Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia.....ale tak chcilao mi sie smiac :D :D :D ale sie nie dalam :D bo z mezem nie gadam :D to i smiac sie nie moglam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia bo wczoraj jak przyszlam do lozka to juz spal i nie bylo SSS i dzie z tego powodu mam kaprys i nie gadm z nim :D :D ajaks kara musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota- w ten sposob powie mci ze dobre podejscie jest do sprawy:) evika - to jednak test pozytywny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika....bo mnie nogi juz polalay bo paru minutach :D :D a pozatym nie gadam z M i nie chcialm zeby pytal co robie :D bo smiac juz sie zaczynal:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t onastepnym razem podnies same biodra a stopy ułóż na wrsalce i ajkby co to cwiczysz hahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wczoraj moj chłopina powiedział przez to chce dziecka ze mi sie w głopie po pieprzylo przez kafeteria a ja na to ze jak bylam w marcu u gina powiedzial ze juz mozemy sie starac to tez chcialam tylko wolałam poczekac do rownych 2 lat i jakby czesciej ze mna rozmawial to juz dawno by o tym wiedzial. I mialo nie byc sss ale mnie zbałamucił i 2 razy bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki a wy pewnie wszystkie spice he he albo jecie obiad my z M czekamy na naszego szefa bo maja przyjsc do nas na obiad o 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity!!! mnie nie bylo bo tak jakos sie z mezem zasiedzilam przed tv a potem poszlismy na kolacje i wlasnie wrocilismy, ale widze ze wy tez odpoczywalyscie ;) nic ide sie wykapac i poprzytulac do meza :D :D , slyszymy sie jutro :* papapapapapap kolorowych snow kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co robić!! W sobote zrobiłam test -pozytywny. W niedziele z pół wkładki takiej brązowej krwi miałam. dzis powtorzylam test- pozytywny. zadzwonie dzis do gin (tylko nie wiem czy moze cos mi powiedziec przez telefon bo bylam tylko raz u niego a chce zeby ciaze prowadzil mi) wizyty ma w czwartek. ja nie chce drugi raz przezywac tego koszmaru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! :) sadie---> Pójdź do innego lekarza może? Nie wiem, czy faktycznie tak jest ale podobno brązowe krwawienie nawet jak jest się w ciąży nie jest niebezpieczne, no chyba że jest obfite. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. evika---> Koniecznie powtórz test, tylko może odczekać kilka dni, tak jak piszesz, ja myślę, że Ci się udało :) Może Was to zdziwi, może nie, ale u Nas w tym miesiącu nie ma starań, z rożnych powodów, ale to mnie nie martwi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witajcie dziewczyny, dzisiaj rano wyslalam meza do apteki po test,zrobilam ,no i wyszly dwie krechy.Jestem w szoku! Nie wiem co mam zrobic,na 14 mam do pracy i czasami musze dzwigac,a to raczej niebezpieczne.Jutro powtorze test i chyba jak najszybciej musze sie udac do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
ciaza,czy nie ciaza, dziekuje.Jakos to do mnie nie dociera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcesz na razie mówić o ciąży w pracy, to możesz powiedzieć, że boli Cię kręgosłup i nie dasz rady dźwigać, ale wiadomo tak to możesz pewnie nie więcej niż 2 tygodnie mówić... A planowałaś tę ciąże? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Wiesz,planowac to az tak nie planowalismy,ostatnio tylko stwierdzilismy ,ze jak bedzie to bedzie no i pierwszy raz pozwolilismy sobie do konca,no i rezultaty widac. Ta jedna kreseczka jest troszke jasniejsza,ale rowniez bardzo widoczna. Z praca nie wiem co mam zrobic,na poczatku tak jak mowisz,choc szczerze boli mnie w krzyzu. Dalej nie moge ochlonac,a moj maz sie tylko smieje-jakas dziwna reakcja:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika---> Jak dasz radę, to może powtórz dopiero w śr...zawsze większa szansa, że pokaże dwie zdecydowane kreski ;) No a u Nas, to tak jak pisałam, ja nie chce starać się "jak będzie to będzie", bo już jestem poza etapem w życiu, że nie myślę o tym, czy jestem, czy nie, i seks w płodne wychodzi np. raz, czy dwa, a ja i tak dumam, czy jestem, bo już po prostu chce być... W tym miesiącu czeka Nas kolejna poważna rozmowa, bo albo jeszcze próbujemy od października tak na poważnie, albo dopiero od nowego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie dobrze ja juz po pracy to znaczy juz od 1 godzinb sie bycze bo chdze tylko na 2 godziny taka mam teraz prace w stanie blogoslawionym w tym tygodiu wybieram sie do lekarza :) czekam az mnie szef zapisze juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika odpoczywam jak najwiecej i ja tez sie szybko mecze terez i bardzo jestem spiaca :) a sluz to ja mam taki jak opisujesz mam o bardzo duzo takze mysle ze zafasolkowalas :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia ja nie jestem w ciąży, a jestem ciągle zmęczona i spać mi się chce ;), ale akurat jakoś ostatnie dwie noce kiepsko spałam, płytko, często się budziłam, więc już dziś jestem prawie jak zombie ;). Edzia---> To jest szanse, że jeszcze w tym tygodniu pójdziesz do lekarza? Evilka---> To poczekaj do środy i wtedy teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×