Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

w prwszej ciazy to mialam masakre ale wszystko przezyje zeby tylko dzidzia byla zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia....no mylse ze w tym cyklu bo sie juz tak nastawila ze szok meza zreszta tez :P:P i sam mi mowil ze od poniedzialku nie da mi spokoju :D zobaczymy czy slowa dotrzyma :D a co do sennosci to zauwazylam ze moj maz wlasnie ciagle zmeczony i spi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota i jszcze pytalas jak to moj M znosi tzn. nzsza ciaze :) powiem ci tak ze jest bardzo szczesliwy i chodzi i tylko calucia 👄 mnie po brzuszku :) i teraz jest taki slodzutki nawet dzisiaj kwiaty mi kupil na 5 miesiecy malzenstwa 🌻 :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skacz na swojego ogiera codziennie jak tylko zaczna sie dni plodne tak jak ja z M i widzisz udalo sie nam takze wam tez sie wtedy musi udac :) nie ma bata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...to super :D bo wiesz sa i tacy co sie boja i wola nie myslec:D :D moj tez kieyds calowal mi brzuszek zaczelam sie smiac i pytam dlaczego to tak :D a on ze kiedys tam bedzie jego dzidzia i juz sie cieszy na ta mysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze twoj M tez bardzo pragnie dzidzie wiec postarajcie sie w tym cyklu i idzcie na calosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia :D ta wiem zwlaszcza ze moj ma od poniedzialku urlop :D to tak planuje z rana:D codziennie :D bo rano to sily sa zawsze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia ... to zalezy czasem nie chce na ten temat wogole rozmawiac i nic slyszec :)a czasem to jest taki ze mnie tak nakreca ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaki jest kochany twoj M :) :) :) bo wiesz dziecko to samo szczescie :) [serce[ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dootka ja lece na 'Mam talent' a moj M chcial troche pograc to mu dam a ja poleze :) pa pa pa buziole i juz chybaDOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) kobitki a tu jeszcze wszyscy spia?? a ja sie juz wyspalam ciekawe jak tam nasze testujace ? :) ja czuje sie dzisiaj dobrze he hepogoda u mnie taka sobie nie pada ale tez nie ma slonca i jest dosc cieplo wiec moze dzisiaj jakis spacerek ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajnaaaaaa
dzien doberek :D a u mnie wrecz przeciwnie piekna pogoda :) wiec spacer bedzie na pewno :)))) ale dzis to mnie mega bubbies bola i troche w brzuchu ale ogolnie wspaniale samopoczucie :D milej niedzieli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) No jednak nici z 2 kresek robilam rano testa i 1 krecha.No nic ja sie z Wami pozegnam bo juz niemam sily do tego wszystkiego ilez mozna,ja narazie odpuszczam dzis 33dc a @ niema tylko leciusienkie brazowe plamienia moze sie rozkreci a jak nie to nie. Dziekuje Wam dziewczyny za wszystko i moze sie kiedys jeszzce odezwe.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Dzien doberek.:-)))))) U nas tez sliczna pogoda,wlasnie gotuje obiadek a potem spacerek murowany,mam ogromna ochote na grzybki sie wybrac. U mnie nadal bez zmian.@ nie ma.No i kawa inaczej smakuje. Zycze Wam milej niedzieli:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
evika pisalam wczoraj,ze bylam na zakupach z synem,i wszedzie za mna chodzil i jakos glupio bylo mi przy nim kupowac test.Syn ma 12 lat ,wiec kuma juz co to jest test ciazowy:-)))))Teraz zaluje ,ze jakos inaczej tego nie rozegralam,bo zachodze w glowe. W ostatnim pol roku maksymalnie odstepy miedzy@ mialam do 28 dni i w dodatku tylko raz,teraz jest juz 29 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia...:D :D u mnie wszystko oki :P zaczelismy pracowac nad dzidzi :P ale tych nog nie trzymalam w goze bo po min. mnie nogi bolaly :D :D ale siku nie szlam przez 40 min :P:P to super ze nadal nie masz @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki:)!!!!!!!!! Co tam u was tyle sie napisałyscie. Nie moglam pisac wczoraj bo moja mama przyjechala i wieczor z nia spedzilismy a dzie raniutko na spacerek pedem:D Moj maz dalej na NIE chociaz coraz bardziej ale pomalutku zaczyna sie przekonywac do tego z tym ze ciezko co kolwiek powiedziec teraz ale ................. ale urzedujemy codziennie tylko tez przerywaniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....powolo powoli moze czasu potrzebuje:P moj jak nawet byl na TAK to tez czesto robil przerywance :D :D ale teraz juz nie (moze sie boi bo by zje..... dostal ) :D :D :D a dzis jak mielismy SSS pomyslam o filmie "i kto to mowi" :D :D (scena zaplodnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×