Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wielka szkoda dziewczyny. Przez tę ciążę, przez to, że też przeżywałam wasze porody, że popłakałam się jak Kasiula s-cee urodziła i sama z niecierpliwością czekałam na swój poród, czuję się jakoś z wami bardzo związana. To moje pierwsze dziecko i dzięki wam mogłam czuć, że jest grono super kobitek, które przeżywają to samo co ja i tak jak ja mają wzloty i upadki. Ale pewnie zaraz moją wypowiedź skomentuje "inteligentnie" wścibska pomarańczka, więc nie napiszę już nic więcej. Życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że wasze dzieciaczki będą się zdrowo rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamandra będziemy teraz ostrożne,ale jeśli się trochę postarasz to myślę, że Dziewczyny zgodzą się Ciebie przyjąc do naszego grona. Jeszcze nic straconego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamanda- miło że pamiętasz że pierwsza urodziłam , i że Cię to wzruszyło. Ja sama dołączywszy do dziewczyn dopiero pod koniec grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze niesamowite ile dziewczyn czytała a się nie ujawniło . Ale powiem że to bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przed chwilą zarejestrowałam , czekam na akceptacje, I już coś czuję że będę dużo czytania w plecy miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kasiula s-cee, że pamiętałam, że pierwsza urodziłaś, bo wzruszyłam się nie tylko ja, ale i mój mąż jak mu o tym powiedziałam. Bo to było takie niesamowite, że wszystkie czekałyśmy, aż zacznie się poród, ale żadna z nas chyba do końca nie wierzyła, że już za chwilę będzie tulić w ramionach dziecko. Pamiętam, że ty jeszcze chyba trzy godziny przed porodem pisałaś na forum, że nie wiesz, czy to skurcze, czy będziesz rodzić. A tu potem taka wiadomość, że dzieciątko jest już na świecie. Każdy by się wzruszył. Tak bardzo przeżywałam jeszcze wiadomość o X i tak jak wy modliłam się, żeby z tego wyszła. Wierzyłam, że jeśli tyle osób pragnie jej zdrowia, to musi się jej polepszyć.Sądzę, że mnóstwo majówek kibicowało wam w tych ważnych i przełomowych chwilach i życzyło wszystkiego, co najlepsze. Dlatego właśnie nie powinnyście się dawać sprowokować jednej osobie. Jest tyle osób, dla których jesteście ważne, że to niemożliwe, żeby kąśliwe uwagi jakiejś jednej, sfrustrowanej dziewczyny, mogły to zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamandra - urzekłaś moje miękkie serce i trafiłaś w czuły punkt hehe narodziny Julki ;p I jak by to ode mnie tylko zależało przygarnęła bym Cię do nas ;p Tak ja od 6 rano pisałam że mam skurcze chyba do 8 siedziałam na kafe i pisałam co się dzieje o 10 już w aucie jechałam rodzić ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srata tata
nagle 100000000000 dziewczyn czytało a się nie udzielało nagle 10000000000000 dziewczyn weszło i chcą wejś na priva dziwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwneeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiula s-cee:) Ja się nie pcham do waszego forum. Chciałam tylko podkreślić, że więcej jest na kafeterii życzliwości dla was niż nieprzyjemnych komentarzy i że naprawdę super by było, żebyście wróciły znowu na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa sie rypła :/ zal ze tak sie posypalo przez zasrane pomarancze :( nie mialam pojecia ze tyle kobiet czyta nasze codzienne wypociny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny jestescie tutaj jeszcze??? posłałam wam zdjęcie na pocztę i zarejestrowałam się na nowym forum ale nie mam dostępu. jeśli z jakiegoś powodu mnie nie chcecie to zrozumiem ale dajcie chociaz znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PK>>
bartolenka luzik. ale musisz poczekac na aktywacje konta.bo tylko jedna osoba się tym zajmuje, a aktualnie jej nie ma. pamętamy Cię więc dołączaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam za wszystko! Ja od wrzesnia teraz wrocialm do pracy. Powodzenia! Pozdrowienia dla dziewuszek ze swiietokrzyskiego! X - trzymaj sie! Si jaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_MMM_
Dziewczyny napiszcie czy z Anią (X) wszystko z porzadku, czy już jej stan zdowia uległ poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_MMM_
Dzieki za info. Cieszę się bardzo Pozdrówcie ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PK:>:>
bartolenka pamiętamy o Tobie. ale jedna z nas która aktywuje konta wyjechała i nie mamy jak Ci odlokować konta.;/ musisz poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarnych
tak tak pamiętamy. A Tigero, majowe szczęście, jaTuśka - no baby odezwijcie się co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamia3332
Właśnie, trzymamy kciuki za X, żeby doszła do siebie i żeby ją już żadne nieszczęście nie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justis ok
ojoj, a tu co za histeria. jakby co najmniej Elvis Presley umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CZIZAS DZIEWCZYNY CO TU SIE DZIEJE???????????? Przyznam, ze nie czytałam naszego forum od kilku dni, bo znow chora jestem (polski klimat mi nie służy chyba juz) a tu dostaje takiego newsa od Atenki (swoja droga dziekuje za życzonka - kochane jestescie) ze nam forum padlo przez pomaranczki!!!!!!! MASAKRA - CO WAM LUDZIE PRZESZKADZALO NASZE FORUM I NASZE PISANIE. TU SOBIE POMAGAMY, WSPIERAMY, DORADZAMY - JAK RODZINA I PRZYJACIELE - A KOMUS TO PRZESZKADZA. NO W GLOWIE SIE NIE MIESCI. nie pisze tu juz wiecej bo chyba nie ma sensu - dziewczyny czekam z niecierpliwoscia na jakies inne dane, bo chyba sie nie rozsypiemy calkiem co??? CZARNE SCISKAM WAS MOCNO A WY SIE WREDNE POMARANCZKI WYPCHAJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domajowek
patrzcie sie ledwo wyjechala i juz jej pl klimat nie sluzy jak mnie takie gadanie wqrwia !!! normalnie szkoda slow na takie pieprzenie wielka podrozniczka a cala reszta tu rozpacza hahahahaha boooooosh ale wy daremne jestescie co to za tekst wogole ze bylyscie za dobre hahahaha a ta cala x pewnie w domu na dupie siedziala a w as w jajo robila ze chora w szpitau a tu cale modly szly hahaha zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnemajowy
poszol won z tad glupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertnaoppp
żałosna to ty jesteś, że tu ciągle wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipan345
Zajmij się swoim życiem dziewczyno, choć pewnie życia nie masz, skoro tu ciągle przesiadujesz i śledzisz ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssuczka
pomaranczko popisz sobie popisz :) moze jeszcze jakis czlowiek to przeczyta :P zalosna jestes pomaranczowa rewolucjo :P wez kolo i jeb**nij sie w czolo ;) hahahaha hahahaah hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szkoda się kłóci z idot**ami to one przecież wszystko rozwaliły pindy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×