Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Pigula1111
znam ta rase, wujek z ciocia maja 2 takie. Przesliczne i usluchane. Nie to co moj wariat, ale i tak jestesmy dumni, ze tyle potrafi, moglo byc gorzej. Zreszta z tego co slyszalam, niestety ludzie kupuja tu beagle a potem oddaja do schronisk bo sobie z nimi rady nie daja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigula1111
ja zaraz tez napisze na maila i poprosze o haslo a potem wstawie swoj brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stronek nam przybywa, jak sie nie zajrzy chwile to pozniej nadrabiania duzo :) wlasnie za chwilke wysle maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce juz zasnac wreszcie :( ide sie polozyc, moze mi sie uda do 'zobaczenia' rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny naklikałyścieeeeeee, że hej. Po 16,00 juz nic nie pisałam a tu tyle tematów. Ulalalal. nadrobie zaległości. ZNÓW-mamo - super wieści o maluszku. szkoda ze płci ci nie powiedział GIN, bo my idziemy tydzień w tydzien i ciekawa jestem czy 1.12 mi tez powie ze niestety ale nie da sie okreslić. WITAM nowa mamuske DOROTKe - więcej nas więcej doświadczen. jA TUŚKA - KOBIETKO SPAĆ NIE MOŻESZ - SZOK. tAKA PORA A tY NA TOPIKU HIHIHIHI. Pigula1111 radze Ci zrobic nik czarny poniewaz duzo jest na tym forum osób które moga sie podszywac pod Ciebie i pisac głupoty. Odnośnie brzuszków - no kochane chyba pobiłam was wszystkie - mam juz balonik taki sobie jakiś jest już. hihihihi slodki jest. Ale żebra czuję , bo przed ciązą wazyłam 58 przy wzroście 170. Więc oby poszło tylko w brzuch, chociaz udka chyba tez troche zwiększyły swoja objetośc. ACH ECH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka - KOLEJNA MAMULKA Z MOJEGO MIASTA huraaaaaaaa. Tylko termin inny. Do jakiego lekarz achodzisz i gdzie? ja do Stoleckiego bo chce rodzic w szpitalu u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo tego email wysłać bo chyba coś tam zakładacie wspólnego. Podajcie adres!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Wpadlam tylko sie przywitac i uciekam,bo wyruszam w swiat z sasiadka.Jedziemy na taki wielki jarmark kawalek stad. Ciekawe co tam bedzxie.Buzka dlaw wszystkich i milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak ja Wam zazdroszczę że macie tyle czasu na pisanie na topiku! Ja na codzień jestem z moim 2,5 letnim synkiem w domciu i większość dnia zajmuje mi organizowanie mu dnia. A pozostałą resztę gotowanie, zakupy no i dbanie o domek. Nie żebym narzekała bo podoba mi się takie rozwiązanie. Z resztą mieliśmy do wyboru-albo mąż pracuje na maksa czyli średnio wychodzi po 7 a wraca ok 18. Albo oboje pracujemy i zatrudniamy nianie. Ja nawet po macierzyńskim wrócilam na 2 m-ce do pracy ale było mi żal tego co tracę przy Franiu jak się rozwija i zostałam w domciu. A jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni! Widzę że już definitywnie zmieniłaś szpital na Wyspiański!Co Cię do tego skłoniło? Ach!Do jakiego lekarza chodzisz? Ja chodzę do dr Lasatowicza i właśnie jutro po południu mam wizytę. Już nie mogę się doczekać choć wątpię że określi już płeć dzidziorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, dziewczyny widzę, że stron przybywa cały czas:D Ja popołudniami też rzadko jestem, bo przeważnie oglądam TV:P Właśnie zamówiłam sobie ten płaszczyk, który pokazywałam Wam wcześniej, naprawdę nic mi się nie podobało, na stronie pięknamama.pl cena ta sama do tego musiałabym przesyłkę płacić, tu mam 0zł, poczekałabym do przecen, ale u mnie naprawdę już zimno, a mi zostały same kuse kurtki:P więc już nie wypada, a poza tym ziiiiiiiiiimno! cena może nie najmniejsza, ale co tam, raz się żyję;) Muszę kupić sobie jakieś sweterki, tuniki dłuższe bo mało takich rzeczy mam, a brzuszek coraz większy, poza tym w takich opiętych rzeczach średnio wygodnie. Ogólnie jakoś leci już wyczaiłam, że mdłości dopadają mnie wtedy kiedy jestem głodna , od razu muszę szybko coś przegryźć:) ostatnio w biedronce odkryłam suszoną żurawinę pyszna i bardzo dla nas zdrowa szczególnie dobrze wypływająca na pęcherz moczowy:) do tego jem tony orzechów laskowych, migdałów, nerkowców samo zdrowie:D a te gadki, że dziecko może mieć alergie wkładam między bajki:D co jeszcze, wczoraj wytrzymałam bez żadnej drzemki do 21.35:D czad. na razie tyle, patrze tu na bieżąco, przynajmniej do 15stej, potem różnie bywa, także piszcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek - ech.......szpital to szpital. Prowadzi mnie Marek Stolecki. lekarz konkretny i tez kasa kasa kasa - ale gdzie jej nie biorą - wszędzie. A Esckulap - tez rozważam tak po cichu. Za duża rotacja pacjentek - czekanie na korytarzu, Biernacki zaginiony, może i obsługa super, ale uwazam ze maluszek i ja w takim szczegolnym momencie powinnysmy byc najwazniejsi. Robia cesarki jedna po drugiej. Poczytaj opinie na Eskulap - Bielsko-Biała - sa tam różne opinie - może więcej tych dobrych niż złych, ale hmmmmmmmmmmm. 48h i wyjście - ja po pierwszym porodzie nie wyobrażam sibie wyjścia po takim krótkim czasie. A w szpitalu jak prowadzi Cie lekarz tam pracujący - to zawsze masz fora. zreszta Stolecki tez wykonuje CC jak bym chciała powiedział ŻADEN PROBLEMIK. a TY? w SZPITALU TEZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa ten płaszczyk bedziesz mieć superowy. bardzo mi sie też podoba. No ja tez raczej tylko do 16,00 bo potem juz w domciu trzeba cos sie pokręcić. wczoraj przywieźli nam łoże małżeńskie do sypialni, ale jest czadowe i okragłe. Mój M sie śmiał ze jak vipy bedziemt wyglądac w nim buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni! Po urodzeniu Frania byłam aż 14 dni w szpitalu i mimo tego że już po dwóch chciałam uciekać do domciu to tak poważnie nie wyobrażam sobie żeby mnie tak szybko wypisali. W Eskulapie boję się że może być coś nie tak z dzidziusiem i zabiorą je do Wojewódzkiego. Co do Stoleckiego to faktycznie słyszałam że kasa działa na niego jak magnes. W przypadku Lasatowicza nie mogę nic takiego powiedzieć. Jedyne co negatywnie wpływa na moją opinię o nim to niesamowicie wielka liczba pacjentek. Np. wizyta umówiona na 16 zaczyna się o 18. Jutro postaram się wybadać cosik odnośnie tej mojej ewentualnej cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maerek masz termin na 12 maj - może Ci sie przesunie o tydzien a mi o tydzień wydłuzy i sie spotkamy na wyspiańskiego. hihihiihih Bo tam bedziesz rodzic tak????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak samo mam Stolecki umawia na 18,00 a przyjmuje zawsze z wielllllllllllkim poślizgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Eni_35 ja chodzę do dr Balisia. w poprzedniej ciąży chodziłam do Lasatowicza ale... Powiem tak gdyby ciąża przebiegała bez problemów pewno chwaliłabym go teraz niestety nie mogę:( u dr Stoleckiego w poprzedniej ciąży byłam dwa razy na kontroli i dokładnym sprawdzeniu szyjki. co do Eskulapa to ja tam urodziłam Julę i powiem Wam, że byłam zachwycona. rodziłam naturalnie, poród odbierał dr Biernacki, po ciąży zajęła się mną dr Kapała. Do domu wypisali nas po 3 dobach i jeszcze zastanawiali się czy możemy iść ponieważ Jula miała niski poziom cukru i robili jej badania. teraz też myślę, ze tam urodzę no chyba, ze nie daj Boże coś się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do psiaków to nakłoniłam męża na goldena i powiem Wam, że piesio cudowny ale ja już z nim spacerować nie mogę bo ciągnie niemiłosiernie. obiecywałam, że bede z nim wychodzić a tu albo chodzi mąż albo moja mama:) chyba nie przemyślałam tej kwestii do końca, bo teraz nie zdecydowałam bym się na pieska. Ale ten płaszczyk sliczny. widziałam tez ładniutkie na allegro z be mama:) wczoraj posłałm maila ale nie dostałam kodu dostępu do poczty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może też tak ekshibicjonistycznie, jak Justynka się ujawnię. Za dużo kombinacji z tym mailem;-) http://www.voila.pl/311/jtb58/?1 robiłam chyba z dziesięć zdjęć, na każdym wyglądam jakbym się po prostu obżarła, a nie była w ciąży, chociaż na żywo mam taka małą piłeczkę poniżej pępka;-) ann - sróbuj może tabletki do ssania Isla, sa bezpieczne dla kobiet w ciąży i skuteczne, bo nie wysuszają śluzówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wysłałam email i nie mam kodów jeszcze . spoko dostaniemy. odnośnie Balisia znam - byłam u niego wypalac nadżerkę - spoko gość. Ale chciałam do Stoleckiego - jakoś u niego nie jest tak oschle. Czyli mówisz ze ESKULAP wybierzesz. Masterek i ja na tym forum z B-B, wybierzemy szpital. co nie masterek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów-mamo!!!!!!!!!!!!! Ty chudzino i masz 3 dzieci???????????? no spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni ja po prostu rodziłam w Eskupapie i stąd ta decyzja. nie wiem co to ból przy porodzie. mój poród na sali porodowej trwał ok 10 minut, opieka po porodzie super- nie trzeba mieć nic ze sobą oprócz szczoteczki do zębów i ubranka dla maluszka na wyjscie. Zadnych podkładów higienicznych, leków itp. na wizycie kontrolnej i na ściągnięciu szwów zew (tydz po porodzie) okazało się, że macica mi się nie obkurcza i żeby nie mieć czyszczenia wysłali mnie na oddział aby zrobić zastrzyk z oksytocyny. Ale jest jeszcze opcja, ze jeżeli mój lekarz prowadzacy uzna, ze powinnam mieć cesarkę lub, że coś jest nie tak to mam zamiar rodzić w szpitalu na wyspiańskiego. Ale macie słodkie brzucholki- sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Niestety moje maleństwo nie chce pokazać płci, zasłanie sie nóżkami:) Mam płytkę i zdjęcie ale z 13 tygodnia, wtedy dzidziuś miał 65mm. a tak a propos wagi... Mnie bardzo widać brzuch (jak sie dowiem jak to wrzuce fotkę:P) ponieważ od poczatku ciąży schudłam prawie 5 kg. Na poczatku to było zrozumiałe bo złe samopoczucie, ciągłe wymioty ale teraz czuje się świetnie, nic mi nie dolega. Jem więcej niz przed ciążą i dużo słodyczy... Nie mogę zrozumieć dlaczego tak trace na wadze skoro dziecko sie bardzo dobrze i szybko rozwija:( Może jakies bardziej doświadczone mamusie wiedzą? aha, dodam że nigdy nie umiałam schudną mimo różnych diet dlatego dla mnie to dziwne... co do ubrań to ja najlepiej czuje sie legginsach i długich swetrach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA - JA MAM TAKI SAM KOCHANA, więc zdjęcia nie daje. Po co dublowac sie ...hihihiihihihiihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne brzuszki Mamuski. ja dzis chyba umre, moj S. przytargal jakiegos wirusa z pracy i od kilku dni faszerowalam go lekami, jemu troszke pomoglo ale przeszlo na mnie. Chyba go dzis pocwiartuje jak wroci do domu. Normalnie reka, noga, mozg na scianie... mam straszny katar, sliny przelknac nie moge, kaszle i kicham jak opetana i do tego leci mi non stop krew z nosa. nie mam sily sie z łóżka podniesc... i najgorsze jest to, ze przy kaszlu i kichaniu strasznie boli mnie brzuch, taki ciagnacy, przeszywajacy bol. a tyle sobie rzeczy poplanowalam na ten tydzien ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tuśka biedactwo ale cię dopadło. wypij koniecznie mleko z miodem i czosnkiem. wyślij męza po egysto( lek homeopatyczny), oscillococinium, ssij chlorochinaldin. Możesz te brać 3*2 tabletki echinaceii pod język. dobry też jest homeopatyczny angin hell. ja od początku ciąży jak mnie cosik zbiera łykam echinacee i egystol. Pij herbatkę z cytryną. ja często jeszcze plasterek imbiru dodaje. Zdrówka ci życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×