Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiez mam kolezanke jest 11 lat po slubie ona ma teraz32 lub 33 lata i nie moga miec juz dzieci badz nie chca,roznie to bywa a 2 moja kolezanka ma 34 lata i zostanie szczesliwa mamusia w kwietniu 2011r. Starajcie sie teraz:D Pierwsza ciaze wspominam znakomicie cala przepracowalam i tylko dwa tyg przez 9 miesiecy wymiotowalam schudlam 5 kg wtedy, a druga nie bylo źle ale........dala mi popalic dziecko bylo mniejsze a ciezkie jakbym blizniaki nosila no i pierwsze 3m-ce przespalam rano budzilam sie na sniadanie jadlam i ok 11 szlam spac i ok 15 wstawalam i cala noc przesypialam a za to w 9m-cu wogóle nie spałam mala sie bardzo wiercila i kregosłup mnie bardzo bolał co odczuwam do dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No różnie jest. Nasz świadek ze ślubu, ma 3 siostry w tym najmłodsza 28 lat, nastarcza z 35 lat i średnia jakieś 32 lata i żadna nie ma dzieci, dwie starsze są po ślubie jedna 10 lat, druga chyba 8 czy 9 lat...co jeszcze dziwniejsze, to jest taka tradycja polska rodzina gdzie właśnie dzieci są najważniejsze, no ale nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza....prawde mowiec sie tak naprawde nie staramy :D mamy sexik jak mamy ochote i tyle. 2mies temu jakos tak wyszlo ze w dni plodne wogole nie bylo s. Jak ktoregos mies z tego cos poprostu bedzie to cudownie, jezeli nie nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie po prostu nie chca miec i juz. Moja ciocia ma teraz 17letniego syna urodzila go jak miala 23lata jak jej syn mial 10 czy 12 lat to chciala drugie dziecko niestety ona miala miesniaka w macicy a on za slabe nasienie. Zycie jest tak przewrotne ze az ciezko nieraz w t ouwierzyc. Nie mysl sobie ze chce cie zmartwic czy cos bo bron Boze nie tylko tak o napisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak juz bywa jedni maja 8 a inni wcale nikt nie jest w stanie tego przewidziec ale masz racje jest t odramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
im wczesniej tym lepeij, jasne bo ja juz sie doczekac nie moge :P:P ale nie bede panikowla i sie stresowala ani jakos speclanie obserwowal swojego organizmu i sprawdzala temp. kiedy jest najlepszy czas na s... no chyba ze po powiedzmy roku takich "staran" nic nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie aż takie wielkie :D A najgorzej jak małżeństwo prowadzi boje, bo jedno chce drugie nie. W rodzinie męża jest taka para, fajna, ona ma 36 lat, on chyba jakoś podobnie, może z rok starszy, ale nie więcej...Kiedyś poroniła, ale to było dawno, minęło 10 lat od ich slubu, ona chce dziecka, on nie, powodów nie znam...No i powiem Ci, że widać szczególnie po niej, że się męczy, więc nie wiadomo co będzie z tym małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie to bywa ale nawet jak piszesz ze przez ten rok sie nie uda to odejmuj te miesiace w ktore nie bedziecie wspolzyc w dni plodne, ale jak bedzie tak jak mowisz t owam sie szybko uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioooolek
Hej, wpadłam się pożegnać. Poroniłam dziś.. Nie mam słów.. Lece do polski itak we wtorek do mamy i siostry.. No i zrobie sobie badana co jest nie tak.. Nie rozumiem tego.. wydawalo sie, ze wlasnie tacy zdrowi jestesmy.. jeden raz i odrazu ciaza.. A tu takie cos.. Nie zycze nikomu ;( Trzymam za Was kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop nieraz tak bywa a jak jest tak ze on chce a ona nie?? To tez jest nie maly problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
no ale mozna zaadoptowac dziecko...ja od zawsze tak myslam ze jakbym nie mogla urodzic dziecka to bym zaadoptowala i tyle bo zycie bez dzieci jest.. .o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi to bardzo :( wiem co czujesz ja tez to przechodzilam 5 miesiecy temu. moge cie pocieszyc ze bedzie nastepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam zaadoptowała jestem tego wręcz pewna...nawet mam myślę, ze nawet jak będę miala swoje, to może tez adoptuję... Anioolek---> Bardzo bardzo mi przykro. Jak się teraz czujesz fizycznie, byłaś u lekarza? Ale cóż czasem tak bywa, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioooolek
Najgorsze jest to , ze wlasni wczoraj wkoncu powiedzielismy rodzicom!! Czy to jakis okrutny zart?? Tyle radosci wczoraj wnieslismy do rodziny?! Nie mam słow naprawde ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
aniolek :o :o :(:( / smutek / placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
az mi sie odechcialo pisac:(( :(( :( sorka ide, moze wpadne potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie czekam:) moze tym razem sie udalo :) mam wielka nadzieje. jestem jeszcze mloda ale z narzeczonym bardzo pragniemy tego malenstwa :) trzymam za was wszystkie kciuki:) napewno w koncu wam sie uda :) buzka : ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×