Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny. powiedzcie mi czy moze ja schizuje ale czy zdarzylo Wam sie miec lekkie niteczki krwi bo teraz bylam w wc i sie wystraszylam bo jak sie podcieralam to zauwazylam domieszke krwi w sluzie ale malutko,czy to moze byc zwiazane z tym ze np wiezalam pranie i strzepalam ubraniami.Kurde sama niewiem czy moze okres sie rozkreca,ale 2msc pod rzad mialam tak ze jak sie rozkrecal to mialam brazowe plamienia a nie troszke krwi,a ja juz sie ludzilam ze fasolka tam siedzi:( jak mi przykro niewiecie. dzis moj 31dc mam nadzieje ze nic zlego sie nie stanie jakbym byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika 2msc pod rzad mialam co 32 dni i 32 dzien jest jutro,sama niewiem. widocznie nie dane mi dziecko,bede sie musiala z tym pogodzic.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn powiem ta ze staram sie od roku czasu ale od grudnia-czerwca mialam przerwe bo bralam tabl na ureg hormonow,i okresu i wkoncu po dlugim czasie przyszla @ sama w 32dc i 2 msc pod rzad tak mylo i mam nadzieje ze wszystko sie unormowalo,no nic juz tyle czasu czekamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola w czasie ciazy moga wystapic krwawienia, przewaznie sa one w dniach spodziewanej miesiaczki wiec nic sie zlego raczej nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic jestem padnieta od lekarza dostalam antybiotyk dobrze ze na 3 dni tylko a tak pozatym nic nowego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota Podtrzymujesz mnie na duchu,a ja sie tak wystraszylam:( przez 2msc pod rzad to mialam plamienia przed @ ale brazowe a nie czysta domieszka krwi w sluzie hmm i pobolalo z lewej strony co czasami boli przy wysilku i teraz sie udpokoilo bo leze Boze jak ja bym chciala zeby fasolka byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota wiem wiem juz mialam 1 poronienie w sierpniu zeszlego roku to wiem jak to wyglada,a tego tak troszeczke bylo i jasna ta krew byla ale teraz poszlam i niema nic hmm sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo... aj mysle ze nie ma co panikowac...to mi wyglada na krwawienie ktore moze wystapic jak pisala wczesniej w ciazy, mowilas ze @ zaczyna ci sie inaczej watpie zeby teraz wygladal inaczej, glowa do gory badz dobrej mysli, wiesz ze stres nie wskazany w takich stanach :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo...mozesz test zrobic jutro (widze ze sie bardzo stresujesz) a w poniedzialek bez wzgledu na wynik poprostu powtorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...ja tez sie denerwuje waszymi wynikami :D dzis w nocy snilo mi sie ze ona.stala obok mnie i patrzylysmy na wynik :D niesteety nie wiem jaki byl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) hmm mam nadzieje ze to nic zlego,zjem galaretke i ide sie myc i spac. odezwe sie jutro co i jak. dzieki jeszcze raz:) pa dobranoc.🖐️ 😴 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...100 lat zycia:*:* wszystkiego naj......i zeby sie spelnilo to Twoje najwieksze marzenie!!! :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mam @, jak bede na miescie to kupie test i kwas foliowy. czytalam ze pisalyscie o kwasie- a wiec powinno sie go brac przed zajsciem w ciaze. ja bralam non stop od grudnia ale w lipcu przestalam -bo przestalam wierzyc ze zadje. ale chyba sobie znowu kupie 18zł -90tab-FOLIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadie kup sobie kwas foliowy napewno nie zaszkodzi:) Moze juz@ nie przyjdzie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajkcie dziewczyny:) Evika Wszystkiego najlepszego zdrowka szczescia pomyslnosci i spelnienia najskrytrzych marzen:) I jak tam tescik? Ja wczoraj poszlam spac pomasowalam troche brzuszek z lewej strony tam gdzie bolalo i przeszlo dzis rano sie obudzilam zmierzylam tempke i jest 37,2 hmm no nic jeszzce 2 dni i testuje. Milego dnia wszystkim zycze bo po sniadanku jedziemy na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...slonce , zrob jutro albo w poniedzialek i nie martw sie :* przykro mi ze nie wyszedl, ale zrob prosze nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×