Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej i dalej czekam na jakis znak aby sie do was dostac:( na poczte tez cos nie moge... czy coś się zmieniło????????????????? Atenka a moze wyskoczymy na jakis spacer z naszymi maluchami?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaTUSKA
oj nawet i mnie sie zerwalo od pamaranczek buaha ha ha co zal Ci dupe sciska - racja to pewnie jedna z tych ktore do nas nie dolaczyly zal to was pomaranczki macie co chcecie - pojdziemy sobie stad ale dla wlasnego spokoju i zeby takie durnoty nas nie czytaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenko Kochana zaczekaj jeszcze chwilkę. DeeYaa musi aktywować Twoje konto,a w tej chwili jest na urlopie. Tylko ona może to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
dziewczyny siadl mi komp straciłam wszystko dajcie namiary na nowe forum majoweszczescie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
kurcze to nie ten adres majoweszczesciewp.pl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
majoweszczesciewp.pl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczki
napewno napewno. majowe szczescie jest czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
byłam czarna... ale teraz straciłam dawnego kompa i nie mam haseł, nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do majoweszczescie
A powiedz majoweszczescie jakiego mialas wczesniej maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranżowa.dama
wiecie co ja myślę, że ta pomarancza, co niby rozwaliła to forum to jedna z majówek, której się nudziło i chciała, żeby się przeniosły na prywatne forum, jakoś nie chce mi się wierzyć, że obca zupełnie baba tak dobrze pozznała te wszystkie majówy ja tu czasem wchodziłam, bo sama miałam termin na maj chociaż urodziłam w kwietniu, ale nie znam tak dobrze wszystkich piszących, żeby wiedzieć, która ma kompleksy, a która dobrze pisze, musiałbym czytać chyba codziennie, bo dziewczyny dużo pisały ta sprawa jest jakaś podejrzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
miałam taki meil : mamuskamaj@tlen.pl ale nie mam hasła i musiałam założyć nową pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Jasne, jasne, już przestan robic z siebie glaba pomaranczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak??
No to jak w końcu?? majoweszczescie czy mamuskamaj co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeee
hahha co za pinda. nawet nie potrafi porządnej ściemy wymyśleć. Ty kretynko skończona :o haha szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leekale
Krzywonosa siedz na prywatnym forum i nie szukaj zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K U R W AAA AAA AAA AA !!! Już innych słów użyć nie można - pierdzielona pomarańczko jak chcesz się już tak bardzo podszywać i używać mojego nicka - rób to z głową.... Szkoda, że głupota zazdrosnych (bo jak inaczej można nazwać osoby rozwalające fajne forum) wygrała..... Straciły na tym dziewczyny, które chciały nas czytać..... Swoją drogą myślałam, że jak wakacje się skończyły to dzieciaki mają już zajęcie.... Nie podejrzewam, że robi to osoba starsza.... aż takich deb**ili to chyba nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12232342435
o ja pierdziele hahahs co tu sie dzieje hahaha az sie wchodzi bz ciekawoscia co tu sie majstruje dalej stare majowy niby odeszly a dalej tu wlaza jak na sranie po co ??????? anka x ja cie kojarze to ty wpadlas jak bylas mloda hahaha cala wiocha gadala poronilas no nie ??????????????? jaki ten swiat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarańczowej 123....
12345.. jesteś naprawde niepoważna. Tacy ludzie jak Ty nie są nic warci. NIC. Ale To co napisałaś w złości - odwróci się kiedyś przeciwko Tobie - bo tak piszą tylko ludzie źli lub nieszczęśliwi. nIE POTRAFIŁAS z nami się dogadać i myslisz ze teraz pojedziesz po nas po kolei - nic bardziej mylnego. Skoro tak wg Ciebie idzie Ci pisanie tutaj to czemu to nie idzie w parze z myśleniem. czyżbyś przy urodzeniu zostawiła mózg na porodówce. chyba tak. Twoja mama chyba została ukarana takim dzieciakiem jak TY. AAAAAAAAA już wiem dlaczego często się mówi - BEZMÓZGOWCU!!!!!. Takich jak Ty jest wiele i my nauczyłyśmy się już tolerowac takie zachowania. Groźne sa tylko dla Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwiecej, wiecej
ale fajnie sie Was czyta, chcemy wiecej, chcemy wiecej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweszczescie
a majowe_szczęście ma tylko ok. 100 wpisów... dziwne... wierzcie komu chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie co tam było
a anka x - co tam wyszło w jej wiosce? nabroiła... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty laska, ale ty powinnaś najlepiej wiedzieć co na wiosce słychać boś się z jakiegoś głębokiego PGR'u wyrwała. Wiochą wieje u ciebie... Laska z kołchozu pierwszy raz dostała, już dziś dla każdego dostępne narzędzie, jakim jest net i sieje wiochę hahahaha. Wcześniej nie miała dostępu, więc nieobyta. Pomarańczówa nieczesana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeee kropeczka?
Ty cała jesteś taka brzydka jak masz twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka między brwiami1
czarna - nie pomarańczowa kropeczka między brwiami - uczesana się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka między brwiami1
AHHH, BO TY TWARZY NIE MASZ, ZAPOMNIAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty czarna przedstawiasz
?????????????? znalazła sie mądra piekna i powabna... widziałaś sie w lustrze dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×