Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Też mam dzisiaj wizytę u lekarza ale mnie to jakoś nie cieszy tak jak was. Chodzę do gina co 3 tygodnie i denerwuje mnie to już. Siedzenie w tej poczekalni tyle czasu, żeby na chwile wejść, dowiedzieć sie, że jest wszystko w porządku i tyle. Nie wystarcza mi to. Nie mam USG na każdej wizycie, tylko zwykłe badanie... ach... wszystko mnie denerwuje... co do ślubu, to ja jestem mężatką od 5 miesięcy. Był to ślub z miłości. Wszyscy mówili, że mamy jeszcze sporo czasu na to, że jestem za młoda (mam 22 lata) byliśmy ze są 4,5 roku. przed ślubem mieszkaliśmy razem pół roku. Także ja myślę, że ślub ma być wyborem zakochanych a nie brany pod przymusem ciąży czy dlatego, że rodzice czy dziadkowie tego oczekują a co gorsza bo nie pozwalają na wspólne mieszkanie. Także dziewczyny nie ma się co przejmować rodziną, jesteście dorosłe i to wasze decyzje a oni mogą jedynie doradzić:) A przygotowujecie się już jakoś do świąt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Co do bólu piersi - w poprzedniej ciąży odczuwałam silną tkliwość, wrażliwość piersi, nie mogłam spać na brzuchu przez ten ból. W tej ciąży nie mam takich dolegliwości, pewnie przez to, że wciąż karmię piersią synka. Stylowa - ale zaszalałaś z tym wózkiem! Nie możesz poprosić o anulowanie transakcji? Strasznie drogo Cię wyniesie ten zakup ze wszystkim :( Ja też jestem megaroztrzepaniec - chyba zostało mi po poprzedniej ciąży :/ Musiałam specjalnie kupić sobie minutnik kuchenny - bo notorycznie przypalałam małego obiad. Nastawiałam na gaz, wychodziłam z kuchni do pokoju i zapominałam :( Co do samopoczucia - mdłości mijają, ale wciąż jestem zmęczona. Śpię w nocy po 10 h, czasem dłużej (niestety, czasami zdarzają się bezsenne godzinny w środku nocy..) a i tak w ciągu dnia chętnie bym pospała.. penelopa - też od niedawna mam zmywarkę - normalnie RAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka - niestety nie mogę pomóc, nigdy nie miałam gronkowca (dzięki Bogu) Jeśli chodzi o zapominanie i ogólne roztrzepanie, to ja czasem sama się z siebie na głos śmieję. Niedawno stanęłam przed drzwiami wejściowymi i zamiast klucza wyjęłam telefon. Przez dłuższą chwilę stałam i się zastanawiałam: "co teraz mam z tym zrobić?". :-D Wczoraj wieczorem robiłam dzieciom kolację, umyłam i pokroiłam warzywa i wyjęłam z szafki puszki z fasolą, groszkiem i kukurydzą. Chciałam zapytać, czy coś im z tego otworzyć i mówię: "posmarować to wam?". Nie mam pojęcia skąd mi się to smarowanie wzięło. Oczywiście jak wychodzę z domu, to dwa-trzy razy, bo ciągle czegoś zapomnę. Już mnie to męczy naprawdę. A do zmywarki już się tak przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie życia bez. Ale jak jest pięć osób w domu, to bym chyba nie oderwała się od zlewu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to tylko dowód na moje ogólne roztrzepanie;-) oczywiście miałam na myśli paciorkowca, a nie gronkowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przygotowań do ŚWIĄT - eurekoooooooooo. uwielbiam ten czas- ten będzie szczególny bo juz w nowym domku. Jeszcze tylko meble mi przywiozą, bo firanki juz wisza itp i ok 15.12 wprowadzka - ale to radośc. Mówie wam. super. Co do jakichkolwiek bakterii - nigdy nie miałam - nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baldachimy i te inne cudenka podobaja mi sie jak nie wiem, ale ja alergik i kurzu musze unikac jak ognia :( hmm musze jeszcze przemyslec ten zakup chociaz juz sie strasznie napalilam na kupno. ale szczerze to mam juz dosc mrożenia w zamrażarce swoich rzeczy albo ich gotowania by zabijac bakreryjki, bleee ENI masz racje nasze forum najlepsze, gdyby nie wy babeczki to nawet nie mialabym z kim "pogadac', poradzic sie, czy nawet pozalic :) Znów_mamo widze, ze Ty tez masz swoje przeprawy. Wazne, ze Toba a Twoim K. jest dobrze i to sie liczy najbardziej :) Bo tak to wlasnie jest nie wazne czy sie jeste nastolatka, czy ma sie 20, 40 lat, ma sie slub, rozwod, jest sie samotna matka - ludzie i tak znajda powod by wbijac szpile i to czasami bliscy nam ludzie, a to boli najbardziej. Ja po tej sprawie z moja rodzinka jestem taka poddenerwowana, rozdrazniona, smutna i placzliwa, ze sobie jakos tak nie radze... fauletka niewiele wiem na temat tej bakterii, ale znajoma mi mowila, ze tez wlasnie ja miala i tak jak Tobie podali jej leki w trakcie ciazy i kiedy zaczela rodzic jak tylko dotarla do szpitala od razu powiedzila, ze ma ta bakterie i podali jej kroplowke by sie dziecko nie zarzzilo w trakcie porodu. Aha i tak jak pisalas podobno dziecku to nie zagraza, takze glowa do gory :) aleksandia88 dzieki za mile slowa, a co do swiat to w niedzile teraz bylam z moim M. na zakupach i wszedzie juz po sklepach choinki, swiateczne piosenki, tak mnie to w dobry, radosny nastroj wprowadzilo, (chociaz na krotko) ze chcialam od razu choinke i lampki kupowac ale sie powstrzymalam :) ale generalnie nie przygotowuje sie za bardzo do swiat bo spedzam je tutaj w uk :( gorzej byc nie moze jak zawsze sie rozpisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko z buska... o roztrzepaniu pislayscie. z jakas godz temu poszlam do sklepu po kilka rzeczy i teraz chcialam sobie zjesc buleczke z kawka i szukam... okazalao sie, maslo, wedline i dzem wlozylam do chlebaka,a pieczywo do lodówki. buaha ha ha smiac sie czy plakac? :) i oczywiscie moj luby to S. nie M. - nie wiem skad mi sie to M wcisnelo. o losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa ja mam dane, ale tylko z tego badania robionego w 12t4dniu wszystko wypisałam kilka stron wcześniej. Maleństwo malutkie w porównaniu do innych, ale miarowe, lekarz nie stwierdził nic niepokojącego. CRL 57mm BPD 18mm HC 67mm AC52 FL 8,3 EFW 56,47g N 1,5mm ale nie miałam nic wypisanego w nawiasach tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno znalazłam w lodówce worki na śmieci. Nie wiem, kto je tam schował;-) Teraz spadam. Muszę się szykować do doktorka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co Wy na to żebyśmy pochwaliły się swoimi brzuszkami? Trafiłam wczoraj na jakieś forum i dziewczyny na bieżąco przesyłały sobie zdjęcia brzuchów ;) Jeśli ktoś będzie za, to mogę być pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze zrobic fotke rano bo wtedy mam mały, w ciągu dnia jak juz coś zjem - robi sie taki jak balonik napompowany - szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - nasz topik to MAJ 2011 i ma 53 strony , własnie zobaczyłam na KWIETNIÓWKI 2011 ONE skubane maja juz zapisane 108 stron. Pisza aktywnie. HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni- takie baloniki są słodkie :) Pochwal się :) Ja zaraz wstawię bo przed chwilą sobie zrobiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja miałam podobny wtedyyyyyyyyyyyy jak byłam w takim tyg co TY. ihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
może macie linki do stron z których kupić rzeczy używane? bardzo prosze wklejcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro.pl ojej, ale Wy jesteście szczuplutkie! aaaaaaaa też taka chcę być po porodzie!!!!!! a może zrobimy sobie jakieś prywatne konto na NK? z hasłami i danymi wysyłanymi tylko na pocztę?no i oczywiście dla stałych zaczernionych nicków?:P wiem, że dziewczyny też tak robią?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankun no pośmiałam się,faktycznie mamy podobnie,ja tyle co wczoraj pisałam o przypalonych parówkach,całej kuchni w dymie:D Ale nawiązując do tematu rozstrzepania to przed momentem popełniłam kolejną gafę:( Idę do szkoły po moją córkę,patrzę a ona na środku boiska,stoi i się ubiera w czapkę,polar ,kurtkę,torby nie widzę,pytam co się dzieje,a ona na to ,że chłopczyk ,o którym już słyszałam chciał ją zbić i ona w ten mróz uciekła No to ja dawaj, do tego chłopaka,usłyszał ode mnie,a za moment moja Oliwka mówi ,że mama od niego idzie,no to ja z nią sobie pogadałam też porządnie o sytuacjach wcześniejszych ale przede wszystkim o tej sprzed momentu,a już w domu moja Oliwka ładnie mi wytłumaczyła ,że to nie była matka tego chłopca sprzed wspomnianej sytuacji tylko mama drugiego chłopca,który z tym pierwszym przebywa i oboje Oliwkę zaczepiają. Także kobieta usłyszała wiele ale przede wszystkim nie o swoim dziecku:(:( No cóż jej syn też niegrzeczny,no ale dziś to nie on zawinił:( Jeśli chodzi o ten wózek to zdecydowałam żeby go posłali do rodziny w Polsce,bo ja około miesiąca po urodzeniu będę w Polsce i go odbiorę,a na ten miesiąc ponoć tu jest możliwość wypożyczenia za grosze wózka,a może się okaże że dam radę bez niego ten miesiąc Jeśli chodzi o samopoczucie w ciąży to ja też wiecznie zmęczona,choć spać chodzę o 21.00 wstaję o 6.30 A święta ja już czuję,bo lampki na zewnątrz świecą i okna przyozdobione,jeszcze tylko paru ozdób w domciu brakuje i posprzątać do końca i można świętować:D Uwielbiam świeta:) Eni super tak na nowym domu święta,same powody do radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie też razem będziemy walczyły o powrót do dawnej sylwetki :) Już o tym myślę, zresztą staram się czasem ćwiczyć, ale ostatnio sporo podjadam :( No ale nie mogę się powstrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej założyć wspólne konto e-mail na jakieś poczcie, do której hasło będziemy miały tylko my i tam będziemy wysyłać nasze zdjęcia i wiadomości, których nie będziemy chciały upubliczniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzucho wieczorem jest widoczny bardziej lub mniej w zależności od dnia:) musiałam kupić sobie spodnie ciążowe ponieważ paski, które nosiłam przy biodrówkach gniotły jak cholerka, a spodnie wyższe już się nie dopinały. u nas w H&M na promocji były fajne po 70 zł. pomysł ze zdjęciami super! jak tylko strzelę fotkę to wkleję:) ENI_35 ale ci zazdroszczę realnego terminu przeprowadzki do nowego domku. U nas na razie etap wykańczania domku i siebie wzajemnie, bo strasznie się kłócimy ze ślubnym o różne pierdoły związane z wykończeniówką:( na święta pewno się nie uda ale dzidzię już mam nadzieję do nowego domku przywiozę:) Co do świat to jeszcze jakieś odległe mi się wydają ale jak tylko przyjdzie moment zakupu i ubierania choinki to sie zacznie nastrój świąteczny udzielac:) przeraża mnie wizja kupowania prezentów pod choinkę- znowu trzeba się bedzie napocić zeby coś fajnego, a niedrogiego wybrać rodzince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się dopiszę:) elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .. .........01.05 annjaa............Ania.........28......Gdańsk........... ............03.05 PaulinaKiss.......Paulina......23.....Kraków............ .........05 .05 kaka80............Kaśka......30....... Kraków......................05.05 ENI_35.........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA......... .........05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 bunia3...........................30........Toruń........ .. ............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK.............. ...........12.05. masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ........13.05 asiaa76............................34..........Mikołów. .. ............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia...........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ......19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... .. ......20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21 .05 Stylowaa...........Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 bartolenka.......Marzena.......30......bielsko- biała...........22.05 czekoladowa91...Angelika.... 19......Szczecin..................24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien............Beata........23..........Kraków....... .........25.05 Pigula1111........Edyta........31........USA............. .. ........28.05 maryla86 .........Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja :) Ja też nic nie słyszałam, nic mi się nie kojarzy że nie mozna być Matką Chrzestną jak się jest w ciąży .. Pierwszy raz w życiu słyszę coś takiego. Stylowa - są specjalne pasy dla ciężarnych, ja kupiłam w Mothercare. Nie wiem,czy u Ciebie jest ten sklep - zawsze możesz poszukać na ebayu albo amazonie. Ja mam dokładnie coś takiego: http://www.amazon.co.uk/Clippa-Safe-CL570-Clippasafe-Babysafe/dp/B0007VB6WI Montujesz to jak na zdjęciu, siadasz, zapinasz normalny pas i potem dolną część pasa zaczepiasz o te dwa dolne ''uchwyciki'' na rzepy - w efekcie dolną część pasa masz pod brzuchem. Przetestowałam i polecam! Aha! Pamiętajcie o zdemontowaniu poduszek powietrznych po stronie ciężarnej!!! Czekoladowa - najlepiej się nie przejmować. Jak byłam w ciąży z Remim, to usłyszałam od mojej Chrzestnej: ''a może tak szybki ślub?'' Myślałam,że mnie krew nagła zaleje. Przecież to są bardzo prywatne sprawy, jak można komuś sugerować żeby wziął ślub? Wcale nie jestem blisko z moją chrzestną, widzimy się 1-2 razy do roku, zawsze z mojej inicjatywy, nigdy z jej. Nawet nie raczy zadzwonić, nie pamieta o moich czy brata urodzinach (wychodzi z założenia,że to my powinniśmy o wszystkim pamiętać i do niej dzwonić, bo ONA JEST STARSZA - to są jej słowa) ale za to jak najbardziej czuje się w obowiązku pouczać mnie jak mam żyć. Ehh... Trelevina - rzeczywiście śliczne te komplety. Co Wam mogę polecić, to widoczne na tych zdjęciach poduchy-rogale. Ja mam co prawda ''prostą'' poduchę, długą na 170cm, która już teraz bardzo mi się przydaje podczas snu. Przez brzuszek ciężko mi się ułożyć, a z biegiem czasu będzie jeszcze trudniej. Po narodzinach dzidka poducha wspaniale sprawdzi się przy karmieniu. Fauletka - nic nie wiem na temat paciorkowca :( Justynka - masz mini-brzusio ;) Na topiku Maj2009 na którym piszę od 2 lat, dziewczyny załozyły skrzynkę mailową na portalu o2. Regularnie udzielające się dziewczyny mają do niej dostęp, tam wysyłamy zdjęcia, przepisy itp.. - może też założymy sobie taką skrzynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauletka
bartolenka mamy termin na ten sam dzien 22 maj.Tak przynajmniej wyszlo mi z obliczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam, ze ja tez mialam przeprawe niedawno z chrzestna na temat slubu.Co prawda nie z moja, a z chrzestna mojego faceta.Baba wprawila mnie w osłupienie.Widze ja pierwszy raz na oczy, przyjechala w odwiedziny z USA.Przygotowalam poczestunek,swiece, nastroj zeby bylo milo i wogole.A ta niczym sie nie poczestowala, tylko przeszla od razu do ataku.Niby delikatnie, ale wiadomo o co chodzi.Ze niby co to myslimy robic?A dodam, ze jeszcze nic nie wiedziala, ze jestem w ciazy.No ale wiadomo mieszkamy razem bez slubu.No skandal.A tu sie szykuje nastepny.Jak ja sie ciesze,ze mamy domek i sobie mieszkamy sami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankun - slyszalam o tych rogalach.. nawet juz teraz sa dobre dla Nas do spania widzialam jak producenci polecaja rogale w prasie dla ciezarowek na okres ciazy zeby do spania miec pod brzuszek a pozniej wlasnie do karmienia dziecka bardzo ulatwia - podobno ;) Jesli chodzi o baldachim ze zbiorowisko kurzu - zgodze sie ale to i firanki i zaslonki i wszystko a w sumie ja bede uzywac tego jako moskitiery w koncu urodzimy w maju wiec lato przed nami a nie chce zeby malenstwo pozarte przez komary bylo :( co do tego zestawu jestem zdecydowana i wcale nie musze znac plci bo bardzo podobaja mi sie zielonkawe kolory i pasuja dla chlopcow i dziewczynek. poczekam tylko z zakupami do przyszlego roku w koncu swieta ida - uwielbiam ten okres :))) dziewczyny u Was w UK to juz koledy po sklepach graja i w sklepach choinki:)) wiec u Was wszystko szybciej nawet w domu, moi znajomi to juz choinke maja hehehe a ja nawet pol bombki nic kompletnie ;) ale juz sie niedlugo zacznie przedswiateczna goraczka w marketach i galeriach i to co kochamy - kolejkiiiiiiiiii :O Zazdroszcze zmywary ;) ooo tak - odkad wyszlam za maz znajomi sie smieja ze sobie zamiast polepszac to pogarszam bo niedosc ze z domu jednorodzinnego do bloku sie przeprowadzilam (tesciowa gratis) to jeszcze brak zmywarki mi tak doskwiera :( allllle mam nadzieje ze kiedys jeszcze sie dorobie :)))) Takie brednie ze slubem bo ciaza to sto lat temu.. a nie teraz.. Jak slysze te teksty starych bab i ciotek to krzyz mnie boli i dwa zeby.. albo madrosci w kosciele od ksiezy - co jeden z drugim o zyciu we dwoje moze wiedziec pierdoly saskie ;) Mialam taki przypadek ze bylam chrzestna u znajomych ktorzy zyja bez slubu (i dobrze bo ten koles to swir) i ksiadz nie pozwolil im przyjac komuni - spowiedz owszem ale bez komuni i rozgrzeszenia- ale gdyby chcieli na tej samej mszy slub wziac to z palcem w tylku by ich rozgrzeszyl.. nie po mojemu takie myslenie.. wiec niech kazda robi po swojemu :)))) Justynka ale masz sweetasny brzusiol :) moj bardziej jak flak a twoj no no :))) jak bede w dalszym "stadium" to wrzuce swoje kraglosci poki co sie wstydze hehe mojego :) Bartolenka tez mam portki z h&m mama uwielbiam je :)))) \ Co do wyniku pomiarow ja mialam w 13tyg+2d i mam takie CRL 77mm BPD 23mm FL 11mm Pozdrawiam i sorry ze tyle nasmarowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Badania mam na szóstkę z plusem. Wszystko w porządku. Dzidziolek jakiś wstydliwy i tylko pomachał do nas rączką i pogłaskał się po główce. Słodkie to było, ale płeć cały czas jest zagadką. Na początku byłam trochę rozczarowana, ale teraz myślę, że nawet fajnie. Następna wizyta 22 grudnia, będzie prezent na Święta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, zapomniałam skomentować te pościele które wkleiła Trelevina. Kurcze, BOSKIE!!! Najchętniej już bym jakąś kupiła :p Dziękuję za miłe słowa na temat mojego brzuszka :) Myślałam że może ktoś jeszcze się pochwali ale jak nie chcecie na forum to oki. Ja widocznie jestem ekshibicjonistką :p Co do ślubu to u nas tylko moja babcia pobiegła po pokoleniowe obrączki jak powiedzieliśmy jej o ciąży, ale od razu delikatnie, acz stanowczo wyperswadowaliśmy jej to :p Chociaż nie wiem jak to będzie, bo mój M. coś zaczął ostatnio przebąkiwać o ślubie cywilnym. Bo chciałby żebym miała to samo nazwisko co on i dziecko. Ale zobaczymy, bo u mnie warunek jest taki że ok, ale po ciąży, jak wrócę do formy. Wiem, jestem próżna, ale któż nie lubi dobrze wyglądać? ;) Miłego wieczorka mamusie 🌼 P.S. Ale się objadłam!!!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów_mama- to super że wszystko ok :) Tyle par oczu patrzyło (2?;)), to się dzidziuś zawstydził :p Nie poznałaś płci? Hmmm, a ja liczyłam że na następnej wizycie, w 15 tc da radę coś podejrzeć... Ale chyba poczekam do stycznia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×