Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Rozumiecie teraz czemu się boję i robię te testy jak nienormalna... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam, leczy sie niedoczynność którą to Hashimoto powoduje. Samego hashimoto ( przeciwciała tarczycowe) się nie leczy, bo je sie ma i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, nie.... bo gdybym miała samą niedoczynność to jeszcze ujdzie.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaonna ... ale pomysl jezeli jestes w ciazy los ci splatal takiego figla albo dal ci taka wielka szanse to napewno po to zeby bylo wszystko dobrze...ja trzymam kciuki zeby sie ulozylo jak najlepiej dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja mykam pranie rozwiesic i potem na miasto....odezwe sie jak bede w domciu..... ....joanna 3mam kciuki zeby bylo dobrze i zagladaj do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny. Mam problem mam duzo sluzu takiego mlecznego nie ciagnacego sie ale temp niska 36,5 a dzis mam 43dc a przez ostatnie msc miala co 29-32.I w sobote i niedziele mialam troche plamienia jasno brazowe ale teraz cisza niewiem co jest grane a test robilam w 32dc i 1 krecha. Czy jest mozliwa ciaza przy takiej niskiej temp? jaki sluz jest w ciazy? Lekko mnie czasami zakluje zwlaszcza po mocnym wysilku w okolicach pr jajnika,i duuzo jem hehe:) ale niema sie co nakrecac. Ciekawa jestem czemu tak mi sie opoznia i co te lekkie plamienia brazowe mogly oznaczac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, może zrób 2 test, bo 32 dnia mógł Ci jeszcze nie wykazać...w moim przypadku brązowe plamienie to raczej objaw zapalenia, piszę że raczej, bo jeszcze pewne to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka Powiem Ci ze mi sie okres zaczynal przez 3 msc od plamien 2dni plamienia pozniej okres a teraz lekkie plamienia z leciutka nitka krwi i pozniej juz tylko sluz gesty mleczny i tyle,ale zastanawia mnie ta niska temp no zobaczymy.Zrobie testa jednego jutro a nastepnego w sobote jakby nic nie wyszlo,bo jestem jutro na wizyte do szpitala umowiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że idziesz jutro na badania tak? Nie chce Cię martwić, ale ta niska temperatura dobrze nie wróży, tzn. że raczej nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka no wlasnie cos mi sie ta niska temp nie podoba i dlatego nie licze na ciaze, zobaczymy.Nie napalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Co tam u Was? :) Ja jestem dobrej myśli, bo dziś 22 dzień cyklu, a tego głupiego brązowego plamienia nie widać, a już go tydzień przed okresem miewałam, czasem nawet niedługo po owulce...więc raczej te globulki działają i mam nadzieje, że to tylko zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, mam nadzieje że nastawienie do starania pozytywne ;). Na prawdę nie masz powodu do obaw, takie są fakty (nie mieliśmy jeszcze konkretnych starań), to nie tylko moje głupie pocieszanie, ja mam tak samo przecież...;). To w pn zaczynasz rajd po lekarzach? ;). I dobrze będziesz spokojniejsza. Monia, a Ty lecz ząbki i co tak jeszcze trzeba ;), do maja już niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki.... ...niedawno wrocilam do domu, robilam niepotrzebne jak zwykle zakupy :D to cos dla meza bo za pol ceny to dal siostry bo z mexx i tylko 10e a to dla synka szwagierki bo tak tanio to szkoda nie kupic...itd...itp...padam jak x... ...migotka e tam nie zrazilam sie do niczego, wrecz przeciwnie dopiero sie nakrecam :P.Brzuch mnie na szczescie dzis nie boli wogole tylko piersi ale to juz malenku bol. Zlapalam chyba jakiegos wirusa bo wczoraj chyba z 5 razy na wc siedzilam. Mierze jak narazie temp 2 dzien :D i bylo 36.9 (wczoraj 36,8). Wizyta juz w pon...tak sie ciesze ale mam tez stresa, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka...dokladnie nie bylo staran... bo co to jest jak u mnie 1 raz wypadlo bo owul sie przes. ale jestem nastawiona ze po wizycie u gin napewno bedzie juz lepiej. Czesto chodze siku i czasem mocz jest bardzo zolty troche mnie to martwi oby cos sie nie przyplatalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia widzę, że na topiku eviki robisz nam reklamę ;), tylko ja Ci za nią nie zapłacę :D. A poważnie, to może jakaś infekcja układu moczowego Cię dopadła, ale jak Cię nic nie piecze, to możliwe, że to przejściowe...Ja ostatnio zauważyłam, że tuż przed okresem tak 2, 3 dni mam właśnie takie parcie na pęcherze, że mogę chodzić szczególnie wieczorem co pół godziny do kibelka, ale w nocy nie wstaję, nie czuję że mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o migotka :) hehehhe ja pieniedzy nie chce...tylko zauwazylam ze sa tam dziewczyny ktore czekaja tak ja i my :P ...nie nic nie czuje zeby pieklo lub swedzialo...teraz siku juz jest normalne...moze jak dlogo trzymalam to bylo ciemno zolte...nie mam pojecia...a ja znowu sie najadlam, 2 sniadania 2 obiady i jeszcze teraz schabowego :D i miedzxy czasie jablko i czekolade :D masakra :D no i bulke na miescie :D...az mnie maz okrzyczal ze jem jak...za dwoch a potem bede jeczec ze tu i tu mi uroslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja czekam na wyjaśnienei czy jestem czy nie... @ spóźnia mi sie 3 dni ale nie mam odwagi zrobic testu boje sie rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×