Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość hhcbbnxxjdrrsyuds
dokładnie... ona siebie nie widzi... matka miłosierdzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o wagary to chyba znowu piszesz o sobie .......bo mnie w podstawowce nie wpadloby to do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczowej
Za niedłuo okaże się z jakiego miasta piszesz. jeśli bedziesz chcieć napiszę ci też dokłądny adres. Zapominasz ze wolnosc słowa jest na forum - to też ID z którego piszesz ławo ustalić. Wykorzystam swoje możliwości swojej pracy aby napisac pełne twoje dane. ciekawe czy bedzie ci do śmiechu. gonia jesteś czarna to łatwiej ustalić ale ciebie sobie daruje bo jestes jak choragiewka. Raz za pomaranczami a raz za czarnymi. czyli rozdwojenie jaźni. hmmmmmmmmmmm czas na wizyte u psychologa aby wyrównał poziomy....kpw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kropki...
szkoda nerwa Kropko - ustalimy - ogłosimy - i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moich danych się nie wstydzę... Znają mnie tutaj, zwłaszcza te które były wcześniej na forum. Moje imię, nazwisko, wszystko. Nie mam się czego wstydzić ani bać. I nikt mnie nie wystraszy, gdybym się bała odpowiedzialności, albo gdyby były podstawy do poniesienia przeze mnie takiej odpowiedzialności wobec kogokolwiek nie ujawniłabym się albo też w ogóle nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl.kafeteria.pl
aha ... więc pisząc na kafeterii na pomarańczowo trzeba obawiać się o własne życie? czy jak? na poprzedniej stronie pisałaś, ze dziecko będziesz uczyła, aby mówiło w twarz co myśli... jeśli ktoś tutaj też tak pisze to co z nim? będzie ukamieniowany? kompletnie nie rozumiem tej idei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl.kafeteria.pl
zapomniałam dodać, że za ujawnianie danych osobowych bez zgody tej osoby - grozi sąd... tak na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz dziwnie powiązane skojarzenia i w ogóle prowadzisz przez jakieś dziwne zakamarki możliwości. Normalnie głowa boli od rozmyśleń jak ci coś wytłumaczyć. Myślałam że piszę w dość prostych słowach. A jednak, i tak zawsze doszukasz się ukrytego dna, albo drugiego może i trzeciego. Nie kochana, nie mam na myśli tego o co pytasz. Stwierdzam, że nie wstydzę się, zwłaszcza przed moimi koleżankami z priva (które tutaj wchodzą nadal - jak twierdzicie), swoich poglądów, swojego zdania itd. I nie przywołuj wciąż wychowania, czy uczenia mojego dziecka bo w jakimś dziwnym kierunku idziesz, niezrozumiałym dla mnie zupełnie. Tobie mój pseudonim tutaj nic nie mówi, ale majówkom już tak, przed tobą nie muszę się ukrywać bo nic o mnie nie wiesz, i przed majówkami też nie - bo one doskonale wiedzą kim jestem, nie muszę się maskować pod głupim pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapl.kafeteria.pl
ja nikogo nie straszę... nie po to tu wchodzę żeby straszyć... znikoma społeczna szkodliwość powiadasz? a pisanie na pomarańczowo to wysoka szkodliwość? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipeczka:))))))
moja rada idzcie stad wszystkie w pizdu niech zamkna watek bo tylko serwery zawalacie swoimi durnotami!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *acomitam..
Rany .. Jestem w szoku co tutaj się porobiło . Kropka , nigdy Cię nie lubiłam , czytając wasz wątek strasznie irytowały mnie Twoje posty i chyba nie tylko mnie , bo o ile dobrze pamiętam już kiedyś jakaś tam pomarańczka Cię wyzywała . Dołączyłaś do dziewczyn w połowie , ładnie się wypowiadałaś , a teraz wyszło szydło z worka ,że jesteś chyba najbardziej infantylną osobą tu . Po co wy tu wojny prowadzicie ? O co..? Trevelina zarzuciłaś mi ,że Cię tu wyzywam - a po co miałabym to robic ? Jaki bym miała miec w tym cel ? I do całej reszty , które uważają ,że każda pomarańczowa to ja - NIE MAM POWODU DO WYZYWANIA WAS , więc dajcie mi spokój . Nie musicie chodzic po forum i ostrzegac ludzi przede mną ( hahaha ) , bo po pierwsze to taka dziecinada , a po drugie chyba każdy ma swój rozum i potrafi sobie wypracowac opinie samodzielnie bez waszej pomocy . Dorosłe Kobiety .. No szkoda ,że teraz pokazałyście na co Was stac i pod pomarańczowymi pseudonimami się udzielacie . Śmieszne . I to osoby pełnoletnie , matki .. jak młodzież ma byc "normalna" , skoro wy Kobiety dajecie taki przykład ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata!!!!!!!!
a gdzie twoj profil nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko,która w taki sposób uraziła ..x.. pamiętaj ,że krzywda wyrządzona komuś wraca do nadawcy z podwójną siłą,nie wiem jak mogłaś tak napisać.. Dziwię się,że Wy się dziwicie reakcją Kropeczki na takie chamstwo. Mam nadzieję,że ten topik niedługo zostanie usuniety i nie bedziecie już miały się gdzie wyżywać i ubliżać niewinnym osobom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ktoś obraził
x ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino (?) , chyba nie muszę się tlumaczyc gdzie mój profil , bo to żaden dowód ani w ogóle nic :-) Proszę ja Ciebie . To samo pytanie mogę zadac Tobie - gdzie Twoje zdjęcia na NK ? No i widzisz , bezsens . Poza tym , pisz pod swoim nickiem, a nie anonimowo . Przecież to Wam zależalo na byciu czarnym . Stylowa , nikt nie obraził X , tylko ktoś napisał ,że ją kojarzy ,a Monika zaczęła rzucac wyzwiskami i tekstami rodem z piaskownicy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ktoś obraził
uuu czyli pomarańcze nie są takie groźne... gorzej czarne kontra czarne nie uważacie? a ktoś tu pomarańczki straszy ujawnieniem danych... po ch** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*acomitam.. - TY MNIE NIGDY NIE LUBIŁAŚ?? dobre ciekawe tylko za co, jeśli w ogóle się nie znamy, nigdy nie odpowiadałam na twoje posty. Hihi za co można mnie nie lubić, hmmm nie no uśmiech na usta ciśnie się od rana:) Rzeczywiście lepiej skończyć ten wątek bo jeszcze niejedno szydło z mojego chamskiego worka wylezie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee kurde co sie porobilo na tym forum??? weszlam zeby poczytac jak tam dzieciaczki sie rozwijaja a tu jakas hm klotnia? dajcie se na wstrzymanie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropatydurniu
Kropa ty durniu jeden jak czytam te twoje wypociny to mi slabo !!!!!!! pewnie obeznana taka w wyzwiskach jestes bo ciezko w zyciu ci bylo . gruba brzydka to wiecznie ze wszystkimi musialas walczyc i zostalo ci to do dzis . pownnas do pyschologa ta traume wyleczyc a nie opaski na zaladek zakladac . na mozg se zaloz debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha123123123
ta wyżej mnie rozwaliła - nareszcie ktos pięknej kropeczce dosłodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxdf
ale dupkiha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta powyżej to
pijana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jeszcze chcecie dodac
pomaranczki i czarnulki bo za niedługo forum znika!!!!! wykrzyczcie się - no już już już!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne tu najwięcej krzyczały
kłótliwe małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×