Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czemu ma Ci lekarz zakazać picia kawy? no właśnie zobaczę, jak USG będzie ok, a o tym dowiem się od razu, to chyba nie będę czekac na wyniki cytologii, no zobaczę co mi ginka powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tak sobie pisze nie mam pojecia co mi bedzie mozna a co nie:P jak na usg bedzie wszystko w porzadku to nie ma na co czekac:) Ide mojego M na karmic bede za kilka chwil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam, że jest ok, bo brązowego plamienia póki co w tym cyklu w ogóle nie ma, więc jest duża szansa, że to tylko od tego zapalenia było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, oby :). teraz jakieś torbiele mi chodzą po głowie, wymyślam sobie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia wrrr :D zobacze jak dostane do konca tyg @ to nie bede myslec o 2 gin a jezeli do niedz nic nie bedzie to pojde w pl prywatnie i tyle :P bo tu juz nie zdaze pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...a moj gin zapytal jest pani u mnie 1 raz to dobrze by bylo zrobic odrazu usg i sprawdzic co tam...:D :D tak czy siek usg chcial zrobic bo stwierdzil ze to albo ciaza albo...no wlasnie cysta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze, że Ci od razu zrobił, bez tego badanie jest niepełne...ja nie miałam od razu, bo w tym gabinecie nie było, no i lepiej w moim przypadku było zrobić po wyleczeniu infekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologia u mnie tez na 100% oki jest bo by pewno juz dzwonila mysle...wsumie gin powiedzial ze jest super u mnie wszystko tylko ta cysta...ktora mam sie nie przejmowac ale niestety nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile w pl kosztuje usg ...bo trzeba placic nie...? ja zaplacilam 35e bo kasa chorych za to nie placi wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prawie nic nie kosztuje, mam abonament 50 zł miesięcznie w prywatnej przychodni z pracy męża, ma sporo badań i nielimitowaną liczbę konsultacji w tym, no ale lekarze są tam tacy średni...więc opłaca sie tylko robić badania, nic poważnego bym tak nie leczyła...no ale plus, że nie trzeba na nic czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owulacyjne też nie wiem, bo nigdy nie kupowałam, ale może kupię tak dla sprawdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aj wlasnie sobie kupie w pl jak beda tansze i odrazu testy ciazow bo u mnie tez okolo10e kosztuja to troche zaoszczedze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde ale sie zle czuje :( wczoraj wieczorem to az sie mi plakac chcialo z bolu tych piersi :( hehheh jest jeden plus sa ladne okraglutkie i wieksze niz zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nianka sasiadki :D :D ma tez niezly problem :D piersi tez ja bola i sa wielgasne :D do tego brzuch w ciagu kilku mies wygalada jak w 5 mies ciazy i mowi ze 2 ostanie cykle @ spoznia sie jje o 3 tyg :D mowie ze jest w ciazy a ona ze na 100% nie...ale kto tam wie ...ja mysle ze jest tylko przyznac sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe kupe ze 3 :P:P a co :D i 10 owul mysle kupic albo i wiecej...bo sie boje czy bede mila ta owulacje..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten ból piersi może mieć związek z cystą? cysty, nadżerki, infekcje, to jak mówi wielu lekarzy normalne przypadłości u kobiet...tylko niestety bywa, że i one utrudniają zajście w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta nie martwcie sie na zapas podleczycie sie i urodzicie gromadke malych zdrowych i slicznych dzidziusiów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×