Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika no mozliwe mozliwe hehe:) ja juz niewiem co myslec 2 dni juz d=niedlugo takaze poczekam albo moze juz jutro zrobie zobacze jaka tempka bedzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam foty pewnej dziewczyny tydzien po tygodniu cala ciaze i pierwsze usg :) az normalnie lezka sie w oku zakrecila cudny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno to jest fajny widok a jak teraz bede w ciazy a nie daj Boze poronie to nie bedziemy sie starac tutaj dopiero jak zjade do pl bo tu nawet jakbym byla to niemam gdzie isc do lekarza bo u nich 3 poronienia sa normalka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wkoncu dzis w solarium :D :D i mnie zlapalo nawet :P gozej z odchudzaniem :D :D tak mi brzuch wydelo :D :Da jeszcze za ciastka sie wzielam :D a maz mi owocki ladnie obral i pokroil ale i tak ciacha wybralam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia po dzis 32dc i 2msc pod rzad mialam co 32 dni takze myslalam ze dzis przyjdzie a tu dupa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty juz o poronieniach myslisz :( :( wlasnie 10 min temu z mezem rozmawialamo tym ze to takie okropne do 3 mies nie ratuja ciazy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bo sie zajebiscie boje 1 zmarlo nam w 23tc strasznie to przezylismy i jeszzce tutaj w Irl a pozniej drugie w sierpniu w tamtym roku takze boje sie wszystkiego bedac tutaj,chyba sie przestaniemy starac i odlozymy to jak zjedziemy do PL.bo ja zeschizuje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola to 2 ciazy starcilas :( :( bardzo mi przykro nie wiedzilam :(:( a nie mozna tak calkiem prywatnie isc tam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota spoko a skad mialas wiedziec zajebiscie ciezkie jest zajscie w ciaze dla tych co planuja a dla tych co nie planuja i maja wpadki to super szybko.A ja musialam uregulowac hormony i dopiero od czerwca mam regularne bo tak to wczesniej mnie lekarze zwodzili i Luteine mi na wywolanie przepisywali az wkonu poszlam do ordynatora szpitala i mnie przyjol prywatnie. mozna prywatnie ale przyjmuje 100km od nas i trzeba sie umawiac na wizyty a i wizyta 160e hehe:) z usg niezle no nie za wszystko licza 80euro wizyta,50e usg i 10e za 1 recepte. zdziercy kurwa mac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola....no zdziercy, tylko gdybys po takiej wyzycie miala pewnosc zue wszystko jest ok to mozna zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaaaaaa
NO tez tak mysle :) a to drugi cykl prob ;) oby dalej szlo tez dobrze ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale slyszalam duzo ze oni lubia ludzi naciagac tutaj,nie bedziesz miec nigdy pewnosci ja chodzilam do l=kilku gin w pl ae wkoncu sie teraz ordynatora szpitala trzymam i on mnie wyleczyl wkoncu i kazal sie starac bo wsio ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola...ym w sumie to nie staralismy sie specjalnie o dzidzie :Ppoprostu kilka mies. SSS bez sresu, ale zadko trafialismy na dni poldne jak juz to te slabe :D, ale w tym mies postanowilam ze sie przylozymy i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelajnaaaaaa GRATULUJE I BARDZO SIE CIESZE ZE NIE BEDE SAMA H HA HA lola ja tez stracilam pierwsza ciaze a teraz mam druga strasznie sie boje ale daje rade :) i przykromi z powodu twoich tragedii wiem co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko a my bylismy pewni z sie udalo bo bzz bylo przed owulka i w dniu owulki bo zajebiscie czulam bol jajnikow i pozniej przez tydzien lekko klulo no ale najwidoczniej nie da nam jeszcze,musze sie czyms zajac.BEdziemy zaraz filmik ogladac takze spadam moze jeszcze pozniej zajrze zobacze. Milego wieczorku.papa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ale w polsce tak jest ze dopiero po 2 poronieniu zaczynaja robic badania sama wiem po sobie takze nic sie nie martw nastepne bedzie zdrowe a ty dorotka pytalas sie czuje a czuje sie dobrze jeszcze nie wymituje :) ale spac bym mogla calymi dniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie wczesniej chodzilam do innych lekarzy ale zaczelam po 1 ciazy a pozniej 2 a tez do pl rzadko latamy takze musialam to jakos pogodzic do pracy chodzilam tak wiec same wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota do niego wkoncu mam zaufanie co prawda starszy gosciu ale skoro jest ordynatorem w tym szpitalu gdzie mieszkam w pl takze tez jest cos wart. No ale chyba mi sie wydaje ze odpuszcze bo ja tu za bardzo sie denerwuje nie dajemy spokoj do zjazdu na stale do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota napewno kiedys dolaczysz a pewnie to bedzie juz w przyszlym miesiacu :) ja trzymamm kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×