Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

witam wszystkie kobitki:) Gratuluje tym co sie udalo:) dbajcie o siebie u mnie po staremu okresu nie ma a sluzu to mam tyle ze chyba z miska zaczne chodzic w piatek jestem zapisana do gina to mi powie skad ten sluz przepraszam ze sie nie odzywalam ale nie bylo mnie w domku Evika wszytkiego naj naj naj (przepraszam za spoznienie):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze tobie sie udalo:) u mnie to jest wykluczone bo i beta i test negatywne wiec nie wiem skad az tyle tego sluzu ale w piatek sie dowiem mam nadzieje to napisze skad ten sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam bo umowilam sie z mama bede jakos kolo wieczorka buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj!!! jestem dopiero:(:( gratuluje 2 kreseczek kobitki :*:*:* a u nas to nie wiem jak bedzie, maz rano wstal i chory:(:(:( wiec starania pewno odlozymy :( :(:( no i nie wiem jak to z urlopem, moze wyzdrowieje do niedzieli :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarza wizyta na czwartek. powiedzial zebym brala tylko kwas foliowy...ze to zbyt wczesna ciaza bla bla. ja wiem i rozumiem bo to 3 tydzien.... ale kurde wczoraj plamilam...dzis mialam tyle nerowo ze glowa mi peka od placzu i wsyztskiego i znowu plamilam tak jak rok temu. nic z tej ciazy nie bedzie.... maz cyrki odprawia ja mam obrone w poniedzialek praca......nie wiem nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadie---> Spokojnie, bo to nic Ci nie da, to panikowanie...chyba faktycznie za wcześnie, żeby móc z tym ewentualnie coś zrobić, zresztą nic nie wiadomo, więc musisz być dobrej myśli. Ściskam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadie...nie denerwuj sie, to tylko moze ci zaszkodzic, wez goraca kapiel (z olejkiem) odprez sie i odstersuj. Wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijemy oboje:P a zaraz sie idziemy kapac i do spania :D wiec juz dzis nie lukne do was :D papapapa kolorowych senkow all :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąblinka
cześć dziewczyny :-) tak się dopiszę co by mi się na sercu lżej zrobiło... :-) jestem po owulce, i teraz najgorsze, .....czekanie ..te dłuuugie 2 tygodnie żeby test zrobić......szkoda, że się nie da zrobić testu po 2 czy 3 dniach...tylko w dniu spodziewanej @... ciąża ..przeczytałam Twój pierwszy post z 16 sierpnia i jakbym siebie dziś słyszała :-)..musiałam się z Wami podzielić oczekiwaniem mym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąblinka
pewnie że zostanę :-) ale kota przy tym czekaniu dostanę ...hihihi..oby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąblinka
powiedz mi kochana jak się nicka zaczernia..w ogóle pierwszy raz na forum coś napisałam :-) wiesz jest 120 stron, zapewne wkrótce je wszystkie przeczytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór panienki!!!!!!!!:) Co u was nowego niestety nie mam czasu pisac jestem troszke zalatana:( nie sadziłam ze kiedys to powiem : ciesze sie ze nei jestem w ciazy. Powód: z mężem wynajmujemy mieszkanie i niestety musimy się wyprowadzić do końca września i kolejne dziecko by bylo niestety ciężarem:( Pisze do was teraz bo nie wiem kiedy bede miala czas. Gratuluje wam wszystkim 2 kreseczek i tzymam kciuki zebyscie wytrwały do rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jeszcze z wami kilka chwil będę więc piszcie co sie dzialo u was w ostatnich dniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapewne jesteś w ciazy tylko za wczesnie test zrobilas a i mam goraca nadzieje ze w środę już wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po paru godz wynik jest nie miarodajny z tym ze kilka kobiet tez pisało że właśnie po paru godz widziały lekuteńko 2 kreski i były w ciaży wiec jeszcze nic nie jest przesądzone wiec ty tez za siebie trzymaj kciuki a na pewno sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje ze test bedzie pozytywny w środę:) a bo ich córka skądś wraca i neistety musi gdzieś mieszkać a jaka jest prawda to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie nie mamy dwa tyg żeby gdzieś się zakotwiczyć i szukać czegoś:( pewnie bedzie ciezko ale nigdy nie jest łatwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie mamy bo babcia mojego meza mu zapisała tylko po jej śmierci ale on chce sie do corki wyprowadzic bo ma duzy dom tylko jeszcze nie wie kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee szkoda:( ale nawet jak chory to fajnie sie moze rozgrzac:d mnie od wczoraj tak masakrycznie gardło boli ze pomału trace głos:( chociaz juz troszke lepiej jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! aj teraz tez bede zadko bywac, bo maz w domu juz ma urlop i 2 jest chory wiec sobie z nim leze zeby mu milo bylo!! Ale mimo choroby dzialamy :P:P oby do konca :P :D :D evika.... kochana jak samopoczucie ? wiesz ze ja co do 2 kresek u ciebie nie mam watpliwosci :P:*:*:*:* monia.... no szkoda ze tak u ciebie sie porobilo :( ech chyba ci nasi mezowie jednak czasem maja racje(moze cos przeczowaja) bedzie dobrze, jestesmy z Toba :*:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×