Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia, rozumiem nikt nie zastąpi rodziców, ja miałam ich ciągle, więc nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to rozumiesz, ze to realne podejście, też tak uważam, ale wiesz dla większości wspaniałych mam, to jest mądrzenie się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę jak siedzą dorośli, jest alkohol, akurat ostatnio nie palili przy stole, ale często palą i 3 latek siedzi o 23 przy stole coś rysuje, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ci napisalam to tylko kawalek mojego zycia im dalej to bylo gorzej ale nie bede cie tym zanudzala. Wiem tylk ojedno ja swojej malej nie zostawie tylko dlatego zebysmy mieli wiecej pieniedzy owszem pojde do pracy ale nie wyjade za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. przy moim bracie i jego żonie, nie mogą nic powiedzieć o innym dziecku powiedzmy znajomych, bo zaraz jest, że porównuje i że tamte np. już mówi :D, a ja tak po prostu mówię bo coś trzeba mówić :D, a oni krzywo patrzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to nei wnikam bo jak u nas siedza znajomi tez nieraz pija beze mnie oczywiscie to mala tez siedzi z nami nasi znajomi nie pala a nie siedza dluzej niz do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz i nic na to nie poradzisz moze wiedza ze nie tak robia ale nie chca tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co oni sobie myślą, ale poki nie mieli dzieci wydawali się rozsądni ;), obym ja tak nie zgłupiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze cie nie zgłupiejesz jak urodzisz t obedziesz chciala jak najlepiej dla dziecka a pozniej juz sama zaczniesz wyznaczac granice zobaczysz tak ja mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak sobie przypomniałam, doczytasz jutro ;). to specjaliści mówię, ze bezstresowe wychowanie jest źle interpretowane ;), nie chodzi o to, żeby dziecku na wszystko pozwalać...tylko żeby eliminować ten zły stres, czyli ciągłe krzyki na dziecko, upominanie, bo są sytuacje kiedy upomnieć trzeba i to nie znaczy, że to już stresowe zachowanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki witam :) a ja wychowywalam 3 lata 3chlopcow w tym blizniakow :P i mma sie czym pochwalic:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciełyśmy sobie z monią pogawędkę o metodach wychowawczych ;). dorcia dorzuć swoje przemyślenia skoro wytrawna niania z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe co ja tu moge dozucic:P skoro tyle madrych rzeczy popisalyscie ...to ze dzicko przynajmniej godz na powietrzu to sie zgadzam, ...bezstresowe wychowanie tak ale dyscyplina musi byc, dzicko ma wiedzic ze jest czas na zabawe nauke, kiedy sie myje zeby i idzie spac u mnie byl pozadek dnia niemal co do min :P ...nie chcesz tego jesc? ale nic innego nie ma do jedzenia... ...bajki w tv tak ale tylko 30 min dzinnie ...obowiazkowo czytanie dobranocki ...przy stole nie malujemy:P nie ogladamy :P itp itd ..... ..... ..... ....i wiele wiele innych ... i przedewszytkim wg jak najmniej uzywac slowa NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to dorcia ostra jesteś :D. A poważnie, to tka jak dorosły człowiek musi mieć jakieś zasady, wiedzieć co jak robić, tak samo dziecko...jak robi o chce nie zwraca się mu uwagi, to myślę, zże czuję się niepewnie, takie rozchwiane i stąd często jakieś wybryki...Ludzie zapominają, że dziecko, to mały człowiek, a nie zwierzątko do hodowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy ostra...hmm poprostu jakies zasady musza byc i tyle i duzo duzo milosci u mniam buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :D wiem :D :D zwlaszcza ze az 7 z 10 musze dobrze wytypowac :D :D i wygram 689 e ....kiedys napewno mi sie uda cos wygrac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellllo :P:P jak tam kobitki :) u mnie o wile lepiej bolow juz prawie wogole nie ma ta malpa sobie juz przechodzi i mam nadzieje ze sie pojawi dopiero za okolo 9 mies :P:P:.....marzenia....:D :D :D w srode prawdopodobnie jade do pl juz sie doczekac nie moge:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! dorcia---> I jak wygrałaś? ;). Dobrze że już brzuch Cię nie boli... monia---> Jak tam plecy, byłaś znów u lekarza? U mnie też już prawie po okresie, ale na USG i cytologię pójdę dopiero po weekendzie, chyba we wtorek, bo jednak teraz w czwartek, to może być jeszcze trochę za wcześnie. Jak dziś dzionek Wam mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×