Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwester22

Dieta Dukana - zaczynam od 17.08.2010, kto ze mną??

Polecane posty

Gość sylwester22

Kto się przyłączy do mnie?? będzie mi łatwiej, raźniej??:) mam 170 cm wzrostu i waże pewnie już 75 kg(dokładnie nie wiem bo boję się wejść na wagę;().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Witaj. Ja się mogę przyłączyć, ale moja faza uderzeniowa będzie trwała tylko 5 dni gdyż mam do zrzucenia kilka kilogramów, a 10 dni byłoby to za dużo . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
dzięki wielkie:) będziesz moją "motywacją" :) Ja pewnie też zaczne od 5 dni, zobacze czy będą jakie kolwiek efekty:) to ile masz do zrzucenia? ja cieszyła bym sie nawet z tych 5 kg, bo juz było by mnie mniej:( masz już wymyślone menu na jutro??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaMatrioszki
a ile mozna stracic w 2 tygodnie ? i na czym ta dieta polega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaMatrioszki
a szybko sie chudnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaMatrioszki
dieta chyba nie dla mnie nie jem mięsa nienawiedze blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester22 Ja przy wzroście 171cm ważyłam 76kg. To nie jest jakaś tragedia, ale zdecydowanie lepiej czuję się teraz. No i tak walczę jeszcze z kg. Może uda mi się ważyć 60kg kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
podobna szybko, ale to tez zależy od organizmu jaki kto ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
ja mam do zrzucenia 7 kg, więc na I fazie wypadałoby 2kg, w II 3kg i w II 2 kg. Ale nie wiem, czy mi się to uda w I fazie, gdyż 5-6 dni to mało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaMatrioszki
nie mazna jest warzyw i owoców ? co to za głupia dieta ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Ale w tej diecie można jeść sam nabiał + ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Można, ale dopiero w II i III fazie. Czyli bez warzyw 5 dni. To nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
Lily_86 powiem Ci, ze do wczoraj jeszcze mi to tak nie przeszkadzało, jakoś się z tym godziłam, bo zawsze byłam "przy kości". tydzień temu miałam panieński koleżanki. było nas 8 dziewczyn, wszystkie się tak "odszczeliły" bo są szczupłe, także mogły zaszaleć:( a ja miała do wyboru jeansy i jakąs bluzkę:( i to mnie trochę zdołowało, że nie mogłam się wczuć w zabawę. to ile udało Ci się zrzucić kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Do Sylwestra: fajna ta strona, ja korzystałam z innej, równie dobrej. W tej diecie nie powinno się pić wody gazowanej, gdyż rozpycha ona żołądek, a wszyscy raczej chcemy go troszkę zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
do sylwester22 : Nie przejmuj się. Niedługo będziesz również szczupła ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
poza tym w przyszłym roku mam WESELE:( muszę się zmotywować i w końcu zrzucić kilka kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Moja koleżanka będąc na tej diecie schudła jakieś 7 kg, ale więcej nie chciała. Teraz wygląda świetnie, bez efektu jo-jo. Także sądzę, że nam także się uda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
weronika90 : ojj też bym tak chciała jak Twoja koleżanka:) czyli zaczynamy od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
weronika90 a Ty z jakiej stronki korzystasz?? podaj prosze linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester22 No to faktycznie, taki widok koleżanek może trochę zdołować albo... tak jak w Twoim przypadku - zmobilizować :) Ja sama doszłam do tego, że trzeba schudnąć w grudniu. A tak stwierdziłam, że na lato trzeba wyglądać jakoś w miarę w kostiumie. I schudłam na 62kg. Po prostu mniej jadłam, ale jadłam i dużo ćwiczyłam (sama w domu), żeby sylwetka formowała się :) Cieszę się, że wzięłam się za siebie, bo w lutym poznałam super faceta, z którym teraz jestem, więc to dodatkowa mobilizacja :) Ale... przez lipiec przytyłam 4kg i teraz znowu jest MŻ. Na pewno nie jem chleba, bo to dla mnie zgubne zawsze było. Nie piję gazowanych napoi, bo nie lubię, nie jem po 18. To takie podstawowe rzeczy, które mi pomagają. Ale nie mam jakiejś określonej diety, bo nie lubię narzuconych zasad. Nigdy nie mogę wytrwać w tym. A, no i nie jem słodyczy od ponad dwóch tygodni a jak mam ochotę to galaretka i tyle :) Także trzymam za Ciebie kciuki i pamiętaj, że nie ma co zmuszać się do diet, zawsze możesz okroić dotychczasowe posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
też nie lubię się trzymac zasad, a przy diecie trzeba. Dlatego nigdy nie zaczynałam żadnej diety, gdyz bałam sie po pierwsze tego że chociaż schudne, to jestem zbyt słaba, by zaraz nie wrócić do starych nawyków i przybrać dwa razy więcej na wadze;/, a po drugie jak wcześniej pisałam, trochę sie tym sama usprawiedliwiałam ze od zawsze taka jestem i nie każdy może być szczupły. Teraz będę się starać:) Dam radę... DAMY RADĘ:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
do sylwester22: to ta stronka :http://www.dieta-dukan.pl/ są na niej rzeczy zakazane w fazach, dokładnie opisana, wszystko jest wytłumaczone :-) pewnie, że damy radę ! :) ja jeszcze nie zebrałam się do ćwiczeń, ale musze zacząć. Dzisiaj planowałam jechać na siłownię, ale niestety nie wypaliło. W środę może zajrzę na basen, a jutro do kina. Oj zguba, boję się, że będę jadła podczas filmu ! To taki sprawdzian dla mojej "silnej" woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
ok dzięki za stonkę, zaraz sobie ją przejrzę :) ja w niedzielę byłam w kinie (step up 3d- polecam) i objadłam się popcornem i opiłam fanty:( ale już koniec z tym, na jakiś czas przynajmniej:) co do sportu mam zamiar jeździć trochę na rowerze, tylko nie wiem czy wyrobie z czasem;/ bo zawsze mi go brak (praca, praca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mogę się do Was przyłączyć? Założyłam podobny topik ale niestety-nikt tam nie gości ;). Ja tę dietę zaczęłam 14.08.2010, więc to mój 3 dzień. Ważyłam się wczoraj, było minus 1kg, dzisiaj nie wiem. Mam do zrzucenia tak z 13 kg, niestety. Pierwszy etap robię 7 dni, 10 nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Witamy ! Klementynkę ! Ja właśnie idę na step up 3d ;D Ja trwam już cały dzień w diecie, chociaż koleżanka oferowała mi słodycze i różne inne pyszności odmówiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
tak sobie mysle, ze moze i ja sie przylacze :) a w ogole to udalo sie komus schudnac z ta dieta? chodzi mi o efekt jojo, czy po niej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika 90- i o to chodzi! :) za każdym razem, jak ktoś Ci coś kuszącego zaproponuje wyobraź sobie siebie po diecie- z idealną figurą. Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×