Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej Dorota!!!! Co tam u Ciebie????? U mnie jest wszystko git coraz blizej @ bo juz w piatek. A w czoraj robilismy w domku impreze andrzejkową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ni jak.... syski mnie znowu zaczely bolec o wogole ujowo sie czuje... ...ale jutro wizyta mam nadzieje ze cos poradzi na te bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka No mnie tylko boli brzuch tak na srodku wczoraj zwlaszcza wieczor na lozku jak lezalam.A dzis temp 36,6 hmm a najnizsza mialam 36,2 no zobaczymy.Czekam dalej na @ i zastanawiam sie czy przyjdzie czy nie. Dzis u Nas dosc troche sniegu napadalo gdzies kolo 5-7 cm. Szok jak na Irlandie. Ja uz obiadzik prawie gotowy i pozniej do znajomych jedziemy na kawke i zobaczyc 2msc dziecko coreczke juz sie nie moge doczekac:) Jak Wam niedziela mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola... mnie brzuch boli juz od okolo mies z przerwami syski zreszta tez niby na kilka dni mialm spokoj ale znowu :( ...dzis mialam 36.7 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napewno nic zlego sie nie dzieje:) ja ide we wtorek ale do rodzinnego bo cos źle sie czuje i złote pierscionki i obraczka brudza mi palce i wszyscy mowia ze chyba cos ze mna nei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rzadko zwracam uwagee na takie zabobony ale wole isc niz miec ich caly czas nad glową mowiacych: moze jestes chora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....slicznemasz te suwaczki...zwlaszcza ten pierwszy:P: ...jakies mi wielgasne syfki wyskoczyly , masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 3maj sie cieplo w te mroźne dni:) ja ide z małą bajke barbi oglądać:) Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznyny! Jak się macie, pewnie zimowo? ;) dorcia---> W Austrii też śnieg jest? Czekam na wieści po Twojej wizycie u lekarza... monia---> To powinniśmy dostać okres prawie tak samo, ja powinnam czw, pt mieć...mam nadziej, że znów będzie jak w zegarku, a poprzedni cykl to tylko był mały wyjątek od reguły ;). Spokojnie na niego czekam, żeby przyszedł, bo starań nie było ze względu na infekcję...ale póki co jest dobrze, bo to brązowego dziadostwa tzn. plamienia nie zauważyłam w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Migotko:)!!!!! ja mam dostac najpoźniej w tym tyg w piątek i dostane staran nie bylo bo przytulanki z gumka byly bylo kilka razy bez ale dla mnie to sie juz nie liczy:P u mnei zimno jak diabli ale ja lubie zime jestem ze stycznia to mmoze dlatego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro ide do lekarza i sie boje:( wczoraj i dzis jak sobie lerzalam na wznak to wyczułam tak z 3 cm poniżej pępka z prawej strony twardsze miajsca :/ zapewne cos z jelitami bedzie nei tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :P migotka sniegu troche nasypalo :P:P nie to co w pl :D za godz bede sie zbierac do lekarza...zrobila test rano bo sie tak bardzo ale to bardzo stresowlami wyszedl negatywny i mi ulzylo nie wiem dlaczego pewno powinnam byc zalamana a mi ulzylo. Pewno dlatego ze sama nie wierzylam w ciaze i podswiadomie wiem ze cos jest nie tak i trzeba sie najpierw wyleczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia spoko na prawdę :)...ja Cię doskonale rozumiem, dlatego jakieś ogólne badania USG, hormony chce już teraz zrobić, choćby dla profilaktyki, a zawsze będą już spokojniejsza, bo co mam rok z badaniem hormonów czekać, jak mogę to prawie od ręki niedługo zrobić...Ty też sobie te ogólne porobisz i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze, że Cię tak ciągle brzuch boli i piersi, może to hormony...no ale wiesz mnie nic nie boli, a i tak wyszło że mam dużą infekcję, niby to nic takiego prawie norma u kobiet, ale jednak lepiej nie starać się, tylko wyleczyć przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie...daletego tez nie jestem zawiedzinoa ze tes wyszedl neg...mysle ze przed ciaza lepeij zrobic badania ogolne i nie miec stresu potem jak sie jest w ciazy ...brak antybiotyki czy nie...jakie lekarstwa wolna barac ajakie nie...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×