Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika nie przejmuj sie nastepny cykl nastepna szansa tak samo i u mnie wczoraks ie troche wystarszylam i dzis myslalam jednak sie udalo bo tempka 37,2 ale rano nic nie bylo a teraz jak kichnelam sobie to lekko mnie zabolal brzuch,a pozniej poszlam do wc i troche brazowych plamien jest takze niewiem czemu tempka jest taka wysoka,ale pewnie jak na zakupy pojade to dostane @.No nic zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika kurcze jak smutno mi sie az zrobilo:( myslam ze ci sie udalo przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBILAM TEST !! NIE WYTRZYMALAM I ZROBILAM GO GODZINE TEMU (1 DZIEN OKRES SIE MI SPOZNIA) I TA DRUGA KRESKA JEST TAKA BLADO ROZOWA LEDWO WIDOCZNA...I KURDE NIE WIEM CO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za duze litery ale jestem zdenerwowana i nawet nie zauwazylam ze kliklam na capl loock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam pre-test i tu w ulotce pisze'.....nawet jezeli jedna z linii jest slabo widoczna -jest to ciaza'....jejku oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa a i sie boje ze to pomylka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z kim porozmawiac o tym a i rodzinie nie chce mowic bo ostatnio to...niestety sie nie udalo. maz nic nie mowi...on sie boi po prostu. ale ja jestem taka szczesliwa ze plakac sie mi chce z radosci. patrze na ten test i widze ta druga kreske ledwo widoczna ale jest -maz tez widzial wiec sobie nie uroilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze moze w pon pojade to zrobie bete najwyzej sie godzine do pracy spoznie.... cos zrobic musze albo test albo bete bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadie serdecznie graruluje:) evika nie martw sie tylko powtorz test za kilka dni jak@ nie przyjdzie A ja bede sie z wami pomalu rozstawala. Rozmawialam wczoraj z mezem przedstawialm mu wszystkie argumenty ale zdecydowanie powiedzial ze nie chce dziecka teraz a to ja na to ze koniec z przerywancem i albo gumy albo post........ i ze smutna mina zgodzil sie na gumy Nie powiem zeby mi nie bylo smutno po tym jak powiedzial NIE ale teraz przynajmniej nie bede sie łudziła. Trzymam mocno kciuki i tak za was i co jakis czas cos skrobne do was.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika moze zrob sobie bete jak mozesz? a do lekarza moze idziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika mam nadzieje ze test wyjdzie w tygodniu i bede mocno kciuki trzymała:) hehz moze gumki same beda pekały i nie bede musiala ich dziurawic ale mam nadzieje ze przez gumki szybciej zmieni zdanie:P Bede z wami pisała az kazda z was zajdzie w ciaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- wejs opakowanie gumek i przekluj igla :) sadystyczne ale podejrzewam ze moze byc skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dzieki dziewczyny za rady jak pierwsze 3 nie pekna to pozniej im pomoge:P napewno zmieni zdanie bo ile sie na marudzil ze to głupi pomysl a ja mu powiedzialam ze mi odpowiedz nie tez nei pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadie ....gratuluje!!!!!!!! ciesz sie razem z Toba evika.....co do Twojego wyniku dziwne, przeciez jestes juz po terminie, masz raczej regularne wiec dziwne zeby sie az tak spoznila...ja jednak mysle ze jest w ciazy i zrob kolejny test i jeszcze jeden jezeli na wyjdzie jedna krecha dopiero uwieze i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....uuuuu, barduo mi przykro ze musisz(z powodu zlej decyzji meza) odlozyc starania, ale dziewczyny maja racje z igla na gumki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nastawiam na ten cykl, jezeli sie nie uda, odkladam starania do odwolania :) odpoczne, przemysle wszytko i zobaczymy dalej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma :D ale to bylo kilka lat temu z przyszlym mezem bardzo chcieli dzidzi po 3 mies bycia razem udalo sie, lekarze mowili ze ciaza pozamaciczna kazali usunac ale rodzice sie nie dali po 9 mies urodzila sie zdrowa corcia. Po 3 latach kolezanka mowi do meza "kochanie jestem w ciazy" a on na to "z kim ??? " ja bym tagiego udusila :D ale ona sie tylko zaczeka smiac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie uda ci sie nei ma co myslec zle na zapas ja dalej jestem mysli ze szybko zmieni zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wiecie co jeden miesiac to byl taki ze kazdego dnia my się seksili.... kazdego procz okresu...i nic :( jesli ja naparwde teraz zaszlam to wg mnie tylko dlatego ze odpuscilam i przestalam myslec o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witajcie dziewczyny, evika,wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin,przykro mi,ze test wyszedl Tobie negatywnie. U mnie bez zmian,czyli @ sie nie pojawila,dzisiaj mialam bole w krzyzu i bole brzucha jak na @ do tego mam takie dziwne klucia w prawej pachwinie.Na toalete tez jakos chodze czesciej i takie male ilosci.Piersi nadal bola.Juz sama nie wiem.Bylam dzisiaj na zakupach i mialam zamiar kupic test,ale bylam z synem ,ktory chodzil za mna wszedzie i tak jakos nie chcialam przy nim kupowac.Jak do poniedzialku @ sie nie pojawi ,to z samego rana pojade po test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze duzo kobiet mowi o ty mze odpuszczaja starania z jakichs ppowodow i za jakis czas sa w ciazy, mi jest ciezko odpuscic jak lecielismy na przerywanym teraz jak beda gumy to juz wogole nie bede myslala. sadie - evika ma racje ciesz sie szczesciem i dbaj o was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×