi kupic 2, jedna dla mnie druga dla maluchow. Czas goni a ja dalekooo w tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis duzzooo zalatwiania wiec ja tylko na sekundke musze ten internet koniecznie zalatwic na nowe mieszkanie bo jak to juz zostalo powiedzine 'dzien bez was to dzien stracony' :) no i USG - zobacze mojego Lolunka !!! :) ;) ;) trzymajcie kciukasy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eni, jakieś nie wiadomo co mi wyskoczyło z tego linku? :P kropeczko, każdy szpital, że tak powiem ma własne zasady, na stronie przewaznie napisane jest co trzeba zabrać. ja np mam mieć z takich rzeczy ubranka 5x body, 5x pajacyk, 5x kaftanik, chusteczki mokre i pampersy nic poza tym. kapać maluszka będą panie od noworodków, więc ręczniki tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyków raczej i tak używają swoich, podejrzewam, że po prostu potem problem byłby z oddaniem ich właścicielowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×