Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość amoze
edzia,no to gratuluje:-) lola,moze i u Ciebie wszystko jest na dobrej drodze. Ja troche zaluje ,ze jednak dzisiaj nie kupilam tego testu. Teraz bede sie dalej nakrecala i glowila.Normalnie przed miesiaczka to mam tak sucho a teraz caly czas mam taki dziwny sluz.To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Jest raczej przezroczysty,albo musze zalozyc czarna bielizne.Tak ,czy inaczej wy tez przed @ macie tak sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia zerknij sobie na moj wykresik mam go w stopce,ale teraz znow bylam w wc i lekkie brazowe plamienia sa takze pewnie idzie ta wredna @:( a juz sie tak cieszylam ze tak ladnie tempka skoczyla ze czulam bole owulke i nawet w pt w zeszlym tyg mialam troszke sluzu z krwia takie niteczki i myslalam ze sie zagniezdzalo a tu lipa:( dorotko witaj co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola juz patrzylam na ten wykres super masz go zrobiony :) witaj dorotka i dziekuje za gratulacje wszystkim ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie tez podoba i taki jest ladny a tu dupa nic z tego bo niewiem co te plamienia brazowe moga oznaczac jak jestem to niechce poronic kolejny raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez milam ten wykres zrobic, tylko raz ze nie zabardzo umilam, dwa milam obawy czy oby sie zabardzo nie nakrece a po trzecie po miesiacu uzywania kazali placic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem ze tam to sie tylko nakrecac idzie ale ludzilam sie ze to cos pomorze,a co do placenia to ja zalozylam nowe konto na innym liginie i emailu:) dalej mam lekkie te plamienia i troszeczke krwi razem z brazowym ale tak milimetr doslownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola...jezeli jestes w ciazy to lekkie krwawienia w dniach spodziewanej @ maoga wystapic, nawet do 3 mies,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana no ok ale czemu brazowe plamienie tez lekkie? czytam ze to moze oznaczac nisi poziom progesteronu prawda? a sama niewiem jak jej nie bedzie do p to robie testa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika...fajnie, tylko mysle ze po tylu godz moze byc test niewazny no nie wiem nie znam sie...ale jak powtorzysz bedziemy juz wiedzialy wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika a szybko bys nie zrobila tego? no nic skoro nie to szkoda ja sie tez za chwilke juz bede zbierala bo bedziemy filmik ogladac w kominku sie pali takze fajnie jest:) to milego wieczorku zycze wszystkim.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola w kazdym badz razie doczytalam sie tam ze te ciemne krwawienia w czasie ciazy nie sa oki i lepeij do lekarza isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no jasne ale niestety to w irl do 3 razy to jest normalka poronienie.kolezanka miala podobnie i mowili ze samo zeszlo bez usg bez niczego.Hmm Irlandcy lekarze to konowaly!!! mam nadzieje ze @ sie rozkreca a mozesz mi tego linka jeszcze raz dobrze skopioac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu teraz to mi tez nic nie wyskakuje :( ale zobacz na kafeteri.pl tez maja taki temat z forum to sie dokladnie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no czytalam ze tez sie tak moze zdarzac na poczatku no nic nie zrobie czekam do pn jak nie przyjdzie robie testa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×