Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość nie uważasz że
powinnaś zająć sie Mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra mamusia
dziecko małe ma a na necie wciąż siedzi moze na dwór byś dziecko wzięła i sama sobie też mózg przewietrzyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha w lustrze - a od kiedy ty znasz sposób użycia takiego sprzętu jakim jest lustro. U murzynów nie ma takich wynalazków. Nie błyskaj tak erudycją bo i tak ci nie uwierzę że masz na stanie w murzyńskiej chacie zwierciadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra mamusiu taka jesteś mądra jak się zwiesz a nie wiesz, że mądrzejsze od ciebie właśnie mogą robić karierę gdy ty siedzisz w chacie i pilnujesz kiedy stary przyjdzie do chaty, żeby mu odgrzać wczorajszego kotleta.. Ehhh jakiego kotleta - wczorajsze pyry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsfghjkopoikujhygtfrdesrd
k-u-r-w-a to są MATKI??????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA pi-er-dol-lę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patologia.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra mamusia
co ty mozesz o mnie wiedzieć? wielkie gówno... a ja o tobie na pewno ciut więcej... połowa z prywatnego forum siedzi tutaj pod pomarańczowym nikiem... nie wiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam was dziewczyny czasem ,ale nie spodziewalam sie ze mozecie byc takie wredne..................moze i dobrze ,z eto forum przeszlo na prywatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innego forum...
nie myślałam, że kropeczka jest taka podła... jak ona to dziecko wychowa? teksty takie wali, że aż wstyd... pokory troszkę by ci sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniu, nie zapominaj
że większość lasek stamtąd pisze też tutaj... tylko oczywiście jako pomarańcze... tam ciu ciu ciu a tu jad wylewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wychowam?? bez ukrywania twarzy, by mówiła tak jak ja wprost a nie ze strachu chowała się. Jak wychowam okaże się za kilka, kilkanaście lat i mogę się domyślić, że rezultat mojego wychowania będzie lepszy niż rezultat wychowania twoich rodziców....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę pokory
gruba i brzydka kropeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co tu tyle jadu?? i skąd takie pomysły że my z forum piszemy tu na pomarańczowo??po co i w jakim celu??bo mnie zastanawia wasze myślenie!!!! tak bardzo wam to przeszkadzało że tu sobie pisałyśmy o naszych pociechach?? skoro przeszkadzało to nie trzeba było tu zaglądać a tak teraz inne dziewczyny które chciały z nami pisać przez was nie mają takiej możliwości!!!!zadowolone jesteście z tego?? co za naród!!!tylko krytykować i ubliżać potrafią ale oczywiście tylko z ukrycia!! spoko macie coś co do niektórych z nas-wolność słowa i poglądów ale skoro po kimś jedziecie to sie chociaż bądźcie odważne i się przedstawcie a nie z ukrycia!!! to jest moje zdanie na temat tego całego zamieszania!! a teraz pewnie mnie za to zjedziecie bo tylko to potraficie no ale cóż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie padłam - laska, przeczytaj dokładnie i doszukaj się krzty zazdrości w tym forum to przyznam ci rację. Tutaj zazdrości damsko - męskiej zdaję się nie ma. Głupia jesteś, że podglądasz GG i nie masz odwagi napisać... ja nie mam nic do ukrycia - a ty masz?? Martwi cię mój opis?? Lepszy taki niż ten który ty masz: "dam byle komu, nawet za piwo..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari to forum jest dla wszystkich wiec i pomarancza tez moze sie wypowiedzic....... wypowiedzi kropeczki maja duzo jadu w sobie i pewnie wielu z was rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kropa kropa
weź się w garść nas tu jest wiele a ty dyskutujesz... to jak walka z wiatrakami bo jakos nikt tu murem za tobą nie stoi jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia ma 100 % racji
no cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie potrzebuję pomocy, zwłaszcza muru a takich wiatraków to masę w życiu widziałam i żaden mnie nie przeraził... Wiatraków jest sporo bo głupoty na świecie jest więcej niż inteligencji. Gdyby nie takie wiatraki jak wy nie miałabym za co żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka gdyby byla madra i inteligentna to nie obrazalabys wszystkich tych ktorzy maja inne zdanie niz ty.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka ty powinnas latac po niebie a nie dyskutowac z prostakami :) hahhahha no nie , zabawne to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhcbbnxxjdrrsyuds
no właśnie... a w dziecku zakorzeni , że ma ludziom w oczy mówić bla bla bla a pomarańczowe to niby nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha no tak, pokory we mnie brak - zwłaszcza w obliczu głupoty jaką wy tu wprowadziłyście. Głupoty i chamstwa - na takie coś odpowiada się chamstwem i już. Bo niby co wam się należy za obrażeni np. x czy nieszczęść jak poronienie??? To jest to wasze zdanie?? Czy zasłużyłyście na szacunek wyśmiewając czyjeś łzy - nie, takim burakom należy się tylko taka przyjemność jaką wam funduję, przy okazji śmiejąc się z ułomności jakimi obdarzyło was życie. Chcesz być prosty to chodź prosto i nie wyśmiewaj ludzkich nieszczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupota i hamstwo i wiesniactwo i prostactwo to mam wrazenie ,z e piszesz o sobie , ktos kto nie wywodzi sie z takiego tak jak napisalas PGR-u to raczej nie wie o czy piszesz bo tam nie byl , a ty widac wiesz o co chodzi hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam bardzo przejeta Ania i modlilam sie o nia i bardzo sie ciesze ,z e jest lepiej, wiec nie uogolniaj , ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie wysmiewam ani nie obrazam , przeczytalam twoje posty i postanowilam napisac , to ty zrobilas na mnie bardzo zle wrazenie to wszystko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej podstawowce nie widzialam tych realiow , hahhah to gdzie ty uczeszczalas do szkoly? na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×