Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

niewiem czy WY tez dziewczyny macie też tak ze te butelki z Aventu i tommee tippee po tygodniu używania poprostu stają się jakieś takie za mgłą - a smoczek poprostu pachnie jak zepsute mleko. Przecież wyparzam i niewiem czy to woda jaką mamy czy tak to ma byc?! Zakupiłam wiec z LOVI butelki - i sa extra. Po używaniu ich jakiś już czas są jak nowe. Dziś wyrzuciłam tamte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Dziewczyny ja juz po szczepieniu i po badaniu usg brzuszka Alexa:(nerki, watraba i zoladek wszystko ok.)2 razy byl kuty raz w jedna nozke a potem w druga ale plakal.A teraz sie martwie wiem ze to normalne po zczepieniu ze dziecko tyle spi ale zeby az tyle jak przyszlismy o 14 to spal 4h potem zjadl zmiana pieluszki i znowu poszedl spac spi juz 3,5h matko przespal kapiel.I jak sie obudzi to chyba nie bede go kampac tylko umyje go.Co chwile podchodze i sparwdzam temperature.Mam termometr do uszka brauna.X ty go masz tak?Czy ktos jeszcze?Sprawdzalam to temperatura takiego zwyklego elektronicznego rozni sie o 0,5 a moze powinnam odejmowac te o,5 od temp.tak jak w przypadku odbytu.Hmm czy wasze termometry z brauna tez tak maja ??? Aha dziewczyny no i czy mam sie nadal martwic tym spaniem czy to w zupelnosci normalne? julietta40 Moj Alex tak sie zachowuje jak zasypia tylko nie wklada raczek do buzi bo ciagnie smoka a tak jak napisalas po policzku po uszkach tak jakby sie drapal po glowie nie wiem co to znaczy hehe prostina wracajcie szybko do zdrowia emilia karmie piersia no i okres juz dostalam 5 dzien a ze mnie nadal mocno leci ble:( weska jak ty dajesz rade z takimi nockami?mi sie zdarza sporadycznie taka noc to wtedy chodze do tylu cal dzien:) trelevinaa to jak bede jezdzila sama to obok kierowcy moge przodem ustawic fotelik do kierunku jazdy tak chociaz to i tak bedzie jakiesryzyko z tymi poduszkami no ale Alec zczesto mi ulewa i chyba bardziej tego bym sie bala ze zaksztusi sie?Ja tez mam na styk tego pasa. Co do czkawki tp moj smerfus czesto ja ma i sama sie dziwie skad ona czasami sie pojawia zimno mu nie jest, ulewac tez mu sie nie ulalo hmm wiec skad:) kasiulaa sc z malej stupka na pewno bedzie wszystko wporzadku x ja zaczelam brac tabletki anty dla kobiet karmiacych piersia juz od poczatku nie czekalam na okres bo przeciez niektore kobiety nie maja okresu jak karmia a co wtedy z zabezpieczeniem??Wiec mysle ze w twoim przypadku tez jest ok.Aha moj gin powiedzial ze po 5 tabletce jest dopiero ochrona.Tylko teraz zastanawiam sie jak bedzie z drugim opakowaniem musze poczytac ulotke tlko kurcze po niemkiecku jest yyyy:( jatuska Alex jak sciagne mleczko i pije z butli to szybko pije moze dluzej sscie niz piers ale 40 min nie. penelopko i jak tam maly nadal marudny? esti jula sie slodka:) deeyaa ty szczesciaro:)udanych wakacji atena ja nie mialam takich butelek uzywam z nuka i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, ja mam z Aventu i po 3 razach zmieniła kolor na taki brązowawy jakby osad z herbaty na niej był, też się zdziwiłam. Mamuskamaj, jestem i śledzę co piszecie, bo moi chłopcy duzi już, 15 i 13 lat, więc już sporo rzeczy nie pamiętam jak to z maluszkami trzeba postępować, a poza tym wiele rzeczy się zmieniło przez ten czas.Moja malutka jak narazie bardzo dobrze, śpi bardzo dużo jak aniołek, w nocy tylko jedno karmienie, daje pospać nawet do 9tej, więc spoko.Mam nadzieję że Twoja córcia też ok. Pozdrowionka dla Ciebie i maleństwa. Aha, robiłas chrzciny w knajpie czy w domu? Jestem ciekawa jakie są ceny w Lubinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddddd
penelopa kruz mój synek tez jest z maja i prezył sie tak jak Ty opisujesz i brał przez miesiac debridat na pobudzenie pracy jelit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddddd
teraz jest zupełnie innym dzieckiem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dziś znowu na nocnej zmianie :) Trelevinaa moja śpi normalnie w dzień po jedzeniu tak od 1-2h (je co 3h) ale czasem ma ze raz dziennie od jedzenia do jedzenia nie śpi wcale - ale to rzadkość. ...X... możesz tabletki anty zacząć brać kiedy chcesz. Tylko wtedy do nastepengo okresu nie działają Aby spełniały swoja funkcje trzeba zacząć brac w 1 dzien cyklu. Widze ze jatuśka coś pisze o główce nie jestem w temacie bo ponad 10stron w plecy jestem Ja sie chcialam zapytac czy wasze malenstwa trzymaja juz glowe? Moja za 10dni będzie miec 3 miesiące, i nie trzyma ;/ nawet na brzuszku jej sie nie uśmiecha podnosić... Ostatnio lekarza to zaniepokoiło ale powiedzial ze zobaczymy na nastepnej wizycie a mamy dopiero 3. JaTuska moja 150ml je juz w 20min czasem 15 Trelevinaaaa - moja ma jeszcze czkawki 1-2 dziennie. Kari86 ja czytałam ze w pozycji siedzącej dzieci noga byc bodajże od 6mies. Im później tym lepiej nie obciążamy w ten sposób kręgosłupa dzieci. atena-ja mam z avent zapachu nie maja jak piszesz ale z kolorem mam tak samo juz kiedys miałam sie pytac czym myjecie bo mi sie dziwne to wydawało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula a jak jest u ciebie na brzuszku to tez glowki nie podnosi?Alex skonczy jutro 2 miesiace podnosi ladnie glowke giwa mu sie jeszce na wszystkie strony ale juz coraz lepiej mu wychodzi.A moze Jula poprsotu troche inaczej rozwja sie tzn tak jak np z gaworzeniem niektore szybko niemowleta zaczynaja a drugie pozniej nie martw sie na zapas.A wczesniej byl temat o rozmiarze glowki.A takze ze niektore dzieciaki tzn wiekszosc glowki trzymaja czesciej na jednej stronie niz na drugiej. Alexa obudzilam po 4, 5 h umylam nakamilam (tylko jedengo cyca zjadl) i juz spi:( matko jak ja sie marwtie o niego pewnie w nocy oka nie zmruze no ale takie uroki rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv- ja mam ten termometr do ucha z brauna i nie zaluje ze go kupilam bo sprawdzalam temp. jak mierzy i tak samo wychodzi jak rteciowym. Kasiula- dziekuje za odpowiedz co do anty. juz dzis wzielam pierwsza tabl. U mnie dziewczyny tragednia...ciagle placze i nie moge dojsc do siebie. musze wam napisac bo jest mi bardzo zle. Dzis moja kocice potracil samochod. Ma zlamana miednice i jeszcze sie nie obudzila po narkozie. ech nie wiemy co z nia bedzie ale lekarz dal nadzieje. Jestem tak podlamana bo ciagle cos mnie spotyka. Bedzie ja bolalo ech a ja nie bede mogla jej pomoc bo dzieci zajmuja caly czas. wlasnie dzis przyszly te koniki z fisher price no i zobaczymy. a tak to maluchy dopiero teraz przysnely a pobudka juz za 1,5h:( ide do mojej kotki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x kochana ja nie wiem dlaczego tyle przykrych rzeczy cie spotyka.Matko jak ja cie podziwiam.Jestes taka silna ze tyle co ty przeszlas to nikt chyba no i jaka dzielna przy tym bylas no i nadal jestes.Nie placz z kocica bedzie wszystko wporzadku.Mam nadzieje ze juz sie obudzila po narkozie i jak ja glaskasz ladnie ogonkiem zamiata:)A te twoje dzieciaki to widze male glodomory wcale sie nie dziwie ze tak przybieraja:) Co do termometru to tez jestem zadowolona tylko nie mam rteciowego i nie moge go sprawdzic dokladnie:(Tesciowa ma wiec wezme do PL to sprawdze go.Bo ten elektroniczny za 10zl moze sie mylic a nie ten z brauna chyba co?:) Ja tak tak myslalam noc zarwana.Tak sie martwilam ze w nocy Alex mi sie snil.Myslalam ze lezy u nas w lozku.I szukalam go pod moim M i nawet krzyczalam przez sen gdzie jest Alex.Az moj m obudzil sie i powiedzial ze mam sie uspokoic ze jest w lozeczku.Na szczescie synus w nocy normalnie obudzil sie na cyca i potem po 2h znowu cyc teraz zasypia.Ale mysle ze juz bedzie ok. Oczy mi sie kleja ale nie ide spac mam tyle jeszcze do zrobienia a czeka mnie jeszcze pakowanie jutro wyjezdzamy,Mam nadzieje ze bedzie chlodno bo z malym to nawet klimy nie wlaczymy i okna nie otworzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z ranca :) cv po szczepieniu to norma ze dzieci spia tak.. moja tez spala dlugo - a w nocy to nie budzila sie wcale az do 6rana.. wiec spoko, nie denerwuj sie :))) poza tym moze byc dziecko bardziej marudne, ja dopiero teraz dochodze do ladu ze swoja Ala po szczepieniu.. musialam ja przez kilka dni po usypiac na rekach a kiedy tylko odkladalam do lozeczka byl ryyyyk jakby parzylo, na szczescie wszystko wraca do normy :* co do tego fotelika nie wiem czy maluch moze jezdzic przodem do kierunku jazdy ale co ci to da.. pamietasz stylowa pokazywala nam takie lusterko ktore sie zaklada na zaglowek i ty widzisz co sie dzieje z maluchem - mysle ze to jest dobre rozwiazanie! ;)))) x- przykro mi z powodu kotki ;( mam nadzieje ze wyzdrowieje, daj znac jak te koniki z fishera bo sama chcialam kupic ale nie wiem jak mala na niego zareaguje, czy to aby nie bedzie za glosno gralo czy jakos tak.. daj znac ;) atena ja mam tommee tippee butelki i jedna aventu - tej z aventu nie uzywam jak dla mnie porazka, a TT wyparzam i jest ok :) tylko od tej wody goracej zostaje taki nalot bialy ale nie smierdza ani nic sie nie dzieje :) Babki czy ktoras z was juz przeszla na rozmiar 3 pamperow? bo ja mam zamiar juz, mala wazy ponad 5kg a pediatrzy nie zalecaja trzymac sie gornych granic wagowych przy pieluchach, wiec dzisiaj kupuje 3 :) poza tym wczoraj mala spiac zrobila siku i nie wiedziec czemu wylecialo poza pieluche, masakra bo sie obudzila i rykkk :P chyba za male te pieluszki juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Trelevinaaaa-- używam już 3, bo 2 były za małe i wszystko wypływało.Te pieluszki z biedronki są dobre, ale na noc wkładam pampersy. I zauważyłam, że pampersy Sleep .. w pomarańczowym opakowaniu są trochę mniejsze od tych w niebieskim, mimo tego samego rozmiaru. No dzisiaj mały budził się prawie co godzinę, ale rano wypił trochę mleka z butelki (20). Mało, ale może się przyzwyczai. X - trzymaj się i napisz jak tam koniki, bo zastanawiam się także, czy je kupić. Martika-- widzę, że podobnie jak Ty muszę wszystko sobie przypominać, mam syna 16 letniego, więc trochę czasu minęło. Syn się śmieje, że przynajmniej mamy co robić i on ma trochę spokoju, bo się nim mniej interesujemy. Może to i prawda, ale już jest bardzo samodzielny, ma swoje zdanie i cieszę się, że wyrósł na mądrego chłopca z którym nie mam problemów i możemy poświęcić większość czau małemu. CV--spokojnej podróży . We wtorek mam szczepienie, pierwsze, i boję się jak mój mały je zniesie. Atena-- też gotuję butelki i smoczki, a mam z tych z TT( raz użyta) , z Aventu i Canpolu i też zmieniły kolor, ale jest to osad z wody, ponieważ u nas jest bardzo twarda, ale smoczek zapach ma ok ( właśnie wąchałam :)) .Mam zamiar kupić to butelkę medical+, może z nie chętniej będzie pił i podgrzewacz ze sterylizatorem, widziałam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjj mamulce Kolejny piękny dzień z naszymi pociechami. Zapowiada się upał 30 st. wowwwwwwwww. Moja duża SHe jedzie na basen, a ja z małą na tarasie. Dziekuje za odp w sprawie butelek z nalotem..hihihi. Ja wczoraj wyrzuciłam wszystko co nie przypomina czystej i przeźroczystej butelki. Uzywam z LOVI - są super. ....x....Babo Ty to masz przeżycia. Koty sa silne z reguły - więc napewno będzie z nią dobrze. Potrzeba jej dużo głaskania z waszej strony bo wtedy czują się takie bezpieczne. A nocka u mnie jak zwykle. Zasypianie o 22,30, pobudka o 4,00, potem o 7,00. Teraz była drzemka, własnie moja Karolina ją przebiera bo to była szybka drzemka a nie spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasza Justyna 87 - pewnie codziennie na plazy?! szczesciara. martika mój tata się urodził własnie 8 czerwca - to bardzo dobra data. Chwalił soebie ją bo czuł się spełniony na maxa w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bardziej doświadczone Mamusie:) mam pytanie apropo szczepionek, pewnie większość z Was już po pierwszym szczepieniu. Zdecydowałam się na te 5 w 1, dziś miało byc szczepienie, koszt 140 zł. Jednak wczoraj pani z przychodni zadzwoniła, spytała czy chcę te płatne 5 w 1 czy refundowane. I zgłupiałam...a nie zdążyłam zapytać, jaka różnica. Powiedziała, że musimy przełożyć szczepienie na przyszły tydzień, bo w tej chwili ich nie mają (odpowiedziałam bez namysłu, że te płatne..) Jak to z tym jest, czy to jednak nie to samo? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) mały już spokojniejszy ..wczoraj dzień był całkiem fajny.. .. wprawdzie zaraz po kąpieli nie zasnął... tylko coś k 21;/ ale w końcu się udało , zostawiliśmy go na łóżku, i po 1,5h jak już zasnął twardo wylądował w łóżeczku:P o 2 pobudka potem o 4 i o 5 powtórka z rozrywki.. prężenie, bąki, prężenie steki, bąki, płacz.. bąk ehhh.. ddddddddddddd dzięki za info chyba się przedję po receptę. dodam, że tak się dzieje od jakiegoś czasu, nie wiem może 2 tyg? ehhh kasiula ja tam sie nie lubię 'przechwalać' dzieckiem bo każdy maluch rozwija się inaczej i nie ma co porównywać, ale akurat Maks główkę trzyma bardzo wysoko, i już nawet mu się nie chwieje.. tylko, że ja od 2 tygodnia życia dawałam go na brzuszek chociaż na chwilkę, i może stąd te efekty????i każdego dnia kilka razy na dzień go tak kładę.... tak samo z guganiem od 3 tygodni już 'mówi' a od tygodnia nawet piszczy. natomiast usmiechać się świadomie zaczął całkiem niedawno dosłownie pare dni temu. a na to kurat najbardziej czekałam :) a jak dajesz ją sobie brzuszkiem na piersi to też nie podnosi? ..x.. :( matko.... 3maj się.. ja na razie dalej używam dwójek.. zostało mi 1,5 paczki jeszcze i chyba juz 2 nie bede kupować.. przejdę na 3:) stylowa odezwij się do nas !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa to moze z tym lusterkiem bedzie lepsze rozwiazanie. Ja rowniez juz dawno uzywam tych pampersow 3 chyba juz z miesiac.Na poczatku byly troszke przy duze ale nic nie wyciekalo wiec ok.Teraz sa idealne.Jak przyjade do PL chce wyprobowac te z Dady moze mi tez przypadna tak jak wam no i husteczki z DADA ale jakie sa lepsze sensitive czy zwykle ktore bardziej polecacie?? JulieTTa dzieki mam nadzieje ze szybko na minie ta podroz.a tym szczepieniem to tez sie balam a teraz juz chyba coraz lepiej bedzie.Wkoncu 24h minela chociaz wiem ze objawy po szczepieniu moga wystapic nawet do 3-4dni.Ty tez dasz rade. A w ogole pytalam mojego pediatre jak to jest z tymi szczepieniami no i ja tu mam ful wypas refundowny wszystko co mozliwe oprocz rotawirusa ktory tu kosztuje ok 200zl. Co mnie zdziwilo jak sobie przetlumaczylam to Alex byl szczepiony nawet na porazenie dzieciece nawet nie wiedzialam ze na to tez jest szczeionka a wasze dzieci tez byly na to szczepione? atena no to nocka jak zwykle piekna.Upal u ciebie a u mnie chlodno i pochmurno no ale moze tak sie utrzymac do jutra to fajnie bedzie sie jechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dzieki dziewczyny za wsparcie. Ja jestem glebkiem nerwow, ciagle cos:( Ona musi zyc i koniec:( Co do butelek to my uzywamy aventu i dzieci je lubia. Smoczki i butelki sterylizujemy ale smoczki nie smierdza. Wczesniej je myjemy plynem. Butelki zrobily sie takie inne ale tez nie smierdza. Noc kiepska, dzieci co 2h pobudka na jedzenie dzis. Tak glodne byly. koniki fisher hmm polecam bo Majka nie zasypia nam w ogole w lozeczku i dostaje bialej goraczki jak ja tylko tam kladziemy a wczoraj w ciszy lezala z nim 1,5h i w koncu zasnela co prawda tylko na 20minut ale to juz cos. Termometr sprawdzalam z rteciowym i polecam bo sie wg mnie nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocella - z tego co sie orientuje nie ma czegos takiego jak refundowana szczepionka skojarzona.. 5w1 jest platna !!! a bezplatne sa 3uklucia ktore masz w tej skojarzonej w 1 penelopa = moja od 9.20 spi, z przerwami bo wlasnie cos ja meczy, byla juz kupa byly baki ale dalej cos siedzi :/ masakiraaa Ty to masz fest zapasy tych pamperow, przy takiej wadze Maksia moze nie zdazysz ich zuzyc :D Buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko no to chociaz nocka byla lepsza ale o 5 rano znowu biedna mialas meksyk wspolczuje bo moj Alex ladnie robi kupke tzn tak ze czesto jest caly w kupce:) no i jego baki sa takie jak u starucha hehe:) A w poniedzialek nawet tak mu bylo dobrze ze zrobil kupeczke do wanienki cale szczescie ze zdarzylam go wziac na rece zanim kupka doleciala do cialka.:) dziewczyny chce kupic sobie parsolke do wozka macie jakiegos sprzedawce sprawdzonego.Nie chce tej z Z landera jak dla mnie ok 80zl to duzo bo widzialam ze te uniwersalne sa duzo tansze a kolorow tyle ze na pewno jakas dopiore.To czekam na propozycje. no wlasnie stylowa odezwij sie. A co sie dzieje z tigero dawno sie nie odzywala do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym się różnią? refundowane szczepionki nfz wstrzykiwane są osobno czyli maluszek za jednym razem jest kłóty kilka razy, a przypadku 5w1 są dwa ukłócia raz w jedną raz w drugą nóżkę.. w przypadku 6w1 ukłócie jest jedno, ale ja również proponowłabym 5w1. u mnie koszt 130zł. no i refundowane szczepionki zawierają rtęć ponoć- ile w tym prawdy?nie wiem.. z drugiej strony..myśmy byli szczepieni tymi zwykłymi i nic nam nie ma... a te 5w1 ,6w1 to niewiadomo no i szczepionki skojarzone 5w1 6w1 mają oczyszczoną szczepionkę na krztusiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dobrze wybrałam:) dzięki śliczne dziewczyny, dobrze korzystać z Waszych porad, o mały włos a i ja byłabym Majówką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka ok kapiel i luli o 21 pobudka o 3 i przed 6 i od tej pory nie spi ;/ zasnął wlasnie i myslaam, ze chwile pospi ale mineło 10 minut i juz oczy jak 5zl ;( koszmar. do tego sie prezy, jeczy i wygina ;/ za to mnie sie oczy zamykaja same Atena ja mam butelki z aventu i sa spoko - nic sie nie dzieje z nimi cv moj Alex tez spal po szczepieniu caly dzien i cala noc - wtedy to byla tylko szczepionka na BCG, a we wtorek czeka nas 5 w 1 wiec bedziemy pewnie przezywac to samo. a ze snem to polecialas po bandzie, dobrze ze Ciemaz wybudzil ale zazdrosze Wam wyjazdu :D Kasiulaaa to ladnie Twoja mała spi w dzien, moj juz tyle nie spi. A co do glowki to ja pisalam o tym, ze lakrka powiedzila, ze Aalex na za duzą glowke w obwodzie i kolejna wizyte w zwiazku z tym mamy w pon. ale mimo to glowke dziwiga juz od dawnaa. jeszcze nie mial miesiaca jak lezac na brzuszku trzymal glowke chociaz do tej pory jeszcze mu sie giba na boczki. a od samego poczatku jak go przymalam na pol lezaco na swojej klatce to podnosil - od pierwszych dni - maly wygibas. gadac zaczął tez jak mial niecaly miesiac a od jakis 2 tyg to juz tyle dzwiekow wydaje, ze szok, piszczy, gaduli, smieje sie w glos, no i swiadomie zaczal sie smiac jakies tez 2 tyg temu - fajne to strasznie :) ale nie martw sie kazdy Maluszek ma swoj czas :) ...x... trzymam kciuki za kotke - wylize sie zobaczysz ;) Trelevinka my wciaz uzywamy 2 i jeszcze bede ich uzywala przez jakis czas na pewno (Młody wazy 5 kg) a musze Wam powiedzic,, ze polakomilam sie na promocje pieluch Huggies no i koszmarne sa!!! takie jakies sztywne, nie chlonne, te zapiecia kiepskie ;/ juz ich wiecej nie kupie, jednak te z pampers najlepsze wg mnie. a i chusteczki wypróbowałam jonsona i tez mi nie podpasowaly. atena jak ja zazdroszcze wam tego ciepełka - u mnie jeden ladny dzien i tydz leje i tak w kolko ;/ penelopka my tez tak czasem robimy, ze jak Mlody nie chce zasnąc w łózeczku to daje mu zasnąc na łóżku a pozniej go przenosze i to samo mamy stęk, bąk, placzz, jęk, stęk... i tak cale ranki a tu lekarka powiedzila, ze to 'normalne' i nic mi nawet nie poradzila :/ jak tylko bede w pl to od razu pedze do lekarza. łoż matko znowu mi sie pruje Młody od rana ....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa moja mała bardzo "zadowolona" z konika:P jeśli tak mogę to nazwać;), a głośność można regulować:) powiem szczerze, że sama przysypiam czasem przy nim jak leci u niej w łóżeczku:D ja przeszłam na rozmiar 3 już z tydzień temu:) bo 2 malutkie się zrobiły, moja mała do 5,5 kg dochodzi a dziś 7 tygodni skończyła:D, generalnie ciuszki 56 pożegnałysmy dawno temu, teraz 62 ledwo ledwo już są:) mała jest dłuuuga mierzyłam ją tydzień temu i 63 cm były:) a ja się załatwiłam nieźle;/ chora strasznie jestem, ledwo gadam, dobrze, że mama moja może z małą wyjść bo ja się nie nadaję na spacery żadne;/ a co do tego mojego "okresu" to nie był chyba jednak okres, poprostu jakieś małe krwawienie 2 dniowe bez bólu i przeszło:) jutro idę do ginekologa na kontrolę i po receptę na tabletki te które się bierze przy karmieniu cyckiem:) pozdrawiamy z Julką:)) i przypominam o konkursie:) bez rejestracji tylko wchodzimy i klikamy;) http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/3706 z góry dziękuję dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pristina no to git :) chyba jej kupie tego konia :D aa aco do rozmiarow ubranek - moja jedzie juz 68 lub 3-6mcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe_szczescie - o! widzę że my obie 30tego maja urodziłyśmy :) moja córa troche większa bo 3850, nie chciała wychodzić musieli mi poród wywoływać. A dziś zaczęłam to forum na powrót czytać bo mała w końcu dała mi na to szansę. I widzę że dyskusja o pieluchach - ja od kilku dni 3 używam bo 2 jakieś małe. Pampersy sllep&play całkiem fajne, innych na razie nie testowałam. Pozdrowienia dla wszystkich majówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevina Alex moj tez juz zaczal 68 rozmiar nosic 62 niektore tez jeszcze pasuja. A z tym konikiem mozecie przypomniec linka ?Moze tez sie skusze bo jakos ta karuzele to nie chce mi sie ciagle nakrecac:)Mam tez takie sloneczko ze sznureczkiem ale tez czesto trzeba nakrecac a moj synus bardzo lubi zasypiac przy melodyjce. jatuska czasami tak jest z tymi promocjami cieszysz sie ze ci sie udalo wyrwac fajna rzecz za male pieniadze a potem wkurzasz sie bo to jest do niczego ehh... prostina zaglosowalam no i zycze ci kobietko zdrowka zdrowka duzo zdrowka! Anieani 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze Alex obudzil sie na cyca po 2.5h i znowu poszedl spac normalnie tesknie juz za nim hehe:) Ale za to moglam umyc okna, i posprztac mieszkanie na cycus glancus niech maja czysto jak wroca tutaj a ja zostaje w PL az to 21.08 super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cv- moja właśnie nie podnosi nawet na brzuchu, gaworzy sobie już a czasem się śmieje na głos I również trzyma głowę częściej na prawej str.Ja tez mam ten do ucha z brauna i jestem zadowolona jak x Ja kupiłam parasol za 30zl jest ok po zatym ze montowanie ma słabe i czasem mi spada mimo to ze ja na maxa dokręcam. Jest strasznie sztywna i ciężko się ja steruje a niestety co kawelek muszę zmieniać jej położenie bo słońce pada z innego konta na małą... ...X.. biedna ta Twoja kotka ;/ Ale będzie wszystko dobrze :* Jakie koniki zamawiałaś ??I jakimś specjalnym płynem myjesz butelki ?? Co do lusterka do auta ja je kupiłam ale jakoś nie mogę się do niego przekonać , boje się jak mala siedzi z tylu sama i już... ;/ mimo to ze w aucie jest spokojna i przeważnie śpi ja i tak mam mega schizy ;/ To chyba mój jedyny jak narazie hehe Moja szczepienia znosi calkiem dobrze. Dzien po szczepieniu jest marudna śpi z nami w luzku i prawie caly czas na rekach (bo jak lezy sama to placze) i oczywiście jest marudna strasznie - ale tylko 1dzien. Co do pampow my jeszcze nr2 mam jeszcze pol paczki. I chyba tez przejdziemy juz na 3 zobaczymy. Penelopa- na piersi podnosi jak ja trzymam na rekach w pionie to tez podnosi ale jej podtrzymuje, a jak leży na brzuchu na płaskim - kanapie to ani rusz... ;/ Moja tez już guga , a nawet powtarza za mna jak jej mowie aguuu to próbuje i tez jej wychodzi. Piszczalka z mojej tez juz jest ;p Co do chusteczek z dady mojej po pol paczki wyszły 2 krostki na pipulce i przestałam używać , pozatym takie dziwne były jak dla mnie. Mocno nasączone owszem. Ale jakby nasączone czymś tłustym ze potem skora cala śliska była. Nie wiem jak to określić ;p Co do pampow mam zapas jeszcze na 3miesiace gdzieś wiec narazie z dady nie kupie - i nie próbuje. JaTuska- ja miałam próbki pampup z huggies i zostawilam je u mojej mamy, jak mi przyszlo je nałożyć to mala wygladala jak w poduszce na bioderka hehe masakra jakaś , nalozylam jej ale po 30min jej zmienlam bo dramat sztywne strasznie byly. i takie szerokie - po prostu nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was używa lub ma zamiar używać nosidełka ? Któraś kiedyś chwaliła z firmy BabyBjorn i się zastanawiam czy kupić czy nie. hmmm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×