Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiesz moja kolezanka po 2 latach brania tabl anty pozniej 6m-cy miala plastry anty i ostatnio @ spoznial jej sie miesiac i zrobila 3 testy wszystkie pozytywne a poszla do gina i ciazy nei bylo czyli pewnie cos z hormonami ale kto wie moze u ciebie jest ciaza. A 2 testy z porannego moczu robilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola...ja nie miezylam nigdy temp i niestety sie nie znam na tym, ale skoro okersu nie widac to super a na test moze zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam do wyboru albo cesarke albo porod sn tylko ze jakbym rodzila naturalnie to mogłoby dojsc do rozerwania szyjki macicy i wolałam cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakby mogla byc ciaza jak temp 36,2 przez wiekszosc cyklu,a tak chcialam dostac @ przed wylotem do Rzymu a lecimy w przyszly pt i znajac zycie pewnie dostane:( nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...acha ale mysle ze wiele zalezy od lekarza. Sasiadka opowiadala mi ze jej corka tez mila miec cesarke{dziecko w 6 mies sie obrucilo{ tyle ze sie uparla ze woli rodzic naturalnie. mila super lekarza ktorz sie nia zaja, chodzila co kilka dni na wizyty, urodzila wszystko bylo super miala tylko male ciecie a po 3 dniach wyszla z dzidzia do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1 porodu do drugiej ciazy minelo 9 m-cy wiec troche za wczesnie i mogło by mi przy 2 porodzie rozerwac szyjke macicy i troche sie balam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulka12
Tak, testy z porannego moczu. Pierwszy pozytywny, drugi po godz. negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... widze ze nikomu nie chce sie pisac. 29 mam wizyte u gin. juz sie nie moge doczekac:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no nie chce sie pisac bo pewnie narazie nie ma o czym:P A @ dostalas bo ostatnio cos pisalas ze nie masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby dostalam okres 3.11 ale bez bolowy no i skrzepow nie bylo trwal 3 dni . Jak juz kiedys pisalam cykl byl bezowulacyjny wg mnie. Teraz nawet nie wiem kiedy i czy wogole bedzie owulacja bo ostatnie 2 cykle kompletnie mi sie rozwalily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i jakos nie chce mi sie juz starac o ciaze, bedzie co ma byc...# zreszta pisalam na topiku eviki wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorcia! Spoko damy radę ;) Mi się jakieś zapalenie przyplątało i muszę w tym cyklu odpuścić, cholera no... A Ty wiesz co u Ciebie jest przyczyną rozwalonych cyklów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczeta ze wam sie nie udaje:( bez obawy Migotka sie podleczy i dzidzius od razu bedzie:D a Dorota to bie tez sie trafi tylko trzeba podejsc do tego z dystansem albo podejmijcie starania dopiero od stycznia;) Bedzie wszystko git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myza
mam pytanie wczoraj nad ranem obudzil mnnie ból w okolicahc tak jakby wątroby przez 3 h nie umilam zasnąc ale jakos minelo i do tego co prawda torche wymusialm wymioty ale ni e przeszlo dopiero po 2 godzinach zasnelam dzis mam 8 dzien cyklu a moj tem wynosi 37 ,00i od owulacji jest wysoka spadla tylko nie znacznie mam metaliczny smak w ustach pobolewaja mnie jajniki miesaczke mialam 10 pazdzernika niby milam bo nie byla taka jak zawsze w srode miam norlanie okres ,w czwartek byla ae juz nie taka po poludnia nie bylo jej wclae az do piatku gdy rano znow pojawily sie plamienia i w sobote juz nie bylo zawsze mam 4 dni dni okres i zawsze pierwszy dzien to sa tylko plamienia i rozkreca sie dopiero na drugi dzien a tu bylo inaczej i moja tem nie spada nadal jestem jaks ospala i zmeczona robilma test w tatym tygodniu w czwartek ale wyszled negatywny niewem co myslec poczekac pare dni i zrobic kolejny test czy isc na bete???????dodalm ze jestem zdorwa ani nie jestem przezioebiona ani nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×