Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam Kochane X wspolczuje, no chyba juz calkiem wyczerpalas limit pecha na ten rok. Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac i powiedziec, ze wyslalam fotke na poczte. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja tylko na chwilkę wpadam się przywitać, bo zaraz jedziemy na szczepienie. Dzisiaj na rotawirusy 1 dawka, mieliśmy szczepić tymi 5 w 1 ale niestety nie ma ich na stanie i nie wiem, co lekarz dzisiaj zadecyduje :( Trochę się martwię tymi 3 ukłuciami, ale jak trzeba to trzeba. Martika ja robiłam w domu podwójne razem z siostrą, bo doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej. Po prostu przyjechali goście z daleka i nocowali u nas i tak czy inaczej musiałybyśmy przygotować coś do jedzenia- jakieś przekąski i to zadecydowało. Niestety nie orientuję się w cenach :( Chociaż szczerze mówiąc to nas wyniosło sporo, myślę że porównywalnie do restauracji, ale zostało masę jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrdhtrfydrgdx
Czy to Twoje zdjęcie NAGO? Sprawdź może i Ty tam jesteś?!! http://tnij.org/mmmc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klikajcie w link, pewnie jakiś wirus:o mój bąk 62 ma wielkie jeszcze, a szkoda bo mam dużo fajnych ciuszków :P a ja u rodziców, siedzę na tarasie jem malinki, mały śpi ahhhhhh zyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja!Chyba uspilam Wiktora! Po cycu zaczal przsypiac, ponosilam go troche i wlozylam do lozeczka i jest cisssssssza. Pristina to zycze szybkiego powrotu do zdrowia, dobrze ze jest ktos kto moze Ci pomoc. Penelopka Ty mnie normalnie nie nerwuj, smaka mi tylko robisz na maliny. Co do huginsow, to sama niewiem, odpazen maly nie ma, ale maja te sama wade co pampersy i dady - nie sa w stanie utrzymac kupki na miejscu, poprostu wyplywa. A jutro nasze pierwsze szczepienie.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a polecacie jakies lozeczka turystyczne ale takie tanie do 150zl?Nie chce wydawac tyle kasy bo przeciez nie bedzie ono tak czesto uzywane a chce kupic zeby czasem alex nie przyzwyczail sie do spania z mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV ZAJEBISTE!!!! a ta cena! szoook :) sama pomysle nad takim :D bo by mi sie do kuchni przydalo, musialabym tylko dokupic materac :)))) aaaa zwroc uwage ze wysylka po 12sierpnia fauletka :D gratki oby maly pospal - to ty mylas buzke krochmalem?? napisz mi dokladnie jak abel krowie jak ta mixture przyrzadzic ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV Bardzo podobnego do tego co kupili moi rodzice do siebie do domku. Żeby mala miała gdzie spać u nich. rodzice dali 170zl bo jeszcze karuzela była , przewijak i polka na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zwrocilam uwage ze wysylka po 12.08 no i kupaa:( ale napislam do alergowicza zobaczymy bo jakby mial urlop to wszystkie jego przedmioty wysylalby po 12.08 a tak nie jest. Ma jeszcze takie tez fajne ale troche male. http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1700800758.html Kasiula moi rodzice tez wlasnie chca mi kupic to lozeczko zeby wnuiso i przyszle dzieciatka mialy gdzie u nich spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina no gotuje krochmal tak jak kisiel, gotujesz wode, na wrzaca wlewasz wode wymieszana z maka ziemniaczana.Ja na pol litra wody daje gzies ze 2 lyzki maki, mniej wiecej. Gotowe wlewam do kapieli i jeszcze dodaje parafiny cieklej, bo pieknie nawilza.W tym kapie malego, a na sam koniec jeszcze przemywam wacikiem z krochmalem dokladnie po krosteczkach.Wiktorkowi pieknie wszystko poschodzilo, zycze powodzenia w kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaaa ja tez go przed chwilką klikłam. Ciekawe czy się sprawdzi dla naszych pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zamawiam tego konika, spodobał mi się tym bardzisj że na You Tube widziałam go w akcji a cena przystępna. Mamuskamaj my też się zastanawiamy czy robić w domu czy w knajpie, zalezy ile osób będzie, koszt pewnie podobny a idzie się na gotowe i sprzątać nie trzeba, muszę się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika ale koszt kuriera konika to juz naprawde przesada. Pewnie zarobił sprzedawca tez na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, też o tym pomyślałam, ja kołyskę zamawiałam z Coneco, dość spora i 25 zł koszt przesyłki, więc przegięcie żeby za konika 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurier z siódemki mi kiedyś mówił ze nawet te 14 zł co pisza na allegro to tyle nie dają. A za 20 zł to mi meble przywieźli kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! weszlam z ciekawosci na kwietniowki - niezle tam zamieszanie, ale ja nie z tym- jedna babka - aga021 wyladowala na neurol. z bejbikiem po szczep. 6w1 czytajcie: 16:26 aga021 cześć dziewczyny chwilkę mnie nie było i widzę ze tu znów zamieszanie szkoda ze dorosłe osoby nie maja odwagi powiedzieć w prost co myślą ja z moja oliwka byłam kilka dni w szpitalu na neurologii dziecięcej, bo tydzień po szczepieniu infanrixem hexa 6 w 1 zaczęła mieć przykurcze raczki i neurolog kazała do szpitala, robili badania ale dzięki bogu nic nie wyszło. mam pytanie mam jeszcze 2 razy podać hexe i powiem szczerze ze raczej nie ma możliwości bym to zrobiła bo umrę z nerwów jak myślicie mogę zmienić szczepionkę na 5 w 1?????????? JESTEM W SZOKUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ale dajecie czadu. Ja niestety tylko czytam was na bierząco:( gorzej z pisaniem, dlatego ciężko będzie mi zapamiętać co kto pisał:/ Młoda miała ostatnio bardzo ciężki okres, marudzi,płacze i ogólnie było ciężko. dzisiaj odpukać, jest całkiem nieźle... Konika również zakupiłam, szału nie ma ale bardzo ładnie przy nim zasypia, pod warunkiem, że jest ściszony, bo na drugim poziomie za głośno gra,zwłaszcza w nocy. Za to huśtawka moje drogie to strzał w 10!!! rewelacja, pięknie w niej zasypia, motylki i swiatełka tak ją interesują, że gada do nich i śmieje się:D Cudownie. Tylko troszkę głośno chodzi ten mechanizm od bujania, ale Małej wcale to nie przeszkadza... Pieluszki nadal używamy 2 i raczej nie prędko zmienimy na 3, bo zasadniczo niedawno zaczęłyśmy je używać:) Ja kupuję Pampersy i Dada(z biedronki). Raz kupiłam babydream w Rossmanie i wg mnie są kiepskie. x - dziewczyno ile ty masz w sobie siły???? chyba już wyczerpałaś limit nieszczęść na kilka lat z góry:( A kotka zapewne się wyliże z tego zobaczysz. ty się nie denerwuj i nie płacz, bo maluchy zaraz to wyczują. buziaki i 3maj się :* atena super, że chrzciny się udały:) my robimy dopiero we wrześniu i niestety w knajpie, no ale mamy mieszkanie i raczej niewygodnie by było w 20 osób :/ Ale cena jak na Wrocław 50zł od osoby nie jest tragiczna dlatego się zdecydowaliśmy :) Nie wiem gdzie ty masz ten rozm 42?? Jak dla mnie wcale nie widać. Kasiula - moja Młoda, już dawno główkę podnosi i trzyma sztywno w każdej pozycji, ale to prawda, że każde dziecko rozwija się inaczej, Nina np dopiero teraz zaczyna powoli gaworzyć, a uśmiechy też od 2 dni dopiero;) Myślę, że nie ma się czym martwić:* Nina tez bardzo dużo leży i śpi na brzuszku. Może stąd tak dużo siły ma by dźwigać główkę-nie wiem?? Co do fotelików w aucie, to ja mam zamontowaną bazę za fotelem pasażera, najbezpieczniejszym miejscem dla dziecka jest środkowy fotel, ale ja niestety nie mam isofixa na tym fotelu:( Za to najgorszą opcją jest fotel pasażera. U mnie w samochodzie jest opcja wyłączenia poduszki ale nie będę Młodej wozić z przodu więc póki co nie skorzystam. Pristina kuruj się :* lecę bo muszę jeszcze troszkę ogarnąć w chałupie:D buziaki dla was i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, jestem w szoku! Ja dlatego właśnie nie brałam tych skojarzonych szczepionek, bo słyszałam o powikłaniach. Boże, dobrze, że wszystko dobrze z tym dzidziusiem! Zostaję przy refundowanych. Aleście naskrobały, dziewczyny! U nas noc jak zwykle super, Julcia zasnęła o 21, pobudka o 4.30 i o 7, a potem spała jeszcze do 8.30:) byłyśmy odwiedzić jedną koleżankę w ciąży, a teraz siedzimy w domu i gotujemy rosołek:) Julcia grzeczna u mamy na rączkach:) Jula dziś zrobiła 2 kupki ze śluzem i bez grudek, mam nadzieję, że to tylko chwilowe! Cv, to pierwsze łóżeczko superowe:) X, biedactwo! Na pewno będzie dobrze! Ile złego na jednego w końcu! Fauletka, piękny synuś, a Ty to niezła laska jesteś! I taka szczupła. Fajnie Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina, zdrowiej! Trelevinaa, u mnie też pas jest na styk. Wożę z przodu, bo nie mam poduszki albo za siedzeniem pasażera. Kasiulaa, moja Jula od urodzenia trzyma sztywno główkę i to też trochę niepokoiło lekarzy:) ale jest ok. Widzisz, tak źle i tak niedobrze. Jak dźwiga Twoja Julka trochę, to na pewno jest dobrze, nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłooo polecieli z tą cena za przesyłke. chyba tez go zamowie jak bede w pl skoro tak chwalicie :) cv łózeczko super ja tez sama musze zakupic na wyjazd i moze zamowie to co podesłalas ;) trele... jakis koszmar z tymi szczepionkami moja znajoma z pl własnie tez wrocila ze szpitala z córcią. Mała dostala goraczki wymiotów i begunki po szczepieniu az sie odwodniła, a jak juz miały wychodzic to Mała złapała jakiegos rotawirusa w szpitalu :/ wyobrazacie sobie. Ale ten moj mały chlopaczyna rozdarty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie mam pytanko jakich smoczków używacie do butelek, tzn z iloma dziurkami? a wy wyparzacie butelki po każdym jednym użyciu??? bo ja to nie - myje normalnie w bardzo cieplej wozie, plynem Fairy, mam osobną gabke tylko do butelek i smoczków. a sterylizuje tak co 2-3 dni. ale mam pogode do d... - standardowo. Ale Olinek tak walczy, ze chciał nie chciał wyjdziemy na spacer bo inaczej sie chyba zawścieknie a wczoraj juz bylo lepiej i myślalam, a raczej mialam nadzieje, ze to za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv Pristina wyslalam Wam zaproszenie na nk, jak znajde czas to wysle reszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, porównywałam ceny na innych aukcjach i koszt przesyłki nawet 11 zeta ale wtedy konik droższy więc na jedno wychodzi, rozbój w biały dzień.Ale czego się nie robi dla dziecka:) U nas są dwa duże sklepy z zabawkami i art. dla dzieci i mąż patrzyl na podobną rzecz tylko to była lalka z melodyjkami i światełkiem i w jednym sklepie 90 zł. a w drugim identyczna 59 zł. Niesamowita przebitka. Jeżeli chodzi o szczepienia ro my się zastanawiamy jeszcze, mam 2 tygodnie na to i teraz to zgłupiałam i nie wiem co robić skoro tak piszecie, kiedyś nie było problemu bo nie było wyboru i chłopców szczepiłam normalnie a teraz dylemat. Do tej pory byłam zdecydowana na 5 w 1 ale teraz już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko do becikowego, idę jutro do ginekologa, czy muszę wydrukować jakiś formularz z neta i on mi podpisuje czy też on ma już u siebie gotowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa i ja się przestraszyłam tych szczepionek;/ też chciałam 5 w 1, w poniedziałek mamy szczepienie, ale teraz już sama nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina, mój lekarz dał mi już na formularzu zaświadczenie, takie same maja w MOPSIE ale ja niczego do lekarza nie zanosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia już piątą godzinę śpi, ale ma dziś melodię do spania:) a ja siedze i się nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×