Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

cześć dziewczyny :-) evika:-) wzruszająca fotka :D:D migotka - ja też mam treningi przed płodnymi a od jutra tadamm! dni płodne, właśnie się dziś dowiedziałam, że dziadek męża umarł, i w czwartek pogrzeb a w sobotę wesele siostry, eh życie ... a tu starania o nowe życie.. :-) dobranoc dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!!!!!!!!!! evika super zdjecie:)))) piekne Bablinko takie jest zycie jedni umieaja a drudzy sie rodza nic na to nie poradzimy:( trzymam kciuki za owocne staranka:) A co u reszty Kobitek??:D U mnie nic nowego co troche pytam meza czy nie chce miec drugiego takiego dzidziusia jak nasza mala to juz tylko mowi w krotce no kto wie kto wie moze a noz neibawem zmieni zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia! :) A nie wkurza Ci się mąż, jak tam ciągle go zagadujesz o dziecko? ;) No właśnie dorci już z tydzień nie ma na topiku...mam nadzieje, że się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :-) to może monia wkrótce i będą "oficjalne" staranka :D:D a ja się doczekałam i jak codziennie na ten piątek czekałam, nadszedł w końcu :-) i dziś rozpoczynamy starania sialala :-) i jak w mej stopce: w tym cyklu na pewno się uda :D:D pełna optymizmu jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dziewczeta sie ostro przygotowuja na przytulanki :) trzymam kciuki zeby wam sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko czy beda oficjalne starania to nie weim bo moj M narobi mi nadziei a pozneij sie wycofuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok:) ja sie czzuje kiepskawo.cal noc nie spalam a w tym cyklu sie nie udalo.ale tluamcze to sobie stresem i choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczoru evika :-) monia też się rozmarzyłam...jak mówię moim rodzicom, że będą dziadkami... ale..--> jako że w tym cyklu na pewno się uda :-) jest nadzieja :D:D migotka to razem testujemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy jak będzie z testowaniem :D, ale jakby co to ja dopiero w listopadzie będę testować :D. W poniedziałek masz owulkę, jakoś wcześnie ;). Mi z kalkulatora wynika że w czwartek, czyli pewnie będe miała w środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi w kalkulatorach wychodzi zawsze za późno gdyż zazwyczaj mam owulację w 12 lub 13 dniu cyklu a mi piszą, że 15 czy 16..a ja bardzo bacznie obserwuję śluz i swoje ciało i bóle, nie bóle jajnikowate i lepiej wiem :P:P w poprzednich cyklach działałam inaczej niż w tym chcę, co 2 czy 3 dni, a teraz spróbujemy codziennie od 10 dnia cyklu czyli od dziś(no już w sumie parę dni temu zaczęliśmy) a mam dziś już piękny śluz :-) także podejrzewam iż właśnie za 2 czy 3 dni owulina będzie jak w mordę strzelił :D:D a Ty migotko jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie póki co ja zamierzam co dwa dni, ale przed owulką, to dwa dni przed i w owulkę zamierzam codziennie ;). Mi to chyba najtrudniej jest określić kiedy się te płodne zaczynają, nie mam zbytnio śluzu jeszcze, więc może już dziś, albo i dopiero w sb, a w ndz, to już raczej na bank... Mam dużo większą ochotę bez gumki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz dość wcześniej owulację, jak 12, 13 dnia...ja raczej mam 14, 15 dzień, bo wtedy mam plamienie owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dziś będziemy działać, jutro mamy zajęcia poza domem ;), no i w ndz musi być działanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy wcześnie, chyba normalnie, dużo chyba dziewczyn ma w 13 dniu cyklu, to kochana powodzenia i oby nam się udało :-) :-) wspaniale by było jak byśmy obie miały teraz 2 kreski :-) :-), no zobaczymy :D:D idę rybkę smażyć :D pyszotka, kocham ryby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) robilam drugi test i kurczę niestety jedna krecha.. pozostaje mi teraz czekać na wizyte u gin.... A Wam zycze powodzenia!!!! Pozdrowionka:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D no evika, pięknie :-)a ja się też nie mogę doczekać żeby dobrą nowinę rozgłaszać :P:P, u mnie świetnie, 11 i 12 dc zaliczony :D:D miłośnie i radośnie :D:D, jutro owulina powinna być, kawkę piję i myślę o wędrujących plemnikach :D:P, we wtorek lecimy do Polski na ten pogrzeb i ślub (aha a jutro po raz najostatniejszy idę poszukać sukienki :D:D) na pewno niedługo będziesz się lepiej już czuła :-) a właśnie co Was dziewczyny ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, mam mega cierpliwość :D:D piękną masz stopkę :-),tak tak wiem, kontynuacja deprawacji małoletniej sąsiadki nastąpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!! zyje :P:P:P Nie pisze, bo jakos chce odpoczac od tego wszystkiego i bylo mi smutno:( @ dostalam 2 dni przed (30.09 planowane 2.10), az sie mi plakac chcialo ech. Chyba za bardzo wszystko przezywam. w tym cyklu nie licze ktory cykl i kiedy plodne, bo i tak nie wiem jak ten cykl bedzie wygladal skoro ostani sie zmienil. Dlatego tez i tu nie zagladalam :( Pozdrawiam Was wszystkie i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga079
No i dostałam okres...parszywy świat...Do tego pójdę do piekła bo zaczynam nienawidzić ciężarne,które widzę na ulicach... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Już się o ciebie zamartwiałam dorcia ;) Nie martw się, nic się nie stało, masz kolejny cykl :). No właśnie nie chciałabym żebyśmy sie nakręcali na topiku i mówiły tylko o zajściu, ciąży, bo nie każdemu to służy...Więc proponuje poruszać różne miłe tematy :), a jak chcecie, to i te mniej miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, spadam na 2 tygodnie do Polski,odezwę się po powrocie bo teraz daję prywatnego laptopa do naprawy więc, odezwę się jak wrócę :D:D pa dziewczyny kochane :-)trzymajcie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Pani!!:) Jak wam zycie uplywa???? Dawno tu nie pisalam bo w sumie o czym:p U mnie git co jakis czas powiem mojemu M o dzidziusiu kilka zdan no ale w sumie narazie nic nie mowi:P Pozdrawiam was goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×