Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ciaza czy... nie sa szanse, tylko na 100% pojde do lekarza w tym tygodniu w koncu to juz bedzie 7 tydzien :) ale ten czas leci 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w 5 tyg., to może Ci jeszcze nie wykazać...Ja bym tych globulek na razie nie brała, na Twoim miejscu...Często padają opinię, że nadżerkę leczy się dopiero po 1 ciąży, no i ona ciąży nie zagraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika kup sobie test co wykrywa 6 dnia ciaze to bedzieaz wiedziala czy jestes czy nie bo ona wykrywa juz od 10 a te zwyle dopiero 0d 25 wykrywaja ciaze takze sprobowac mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a to nie przesadziliście z tym, że już badanie nasienia, przecież chyba latami się nie stracie? A co znaczy, że 47 proc. facetów ma problemy z płodnością? No to raczej nie oznacza, że nie może mieć dzieci...Nie słyszałam o tym. Myślę że podobnie tyle kobiet też ma problemy hormonalne, ginekologiczne, ale odsetek niepłodnych jest mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem przychodzą różne myśli do głowy, gdybyśmy nie mogli, to byśmy adoptowali. Bo nie wiem czy przez lata chciałabym eksperymentować na swoim ciele, brać tony leków, jakieś zabiegi, ciągłe nadzieje i rozczarowania, no ale oczywiście teoretycznie sobie piszę, czasem w praktyce bywa zupełnie inaczej...Ale jak na razie jestem zdanie, że nic na siłę, co innego mieć nadzieje i strać się naturalnie, a co innego kombinowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie, to i kiedyś zdarzały się małżeństwa które nie mogły mieć dzieci, te które miały dopiero po 10, 15 latach małżeństwa ...chyba w każdej rodzinie są takie przypadki...Tylko teraz świadomość ludzi z reguły jest większa, więcej różnych niedomagań się diagnozuje ze względy na lepszy sprzęt, więc się o tym wszystkim mówi i stąd przekonanie, że gorzej jest z płodnością niż kiedyś...Może i gorzej, ale też pewne jest to, że wiele więcej wcześniaków się ratuje, więcej dzieci udaje się uratować w pierwszych miesiącach życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ale wiesz jak to jest...pewnie w część cykli, to nie trafiliście na szczyt płodności, bo piszesz, że dopiero od tego cyklu na poważnie...No i chyba to też nie powinno się tak liczyć, ze 1,5 roku starań...No i ja właśnie nie chce tak robić, bo jak masz regularne, chcesz dziecko, to kochasz się z 5 razy w płodne i wtedy czekasz, wiesz kiedy trzeba i tyle, mi by teraz wyszedł 3 cykl, ale tak na prawdę chyba nie mogę tak tego liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moim zdaniem, to niektórym pomaga kochanie się na luzie, a innym nie, nie ma reguły, niektórzy muszę się ostro wziąć żeby było, a inni Ci co mają problemy z dystansem, to właśnie lepiej żeby starali się na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie właśnie mi też po psychice dawało o dziwo, bo myślałam, ze tak nie będzie, że nie zaszłam choć staraniami nazwać tego nie można było...Wiesz hormonami, to chyba nie masz co się martwić, tym bardziej, jak masz minimalne odchylenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się okaże, oby pomyślnie :). W każdym razie chyba lepiej wiedzieć o jakiś niedomaganiach, a nie tak jak wiele kobiet ma, mówią im, że wszystko ok, bo nie chce się robić dodatkowych badań, a ciąży nie ma latami...a później w klinikach nie płodności wychodzi wiele niedomagań i wielkie zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc masz sporą szansę ;). Ja tam też bym wolała konkretne objawy od początku ;), szczególnie to jest dobre, jak się ktoś nie spodziewa, to od razu ma sygnał...bo przecież niektóre kobiety palą, ciężko pracują, a tak szybciej się skapną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to pewnie po kilku dniach, bym zaczęła mieć myśli, tzn. chodzi mi o to jakbym się nie spodziewała, ale już chyba mi to nie grozi przed pierwszym dzieckiem :D. Mam bardzo regularne, więc kilka dni odchylenia byłoby zastanawiające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to jakoś mocno nie stresuje, bo póki co nie mam czym, tylko wkurza mnie, to myślenie, czy może tak, czynie, brrr...wtedy nie mogę się nad niczym skupić. Pewnie myślałaś, jak zaczynaliście bez zabezpieczenia, że szybko zajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pamiętam, że pisałaś, że jak teraz się nie uda, to musicie trochę poczekać. Ale może to i dobrze, że wcześniej nie zaszłaś ;), macie więcej czasu dla siebie ;), a zajść i tak zajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×