Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwester22

Dieta Dukana - zaczynam od 17.08.2010, kto ze mną??

Polecane posty

Cześć dziewczyny. A ja na obiad "zgrillowałam" sobie na elektrycznym grillu pierś z kurczaka w panierce z musztardy i przypraw itd. Pyszne. aa, i ze 3 plasterki cebulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
jasny gwint, zjadłam tyle zakazanych rzeczy ! musze zaczynać od nowa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
weronika90 nie przejmuj się... a też dzis nie zaczełam diety;/;/ cały dzień byłam na wyjeździe i dopiero przed chwila wróciłam do domu. a jak to na wyjeździe trzeba coś dobrego zjeśc.. więc przyplątał mi się gyros z frytkami:( Od jutro zaczynamy na pewno:) a jak film Ci sie podobał? dla mnie extra P.S. ciesze się że tyle dziewczyn dołączyło do tego topiku:) Trzymamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
weronika90 to czego sie tak najadlas? :P sylwester22 oczywiscie, ze razem trzymamy- w kupie sila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
Isiaczek1989 Fajnie,że jesteś z nami;) Podpowiedz mi co jutro będziesz "wcinać" bo nie wiem od czego zacząć tą dietę, zeby się od razu nie zniechęcić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikss
czesc dziewczyny, to ja tez d jutra zaczynam dietkę :) mam nadzieje ze wytrwam,bo slyszalam ze duzo osób na niej chudnie. do tego napompuje rower i codziennie bede jezdzic :D chcialabym schudnac 15 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
no ja dzisiaj zaczelam, a mam motywacje, bo stanelam na wadze i sie okazalo, ze znowu mi pol kg przybylo :( rano zjadlam gotowane jajko, kolo 15 piers z kurczaka gotowana, pozniej maly jogurt naturalny a pol godziny temu serek wiejski light a na jutro planuje sobie rybke kupic na obiad i pare plasterkow jakiejs chudej szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
madzikss fajnie, ze jestes z nami :) na poczatek dobrze jest tez zielona herbate pic na oczyszczenie organizmu lub jakos inna na spalanie i oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
dzięki wiem od czego jutro zacząć, tylko boje się jednego, że podczas tej diety nie będę miec siły i będę czuć zmeczenie w pracy;/ może jakoś wytrzymam:) jak narazie uciekam, jutro trzeba wstać rano do pracy): miłej nocki dziewczynki:) odezwę się wkrótce w miarę możliwości:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
a jak sobie radzicie z brakiem cukru w kawie? ja gorzkiej nie wypije i zastanawiam sie nad slodzikiem, ale z nim tez mi nie bardzo smakuje i tak mysle, ze mimo wszystko z pol lyzeczki bede slodzic chociaz cukier jest zabroniony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
sylwester22 energie bedziesz miec napewno- bialko jest baaardzo pozywne :) czekamy na relacje w najblizszym czasie z postepow spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. madzikss- witaj:) widzę, że mamy podobne zamiary schudniecia ( ja tak z 13kg) Isiaczek- ja do kawy dodaję 2-3 krople słodzika w płynie i jest OK, nie czuję, że to nie cukier sywester- ja tak jak pisałam często jem pierś z kurczaka (grillowaną, gotowaną), omlety, jajka, twaróg chudy, kawa, herbata, woda, wczoraj kakao Muszę się Wam pochwalić- dziś jest mój 5 dzień diety, staję na wadze a tu 3,5 kg mniej!! :):) To naprawdę mobilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
Dziewczyny muszę to od razu napisać:):) Weszłam dziś na wagę,bo stwierdziłam "przecież muszę wiedzieć ile kg mi spadnie, żeby miała się z czego cieszyć:)" a tu miłe zaskoczenie... myślałam że waga pokaże 75kg,a tu 71kg:) jeszcze bardziej mnie to zmotywowało... dziś na śniadanie 2 jajka i tuńczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
KlementynkaAh Gratuluje Ci:) to już jesteś po pierwszej Fazie :) oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester22- dziękuję:) I faze robię 7 dni, mam do zrzucenia aż minimum 13 kg, najlepiej z 15. Chciałam robić tę fazę 10 dni, czyli maksymalnie, ale nie juz ma ochote pojeść sobie owocków, więc zrobię 7 dni. Tuńczyka nie lubię, szkoda, bo akurat do dietki pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_magdalena
Dziewczyny ja juz jestem 8 dzien na dukanie..od wczoraj mam 2 faze naprzemienna.z tego co widze mozecie robic bledy w tej diecie.absolutny brak cukru ,przez cala diete nawet marchewka jest nie zalecana bo ma troszke cukru ,co dopiero pol lyzeczki..owoce mozna jesc dopiero w 3 fazie.kiedy juz zgubimy planowane kg ...dieta dziala..ja juz mam 4 kg mniej.. Duzo wody.tylko bialko i bedziecie dumne z siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_dd;u
hej dziewczyny! przyłączam się do was. muszę zgubić ok 10 kg aby czuć się dobrze we własnej skórze. wczoraj zjadłam 2 serki wiejskie , 2 jogurty naturalne z otrębami, 2 piersi gotowane i 2 jajka :D Dzisiaj wypiłam kawę (z cukrem ) i jak narazie poczekam trochę i wcisnę w siebie serek Mam jednak wrażenie że jestem troszkę ociężała mimo że nie napychałam się do granic możliwości :/ czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA_magdalena- masz rację, w 3 fazie dopiero owoce, nie wiem jak ja przeoczyłam to, że w 2 można tylko proteiny+warzywa. Kur*a mać. w takim razie chyba moją dietę szlag trafi i będę musiała trochę ją zmodyfikować, bo nie wyobrażam sobie kilku miesięcy na warzywach samych:/ (bez owoców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_magdalena
anka...jedz rybki..za duzo masz nabialu na dzien...szybko ci zbrzydnie..ja polecam tunczyka prosto z puszki w wodzie..fakt smakuje niezbyt ale ma strasznie duzo protein....klementynka..uwierz ja kocham owoce...widze teraz jablko to mnie skreca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Secret
Hej kobietki! Ja rozpoczelam diete Dukana 13 ilipca...wytrwalam na niej 22 dni ( w tym 10 dni fazy 1)- musze Wam napisac ze przez 22 dni zrzucilam 9, 7 kg.Potem pojechalam na wakacje i jakos dieta poszla w odstawke...ale nie obzeralam sie...jadlam mieso i to co moglam ale zjdlam tez kilka zakazanych produktow i postawnoilam ze zaczne od poczatku:)) Dzisiaj jest moj 3 dzien fazy 1....Nie wazylam sie jeszcze , mama zamiar to zrobic za tydzien. Zeby Was tak jeszcze zmotywowac napisze Wam ze ludzie zauwazaja ze zrzucilam troche kg...Wczoraj spotklama znajoma i ta pierwsze co powiedziala "Ale Pani schudla"...Po ubraniach tez czuje...i najlepsze ostatnio kupowalam bluze i byla tylko 42- ale strasznie mi sie podobala ....Ekspedientka mowi prosze przymierzyc bo sadze ze Pani spokojnie w nia wejdzie...Mialam mieszane uczucia bo nie chcialam wyjsc na mega grubasa i wiedzialam ze nie bedzie pasowala bo rozmiar 42 nosilam chyba z 5 lat temu:)Wkoncu zmierzylam....I SZOK!Nie tyko sie zmiescilam ale bluzka nie byla obcisla :) Dieta Dukana jest super...nie chodze glodna i mam super samopoczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Secret
Kobietki ja tez uwielbiam owoce...a teraz sa wszystkie sezonowe za ktorymi ja przepadam wrecz...Musze kupowac dla domownikow bo oni na diecie nie musza byc:)Wiec jest jeszcze trudniej....ale jak tylko zachce i sie owoca lub czegos zakazanego spogladam na spodnie ktore sobie kupilam na zachete , do ktorych musze zrzucic jeszcze ok 10 kg i odrazu mi sie odechciewa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Secret
Nie wolno uzywac cukru....Do kawy , herbaty kupilam sobie slodzik .Gdy pieke sernik Dukana to uzywam slodzika w plynie:) Tylko NIE UZYWAJCIE CUKRU!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
a mogę między śniadaniem, a obiadem zjeśc np. Jogurt naturalny mały bez cukry, czy raczej nie można podjadać ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_magdalena
sylwester..oczywiscie ze mozesz zjesc...byle chudy i nie owocowy...ja sama jak tylko mam ochote pije actimel 0%....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_dd;u
marzy mi się rybka, ale dopiero dzisiaj na kolację, bo niestety nie miałam czasu na zakupy śmignąć a jadłam to co miałam akurat w lodówce :D startuje z wagą 62kg przy wzroście 165cm Najlepiej się czuję gdy mam 52-55 kg :) ale już jak zrzucę z 6 kg to będzie sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację. Trudno, powstrzymamy się od tych pysznych owoców, ktore UWIELBIAM!!! Słodycze mogą nie istnieć, ale brzoskwinki, ananaski.. eh.. Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam najwięcej z nas do zrzucenia,bo zostało mi jeszcze ponad 20 kg :D Haha ... Może do następnych wakacji się wyrobię :) Najgorzej jest przerwać dietę,bo potem ciężko wrócić. Ja przerwałam na wakacje i do wczoraj nie mogłam wrócić,czyli ponad miesiąc bez diety !! Na szczęście nie przytyłam,chociaż dogadzałam sobie i to zdrowo. To daje mi do myślenia i utrwala w tym,że efektu jojo nie będzie. Wczoraj zaczęłam proteiny. Pierwszy dzień bez grzeszków. Może teraz wytrzymam. Najgorsze te pierwsze 5 dni ... :( PS.Zróbcie sobie stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
a jak się robi stopke??:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester22 : musisz zaczernic nick na stronie glownej forum ;) witam was ! trafilam tutaj przez przypadek :P:) tez jestem na Dukanie - 3 dzien uderzeniówki :). czuje sie swietnie. przesiaduje na innym forum. znacie moze jakies przepisy na faze 1 ? mam kilka, ale zjadlabym cos innego heh. pozdrawiam i dziekuje :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
hmmm... szczerze się przyznam nie wiem jak to zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×