Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwester22

Dieta Dukana - zaczynam od 17.08.2010, kto ze mną??

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] Leszczynka2010 Dziewczyny, odchudzałam się już wiele razy, z mniejszymi i większymi efektami. Kilogramy po pewnym czasie wracały. Jakieś 2 miesiące temu musiałam kupić spodnie w rozmiarze 46, co mnie naprawdę przeraziło. Sądzę, że pewnie stopniowo przybierałabym na wadze jeszcze bardziej, aż okazało się, że mam problemy zdrowotne (nie związane w żaden sposób z wagą, ale z układem trawiennym) i pewien mądry człowiek doradził mi, żebym podczas leczenia całkowicie wykluczyła z codziennej diety 3 produkty MĄKĘ (w każdej postaci!), CUKIER i ZIEMNIAKI. Od tego czasu upłynęło ponad półtora miesiąca a ja SCHUDŁAM 9 kilogramów. Bez żadnych diet MŻ, kopenhaskich, south beach, dra Dukana itp. Wystarczy wyeliminować te 3 produkty i tyle. U mnie schudnięcie było "tylko" efektem ubocznym leczenia. Sądzę, że gdyby nie choroba nie miałabym tak silnej motywacji, żeby się odchudzać. Wczoraj kupiłam spodnie o 2 rozmiary mniejsze i wiem, że nawet po skończeniu leczenia będę kontynuować ten sposób odżywiania - choć może pozwolę sobie od czasu do czasu na kanapkę - bo za chlebem trochę tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda1988 : nie wierze w dzialanie tej kawy.. wole wypic normalna parzona ;) bo dobrze przeczyszcza i rozbudza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little Secret
Dziewczyny na tej diecie mozna jesc ile sie chce...TYLKO I WYLACZNIE PRODUKTY Z LISTY.Nie ma ograniczen ze jem tylko obiad , kolacje , sniadanie i w miedzyczasie nie mozna juz nic...wlasnie plusem tej diety jest to ze mozna jesc dowoli ale tylko to co dozwolone.Ja tak robilam pzez 22 dni jadlam czasami nawety o 22 :D...i kg lecialy w dól:) Dzisiaj robie sobie na obiad watronke pieczona z cebulka oczywiscie bez tluszczu:)Tak mnie jakos naszlo... Ogolnie to rozpczelam ta diete zachecona wynikami moich znajomych- kolezanka zrzucila 24 kg jej maz az 32kg...Bylam w szoku....nawet podejrzewalam ich o jakies operacje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_magdalena
Dietka uwierz mi ze wcale nie masz najwiecej do zgubienia....ja mam z 25............przy 158 cm mam 77 kg........wiec jest co gubic..........ale gubie powolutku i sie z tego ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_magdalena- no o to najwazniejsze...gubisz i to Cie motywuje:) Ja 5 lat temu po ciazy przytylam bardzo , potem zawzielam sie i schudlam 30 kg na diecie kopenhadzkiej...po dzis dzien jak widze brokuly to mnie mdli;) Ale nie pilnowalam sie a mam taki organizm ze chyba do konca zycia bede musiala uwazac na to co jem i w jakich ilosciach...bo bardzo szybko przybieram na wadze...I to co osiagnelam 5 lat stracilam chyba w 7 miesiecy...jak ogladam foty z tamtego okresu to mi zal ze sie tak zapuscilam...wiec teraz mysle sobie ze to moje ostatnie podejscie ktore zostanie uwiecznione sukcesem ale juz takim na cale zycie...grunt to zmienic myslenie i nawyki zywieniowe i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz schudlam na tej diecie 6 kg,ale az w dwa miesiace a to dlatego ze jej nie przestrzegam tak jak powinno byc,co wekend imprezuje sobie a alkoholu w diecie pic nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczyny moge przyłaczyć się do was? Byłam na diecie dukana 6 tygodni temu,schudłam w 3 tygodnie 7 kilo,potem pojechałam zagranice i 4 kilo wróciło.Od jutra rozpoczyma I faze 10 dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Witam nowe dziewczyny, gratuluję wszystkim pierwszych sukcesów. Któraś z Was pytała się co takiego zjadłam, a więc 2b'smart'y, trochę popcornu, pyzę.. Wiem, bardzo dużo i bardzo tucząco. Ale zamierzam dietę kontynuować, z tym, że fazę I przedłużam o 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
Ale przez te pierwsze dni fazy uderzeniowej schudłam 2 kg. Gdyby nie wczorajsze wybryki pewnie by było ciut więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dziś 2 jajka na twardo z tuńczykiem, zaraz przmierzam się do jogurciku:) czekam mnie dziś chwila prawdy,koleżanka mnie zaprosiła do siebie i juz mi napisała żebym dużo nie jadła bo robią pizzę:(:(:(:(:( boje się że się skusze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
sylwester , napisz jej, że jesteś na diecie, może przygotują coś ditetyczngo wtedy ? a jeśli nie, to powodzenia ! :) ja dzisiaj(przed chwilą) jadłam 2 jajka i 2 plasterki szynki w formie jajecznicy :) Wstałam o 11 więc dlatego dopiero teraz zjadłam śniadanie. dodałam szczyptę soli, mam nadzieję, że mi to tak bardzo nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21anulka21
hej hej szukam jakiejs kobietki z wroclawia ktora jak ja sie odchudza i ma sporo do zrzucenia wymiana gg lub @ potrzebuje wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika90 napisałam jej ze od dziś zaczełam diete, to ona odpisała mi że "zawsze mozna zacząć od jutra";);) także muszę byc twarda i się nie skusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiecie co dziewczyny ja uzywam soli fakt stara,m sie ograniczac ale bez soli dla mnie juz nie to samo..i chudne :)W3iec ktoras napisala ze dodala szczypte soli i ma nadzieje ze nie zaszkodzi....na swoim przykladzie mowie ze nie powinna.:) Ja wybieram sie na grilla w sobote znajomi wiedza ze jestem na dukanie i kolezanka szykuje kila rzeczy pode mnie:)I to stwierdzenie ze mozna zawsze od jutra....moim zdaniem to takie olewanie bo wiadome jest jak trudno jest zmotywowac i rozpoczac...Tak wiec koleznako od pizzy nie lam sie i nie probuj...wez ze soba cos i nie bedziesz musiala sie katowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe dziewczyny! :) Powodzenia! sylwester- nie warto jeść tej pizzy, pomyśl jakie będziesz miała wyrzuty jak ją zjesz, chwila przyjemności, a wieczór zepsuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) spróbuje się nie skusić na nią,bo racją później będę mieć wyrzuty, także nie ma sensu:) tylko żebym tak samo myslała jak podstawią mi ja po nos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie....WYRZUTY BEDA OGROMNE...i niewarto dla tych kilku minut..;)) Ja dzisiaj mam gosci i musze przygotowac troche specjalów;)Smialam sie ze zrobie im wszystko z ksiazki Dukana;) ale tak powaznie nie bede torturowala ludzi ktorym to nie jest potrzebne;) Mam do Was pytanko odnosnie suplementów?VBierzecie cos dodatkowo?Bo ja kupilam sobie wlasnie miesiac temu Linee i tak sobie lykam 3 razy dziennie do posilków głównych i ogolnie nie chce mis ei nic slodkiego i apetyt mniejszy...Byla mi bardzo pomocna wszczegolnosci na poczatku:) Kiedys przy kopenhadzkiej bralam therm line(chyba tak to sie nazywa) i bylo mega skuteczne ale teraz mam problemy z nadcisnieniem i niestety ale nie moge tego zazywac a szkoda... Cwiczycie cos?Bo ja ogolnie jestem leniem ale mam w domu WII a raczej corka ma i dokupilam sobie tablice Fit i rozne gry i tam codziennie gimnastykuje sie ze swoim "trenerem" przez ok 1h 20 min...cwiczenia poprzez zabawe ...nawet nie wiem kiedy mija te 120 min...Potem na rozluznienie gram w tenisa i koszykowke...i tak jakos sie ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed- ja nie znam innych przepisów, znam tylko te ze strony internetowej www.dieta-dukan.pl Little Secrettt- ja nie ćwiczę, wyczytałam na jakimś forum (nie wiem czy to prawda), że w tej diecie nie powinno się ćwiczyć (w 1 fazie podobno), nie wiem dlaczego, czy to prawda. A nie ćwiczę, bo mam lenia. Staram się tylko więcej chodzić, a nie wozić du*y wszędzie autem :) No i jeżdzę sobie rowerkiem z ukochanym, ale to tak dla relaksu bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) moge sie przylaczyc do diety? mam zamiar zrzucic niewiele bo 5 kg i niestety sa to te "ostatnie" kilosy, ktore nigdy nie moge sie pozbyc. KlementynkaAh zainspirowalas mnie swoim -3,5 kg w 4 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
To dobrze, że ta sól nie zaszkodzi. Ja raczej nie mam siły i ochoty na sport, wspomagaczy nie biorę :) . Raczej moje zmęczenie/ zły humor spowodowany jest w moim mieście złą pogodą oraz problemem w związku :( . . Mam nadzieję, że wszystko szybko się zmieni . Powodzenia na tej pizzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlementynkaAh- cwiczyc w 1 fazie mozna ale nie dluzej niz 20 min dziennie...:) Jezdzisz na rowerku , spacery zamiast auta to jzu cos a nawet napisalabym ze BARDZO WIELE. Ja tez powinnam zaczac chodzic na spacery ale zawsze mysle sobie ze autem szybciej i tak wychodzi ze wszedzie "podjezdzam"...No ale coz zycie..nie da sie ze wszystkiego zrezygnowac;) Lece na obiadek :)Moja watrobka pachnie cudnie- szkoda ze tylko ja ja lubie w moim domku inni kreca nosem ze BLE..:) \agladne pozniej .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90
independent woman witamy :)) Ja również mam do zrzucenia 5 kg, na razie 2 w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×